Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2006 o 22:12, walgierz napisał:

(...)
Pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą ;)


Jak śmiesz! [potężnie policzkuje rywala chusteczką :P]

Dnia 02.11.2006 o 22:12, walgierz napisał:

Znaczy częściowo.
Nie można odmówić zaangażowania i chęci, to fakt. Ale moim zdaniem ustępowali dziś Żabojadom
(a raczej Legii Cudzoziemskiej) znacznie. Sam przyznajesz, że Dolha wybronił sporo. Prawda
jest taka, że gdyby dostali dziś 4-1, to też nie mielibyśmy powodu marudzić. Ja dziś nie potrafię
wskazać zawodnika Wisły, który zagrał dobry mecz (powtarzam, że nie mówię o zaangażowaniu)
:/


Według mnie trochę nie do końca wypalił wariant z Cantoro jako fałszywym napastnikiem, który de facto grał tradycyjnie w pomocy. Widać to było szczególnie, kiedy Brożek probował rozgrywać z nim piłkę - Mauro był czasami po prostu za wolny. Gol i tak był bardzo przypadkowy, bo prawdziwych okazji mieliśmy i tak jak na lekarstwo. Zresztą i tak zapas szczęścia został już chyba wyczerpany w Salonikach ;)

Co ciekawe, to jest pierwszy mecz Wisły w tym sezonie, który oglądałem w domu :) Do tej pory ligę musiałem oglądać w knajpach ze względu na C+, a resztę oglądałem na swoim/obcych stadionach :) Ale teraz szanowna komisja ligowa zamknęła akurat jeden jedyny sektor na naszym stadionie i do końca rundy poza meczem z Ruchem w PP i FC Basel na mecz raczej się na wybiorę -_- Nie będę przeklinał, bo już chyba raz mnie w tym temacie ocenzurowałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 22:19, .Darnok napisał:

Najlepiej gdyby zdecydowanymi liderami grupy byli Blackurn i Nancy, wtedy przy naszej ewentualnej
wygranej z FC Basel i samych porażkach Feyeenordu można ewentualnie liczyć na remis w Rotterdamie
i awans z trzeciego miejsca... bo chyba 3 pierwsze drużyny awansują, bo nie jestem pewien?

3 pierwsze awansują, ale na razie tylko jednej drużynie w (krótkiej co prawda) historii Uefy z fazą grupową udało się wyjść z 4 punktami.
Co do samego meczu to nie będę cyganił, że oglądałem bardzo wnikliwie, ale Nancy prezentowało się bardziej 2 niż 1-ną bramkę lepiej od Wisły... Z drugiej strony ten Thwaite... A z trzeciej jeszcze Dolha... :)

I na koniec - tekst dnia (polecam przy okazji relacje "Z czuba" - http://sport.gazeta.pl/sport/1,74696,3716298.html )

Dragomir Okuka pytany, o ustawienie 4-5-1: - To nic nowego, przecież na co dzień i tak gramy z jednym napastnikiem - mówi ze śmiechem Okuka, a gdy pytamy, o co mu chodzi, precyzuje: - Bo Paulista nie strzela goli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 22:28, .Darnok napisał:

poza meczem z Ruchem


Dobrze, że na Ruch otworzyli. Doping musi być, bo Panowie z Chorzowa i tak za wysoko zaszli. :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 22:28, .Darnok napisał:

Co ciekawe, to jest pierwszy mecz Wisły w tym sezonie, który oglądałem w domu :) Do tej pory ligę musiałem oglądać w knajpach ze względu na C+

Tja. Piłka jako powód żeby się szlajać po barach ;P

Dnia 02.11.2006 o 22:28, .Darnok napisał:

Nie będę przeklinał, bo już chyba raz mnie w tym temacie ocenzurowałeś :P

Gdzieżbym śmiał :]

--> Vaxinar

Dnia 02.11.2006 o 22:28, .Darnok napisał:

Dobrze, że na Ruch otworzyli. Doping musi być, bo Panowie z Chorzowa i tak za wysoko zaszli. :P ;-)

Skąd ta niechęć do Ruchu? Taki zasłużony klub ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 22:30, Badzi napisał:

(...)
3 pierwsze awansują, ale na razie tylko jednej drużynie w (krótkiej co prawda) historii Uefy
z fazą grupową udało się wyjść z 4 punktami.


No to trzeba wygrać w holenderskiej "wannie" :P

Dnia 02.11.2006 o 22:30, Badzi napisał:

Co do samego meczu to nie będę cyganił, że oglądałem bardzo wnikliwie, ale Nancy prezentowało
się bardziej 2 niż 1-ną bramkę lepiej od Wisły... Z drugiej strony ten Thwaite... A z trzeciej
jeszcze Dolha... :)


Cieszy mnie, że kangur w końcu zagrał w pierwszym składzie. Powinien w nim zostać na stałe. A Dudka może polecieć na ławę i leżeć nawet obok niej na ziemi jak to ma w zwyczaju ;P

Dnia 02.11.2006 o 22:30, Badzi napisał:

Dragomir Okuka pytany, o ustawienie 4-5-1: - To nic nowego, przecież na co dzień i tak gramy
z jednym napastnikiem - mówi ze śmiechem Okuka, a gdy pytamy, o co mu chodzi, precyzuje: -
Bo Paulista nie strzela goli.


I ma sporo racji. Jasiek nie umie strzelać goli. To taki typowy jeździec bez głowy, który wprowadza chaos, z którego czasem coś wyjdzie. Zamienicie się za Kwintę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 22:41, walgierz napisał:

Skąd ta niechęć do Ruchu? Taki zasłużony klub ;>

Yyy, jaka niechęć ? :D
No ma ni te 3 miejsce w tabeli wszechczasów, ale...
No dobra, to oni nas nie lubią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 22:43, .Darnok napisał:

A Dudka może polecieć na ławę i leżeć nawet obok niej na ziemi jak to ma w zwyczaju ;P

Zrobiłem sobie ostatnio małą pseudo-analizę i wyszło mi czarno na białym, że w Wiśle macie najbardziej przestrzelonych / pechowych / niezrównoważonych psychicznie Polaków: Głowacki, Sobol i najbardziej chyba jednak spektakularny Dudka. Do tego Nikola i mają już kwartet do brydża ;)

Dnia 02.11.2006 o 22:43, .Darnok napisał:

I ma sporo racji. Jasiek nie umie strzelać goli. To taki typowy jeździec bez głowy, który wprowadza
chaos, z którego czasem coś wyjdzie. Zamienicie się za Kwintę? :P

Na bank, jak dorzucicie Dolhę i jakiegoś skutecznego napastnika... (a sorry, zapomniałem, że takowych nie macie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blackburn Rovers - FC Basel 3:0
Nie jest dobrze. Teraz to Balckburn i Nancy musze wygrać, tak aby Bazyl i Rotterdam mieli po 1 punkt, następnie Wisła musi wygrać z Bazylem. :D
Cienko to widzę, ale wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 20:42, Hegemon napisał:


Slyszalem, ze po 50 meczach :)


Na pewno po 50 dniach, bo wiem, że termin już mu minął. No chyba, że zagrał już tyle spotkań, ale nie wydaje mi się.

Dnia 02.11.2006 o 20:42, Hegemon napisał:

Podoba mi sie, ze Capello jest pragmatyczny - nie gra Beckham, nie gra Ronaldo, graja ci, ktorzy
sa skuteczni. Ostatnio dobre wrazenie robi na mnie Robinho. O ile w poprzednim sezonie byl
jeszcze narwancem dryblujacym w kazdej sytuacji, to teraz gra juz dla druzyny i coraz czesciej
asysta albo bramka rozstrzyga losy meczu.


Szkoda, że nie przyszedł parę lat wcześniej - może wtedy w Realu pozostałby na dłużej Morientes.
BTW bardzo fajnie, że udało mu się odżyć w Valencii.
A Robihno już za postawienie się Gravesenovi na treningu dużo zyskał w moich oczach :P

Dnia 02.11.2006 o 20:42, Hegemon napisał:

Jak najbardziej - bylby prawidlowo zdobyty. Wtedy jednak realisci mogliby zdobyc sie na gest
Ajaksu:

http://www.youtube.com/watch?v=AR32neZi8bE


No proszę, jestem pozytywnie zaskoczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 22:00, Vaxinar napisał:

Wiele bym wejść Francuzów, na które przymykał oko, a ptaktycznie
każdy (prócz chyba jednego) wejście Wisły to zaraz faul.


No ja mam poważne wątpliwości tylko do jednej sytuacji - faulu z boku pola karnego, z okazji którego zrobiło sie 1:0 DLA Francuzów. Może źle widziałem ale dla mnie była to walka bark w bark. Gwizdanie tego nawet w znacznie mniej ostrym meczu niż ten byłoby wątpliwe. Ale po tym na co pozwalał arbiter później to już całkiem nie rozumiem skąd wziął się ten faul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 19:00, spider88 napisał:

Z tego co mi...


Podziękowano całej trójce. Jeden było postury Croucha ale umiejętności miał na poziomie 4 ligi Polskiej, drugi miał sił na jakieś 20 min. a o trzecim można powiedzieć że był. Ktoś myślał że trochę złomu w dobrej cenie sprzeda.
Jest jeszcze jeden wychowanek szkółku MU. Mulryne się nazywa. Jego przetestowano i narazie nie powiedziano nie. Sprawa ma jeszcze wrócić w zimie. Pewnie zabiorą go na obóz i tam mu się przyjżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 10:54, Quire napisał:

Podziękowano całej trójce. Jeden było postury Croucha ale umiejętności miał na poziomie 4 ligi
Polskiej, drugi miał sił na jakieś 20 min. a o trzecim można powiedzieć że był. Ktoś myślał
że trochę złomu w dobrej cenie sprzeda.
Jest jeszcze jeden wychowanek szkółku MU. Mulryne się nazywa. Jego przetestowano i narazie
nie powiedziano nie. Sprawa ma jeszcze wrócić w zimie. Pewnie zabiorą go na obóz i tam mu się
przyjżą.

Tak ale Wdowczyk zapowiedział że wzmocnienia będą i poszukiwania trwają ,niestety przeraża mnie czego szukają bo jakoś każdy się patrzy na cenę a nie na umiejętności i to jest smutne .
Nie lepiej kupić rocznie dwóch dobrych niż dziesięciu piekarzy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 11:09, spider88 napisał:

Tak ale Wdowczyk zapowiedział że wzmocnienia będą i poszukiwania trwają ,niestety przeraża
mnie czego szukają bo jakoś każdy się patrzy na cenę a nie na umiejętności i to jest smutne


Wzmocnienia muszą być. Chociaż i z tym składem powinni obronić mistrza.
U nas w kraju jest trochę inny problem jeśli chodzi o cenę. W naszej lidze jak ktoś kopnie ze trzy razy prosto piłke a jeszcze ona wpadnie do bramki to odrazu krzyczy się za niego jakieś kosmiczne pieniądze. Dlatego wolą ściągnąć 3 dziwnych graczy za mniejszą kwotę i z mniejszą pensją w nadziejii że któryś wypali.

Dnia 03.11.2006 o 11:09, spider88 napisał:

Nie lepiej kupić rocznie dwóch dobrych niż dziesięciu piekarzy ??


Patrz moje ostatnie zdanie. Skoro za dwóch Polaków np. Giza i Grzelak trzeba wyłożyć prawie 2 mln. EURO i każdemu dać jakieś 120 tys EURO kontaktu, to lepiej kupić 5 Murzynów, 3 Bałkanów i 2 Latynosów (proporcje możesz sobie zmienić) za 2 melony i dać im w sumie 200 tys oro kontraktu, to jestesmy do przodu jakieś 40 tysia.
Ajak z tych 10 ze 3 się wypromuje, to i tak jesteśmy do przodu jednego zawodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 13:47, Quire napisał:

Patrz moje ostatnie zdanie. Skoro za dwóch Polaków np. Giza i Grzelak trzeba wyłożyć prawie
2 mln. EURO i każdemu dać jakieś 120 tys EURO kontaktu, to lepiej kupić 5 Murzynów, 3 Bałkanów
i 2 Latynosów (proporcje możesz sobie zmienić) za 2 melony i dać im w sumie 200 tys oro kontraktu,
to jestesmy do przodu jakieś 40 tysia.
Ajak z tych 10 ze 3 się wypromuje, to i tak jesteśmy do przodu jednego zawodnika.

Tak tylko popatrz na konsekwencje takich zakupów .Od dziesięciu lat nasze drużyny z wielką nadzieją robią właśnie takie zakupy a później w pucharach europejskich dostajemy lanie od przeciętniaków ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 13:47, Quire napisał:

Patrz moje ostatnie zdanie. Skoro za dwóch Polaków np. Giza i Grzelak trzeba wyłożyć prawie
2 mln. EURO i każdemu dać jakieś 120 tys EURO kontaktu, to lepiej kupić 5 Murzynów, 3 Bałkanów
i 2 Latynosów (proporcje możesz sobie zmienić) za 2 melony i dać im w sumie 200 tys oro kontraktu,
to jestesmy do przodu jakieś 40 tysia.
Ajak z tych 10 ze 3 się wypromuje, to i tak jesteśmy do przodu jednego zawodnika.


Przy czym te 2 miliony Euro to tylko cena dla polskich klubów. Jak sie zgłosi jakiś średniak z zachodu to nagle magicznie klub żąda sporo mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ptak jak zwykle chce zrobić kolejną rewolucję w klubie, ma zamiar, w razie porażkek w najbliższych meczach,
wymienić prawie wszystkich piłkarzy (poza Amarale, Edim i Julcimarem)+ trenera. Zagroźił również, że jeżeli i to nie pomoże odejdzie z naszego futbolu. Chyba wiadomo, jak to się skończy. Nazwał bym to cyrkiem, żal mi tylko kibiców Pogoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 09:15, Dux napisał:

No ja mam poważne wątpliwości tylko do jednej sytuacji


Każdy ma prawo do swojego zdania, ale ja swojego tutaj nie zmienię. Zobaczyłem takich sytuacji ze 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, filipiak [celowo pisane z małej litery] teraz to już przesadził - poskarżyło sie biedactwo do UEFA za zachowanie kibiców Wisły na Derbach! Biorąc pod uwagę ostatnią kare dla Mijajlovica, to doskonale wiedzieli, że mogą trafić na podatny grunt.... w dodatku rzekomo Nikola "prowokował" biednych, miłujących pokój i tolerancję kibiców gości. Gwoli wyjaśnienia - pomachał im i poklaskał. cracovia, banda konfidentów, naprawdę. Może za porażkę 0-3 też się komuś poskarżą? Przegrywać trzeba z honorem panie [a raczej chamie] filipak. No ale cóż, wszyscy dookoła są winni i uciskają biedną cracovię.

Jak byłem za wprowadzeniem pasiaków na mecz, tak teraz to już naprawdę nie chcę juz ich widzieć na oczy. Won hołoto! A filipiak niech no tylko spróbuje sie znowu wwalić na sektor vip-ów z tym swoim szaliczkiem. Ja to bym tego [ocenzuruję sie sam zanim zrobi to walgierz] nigdy więcej nie wpuścił na ten stadion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 17:25, .Darnok napisał:

No ale cóż, wszyscy dookoła są winni i uciskają biedną cracovię.

Woczraj przeglądałem serwisy Cracovii i tam aż od tego huczy. Nie wiedziałem czy mam się śmiać czy płakać, bo Pasy chyba naprawdę nie umieją przegrywać....

Dnia 03.11.2006 o 17:25, .Darnok napisał:

Jak byłem za wprowadzeniem pasiaków na mecz, tak teraz to już naprawdę nie chcę juz ich widzieć
na oczy. Won hołoto! A filipiak niech no tylko spróbuje sie znowu wwalić na sektor vip-ów z
tym swoim szaliczkiem. Ja to bym tego [ocenzuruję sie sam zanim zrobi to walgierz] nigdy więcej
nie wpuścił na ten stadion.

No właśnie co do kibiców i kiboli to dbrze wiemy obaj, że Wisła i Cracovia mają i takich i takich. Z tego co ja widziałem to kibole Białej Gwiazdy też trochę rozrabiali, tylko że oni powyrywali krzesełka.

P.S. Jaki miał szalik ? Śmierć Wiśle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować