Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2016 o 15:26, MisticGohan_MODED napisał:

Bardzo się cieszę z sukcesu Leicesteru :]
Pokazali tym nadymanym hajsem klubom jak się powinno grać w piłkę :]


Jestem kibicem United, ale bardzo sie cieszę, że w tym sezonie mistrzostwo zdobyło Leicester - w zepsutym wielką kasą świecie futbolu to powiew świeżości i potwierdzenie, że pieniądze nie grają i ciężką pracą też da sie zdobywać tytuły.

Dla mnie graczem sezonu Kante, za cieżką pracę w środku pola i niesamowite możliwości odbioru piłki - wg mnie to dla Leicester osoba niezastąpiona w znacznie większym stopniu niż Mahrez lub Vardy.
Szkoda tylko ,ze Wasyl zbytnio sobie nie pograł, ale na pewno jakieś tam marzenia mu się spełniły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, gdyby zatrzymali najważniejszych zawodników na przyszły sezon. Chciałbym zobaczyć, jak robią trochę szumu również w LM. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2016 o 16:55, pawbuk napisał:

Jestem kibicem United, ale bardzo sie cieszę, że w tym sezonie mistrzostwo zdobyło Leicester
- w zepsutym wielką kasą świecie futbolu to powiew świeżości i potwierdzenie, że pieniądze
nie grają i ciężką pracą też da sie zdobywać tytuły.


Jakby nie patrzeć, to dwóch wychowanków United zdobyło tytuł, zawsze coś.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hue hue hue, finał nie dla nudziarzy.

Swoją drogą ciekawe czy Simeone już się pakuje na wakacje. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2016 o 17:39, MisticGohan_MODED napisał:

Hiszpania znowu zdominowała rozgrywki Europejskie.
Ciekawe czy Sevilli znowu się uda :]


Mają zdecydowanie najlepiej wyszkolonych technicznie piłkarzy - stąd sukcesy. Nie jest jednak wykluczone, że za dwa czy trzy lata znów będą dominować druzyny angielskie lub choćby niemieckie (wg mnie mniej prawdopodobne ze względu na niższe budżety) - to idzie takimi cyklami. Jeszcze z 10 lat temu potęgami były kluby włoskie - Milan, Inter czy Juventus, a i Roma potrafiła namieszać :D

Bardzo jestem ciekawy jak będzie sobie radzić w LM Leicester - wg mnie wszystko zależy od tego ilu pilkarzy uda im sie zatrzymać i kogo dokupią - trzeba pamietać, że będą mogli sobie pozwolić na naprawdę solidnych pilkarzy, jednak będą potrzebowali mnóstwo rozsądku, bo łatwo jest wydać mnóstwo kasy i nie mieć efektów (choćby patrząc na LvG w United).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rybus nie jedzie na Euro 2016. Wg mnie bardzo zła wiadomość, bo był kluczowym zawodnikiem. Szybki, zwrotny, nie dawał się przepychać mimo mniejszych gabarytów. Na jego miejsce wolałbym Jędrzejczyka, zamiast Wawrzyniaka (chociaż ostatnio grał nieźle).

Odnośnie naszej grupy, to wydaje mi się, że pierwszy mecz może wcale nie być taki łatwy i nie zdziwiłbym się, gdybyśmy z trudem zremisowali. Biorąc pod uwagę nasze poprzednie występy na wielkich imprezach jest to bardzo prawdopodobne. Po ekipie Leo Beenhakker''a i eliminacjach też spodziewaliśmy się wyjścia z grupy, a wiadomo jak się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście martwi brak powołań zastępczych za kontuzjowanych... po to one są aby był plan awaryjny, a nie po to żeby później się obudzić z ręką w nocniku (czyt. Wawrzyniakiem) :P

Jeśli chodzi o finał LM:
Pierwsza połowa była drętwa jak nie wiem co... przez większość piłkarze Atletico grali na ślepe wybijanie piłki przed siebie.
Na szczęście druga połowa była już lepsza, ale też bez jakiś większych rewelacji bo obie drużyny popełniały rażące błędy (szczególnie Atletico). Tutaj zawiodło mnie szczególnie Atletico które momentami grało bardzo padacznie...

Najlepszymi zawodnikami po obu stronach byli odpowiednio Godin i Casemiro.
Oblak też ogólnie świetny występ... tylko szkoda że się posrał przy karnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2016 o 18:46, MisticGohan_MODED napisał:

Najlepszymi zawodnikami po obu stronach byli odpowiednio Godin i Casemiro.
Oblak też ogólnie świetny występ... tylko szkoda że się posrał przy karnych...

Oblak? Przy karnych stał jak wyryty, nawet się nie rzucał, ogólnie są memy o jego obronach karnych (że nie wiedział, że się trzeba rzucać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2016 o 22:48, MisticGohan_MODED napisał:

Po raz pierwszy nie będę kibicował Włochom na wielkiej imprezie. Z tak gównianym składem
i trenerem perukarzem nawet nie wyjdą z grupy :P

A my nie mamy gównianego? jak zagramy Pazdanem, Cionkiem, Wawrzyniakiem, Mądzyńskim czy Jodłowcem to nie mamy szans na awans, a niestety zanosi się że oni zagrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś doświadczenia z serwisem ipla.tv? Zastanawiam się nad wykupieniem dostępu do Euro, żeby móc oglądać bez wkurzających reklam, pauzowania czy zacinania się, ale no właśnie, czy te transmisje działają bez zastrzeżeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2016 o 12:53, Kadaj napisał:

Macie jakieś doświadczenia z serwisem ipla.tv? Zastanawiam się nad wykupieniem dostępu
do Euro, żeby móc oglądać bez wkurzających reklam, pauzowania czy zacinania się, ale
no właśnie, czy te transmisje działają bez zastrzeżeń?


Ostatnie KSW 35 obejrzałem własnie na iplii. O dziwo nie było żadnych przycięć, ani innych problemów. Podejrzewam, że z meczami będzie jeszcze lepiej, bo większość ludzi pewnie obejrzy je na swoich telewizorach. Cena może trochę wysoka, ale warto dać te 100zł i obejrzeć sobie wszystkie mecze bez użerania się ze słabą jakością streamingu. Mam też doświadczenie z oglądaniem meczy online za pomocą strony weeb tv na koncie premium. Tego niestety nie mogę polecić, bo mimo niskiej ceny (55zł na 3 miesiące i dostęp do większości zakodowanych kanałów) jakość tych streamów jest fatalna. KSW nie da się tam oglądać, bo obraz co chwilę zostaje zamrożony. Tak samo było z ostatnimi meczami towarzyskimi Polskiej reprezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2016 o 12:53, Kadaj napisał:

Macie jakieś doświadczenia z serwisem ipla.tv? Zastanawiam się nad wykupieniem dostępu
do Euro, żeby móc oglądać bez wkurzających reklam, pauzowania czy zacinania się, ale
no właśnie, czy te transmisje działają bez zastrzeżeń?

Mój znajomy ostatnio sobie chwalił iplę, której używa regularnie na komórce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, Polsat nie pokaże w TV kablowej większości meczy Euro...

Jest jakiś sposób, żeby tanio, albo najlepiej za darmo, móc obejrzeć każdy mecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2016 o 15:23, Ecko09 napisał:

Ja pierdziele, Polsat nie pokaże w TV kablowej większości meczy Euro...

Jest jakiś sposób, żeby tanio, albo najlepiej za darmo, móc obejrzeć każdy mecz?


Polsat Sport nie pokaże wszystkich meczy? (niestety, normalny Polsat pokaże niewiele spotkań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2016 o 15:48, lis_23 napisał:

> Ja pierdziele, Polsat nie pokaże w TV kablowej większości meczy Euro...
>
> Jest jakiś sposób, żeby tanio, albo najlepiej za darmo, móc obejrzeć każdy mecz?


Polsat Sport nie pokaże wszystkich meczy? (niestety, normalny Polsat pokaże niewiele
spotkań)


ipla.tv, telewizjada.net, albo weeb.tv ( chociaż tego ostatniego nie polecam, bo przy większych wydarzeniach sportowych jest tam za dużo ścin i słaba jakoś obrazu). Sam mam zamiar dzisiaj przetestować telewizjadę oglądając mecz otwarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować