Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2006 o 17:38, walgierz napisał:

Na Boruca to można liczyć. Zawsze coś palnie ;>


Podobno mi się, bo szczery jest, On zawsze był z Legią, trzeba to uszanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 17:39, Vaxinar napisał:

(...)
No właśnie co do kibiców i kiboli to dbrze wiemy obaj, że Wisła i Cracovia mają i takich i
takich. Z tego co ja widziałem to kibole Białej Gwiazdy też trochę rozrabiali, tylko że oni
powyrywali krzesełka.


W tym momencie nie chodzi o zajścia na stadionie, ale donoszenie o tej sprawie do samej UEFA. Przecież to przekracza wszelkie granice. Banda konfidentów.

Dnia 03.11.2006 o 17:39, Vaxinar napisał:

P.S. Jaki miał szalik ? Śmierć Wiśle ?


On akurat normalny. "śmierć Wiśle" to był szalik pewnego inteligenta, który "witał" nas kiedy przychodziliśmy na mszę pseudopojednania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 17:38, walgierz napisał:

http://sport.onet.pl/0,1248708,1428045,wiadomosc.html
Na Boruca to można liczyć. Zawsze coś palnie ;>
Umie chłopak robić koło siebie szum :)


Przede wszystkim olbrzymi szacunek za obecny stosunek do poprzedniego klubu. Doprawdy rzadko spotykane zjawisko pośród tych, ktorzy uciekli za granicę. Oczywiście o ile faktycznie będzie jeździł na te wyjazdy... prędzej jako vip - a to jest prawie jak wyjazd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 17:54, .Darnok napisał:

"śmierć Wiśle" to był szalik pewnego inteligenta, który "witał" nas kiedy
przychodziliśmy na mszę pseudopojednania.

Ta wiem, wpsominałeś.

Dnia 03.11.2006 o 17:54, .Darnok napisał:

Doprawdy rzadko spotykane > zjawisko pośród tych, ktorzy uciekli za granicę.

Czy ja wiem. A Hajto ? A Reiss ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 21:59, spider88 napisał:

No proszę Legia chyba zaczyna łapać wietr w żagle tylko pytanie czy nie za późno choć strata niewielka .


Za późno ? Jakie za późno, jeszcze mnóstwo meczu, a jak Wisła wygra to Legia będzie miała 3 pkt straty. Jeszcze wszystko może się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, zaczynają grać jak zwykle - wygrywać po 1:0 albo strzelać gole w końcówkach. Nienawidzę tego :P

Tak jak mówiłem, będzie jeszcze Wisła żałować frajerskich remisów z Pogonią i Lęczną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 23:23, .Darnok napisał:

Tja, zaczynają grać jak zwykle - wygrywać po 1:0 albo strzelać gole w końcówkach. Nienawidzę tego :P

To też właśnie dlatego napisałem kiedyś, że chyba oddałbym tytuł Wiśle, ale zaraz mnie stłumili.
Ja obstawiałem wygraną Lechitów, jakoś bardziej mi się nawet podoba ich gra w tym sezonie niż Legii.
ŁKS znowu padł, bezbramkowy remis z Płockiem to raczej dla nich porażka, a sądziłem, że powalczą o czołowe miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 23:45, Vaxinar napisał:

Ja obstawiałem wygraną Lechitów, jakoś bardziej mi się nawet podoba ich gra w tym sezonie niż
Legii.

Smuda jest specjalistą od pięknej ofensywnej gry tylko ta obrona Lecha .Ehh powinny jak najszybciej być wzmocnienia a jeszcze Poznań będzie się cieszył ze wspaniałej drużyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 08:37, spider88 napisał:

Smuda jest specjalistą od pięknej ofensywnej gry tylko ta obrona Lecha .Ehh powinny jak najszybciej
być wzmocnienia a jeszcze Poznań będzie się cieszył ze wspaniałej drużyny .


W tym sezonie chyba gra Lecha na równi z Wisłą najbardziej mi się podoba. Myślę, że Poznań już może się cieszyć z dobrego teamu i w tym sezonie najechętniej te drużyny widziałbym u szczytu. Lechitów i Wiślaków. Gra Legii jakoś mi nie leży, jeżeli mam być szczery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 12:02, Vaxinar napisał:

W tym sezonie chyba gra Lecha na równi z Wisłą najbardziej mi się podoba. Myślę, że Poznań
już może się cieszyć z dobrego teamu i w tym sezonie najechętniej te drużyny widziałbym u szczytu.
Lechitów i Wiślaków. Gra Legii jakoś mi nie leży, jeżeli mam być szczery.

Niestety Wdowczyk nie jest trenerem który stawia na piękną ofensywną piłkę a szkoda , efekt jest taki jak jest a podejście że wygrać mecz byle jak jest nie najlepszym rozwiązaniem .Wiadomo że jeśli się zdobywa tytuł to kibice wybaczają ale jeśli się zajmuje choćby drugie miejsce to zaczynają się już narzekania na styl .
Smuda jak przyszedł do Zagłębia równierz zrobił kawał dobrej roboty podobnie było z Odrą i Widzewem dlatego cieszę się że w końcu trafił do klubu z aspiracjami jak i z finansami i jakąś polityką długofalową bo to jest w tej chwili w Lechu najważniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 13:54, spider88 napisał:

/.../

Wiesz, to raczej pseudokibole bandyci. Mecz wygrana to chwała Wdowiec, przegrany to wypier**** chu**. I każdy mu wypominał z tego co czytałem Jego cytat "jeżeli będzie to dla dobra Legii to odejde" czy jakoś tak.

Widze, że tu nikt II ligą się ni interesuje, albo nie pisze. Ruch i Zawisze prowadzenie w tabeli do końca rundy jesiennej, która kończy się za tydzień mają praktycznie zapewnione. Ponieważ. Trzecie jest Jagiellonia, czwarte moje Zagłębie na równo z Polonią Bytom, a ponieważ Polonia wczoraj przegrała, to dziś Zagłębie meczem z Jagiellonią może sobie zapewnić 3 miejsce w tabeli. Na razie mamy 40 minutę i prowadzimy 1:0. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moje Podbeskidzie jutro gra w Kmicie i jeśli wygra odrobi strate do KSZO. W przyszłym tygodniu gramy z Ruchem i oczywiście albo wygramy albo będzie remis, bo Ruch Bielskiej Twierdzy nie zdobędzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 14:31, graczomaniak napisał:

A moje Podbeskidzie jutro gra w Kmicie i jeśli wygra odrobi strate do KSZO. W przyszłym tygodniu
gramy z Ruchem i oczywiście albo wygramy albo będzie remis, bo Ruch Bielskiej Twierdzy nie
zdobędzie.:)


Na ja myślę, że tam Was Ruch nie pokona, bo jeżeli - eh już nie chce zapeszać mimo tego prowadzenia - Zagłębie dziś wygra to będzie jeszcze mniejsza strata do 2 miejsca w tabeli, czyli Ruchu.
Z drugiej strony, jeżeli dziś przegra Zawisza (co jest chyba nirealne bo gra z warszawską Polonią) to Ruch będzie miał lidera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 14:37, graczomaniak napisał:

Zawisz gra z Górnikiem Polkowice, a nei z Polonią.:)


Więc na WP, znowu coś poknocili. LOL, co to za serwis, chyba sprawdzając wyniki i tak dalej, przerzucę się na onet.pl bo terminarz I ligii też jest wrypany. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś jestem kibicem Wisełki Kraków, a w II Lidze kibicuję Lechii, Śląskowi Wrocław i nie przeszkadza mi jak wygrywają kluby ze Śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 19:55, LuQeMaStEr napisał:

Dziś wielki hit Primera Division: Barcelona - Deportivo. Na kogo stawiacie?

Wydaje mi się, że wygra Barca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować