Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2006 o 12:22, gloody napisał:

No niestety Pogoń pomyślała, ze jak Brazylijczyk to odrazu lespzy od Polaka. Niestety (na szczęście?
:P) tak nie jest :)

Trener coraz częściej "miesza" skład pogonii, chyba w końcu przejrzeli na oczy, że Polak może grać dobrze i lepiej niż przeciętny Brzylijczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamil Kosowski został wypożyczony do Chievo Verona-
http://www.wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=11804
Jest to troche zadziwiające, że klub z Serie A kupił go przecież, były Wiślak nie trenował od dłuższego czasu i nie grał w żadnym meczu. Myśle, iż w obecnej formie mógłby grać najwyżej w jakiejś 2 lidze, trzeba przypomnieć również, że Verona gra w Pucharze UEFA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to dziwi. Trochę za dobry klub jak na obecne możliwości Kosy. Co do gry w drugiej lidze, to Kaiserslautern chyba jest właśnie w 2. Bundeslidze. Skoro tam się nie przebił do składu to w Weronie będzie mu ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 13:53, Chaszu napisał:

Też mnie to dziwi. Trochę za dobry klub jak na obecne możliwości Kosy.

Zgadzam się. Ale z drugiej strony włoska liga jest dla Kosowskiego chyba najlepszą możliwą. Jak tylko odbuduje formę, to możemy mieć jeszcze z niego trochę pociechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony włoska liga jest dla Kosowskiego chyba najlepszą możliwą.

Czy ja wiem? Jeśli chodzi o "catenaccio" to Kamilek nie nadaje się w ogóle do takiego stylu gry. Ja u szczytu formy widziałbym go jednak w Premiership. Tylko jest jedno "ale". Trzeba biegać przez cały mecz a nie truchtać i wykonać 2 dobre akcje.

Dnia 30.08.2006 o 14:16, walgierz napisał:

Jak tylko odbuduje formę, to możemy mieć jeszcze z niego trochę pociechy :)


Oby odbudował, ale mimo wszstko wydaje mi się, że jest już za późno niestety...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 14:16, walgierz napisał:

Jak tylko odbuduje formę, to możemy mieć jeszcze z niego trochę pociechy :)

Oby grał, jak będzie grał to forma się pojawi ale musi grać, zresztą to odnosi się do wielu naszych gwiazdeczek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony, skoro Kosowski nie potrafił znaleźć się nawet na ławce rezerwowych drugoligowego Kaiserslautern, to tym bardziej nie znajdzie się na ławce drużyny Serie A, jaką jest Chievo. Z drugiej strony ma zbyt wysoki kontrakt, by jakaś słabsza drużyna zechciała za niego zapłacić sporo jak na niego pieniędzy... Ciekawe czy coś z niego jeszcze będzie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 10:14, boogie85 napisał:

Przynajmniej Burns ostatnio gra lepiej.

- - - - -
Chyba nawet dostal ostatnio powolanie do reprezentacji, co prawda obecnie Australia nie ma w grupie zadnych wielkich druzyn, ale to i tak dobrze :)

A nie dziwia was te zamkniete treningi kadry ? Moze pamiec plata mi figle, ale pamietam jak Beenhaker mowil, ze zamkniete treningi to przeszlosc, krytykowal Janasa za takie akcje "bo futbol nie ma juz tajemnic" itp. A teraz sam sie w to bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 12:22, gloody napisał:

No niestety Pogoń pomyślała, ze jak Brazylijczyk to odrazu lespzy od Polaka. Niestety (na szczęście?
:P) tak nie jest :)


Niestety dla kibiców Pogoni. Zresztą widać doskonale jak mocno aprobują taką drużynę. Brak dopingu, za to 1000 na meczu B Klasowej Pogoń Nowej.
Najgorsze jest to że Ptaszysko powiedziało że albo taka Pogoń albo żadna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 15:18, Quire napisał:

(....)
Niestety dla kibiców Pogoni. Zresztą widać doskonale jak mocno aprobują taką drużynę. Brak
dopingu, za to 1000 na meczu B Klasowej Pogoń Nowej.
Najgorsze jest to że Ptaszysko powiedziało że albo taka Pogoń albo żadna:(


A ich protest nie wynika raczej z tego, że drużyna cały czas jest pod łodzią i przyjeżdża do Szczecina tylko na same mecze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 15:28, .Darnok napisał:

A ich protest nie wynika raczej z tego, że drużyna cały czas jest pod łodzią i przyjeżdża do
Szczecina tylko na same mecze?

Podobno już wracają ale najpierw niech styl gry poprawią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boruc jedzie do domu z kontuzją, a Leo powołuje... Pawełka?! :o Z całym szacunkiem, ale to jest dla mnie kompletne nieporozumienie. Czemu nie Kuszczak, czemu nie Fabiański, czemu ani razu im nie chciał się przyjrzeć na treningach - nawet jeśli nie chciał ich wystawiać w pierwszym składzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 18:10, Badzi napisał:

Boruc jedzie do domu z kontuzją, a Leo powołuje... Pawełka?! :o Z całym szacunkiem, ale to
jest dla mnie kompletne nieporozumienie. Czemu nie Kuszczak, czemu nie Fabiański, czemu ani
razu im nie chciał się przyjrzeć na treningach - nawet jeśli nie chciał ich wystawiać w pierwszym
składzie...


Ja też tego nie rozumiem. Tym bardziej, że jego świetna passa bez straconej bramki to bardziej zasługa poukładanej gry obrońców z Głowackim i Cleberem na czele niż jakiś fenomenalnych interwencji Pawełka (przecież w meczu z taką Koroną to on tylko łapał wrzutki z rzutów rożnych...). Poza tym nawet w Poznaniu można było zauważyć, że nadal brakuje mu momentami pewnosci siebie i momentami najzwyczajniej w świecie się gubi. Bramkarz jak bramkarz, młody, solidny i perspektywiczny - ale chyba jeszcze nie na kadrę. Chociaż nie mam nic przeciwko, żeby się ogrywał ;)

Znowu Wisła będzie utrzymywać reprezentacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 18:17, .Darnok napisał:

Bramkarz jak bramkarz, młody, solidny i perspektywiczny
- ale chyba jeszcze nie na kadrę. Chociaż nie mam nic przeciwko, żeby się ogrywał ;)

Uważaj, żebym kadrze Linki do ogrywania nie podesłał :P Albo gorzej - Kotora :D

Dnia 30.08.2006 o 18:17, .Darnok napisał:

Znowu Wisła będzie utrzymywać reprezentacje :P

Tylko cieszyć się z tego powodu, czy martwić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 18:10, Badzi napisał:

Boruc jedzie do domu z kontuzją, a Leo powołuje... Pawełka?! :o Z całym szacunkiem, ale to
jest dla mnie kompletne nieporozumienie. Czemu nie Kuszczak, czemu nie Fabiański, czemu ani
razu im nie chciał się przyjrzeć na treningach - nawet jeśli nie chciał ich wystawiać w pierwszym
składzie...


Że Fabiańskiego nie powołał w trybie awaryjnym to trzeba mu zapisać na plus. Po co zabierac podstawowego zawodnika kadry U - 21, jak wiadomo że siedziałby na trybunach?? Niesety to czeka Błaszczykowskiego. ławka albo trybuny i nic więcej a młodzieżówka traci 20%- 30% wartości bez niego.
Potrzebny jest w młodzieżówce a tutaj niech kto inny jeździ na konsultacje.
Kuszczak? Nawet by pewnie nie ruszył czterech liter z Angli żeby przyjeżdżać jako awaryjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 18:58, Badzi napisał:

> Bramkarz jak bramkarz, młody, solidny i perspektywiczny
> - ale chyba jeszcze nie na kadrę. Chociaż nie mam nic przeciwko, żeby się ogrywał ;)
Uważaj, żebym kadrze Linki do ogrywania nie podesłał :P Albo gorzej - Kotora :D


Ja proponuje Lecha. Wkońcu to bramkarz lidera, a doświadczenia mu się troche przyda.

Dnia 30.08.2006 o 18:58, Badzi napisał:

Tylko cieszyć się z tego powodu, czy martwić? :)


Martwić się będą kibice Wisły - wymęczą się na kadrze, to w lidze nie będą mieć sił:P
Cieszyć się będą kibice Legii - łatwiej będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 10:06, Quire napisał:

(...)
Że Fabiańskiego nie powołał w trybie awaryjnym to trzeba mu zapisać na plus. Po co zabierac
podstawowego zawodnika kadry U - 21, jak wiadomo że siedziałby na trybunach??


Biorąc pod uwagę obecność Dudka w kadrze, to samo można powiedzieć o każdym innym bramkarzu ;)
Już sie zaczęły ploty, że Boruc wyjechał bo zobaczył, że co nie będzie robił, to i tak będzie numer 2.

Dnia 31.08.2006 o 10:06, Quire napisał:

Niesety to czeka
Błaszczykowskiego. ławka albo trybuny i nic więcej a młodzieżówka traci 20%- 30% wartości bez
niego.


A kto inny ma zagrać na prawej stronie? Na treningu to właśnie Błaszczu grał z Krzynówkiem na skrzydłach... nic nie jest przesądzone.

Dnia 31.08.2006 o 10:06, Quire napisał:

Potrzebny jest w młodzieżówce a tutaj niech kto inny jeździ na konsultacje.
Kuszczak? Nawet by pewnie nie ruszył czterech liter z Angli żeby przyjeżdżać jako awaryjny.


On będzie teraz siedział 2 lata na ławie, więc niech nabiera wprawy w kadze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 10:06, Quire napisał:

Że Fabiańskiego nie powołał w trybie awaryjnym to trzeba mu zapisać na plus. Po co zabierac
podstawowego zawodnika kadry U - 21, jak wiadomo że siedziałby na trybunach?? Niesety to czeka
Błaszczykowskiego. ławka albo trybuny i nic więcej a młodzieżówka traci 20%- 30% wartości bez
niego.
Potrzebny jest w młodzieżówce a tutaj niech kto inny jeździ na konsultacje.

Masz rację, choć nie do końca :) Leo powiedział, że jeśli nie będzie miał zamiaru wystawić Błaszcza, to odeśle go na młodzieżówkę (dla której stanowi wg mnie nie 20-30%, a raczej 40-50% - patrz mecz z Łotwą). Co nie zmienia faktu, że jest dla mnie dziwnym, że na żadne ze zgrupowań nie powołał ani Kuszczaka ani Fabiańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować