Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Bez Szali nie ma komu właczać siez obrony w akcje ofensywne. Bez Bronowickiego mamy osłabione prawe skrzydło. Bez Burkharda środek jest niezgrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale jakoś porażka legii na Łazienkowskiej jakoś mnie ucieszyła ;) Z kolei BOT Bełchatów potwierdził, że zwycięstwa na początku sezonu nie są przypadkowe. Ale skoro legioniści nie potrafią pokonać u siebie Bełchatowian, to czy pokonają Szachtar... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 12:06, paweusz napisał:

Nie wiem czemu, ale jakoś porażka legii na Łazienkowskiej jakoś mnie ucieszyła ;)


to samo byl mogl powiedziec, ja tam wole slabsze zespoly, szczegolnie beniaminki, tylko im kibicuje;)) i oczywiscie... Odra Wodzislaw na mistrza Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 22:57, Bambusek napisał:

Bez Szali nie ma komu właczać siez obrony w akcje ofensywne.

Powiem szczerze, że Szala to dla mnie strasznie przereklamowany zawodnik. Zdarzały mu się żenująco słabe występy (fakt, że u Wdowczyka jest lepiej) i moim zdaniem nie jest on najmocniejszym punktem warszawskiej obrony. Rzeczywiście w ofensywie potrafi się dobrze pokazać, ale to chyba za mało jak na zespół z aspiracjami do występów w LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 12:06, paweusz napisał:

Nie wiem czemu, ale jakoś porażka legii na Łazienkowskiej jakoś mnie ucieszyła ;) Z kolei BOT
Bełchatów potwierdził, że zwycięstwa na początku sezonu nie są przypadkowe. Ale skoro legioniści
nie potrafią pokonać u siebie Bełchatowian, to czy pokonają Szachtar... :/


Chyba z dwa sezony temu Górnik Łęczna też na początku wszystko wygrywał, a potem nie było go nawet w p UEFA. To początek sezonu, zobaczymy co będzie w połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 13:42, Bambusek napisał:

Chyba z dwa sezony temu Górnik Łęczna też na początku wszystko wygrywał, a potem nie było go nawet w p UEFA. To początek sezonu, zobaczymy co będzie w połowie.

Zgadzam się. Bełchatów nie ma zespołu na miarę pucharów.
Co innego Korona albo Lech. Właśnie oglądam powtórkę wczorajszego meczu i jestem pod wrażeniem. Tempo godne ligi angielskiej, dramaturgia i oprawa meczu na piatkę. Aż miło popatrzeć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bełchatów, hmm... Porażka Legii na pewno niespodziewana, choć w kontekście porażki z Płockiem w Superpucharze, czy w zeszłym sezonie z Łęczną (0-2) trzeba pamiętać, że nie jest to aż tak silny zespół u siebie jak np. Wisła (czy Lech ;) Cieszy remis Kolejorza z nadal solidną (choć chyba bez tego błysku co w zeszłym sezonie) Koroną. A jeszcze bardziej cieszy chyba 770 kibiców Kolejorza na dalekim przecież wyjeździe. Nie ma co, trzeba się kiedyś wybrać :)

Poza tym za niecałe 10 minut na TVP3 transmisja II ligi Kmita Zabierzów - Polonia Bytom. W akcji byłe (Kaliciak, Sarnat) i niedoszłe - Dariusz Zawadzki (rozgrywający złotej drużyny Globisza) gwiazdy Wisły. Oby było ciekawie, bo w Polsacie Sport ostatnio tylko II liga angielska... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 14:29, Badzi napisał:

(...)
A jeszcze bardziej cieszy chyba 770 kibiców
Kolejorza na dalekim przecież wyjeździe. Nie ma co, trzeba się kiedyś wybrać :)


Z całym szacunkiem, ale przejazd z Poznania do Kielc to nie jest wcale daleki wyjazd :] Daleki to jest jak sie jedzie z Krakowa do Szczecina, że o zagranicznych nie wspomnę :P

Przejedź sie, przejedź... chrzest będziesz zapewne mieć i w ogóle ^^

Dnia 13.08.2006 o 14:29, Badzi napisał:

Poza tym za niecałe 10 minut na TVP3 transmisja II ligi Kmita Zabierzów - Polonia Bytom. W
akcji byłe (Kaliciak, Sarnat) i niedoszłe - Dariusz Zawadzki (rozgrywający złotej drużyny Globisza)
gwiazdy Wisły. Oby było ciekawie, bo w Polsacie Sport ostatnio tylko II liga angielska... :)


Zawadzkiego to mi najbardziej żal. Bodajże zaraz po wygranych mistrzostwach Europy nie dostał żadnej szansy w Wiśle, od razu wypożyczyli go do 2-ligowej wówczas Arki. Potem chyba śmigał jeszcze u pasiaków i ostatecznie rozpłynął się w przeciętności :/

P.S. Kuszczak zadebiutał w meczu sparingowym MU. Diabły ograły FC Sevilla 3:0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 14:29, Badzi napisał:

Oby było ciekawie, bo w Polsacie Sport ostatnio tylko II liga angielska... :)

Opowiadasz. Jest jeszcze liga szkocka ;))
Chociaż jak się zastanowić, to oglądam tylko ze względu na Żurawskiego i Boruca. Gdyby nie Polacy na szkockiej obczyźnie, to nawet suche wyniki przyjmowałym z małym zainteresowaniem :]
BTW. Przyzwoity mecz Żurawskiego wczoraj. Miał trzy okazje, niestety brakło szczęścia. Powinien też być karny za faul na nim, ale sędziowie jakoś świeżo po oglądaniu zapasów byli, więc niedozwolonego zagrania się nie dopatrzyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pierwszą połowę meczu naszych eksportowych zespołów i nie powiem, bo nawet dość ciekawie to wygląda. Krakowianie mają dość zdecydowaną przewagę, a niektóre akcje wyglądają interesująco (Błaszczykowski, Penksa, Mijajlović). Niestety widać brak zawodnika potrafiącego znaleźć się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Radovanović bardzo się stara i ciekawie to wygląda, ale mimo to daleko mu do egzekutora.
Bezbarwny jest Burns. Kolejny mecz praktycznie go nie widać na boisku (w meczu z Austriakami zauważyłem go jak dostał czerwoną kartkę, bo nawet żółtej nie kojarzyłem ;| ). Nie mam pojęcia w jakiej formie musi być Cantoro, albo w jakim konfikcie z Petrescu, że ten woli Australijczyka...
Myślę, że Wiśle brakuje dwóch-trzech zawodników, żeby znowu stać się bardzo mocnym zespołem, bo naprawdę nie wygląda to źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, ale się płocka Wisła da robić w tym meczu. Aż żal odwłok ściska. Mówi sie trudno a zpowiada kolejny ciężki sezon. Bez Jelenia ciężko się gra, to widać. Mam nadzieje,ze po słabym początku Wisła Płock się pozbiera i da pokaz ładnego futbolu w Pucharze UEFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 20:46, HumanGhost napisał:

Ehh, ale się płocka Wisła da robić w tym meczu. Aż żal odwłok ściska. Mówi sie trudno a zpowiada
kolejny ciężki sezon. Bez Jelenia ciężko się gra, to widać. Mam nadzieje,ze po słabym początku
Wisła Płock się pozbiera i da pokaz ładnego futbolu w Pucharze UEFA.

Nie będzie chyba tak źle :)
Dzisiaj faktycznie niewiele pokazali, ale grają ciekawiej niż rok temu. Myślę, że Wisłę stać na pierwszą piątkę ligi i udział w fazie grupowej PUEFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grają ciekawiej chyba niż w zeszłym zesonie. Gra rok temu wyglądała zawsze tak samo - długie podanie do Jelenia i ściskanie kciuków żeby doszedł do piłki. Zobaczymy co wyjdzie z nowej taktyki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 21:04, sony ericsson napisał:

Czy ktos z was obstawia wyniki w totomixie czy w innych zakladach bukmacherskich?


Niekiedy gram sobie dla przyjemności, albo zeby zwiększyć emocje w trakcie oglądania. Ale rzadko obstawiam piłkę nożną. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 21:09, HumanGhost napisał:

> Czy ktos z was obstawia wyniki w totomixie czy w innych zakladach bukmacherskich?

Niekiedy gram sobie dla przyjemności, albo zeby zwiększyć emocje w trakcie oglądania. Ale rzadko
obstawiam piłkę nożną. :-)

Moj kolega to ma tym punkcie obsesje. Czasme stawia po 1000-1300zl!!!! I co najwazniejsze wygrywa. Bardzo rzadko przegrywa. Nie wiem jak on to robi. Ale chyba sie mu juz ze 20 000 tys. przewinelo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, mój ulubiony klub, czyli Wisła Kraków, wygrała z imienniczką z Płocka. Krakowianie przez cały mecz byli stroną dominującą i to oni stworzyli sobie więcej sytuacji podbramkowych(22:11- strzały, 6:2 celne, 11:5 sytuacje). Po drużynie Petresku widać duże zaangażowanie w mecz i wielką walkę, za co im dziękuję.
Cieszy mnie, że po długiej przerwie powrócił Głowacki i zagrał całkiem poprawnie. Martwi, zaś bezbarwny występ Burnsa. Reasumując Wisła awansuje na fotel wicelidera i daje nam duże nadzieje na rewanż z Mattersburgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grali jak grali, forma niby rośnie, choć nie jest rewelacyjna. Ale co najważniejsze - walka i zaangażowanie! Dzisiaj większość zawodników naprawdę dosłownie gryzła rawę. Co jeszcze ciekawsze - drużyna jest osłabiona, pełno kontuzji, a zmiennicy starają się jak mogą. Radovanović - bałem się, że będzie to wysoki drwal stojący pod polem karnym i czekającym na rozwój sytuacji, a tymczasem zasuwa jak Zurawski a walczy i szarpie jak Gattuso ;) Potwierdził dobrą formę z poprzedniego meczu w Austrii. Dobrze zaprezentował się również Błaszczykowski (faulowany niemiłosiernie zarówno w poprzednim, jak i tym meczu), walczył Zieńczuk i Brożek.
Jedyne negatywy to Burns (nie wiem, czy Cantoro jest obecnie równie słaby jak on) i Chiacu - ten to już sie stał "ulubieńcem" kibiców. Wisła ma swojego Grzesia Rasiaka - przynajmniej obecnie, mam nadzieję, że może jakimś cudem później się rozkręci.

Najważniejsza jest jednak wygrana, a czas działa na korzyść Wisły. Kontuzjowani powinni wrócić do składu (dzisiejszy powrót Głowackiego był bardzo widoczny), a drużyna powinna coraz bardziej się rozkręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 22:31, .Darnok napisał:

walczył Zieńczuk i Brożek.

Ja oglądałem w TV, więc widziałem tylko to co pokazywała kamera, ale Zieńczuk w drugiej połowie praktycznie nie istniał. Zagrał grubo poniżej swojego poziomu. Błaszczykowski szalał po prawej stronie (niesamowicie się na nim wyżywali :\), a na lewej posucha. Nie wiem czy się zgodzisz, ale tak to dla mnie wyglądało.
Co do Radovanovicia o fakt, pisałem już, że bardzo pozytywnie mnie zaskakuje. Żeby jeszcze koło niego grał drugi napastnik z krwi i kości to może być bardzo ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować