Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2016 o 00:28, pawbuk napisał:

Po 60 minutach przełączyłem na BVB, żeby choć przez chwilę pooglądać dobrą piłkę ;D

Końcówkę oglądałem już małym okienku, grając w FMa. :D

Cóż, mogłem od początku włączyć mecz Tottenhamu, podoba mi się jak Pochettino prowadzi ten zespół. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MU - Midtjylland 5:1
Pierwsza połowa zwiastowała ciąg dalszy nieszczęść - rywale pierwsi strzelili gola (nawet wyrównująca bramkę musieli sobie sami wbić), a w ostatnich minutach Mata przestrzeliła karnego. Na drugą zaś wyszła odmieniona drużyna, jak po porządnej suszarce w szatni. Wiem że rywal był jaki był, ale zawodnicy United przynajmniej biegali i widać było, że się starali. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do reszty sezonu rzucała sie w oczy chęć walki. Pewnie ten młody skład, pełen debiutujących zawodników, jest znacznie bardziej głodny wygranych niż starsi gracze. Błynął wreszcie Depay, który niewątpliwie ma ogromne umiejętności, ale coś go blokuje.
Mam nadzieję, że jeszcze znajdzie formę i zaprezentuje pelnię swoich możliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MU - Arsenal 3:2
Ciekawy, emocjonujący mecz, który trzymał w napięciu do ostatniego gwizdka. Rashford znów z dubletem i o ile walnięcie 2 goli jednak ogórkom z Danii można przyjąć ze stonowanym optymizmem, to już powtórzenie wyczynu przeciw topowej drużynie PL robi niesamowite wrażenie. Ciekawe jak dalej potoczy się kariera tego chłopaka.

A na deser, najlepsze aktorstwo dzisiejszego spotkania: https://www.youtube.com/watch?v=l3dPG3Da7VY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na tak młody skład, to zagrali naprawdę bardzo fajnie i odpowiedzialnie. Varela na początku miał problemy z Sanchezem, ale z czasem było coraz lepiej, Lingard i Depay szarpali, a Rashford znakomicie wykończył wszystko co miał ;)
Naprawdę jestem zaskoczony tym, jak dobrze młodzicy wykorzystali swoją szansę na zabłyśnięcie :D Bez 15 kontuzjowanych zawodnikow dali radę ograć walczący o mistrzostwo Arsenal :D
Wreszcie widziałem wolę walki, cień dawnego United :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2016 o 17:44, Kadaj napisał:

MU - Arsenal 3:2
Ciekawy, emocjonujący mecz, który trzymał w napięciu do ostatniego gwizdka. Rashford
znów z dubletem i o ile walnięcie 2 goli jednak ogórkom z Danii można przyjąć ze stonowanym
optymizmem, to już powtórzenie wyczynu przeciw topowej drużynie PL robi niesamowite wrażenie.
Ciekawe jak dalej potoczy się kariera tego chłopaka.


A widział, jaka fajna jedenastka byłaby z graczy kontuzjowanych? Ferguson biłby się taką o mistrza pewnie.:D

Mnie też cieszy że młodzi zawodnicy tak fajnie wypadają ostatnio, byleby tylko nie zatrzymali się w rozwoju jak kilku wcześniej(Macheda...;/) i będzie gitara.

20160229002409343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2016 o 00:30, pawbuk napisał:

De Gea już grał, możesz go wykreślić ze składu :D


Wiem że trochę nieaktualne(i oby takie było), ale wyglądało tak fajnie, że musiałem wrzucić.;p

Mnie zastanawia nieco, jak to będzie z trenerem od nowego sezonu. Czy może Van Gaal zostanie, czy może dadzą szansę Giggsowi, czy może jednak Mourinho, czy może jeszcze ktoś inny.;d
A tak poza tym patrzam sobie czasami jak tam Pogba gra w Juventusie, i zawsze mnie wkurza jak Fergie mógł się pozbyć za bezcen tak świetnie zapowiadającego się zawodnika.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2016 o 02:01, Kadaj napisał:

Cóż, mogłem od początku włączyć mecz Tottenhamu, podoba mi się jak Pochettino prowadzi
ten zespół. : >

Zwłaszcza jak dostaje 3:0 z BVB. Koguty są słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2016 o 22:10, Paoro napisał:

Zwłaszcza jak dostaje 3:0 z BVB. Koguty są słabe.


Wiesz, zagrały rezerwowym składem :D Pierwszy skład pewnie odpoczywa przed decydującymi meczami w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2016 o 23:25, Paoro napisał:

Piękny mecz Bayernu z Juve, niemal tak piękny jak Milan Liverpool w 2005 i znów Polak
w takim meczu!


Tamten mecz chyba lepszy, bo były karne i parady Dudka ;)
Offttopując - Agnieszka Radwańska w tym samym czasie wygrała z Kvitovą i jest już drugą tenisistką świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne Gran Derbi za nami. Swoją opinię napiszę tylko pod kątem drugiej połowy (pierwszej niestety nie mogłem zobaczyć). Lepiej zaprezentował się w niej Real. Bale strzela gola, który nie zostaje uznany (nie wiem co kierowało arbitrem i czego się tam dopatrzył). Ogólnie Królewscy wypadli lepiej na tle Dumy Katalonii i wygrali zasłużenie, gratulacje za to zwycięstwo. A ja ze smutku, że nam się nie udało idę po drugą butelkę Whisky do monopolowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc Bayern - Atletico, Real - City ;)
Bardzo ciekawie. Osobiście jako fan RM liczyłem właśnie na pojedynek z anglikami. Myślę, że w obecnej predyspozycji obu drużyn mogą to być całkiem przyjemne dla oka pojedynki, Real postawi kropkę nad i i awansuje do finału, gdzie czekał będzie już wielki Bayern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc Bayern - Atletico, Real - City ;)
Bardzo ciekawie. Osobiście jako fan RM liczyłem właśnie na pojedynek z anglikami. Myślę, że w obecnej predyspozycji obu drużyn mogą to być całkiem przyjemne dla oka pojedynki, Real postawi kropkę nad i i awansuje do finału, gdzie czekał będzie już wielki Bayern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować