Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

na szczescie jesli chodzi o lie mistrzow to sprawdza sie zawsze zasada ze to jest jak z mediamarkt - nie dla idiotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:32, Indrid Cold napisał:

na szczescie jesli chodzi o lie mistrzow to sprawdza sie zawsze zasada ze to jest jak z mediamarkt
- nie dla idiotow.

Nie było tak źle wczoraj zdążyłem na końcówkę meczu i przegarli, ale z klasą i nie do 0 co naweżniejsze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:52, rolek85 napisał:

Nie było tak źle wczoraj zdążyłem na końcówkę meczu i przegarli, ale z klasą i nie do 0 co
naweżniejsze :]


Z jaką klasą? Radzili sobie dobrze do momentu uzyskania prowadzenia, potem było juz bardzo źle. Żadna formacja nie zagrała dobrze. Dość powiedzieć, że w drugiej połowie oprócz strzelonej bramki Legia nie miała chyba żadnej innej okazji. W tym przypadku wynik faktycznie może mylić... Ale cóż może będzie lepiej w PUEFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:52, rolek85 napisał:

Nie było tak źle wczoraj zdążyłem na końcówkę meczu i przegarli, ale z klasą i nie do 0 co
naweżniejsze :]


Nieobraź się ale takie same podejście ma większość Polskicg drużyn.
"Fajnie, nie przegraliśmy do zera, ponieśliśmy chonorową porażkę, osiągneliśmy zwycięski remis, co i tak nam nic nie daje ew. źle nie wypadliśmy na tle lepszego rywala."
Nie mamy woli zwycięstwa co powoduje że przegrywamy już przed wyjściem na plac. Zresztą tak samo jest w innych dyscyplinach sportu. Cieszymy sie z czwartych miejsc czy nawet awansów do finału - mam tu na myśli lekkoatletów, taki nawet temat na czasie.

Polacy sa mistrzami w cieszeniu się z niczego.

Ja mam serdecznie tego dosyć. Chce oglądać Polaków zwycięskich, więcej Adamów, Otyliów (głupio sie to odmienia:P) czy Korzeniowskich. Chce triumfów a nie cieszyć się ze znikomych porażek czy miejsc w pierwszej 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerażające było to, że po stracie bramek nie mieli zamiaru postawić wszystkiego na jedną kartę i walczyć o następne bramki, ale starali się najnajniżej przegrać... Co za różnica w tym przypadku skoro się przegrywa, a to oznacza odpadnięcie z pucharu ?! Widocznie nie zamierzali awansować. Choć w sumie prezes gadał, że chce zdobyć mistrza Polski, a Wdowczyk, że chce się dostać do fazy grupowej PUEFA. To po co w ogóle grali w el. LM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrzac po wyniku to tak to wyglada ale prawda jest taka ze jakby gornicy musieliby wygrac 7 bramkami to by tyloma wygrali. a te barany by tylko sie na to patrzyly jak przy tym rajdzie na 3-1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 16:50, Maker3 napisał:

Czy jest 3 runda eliminacji pucharu UEFA. czy po drugiej rundzie jest już faza grupowa


Obydwie Wisły oprócz wyeliminowania dzisiejszych rywalów będą musiały pokonać kolejnego rywala w następnej rundzie, w której to rundzie wystąpi także Legia. Dopiero po przejściu tego pułapu zacznie się faza grupowa.


Nafciarze zaczęli obiecująco, agresywnie, Sobczak nawet walnął w słupek. Niestety, trochę przypadkowa bramka gości, 0-1 i wyraźnie stracili wiarę. Jeśli nic się nie zmieni, to podobnie jak wczoraj ukraiński zespół będzie grał z polskim "w dziada".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[fala przekleństw i bluzgów]

Ehh.. normalnie pwoiem Wam, że.. niedobrze mi. Ja nie wiem co jest.. Za co piłkarze zawodowi dostaja pieniądze? Jesli za samo bieganie i kopanie piłki w obojętnych kierunkach to żałuję, że nie wybrałem takiego rpostego zawodu. Oczywiście mówię tu o naszych rodzimych zespołach.
Chyba powoli zaczynam rozumieć czemu tylu pseudokibiców przychodzi na mecze żeby porozrabiać. Bo tak naprawdę to nie ma na co patrzeć. Żal d**ę ściska. Wstyd po prostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grupy LM wylosowane. W zasadzie z Polakow Kowalewski bedzie mial najtrudniejsza sytuacje, reszta ma szanse na wyjscie z grupy, mniejsze/wieksze ale moim zdaniem realne. Skoro nie ma polskich zespolow, trzeba trzymac kciuki za Polakow grajacych za granica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze przynajmniej tym razem Wisla nie bedzie musiala tlumaczyc sie bledami sedziego i wygra mimo popelnianych przez niego bledow. A wejscie Cantoro to dla mnie spora niespodzianka, ja sie nie spodziewalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwórzmy szampany i świętujmy do białego rana, oto PIERWSZE ZWYCIESTWO naszej drużyny w pucharach w tym roku stało się faktem ;( 1:0 to najniższy wymiar kary, a z tych Austriaków swoją drogą to ładni idioci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 22:29, Badzi napisał:

Otwórzmy szampany i świętujmy do białego rana, oto PIERWSZE ZWYCIESTWO naszej drużyny w pucharach
w tym roku stało się faktem ;(

Raczej drugie. Legia wygrała przecież z amatorskim Hafnarfjoerdorem.

Dnia 24.08.2006 o 22:29, Badzi napisał:

1:0 to najniższy wymiar kary, a z tych Austriaków swoją drogą
to ładni idioci :)

No, pyskują, wściekają się, ciekawe co ich gryzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować