Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2005 o 14:53, Indrid Cold napisał:

ten mecz wygra desant z chelsea i jezeli beda chciec to zrobia to sami.



Czyli kto?? Lampard?? Sam?? Poza tym Chelsea gra na codzień ze sobą, są zgrani no iten Mourinho. W reprezentacji już to tak różowo nie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:58, Da Ghost napisał:

> ten mecz wygra desant z chelsea i jezeli beda chciec to zrobia to sami.


Czyli kto?? Lampard?? Sam?? Poza tym Chelsea
gra na codzień ze sobą, są zgrani no iten Mourinho. W reprezentacji już to tak różowo nie wygląda.

to znaczy: terry, lampard, wright-phillips, joe cole..... a jak bedzie trzeba to beckham cos wrzuci , bąk dotknie i wpadnie do siatki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:57, colin mcrae napisał:

Jakoś nie umiem wymienić dalej

bo wiecej nie trzeba, to sa cechy przecietnego europejskiego kloca na skrzydle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:57, Indrid Cold napisał:

Co brakuje krzynowkowi? szybkosci, tego ze nie potrafi penetrowac pola karnego po skrzydle tylko zawsze wrzuca pilki na
pamiec, ze latwo go sprowokowac , wymienaic dalej...



... pewnie po to jest ten temat.
Krzynówkowi brakuje sybkości??? Oj nie zgodził bym się a jeżeli nawet mamy na drugiej strony "Kosę" - jest szybki, zwrotny, umie zamieszać. A Krzynówek nadrabia swoim atomowym strzałem i ciągiem na bramkę. Co prawda o jego formę się troszkę obawiam bo wraca po kontuzji ale powinno być dobrze, a jeżeli nawet nie wypadnie tak jakbym ja sobie tego życzył to jeszcze mamy Smolarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:00, Indrid Cold napisał:

to znaczy: terry, lampard, wright-phillips, joe cole..... a jak bedzie trzeba to beckham cos wrzuci , bąk dotknie i wpadnie
do siatki :p



Terry albo zagra albo i nie to zależy na kogo się zdecyduje Szwed. Lampard ok w klubie gra fantastycznie ale w reprezentacji - nie przepada z wzajemnością za Gerardem i już swym talentem tak obaj nie zachwycają jak w klubach. Joe Cole prawdopodobnie nie zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:01, Indrid Cold napisał:

> Jakoś nie umiem wymienić dalej
bo wiecej nie trzeba, to sa cechy przecietnego europejskiego kloca na skrzydle :)


Oj! Za Krzynówka to ja zaraz będę lał ;) Parę brameczek wsadził i sporo mu zawdzięczamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kosa jest analfabeta jesli chodzi o taktyke, nie cofa sie zupelnie do obrony a smolarek narazie ma ogromne szczescie pod bramka przeciwnika(dostaje pilki na pol metra od bramki) i ogromnego pecha pod wlasna bramka(w borussi dwa razy pilka wtoczyla sie do bramki przy jego nodze a z austria on zawalil bramke na 3-2 bo jako jedyny podskoczyl z muru chociaz kazdy glupi co sie troche zna wiedzial ze z takiej pozycji austryjak przypieprzy na sile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wydaje ze to do terrego bedzie dobieral szwed campbella, upsona badz rio by kompletowac obrone.
krzynowek swoje strzelil ale tez nawozil i napieprzyl rowniez. ostatnie jego mecze w kazde sa na to dowodem, zreszta watpie b jego forma byla teraz lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi jakim cudem Krzynówek został drugim najlepszym skrzydłowym zaraz za Bastianem w zeszłym sezonie Bundesligi??? Co do "Kosy" to może i analfabeta nie wiem nie gadałem z nim ale gra nieźle, przypomina mi troszkę stylem gry Trzeciaka. Jedno musze przyznać - nie wraca do oborny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:15, Da Ghost napisał:

To powiedz mi jakim cudem Krzynówek został drugim najlepszym skrzydłowym zaraz za Bastianem w zeszłym sezonie Bundesligi???
Co do "Kosy" to może i analfabeta nie wiem nie gadałem z nim ale gra nieźle, przypomina mi troszkę stylem gry Trzeciaka.
Jedno musze przyznać - nie wraca do oborny.

chodzilo mi o taktycznego analfabete. bundesliga to przecietnosc z ktorej wybija sie tylko bayern , krzynowek jak powiedzialem wczesniej jest przecietny :) I prosze nie zrozumiec mnie zle , on umie grac w pilke ale nie pokona anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:21, Indrid Cold napisał:

bundesliga to przecietnosc z ktorej
wybija sie tylko bayern

dobra, a jak daleko do tej ''przecietnosci'' ma nasza liga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:31, trollf napisał:

> bundesliga to przecietnosc z ktorej
> wybija sie tylko bayern
dobra, a jak daleko do tej ''''przecietnosci'''' ma nasza
liga?



No myślę, że skoro nasze topowe zespoły nie mogą pokonać takich gigantów jak FC Zurich, Vittorię czy Dinamo Tibilisi or Vallarenga to włodaże rodzimej ligi powinni zastanowić się nad zmianą jej statusu na amatorską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, tez tak mysle... w sumie nie wazne czy liga jest sama w sobie ''przecietna'', czy dobra lub slaba, ale bardziej istotne jest to, jak sie zespoly z tej ligii prezentuja na arenie europejskiej... a my do tej ''przecietnosci'' bundesligi mamy obecnie naprawde bardzo daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:37, trollf napisał:

dokladnie, tez tak mysle... w sumie nie wazne czy liga jest sama w sobie ''''przecietna'''', czy dobra lub slaba, ale bardziej
istotne jest to, jak sie zespoly z tej ligii prezentuja na arenie europejskiej... a my do tej ''''przecietnosci'''' bundesligi
mamy obecnie naprawde bardzo daleko...

wlasnie pod tym kontem nie wypadamy ze szwabami tak zle. oni dwa ostatnie sezony (oprocz bayernu) konczyli juz na poczatkowych fazach. Bayer cos tam ugral w lidze mistrzow ale przeciwnikow tez nie mial kolosow(przypomnijmy roma z problemami, real z problemami, potega z kijowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:39, Hoplita napisał:

A czy ktoś założy z powrotem temat "Typujemy wyniki meczów ligi polskiej"?


Przez szacunek dla założyciela tamtego tematu powinniśmy dać jemu możliwość założenia tego tematu :)


P.S.
Fajnie sie obserwuje wzmożoną aktywność dyskusji po uruchomieniu nowego Forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Anglią możemy wygrac o ile Anglia nie zagram w stylu kamikadze. Bekham zaczął ostatnimi czasami dobrze grać. Obrona jets solidna chociaż maja jedną dziurę ( brak G. Nevilla ) oraz słabsza forma Rio ( eh... jak on gra to Man U w formie to Man U nie traci bramek wogle... Rio wracaj do formy! ). Pomoc... nic nie mówie, bo każdy wię, że jest genialna, chociaz ja po cichu licze na wystep Keirana Richardsona od pierwszysch minut, bo chłopak gra ostatnio naprawę super. A atak... ktoś mówił o Rooneyu i o jego problemach z dyscyplina. A jaki to ma wpływa na grę druzyny? On jets agresywny i zadziorny, ale to kibicom Man U nie przeskzadza. Mi tez, bo na takie zawodnika, który nie odpuści w grze fajnie sie patrzy. Gra jest ciekawsza. A wogle to Roo jest w formie. Haruje ( charuje? w sumei to nie wiem jak to sie pisze :P ) na boisku za trzech i strzela bramki. Ciekawe jak się zaprezentuje Crouch, bo sądzę że to on wystapi w parze Roonyem.

A tak wogle co do awansu to licze na to, że "Pomarańczowi" rogromią Pepików z taka formą VanTheMana. Wiecię 7 meczy ligowych = 7 bramek. LM 2 mecze = 1 bramka, czyli 8 bramek na 9 meczy rozegranych. To jets naprawdę imponujący wynik. A niektórzy mówili, że sie wypalił itp. Przypomnijcie sobie jego strzał w mecz z Benefica. Obrót o 180 stopni i strzał ta samą nogą która trzymał piłkę.. ahhh że to nie wleciało.

Dobr akończe te moje wypociny, bo musze sie fizyki i biologii uczyć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:07, Da Ghost napisał:

(...)
Co do Szymka
to nie zgodzę się z Tobą. Kto jak kto ale akurat on nie ma problemów z nastawieniem i zawsze gra na 100% aktualnnych możliwości.


Kto jak kto ale akurat on niestety miewał poważne problemy z nastawieniem/formą w szczególnie waznych meczach. Pisałem już o tym swego czasu i zdanie podtrzymuję, chociaż mam nadzieję, że w końcu trafi mu sie wielki mecz z przeciwnikiem naprawdę wyższej klasy niż Izrael czy Walia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:27, .Darnok napisał:

Kto jak kto ale akurat on niestety miewał poważne problemy z nastawieniem/formą
w szczególnie waznych meczach. Pisałem już o tym swego czasu i zdanie podtrzymuję, chociaż mam nadzieję, że w końcu trafi
mu sie wielki mecz z przeciwnikiem naprawdę wyższej klasy niż Izrael czy Walia.


Wedlug mnie Szymek po wyjezdzie do Turcji zmienil sie na plus. Stal sie bardziej pewniejszy, gra inaczej, nie wywraca sie co chwile i nie kloci z sedziami, potrafi utrzymac sie przy pilce i podac do partnera nawet przy asyscie kilku pilkarzy przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować