Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Przeczytałem tego newsa na onecie i... Nie wiem jak to zrobili ;-) Na początku jest napisane: "FIFA jeszcze nie postanowiła, na jakich zasadach przeprowadzi losowanie." Jeśli FIFA nie wie, to nawet jeśli podane założenia się spełnią i tak chyba nie wiadomo czy koszyki będą takie jak podano na onecie. Czyli ogólnie szansa na to, że trafimy na Anglię jest ? Bo w sumie to już mało rozumiem z tego kombinowania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 13:56, Da Ghost napisał:

Daltego zaznaczyłem, że jest to symulacja i w dodatku z pewnymi założeniami.

---> Wiem, ale nie o to mi chodziło. Czy jeśli te założenia się spełnią to koszyki będą napewno tak wygladać ? Bo po przeczytaniu newsa, szczególnie wstępu ja odebrałem to w ten sposób, że przy podanych założeniach jest jakaś możliwość, że tak to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 14:37, Stwór napisał:

Czym sie martwić?:) Trafimy na nich w grupie w MŚ? To skopiemy im zadek i tyle;) HEHE:)


O to juz będzie drugi raz jak im ten tyłek skopiemy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 14:40, Indrid Cold napisał:

nie bedziemy w 2 koszyku. usa i iran przynajmniej sa od nas wyzej notowane.

Myślisz, że koszyki będą ustawiane wg. pozycji w rankingu? Jeżeli tak to będziemy w 3. Zresztą tu nie ma pewności jakie kryterium się przyjmie. Organizatory jeszcze nie są pewni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 14:49, Da Ghost napisał:

> nie bedziemy w 2 koszyku. usa i iran przynajmniej sa od nas wyzej notowane.
Myślisz, że koszyki będą ustawiane wg.
pozycji w rankingu? Jeżeli tak to będziemy w 3. Zresztą tu nie ma pewności jakie kryterium się przyjmie. Organizatory jeszcze
nie są pewni.

nie wiem jak beda koszyki ustawiane ale mysle ze na 95% nie bedziemy w drugim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 14:59, Indrid Cold napisał:

nie wiem jak beda koszyki ustawiane ale mysle ze na 95% nie bedziemy w drugim....


Zreszta tak czy inaczej to na razie to tylko spekulacje najważniejsze to to, że jedziemy na Mistrzostwa Świata po raz drugi z rzędu i mamy niesamowita passę zwycięztw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to można powiedzieć, że skompletowaliśmy drużynę, która może powalczyć o coś z największymi ale nie do końca. O ile pozbyliśmy się wkońcu uciążliwego niegdyś problemu braku skutecznych napastników, wkońcu mamy jako takiego rozgrywającego i ogólnie dobrą pomoc z bardzo dobrymi skrzydłami na czele oraz 3 klasowych bramkarzy z Dudkiem w roli głównej to jedynym słabym punktem naszej ekipy to obrona. Te bramki stracone w meczu z islandią tylko to obnażyły. No ale niestety chyba nie mamy lepszych piłkarzy na ten czas niż Rżąsa, Kłos czy Jop. Raczej wszyscy nasi obrońcy są na jednakowym poziomie, niestety niezbyt wysokim. Bez dobrej obrony daleko nie zajdziemy, idealnym przykładem jest Real :) Na miejscu Janasa szukałbym jakiś młodych talentów, szkoda że Jakub Błaszczykowski odniósł kontuzje bo dobrze się zapowadał.

Co do reprezentacji Holandii to ciesze się, że zapewnili nam udział na MŚ, fajnie że wkońcu dobrze im idzie bo zawsze im kibicowałem z całego serca ale denerwuje mnie, że nie grali tak skutecznie za czasów tej starszej kadry z Kluivertem, Davidsem, Seedorfem, Stamem i innymi bo bardzo lubiłem ten skład a do tego jakoś nie mogę sie przekonać nawet jak wygrywają. NIe rozumiem troche van Bastena, czemu postawił w ataku na Kuita zamiast na bramkostrzelnego Makaaya. Rozumiem, że chciał troche zmienić ten zespól pełen gwiazd lecz pechowych gwiazd ale moim zdaniem niektórzy jeszcze by się przydali bardziej niż ci nowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 15:50, Alamar napisał:

(...) Na miejscu Janasa szukałbym jakiś młodych talentów,
szkoda że Jakub Błaszczykowski odniósł kontuzje bo dobrze się zapowadał.


Błaszczu ma wrócić na boisko jeszcze tej jesieni. Teoretycznie jest co prawda prawym pomocnikiem, ale mecz z panathinaikosem pokazał, że potrafi znakomicie sobie radzić również na tej stronie w obronie i byłby znakomitym następcą/zmiennikiem Baszczyńskiego, któremu swoją drogą w Wiśle wyraźnie ostatnio brakuje konkurencji...

Talenty? Łatwo powiedzieć, trudniej skonkretyzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś się zanosi, że z Anglią zagramy bez Maćka :( Trenuje tylko indywidualnie i to niezbyt intensywnie. Mam troszkę nadzieję, że to po prsoty taki podstęp Janasa bo inaczej będzie to spore osłabienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:14, Milteen napisał:

Wszystko sie okaze! No jak Polska juz jest w MS to pewnie podejda do tego meczu na luziku i Angliki przejma inicjatywee i beda szarzowac pod nasza bramka :]

ale honoru trzeba bronic! przeciez nie mozemy z nimi przegrac 5:0, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 15:55, Jakub Wędrowycz napisał:

ale honoru trzeba bronic! przeciez nie mozemy z nimi przegrac 5:0, prawda?

ja napisal bym raczej ''nie chcemy'' ;-] bo jak wiadomo nie od dzis, ze w pilce wszystko moze sie zdarzyc... ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 15:55, Jakub Wędrowycz napisał:

> Wszystko sie okaze! No jak Polska juz jest w MS to pewnie podejda do tego meczu na luziku i Angliki przejma inicjatywee
i beda szarzowac pod nasza bramka :]
ale honoru trzeba bronic! przeciez nie mozemy z nimi przegrac 5:0, prawda?


No prawda, mam nadzieje ze Polska latwo skury nie odda! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 18:07, Seqiu napisał:

Obstawiając wynik meczu powiedział bym że będzie remis... 1:1

---> Żeby tylko "chłopcy" Janasa takiego wyniku nie obstawiali, bo jak pojadą nastawieni na remis, to wiadomo jak wyjdzie... A jak pojadą coś strzelić i wygrać, to najwyżej Anglicy zremisują w ostatniej chwili, ale pierwsze miejsce będzie nasze :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jak się okazuje Janas ma cały skład zdrowy i gotowy do boju. Łącznie z Żurawskim co mnie cholernie ucieszyło. Gotów do gry jest również Dudek ja jednak mam nadzieję, że to Boruc stanie między słupkami. Dudek chociaz dokonał rzeczy wielkiej w Stambule i w reprezentacji bronił równie udanie to jednak miał dość długi rozbrat z piłką, a Boruc jest w wyśmienitej formie a w dodatku jest bardzo mocny psychicznie i na pewno Anglików się nie przestraszy. A wy co uważacie kogo na bramkę powinien posłać Janas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie też mam nadzieję, że w bramce stanie Boruc, bo w końcu nie ma jak ciągłąść gry i to bardzo dobrej gry w wykonaniu Boruca :) A propo to dzisiejszy mecz może w końcu pokaże, czy nasz reprezentacja jest gotowa stanąć do boju o najwyższe trofeum piłkarskie ;p Pocichutku wierzę, że dzisiaj na Old Traford Polacy sprawią miłą niespodziankę rodakom, wygrywając jednobramkową przewagą jak to zwykli robić w kilku ostatnich meczach. No to tylko pozostaje trzymać kciuki i wierzyć w cud. Pozdro:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować