Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2016 o 23:24, MisticGohan_MODED napisał:

Niespodzianki nie było, ale też łatwo nie było. No Rumunia to ma jeszcze zbyt młody skład
aby coś więcej podziałać.
Payet zdecydowanie najlepszy w tym meczu i bramka w pełni zasłużona.


Mnie bardzo pozytywnie Rumunii zaskoczyli - znakomicie zorganizowali się w defensywie, a i ukąsić w ataku potrafią. Francuzi niemrawo, zwłaszcza gwiazdy w tym pierwszym meczu zawiodły - Payet właściwie sam im to zwycięstwo zapewnił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gospodarze nie zachwycili w pierwszym meczu. Decyzje personalne Deschamps przy wyborze kadry też dla mnie mocno niezrozumiałe, na szpicy "błyszczy" Giroud, a Benzema, Lacazette czy Gameiro zostali w domu . Jakoś nie wróżę Trójkolorowym sukcesu na tym turnieju, ale może się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale badziew, dopiero teraz zauważyłem, że wiele meczy jest na Polsat Sport 2, a nawet PS3, a ja mam tylko Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News ... Ponoć Canal+ miał pokazywać mecze z Euro, ale nie mogę nic znaleźć w programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2016 o 17:05, Ecko09 napisał:

Podobno serwery iply nie wytrzymały podczas wczorajszego meczu?

U mnie wszystko działało w HD. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale już nie działa. Mecz Anglii z Rosją (dla mnie najciekawszy z punktu widzenia fana Premier League) to pokaz slajdów, nawet nie jestem w stanie ocenić jak kto gra. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2016 o 13:45, Ecko09 napisał:

4 drużyny, które zdobędą najwięcej pkt z 3 miejsc wychodzą dalej?

Mhm. A w przypadku równej liczby punktów liczy się różnica bramek, strzelone, itd.

Pozdrawiam z pokazu slajdów z meczu na żywo za 99 złotych. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2016 o 21:38, Kadaj napisał:

> 4 drużyny, które zdobędą najwięcej pkt z 3 miejsc wychodzą dalej?
Mhm. A w przypadku równej liczby punktów liczy się różnica bramek, strzelone, itd.

Pozdrawiam z pokazu slajdów z meczu na żywo za 99 złotych. : >


Nie mów, że transmisja z iplii za 100zł miała takie lagi? :O Jeśli tak to cieszę się, że nie kupiłem.

Widziałem, że ludzie polecają goldvod.tv/ i http://pierwsza.tv/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2016 o 09:09, SplitGrave napisał:

Nie mów, że transmisja z iplii za 100zł miała takie lagi? :O

Meczów Anglia - Rosja i Niemcy - Ukraina (czyli najciekawszych spośród niepokazywanych na ogólnodostępnych kanałach) w zasadzie nie dało się oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogba na ławie? A to ci heca. Griezzmana jeszcze jestem w stanie zrozumieć, choć spodziewałbym się raczej z przodu Comana, Martiala i Griezzmana właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi mecz i kolejny raz najsłabszy Milik... nieprzytomny, gubi piłki, wywraca się o własne nogi i marnuje okazje...
No, ale cóż... treneiro nie przewidział takiego scenariusza i Sobiecha nie zabrał ze sobą.

Z braku normalnego napastnika na ławce i bez zmiany ustawienia trzeba będzie albo postawić na Zielińskiego jako fałszywą 9 lub ustawić tam z przodu Grosickiego, a Kapustkę dać na lewą stronę jak w meczu z Irlandią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Euro trwa w najlepsze, Polska osiąga historyczny awans z grupy a tutaj jakaś cisza, parę lat temu byłby już parę stron komentarzy po każdym meczu Polaków ;)
Cóż można napisać o dotychczasowym przebiegu turnieju? Chyba, że jest to turniej bardzo wyrównany i żadna z reprezentacji nie wybija się mocno ponad resztę (poza pojedynczymi meczami jak Hiszpania z Turcją). Ogólny poziom spotkań również nie porywa, średnia bramek na mecz bardzo niska, większość meczy kończy się wynikami 1:0/2:0/1:1. Widać tu podobną tendencję jak na ostatnich mistrzostwach świata, gdzie sporo faworyzowanych drużyn, pełnych piłkarzy z największych klubów, wyczerpanych po ciężkim sezonie grało słabo i zawodziło. Natomiast na plus zaskakiwały drużyny skazane na pożarcie, jak Kostaryka. Teraz dla mnie takim zespołem są Węgrzy, którzy wygrali grupę, a przed turniejem nie dawałem im większych szans na awans. Widać indywidualności odgrywają na mistrzostwach drugorzędną role - liczy się kolektyw i dobrze poukładany taktycznie zespół.
Co do Polski, to jestem jak najbardziej zadowolony z dotychczasowych rezultatów. Na plus gra w obronie, niestety w ataku wygląda to znacznie gorzej - niby dochodzimy do sytuacji, ale w każdym meczu musimy zmarnować przynajmniej 1-2 setki. W fazie play-off, gdzie zespoły pewnie będą grać już bardzo ostrożnie, skuteczność będzie miała decydujący wpływ na wynik. Szwajcaria to rywal jak najbardziej w naszym zasięgu, oby tylko nasi piłkarze się nie spalili, bo faza pucharowa to dla nich coś nowego. Drabinka ułożyła się dla nas bardzo korzystnie więc trzeba walczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować