Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Nie śledziłem kariery Beniteza odkąd opuścił LFC, ale widzę że zatracił swoją jedyną pozytywną umiejętność jaką posiadał- analiza rywali z najwyższej półki i gra przeciwko nim. Dzisiaj Barcelona robiła co chciała :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2015 o 21:02, drBlase napisał:

Nie śledziłem kariery Beniteza odkąd opuścił LFC, ale widzę że zatracił swoją jedyną
pozytywną umiejętność jaką posiadał- analiza rywali z najwyższej półki i gra przeciwko
nim. Dzisiaj Barcelona robiła co chciała :).

A nie pomyślałeś, że go zawodnicy chcą wywalić? CR7 mówił już ponoć, że z Benitezem to oni nic nie wygrają. Niestety to defensywny trener, nie na Real. On by i Barcelone zabił swoją taktyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nic nie pisałem, swoja drogą od startu nowego forum za wiele to się w tym temacie nie dzieje :)

Real mocno upokorzony na Santiago Bernabeu i najwyższe zwycięstwo Barcy w GD od czasów pamiętnego 5:0. Tutaj też wiele nie brakowało, aby wygrana gości była bardziej okazała, ale jakoś nie chcę mi się wierzyć, żeby Real choćby trochę odpuścił ten mecz, aby osłabić pozycję Beniteza. Ośmieszać się w tak prestiżowym meczu oglądanym na całym świecie? Nie chcę mi się wierzyć.

Tymczasem na Wyspach także szlagier i również wysokie zwycięstwo gości. Liverpool ogrywa na wyjeździe City 4:1, ciekaw jestem czy to już Klopp tak dobrze poukładał drużynę, czy to taki jednorazowy przebłysk formy. A najciekawsze, że po 13 kolejkach liderem Premierleague zostanie Leicester, dawno czegoś takie nie pamiętam, najczęściej takie zespoły po góra 10 kolejkach wypadały z czołówki, która wyglądała na ogół podobnie w kolejnych latach, ale teraz najwyraźniej czeka nas bardzo ciekawy sezon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porażka niebywała choć mam wątpliwości co do drugiego gola (Neymara w 39 minucie) czy aby na pewno nie było spalonego. Od lat można mówić włodarzom klubu o konieczności zbudowania obrony ale jakoś te sugestie pozostają niewysłuchane. Puchar Ligi Mistrzów to raczej wypadek przy pracy choć oczywiście wielka zasługa i w niczym nie urągam sukcesowi klubu jednak taka polityka transferowa nie zapewni taśmowego zdobywania pucharów. No dobra, to wszyscy już wiemy ale trzeba oddać piłkarzom z Madrytu że parę akcji mieli wyśmienitych, zabrakło wykończenia.
Aha, łokieć Ronaldo mi się spodobał, czuję silną antypatię do typu zachowań zaprezentowanych przez Daniego Alvesa i choć zagranie nie fair to jakoś tak na plus w stronę Ronaldo w myśl zasady "ogień zwalczaj ogniem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2015 o 21:36, Wszystkozajete napisał:

A najciekawsze, że po 13 kolejkach liderem Premierleague
zostanie Leicester, dawno czegoś takie nie pamiętam, najczęściej takie zespoły po góra
10 kolejkach wypadały z czołówki, która wyglądała na ogół podobnie w kolejnych latach,
ale teraz najwyraźniej czeka nas bardzo ciekawy sezon :)

Akurat terminarz do końca roku mają chyba najgorszy w całej PL (oba Manchestery, Liverpool, Everton, Chelsea), więc ciężko będzie im utrzymać wysoką pozycję. Pewnie skończy się jak zwykle w takich przypadkach, góra miejscem w LE. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie lech, na którego kompletnie nikt nie zwraca uwagi :). Na RM patrzy cały świat więc taka taktyka tylko mogłaby zawodnikom zaszkodzić (ale taki Rafa stwierdzając, że gdyby Marcelo wykorzystał swoją szansę nie działa na swoją korzyść) .

Ciekawe czy teraz prezes zaufa bardziej zawodnikom czy trenerowi. Pojawiły się pogłoski, że to Zizou miałby przjąć perwszy skład, ale czy to naprawdę ma sens? Hmm jakoś tego nie widzę, za często ostatnio klubu z elity chcą na siłę znaleźć swojego Pepa. CR7 o dziwo coś starał się zrobić (zwłaszcza w drugiej połowie,nie to co w meczu z drużyną Krychowiaka/PSG).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Gliwic i bardzo sie ciesze z obecnej formy Piasta Gliwice , jak tak dalej pójdzie to zdobędą mistrzostwo Polski :) A Górnik niech spadnie do I Ligi razem z tym swoim stadionem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2015 o 12:38, mattex89 napisał:

Jestem z Gliwic i bardzo sie ciesze z obecnej formy Piasta Gliwice , jak tak dalej pójdzie
to zdobędą mistrzostwo Polski :) A Górnik niech spadnie do I Ligi razem z tym swoim stadionem
:)


A ja, jestem z Sosnowca i cieszę się z postawy Zagłębia, zwłaszcza w Pucharze Polski ;)
W 1 lidze też jest nieźle, choć właśnie przegrywają 0:1 z Wisłą Płock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dziś można głosować na XI roku UEFA. Ja swoje głosy oddałem. Oczywiście patriotycznie obu Polaków dałem, choć Robert powinien spokojnie znaleźć się na scenie. Wierząc w % jakie tam są opisane to CR7 na razie się nie łapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Poznania i bardzo się ciesze, że Lech jest Mistrzem Polski, w tym sezonie uważam, że wygramy Puchar Polski, bo dobrze nam tam idzie, w półfinale pokonamy Zagłębie Sosnowiec, a w finale Legię. W lidze misja na ten moment to awans do czołowej ósemki, a potem? zobaczy się ile będzie pkt. straty do lidera, grunt to awansować do pucharów, a o mistrza z Jankiem Urbanem powalczymy jak nie w tym sezonie to w następnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to Robert stanie się najdroższym piłkarzem świata! Real chce za niego dać 100 mln euro - rekord świata! do tego pensja na poziomie 24 mln euro rocznie! I bycie kluczowym piłkarzem Realu na którym opierać się ma cała taktyka Królewskich (odejść ma bowiem CR7 i Benzema). Real ma zakupić w ich miejsce Hazarda i Lewego, kupiony ma być też De Gea, , a jedenastka Królewskich ma wyglądać tak: De Gea -- Carvajal - Ramos - Varane - Marcelo -- Bale - Kroos - Modric - James - Hazard -- Lewandowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2015 o 11:55, Paoro napisał:

cut

O ile Benzema jest słaby i powinien był odejść już dawno (zwłaszcza po ostatnim sezonie), tak odejście CR7 jest dla mnie całkowicie nielogiczne... tak samo jak niewykupienie Javiera Hernandeza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2015 o 12:39, MisticGohan_MODED napisał:

> cut
O ile Benzema jest słaby i powinien był odejść już dawno (zwłaszcza po ostatnim sezonie),
tak odejście CR7 jest dla mnie całkowicie nielogiczne... tak samo jak niewykupienie Javiera
Hernandeza...

CR7 się starzeje, nie wiem czy zauważasz, ale Real woli sprzedać swoje starzejące się gwiazdy by odzyskać kasę za ich kupno. CR7 to aktywo w księgach Królewskich, za które mogą dostać ponad 100 mln euro. Z każdym rokiem jego cena będzie spadała teraz jest to 10 mln euro, potem o 20.. kolejne okienko to jest ostatnia szansa na odzyskanie kasy za Kryśkę. A jak im się to uda to Perez będzie mógł powiedzieć, że zrobił interes życia :) miał jednego z dwóch najlepszych graczy na świecie, wycisnął z niego najlepsze lata gry, zarobił mnóstwo siana na koszulkach, zdobył z nim La Decima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2015 o 14:02, Paoro napisał:

CR7 się starzeje, nie wiem czy zauważasz, ale Real woli sprzedać swoje starzejące się
gwiazdy by odzyskać kasę za ich kupno. CR7 to aktywo w księgach Królewskich, za które
mogą dostać ponad 100 mln euro. Z każdym rokiem jego cena będzie spadała teraz jest to
10 mln euro, potem o 20.. kolejne okienko to jest ostatnia szansa na odzyskanie kasy
za Kryśkę. A jak im się to uda to Perez będzie mógł powiedzieć, że zrobił interes życia
:) miał jednego z dwóch najlepszych graczy na świecie, wycisnął z niego najlepsze lata
gry, zarobił mnóstwo siana na koszulkach, zdobył z nim La Decima.


Tak czy siak on zanim kupił CR wiedział, że to interes życia. Ronaldo spłacił się już kilkakrotnie biorąc pod uwagę oczywiście nie tylko czysty biznes (właśnie sprzedaż koszulek, przyciągnięcie sponsorów itp. itd.), ale również sportowo. Nie oszukujmy się, piłka nożna to biznes na skalę światową. Sprzedaż jako odzyskanie pieniędzy? Nie nazwałbym tak tego. Jak już napisałem, te już dawno się zwróciły teraz to tylko kolejny zysk i kalkulacja co da więcej zostawić czy sprzedać, nie umniejszając oczywiście Ronaldo umiejętności i nie skracając jego kariery bo ta jeszcze parę lat pewnie potrwa, i czy nadal realowi czy przyszłemu pracodawcy, popularny CR7 nie raz jeszcze pomoże na boisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ się działo dzisiaj w LM, sam obejrzałem chyba najlepszy mecz z udziałem United w tym sezonie. No i cóż, kibice mieli dość nudnej gry na 0:0/1:0 to dostali ofensywny football, co zaowocowało końcem przygody z LM dla Czerwonych Diabłów. Za to City o dziwo wygrało grupę, a Ronaldo wciąż śrubuje swoje rekordy w tych rozgrywkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2015 o 22:57, Wszystkozajete napisał:

No i cóż, kibice mieli dość nudnej gry na 0:0/1:0 to dostali ofensywny football,
co zaowocowało końcem przygody z LM dla Czerwonych Diabłów.

0:0 by awansu nie dało, a strata 2 bramek po stałych fragmentach gry nie jest winą ofensywnego stylu. ;p

Wolfsburg wymarzonym rywalem dla zespołów z drugiego miejsca w grupach. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować