Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2006 o 19:55, LuQeMaStEr napisał:

Dziś wielki hit Primera Division: Barcelona - Deportivo. Na kogo stawiacie?


Hit jak hit... Deportivo już jest raczej niestety średniakiem ligowym, to już nie to co jeszcze parę lat temu. Barcelona będzie oslabiona brakiem Puyola, któremu zmarł ojciec. Osobiście stawiam na remis, ale być może Barca będzie chciała odreagować pechowy remis w LM, więc typ X2 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 19:55, LuQeMaStEr napisał:

Dziś wielki hit Primera Division: Barcelona - Deportivo. Na kogo stawiacie?


Biorąc pod uwagę kiepską ostatni formę Barcy i to, że grają na wyjeździe - raczej nie można liczyć na ich wygraną. W najlepszym przypadku remis, a wcale nie zdziwiłbym się jeśliby przegrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednka sądze, że Barca wygra. Ostatnio wygrała w lidze z Sevillą, wysoko bo 3:0, a teraz gra z La Coruną, czyli też łatwy mecz.
Mój typ 2:0 dla FCB.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Koronie nie udało się wygrać z Botem, po bardzo emocjonującym meczu i klub z Bełchatowa odrabia straty do Wisły i Legii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największą niespodzianką kolejki jest chyba remis łodzkiego KSu, który grał u siebie z Wisłą Płock. O_O Widze też przegrał zero do trzech z nienajlepeszą drużyna. A tak dobrze grały łodzkie kluby, no cóż.
P.S.
Czy jestem jedynym, którego mecz Bercy nie obchodził ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 23:49, Vaxinar napisał:

P.S.
Czy jestem jedynym, którego mecz Bercy nie obchodził ? ;-)


Ja nie wiedziałem, że grają. Ale jakbym wiedział to bym się pewnie zainteresował, więc chyba jesteś sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 23:49, Vaxinar napisał:

P.S.
Czy jestem jedynym, którego mecz Bercy nie obchodził ? ;-)


Mnie też nie obchodził ;-) Nawet o nim nie wiedziałem... ale jakbym wiedział to ki tak bym nie obejrzał :P
Ja jestem za Real Madrytem!
BTW. Real Madryt gra dzisiaj z Celtą Vigo ;) Ja obstawiam na wynik 2:0 dla Realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 09:54, Robek 009 napisał:

Mnie też nie obchodził ;-) Nawet o nim nie wiedziałem... ale jakbym wiedział to ki tak bym
nie obejrzał :P

Bo nie masz na czym, a z tego co widzę to się jednak interesujesz. :> :P

Dnia 05.11.2006 o 09:54, Robek 009 napisał:

Ja jestem za Real Madrytem!

Za Realem Madryt. :P

Dnia 05.11.2006 o 09:54, Robek 009 napisał:

BTW. Real Madryt gra dzisiaj z Celtą Vigo ;) Ja obstawiam na wynik 2:0 dla Realu.

Ja obstawiam 5:0 dla Celti Vigo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem za Realem (od 2001, zeby nie bylo, ze zaczalem kibicowac od tego sezonu, jak zaczeli wygrywac). Obstawiam 1:0 dla Realu, bo bedziemy grali w 10 (+Ronaldo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 12:46, graczomaniak napisał:

A ja Realu nie lubie i licze, że przegrają dziś z Celtą, albo zremisują. Celta wcale nie jest
taka zła.:)


Co tam jakiś Real, jak wczoraj Zagłębie wygrało, ma 3 miejsce w tabeli, nie ? ;-) Liczę dziś na Was ze względu na Tochela. :P
Na przegraną Zawiszy za tydzień nie mamy co liczyć, ale liczę, że Wy pogromicie Ruch chorzowski bo wtedy my się z nimi zrównamy, o ile pokonamy KSZO, co jest raczej pewnie, ale nie zapeszam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie w Zabierzowie remis 0:0, no ale myślę, że w II połowie Bielszczanie się przebudzą i coś strzelą. A za tydzień i ja mam nadzieje na zwycięstwo z Ruchem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 13:19, graczomaniak napisał:

Narazie w Zabierzowie remis 0:0, no ale myślę, że w II połowie Bielszczanie się przebudzą i
coś strzelą. A za tydzień i ja mam nadzieje na zwycięstwo z Ruchem.:)


No to powodzenia tam życzę, chociaż bardziej Wam będę kibicował za tydzień. :P Przegrana Ruchu, wygrana Zagłębia i drugie miejsce w tabeli Zagłębia egzekwo razem z Ruchem jeżeli chodzi u punkty (a jeżeli chodzi o bramki to my prowadzimy, 11 na plus my, 9 na plus Ruch) to byłoby zajebi**** piękne zakończenie rundy jesiennej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 14:24, Vaxinar napisał:

Widze, że tu nikt II ligą się ni interesuje, albo nie pisze.

- Jakl Radomiak spadl, moje zainteresowania przesunalem o poziom w dol, choc chyba ze wzgledu na moje obecne miejsce zamieszkania zaczne interesowac sie i Slaskiem Wroclaw. A na powaznie zaczne interesowac sie II liga jak Radomiaczek wroci tam gdzie jego miejsce - do drugiej ligii w przyszlym sezonie [optymista ze mnie, wiem]. Mozliwe tez ze zdobedzie PP i zagra w P. Uefa, wtedy sie nie obraze jak sobie odpusci awans w tym sezonie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powód do dumy będziesz miał jak do Radomia Barcelona albo Chelsea przyjedzie, a nie np. Górnik Polkowice, albo Znicz Pruszków. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować