Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2006 o 13:56, graczomaniak napisał:

Powód do dumy będziesz miał jak do Radomia Barcelona albo Chelsea przyjedzie, a nie np. Górnik Polkowice, albo Znicz Pruszków. :D

- Ech... Wtedy bym napewno zorganizowal srodki na powrot do mojego miasta :) Ale niestety obawiam sie, ze Radomiak z takim stadionem nie zostalby dopuszczony do rozgrywek w I lidze, nie mowiac juz o LM czy P.Uefa, wiec niestety Barcelona do Radomia i tak nie przyjedzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:14, LifaR napisał:

- Ech... Wtedy bym napewno zorganizowal srodki na powrot do mojego miasta :) Ale niestety obawiam
sie, ze Radomiak z takim stadionem nie zostalby dopuszczony do rozgrywek w I lidze, nie mowiac
juz o LM czy P.Uefa, wiec niestety Barcelona do Radomia i tak nie przyjedzie ;]

No tak ale taki problem ma prawie cała futbolowa Polska bo tylko nieliczne kluby mają jako-takie stadiony a wilele dużych klubów i bogatych np.Zagłębie musiało by swoje mecze rozgrywać poza swoim stadionem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 12:46, graczomaniak napisał:

A ja Realu nie lubie i licze, że przegrają dziś z Celtą, albo zremisują. Celta wcale nie jest
taka zła.:)


Hmmm, ja też za Realem nie przepadam, ale dzisiaj muszą wygrać bo mam ich na kuponie... A w tym tygodniu już zdecydowanie zbyt dużo przegrałem... Więc lepiej, żeby Celta była bardzo zła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wygrali to Barce wyprzedzą :P, a tego ta ja nie chce i choć FCB zremisowała może być nadal pierwsza. Na szczęście Valencia narazie sie nei liczy, ma 16 pkt chyba.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 16:12, graczomaniak napisał:

Gdyby wygrali to Barce wyprzedzą :P, a tego ta ja nie chce i choć FCB zremisowała może być
nadal pierwsza. Na szczęście Valencia narazie sie nei liczy, ma 16 pkt chyba.:)


Wiesz, ja też chciałbym Barcę na fotelu lidera, normalnie życzyłbym im sromotnej porażki, ale dzisiaj jestem zdesperowany;) Dzisiaj niech sobie wygrają poopalają zęby, a potem się ich zdetronizuje:) Jeszcze dodatkowo Sevilla musi z Osasuną wygrać:P Ale to już inny kupon:) A Valencia ostatnio w ogóle słabiutko jedzie, w nich akurat chyba nie ma zagrożenia - moim zdaniem oni raczej się skoncentrują na walce o miejsce pucharowe, niż o mistrzostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spider88 - ale przynajmniej w I lidze moze grac ;)
Wisla chyba juz przegra, chyba ze kilka ostatnich minut cos zmieni. Wyglada na to ze bedziemy miec bardzo ciekawa sytuacje w tabeli: miejsca 1-3 po 24 punkty, miejsca 4-6 po 21 punktow. Kurcze takiej tabeli dawno nie widzialem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 16:21, LifaR napisał:

Niestety nie można powiedzieć, że wyrównuje się poziom gry w Orange Ekstraklasie, że nie ma mocnych i słabych. Po prostu polskie kluby grają w kratkę. Jak wygrają ze 2 razy, to potem jakię remisik, porażka. Przykład: legia rozpoczęła fatalnie, była na dole tabeli i nagle bez olśniewającej gry dogoniła liderów. Aż sam się zdziwiłem, bo stratę mieli sporo, ale to świadczy o tych liderach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Dnia 05.11.2006 o 16:21, LifaR napisał:

Wisla chyba juz przegra, chyba ze kilka ostatnich minut cos zmieni. Wyglada na to ze bedziemy
miec bardzo ciekawa sytuacje w tabeli: miejsca 1-3 po 24 punkty, miejsca 4-6 po 21 punktow.
Kurcze takiej tabeli dawno nie widzialem :)


No i nie przegrali :D
Qrcze, Garbaty z Brożkiem uratowali remis :] Oby tak dalej panowie [znaczy sie ze skutecznością, bo jednak wolę wygrane od remisów :P].

Prawdę powiedziawszy wolałbym z tych 7 spotkań wyjazdowych zanotować 3 porażki i 4 wygrane. To już byłoby zawsze 12 punktów zamiast 7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
- Ano, racja, az sie dziwilem jak Legia piela sie do gory, a poczatkowo GKS, a pozniej Wisla K. tracily przewage na reszta. Ale z drugiej strony popatrzmy na tabele ligii hiszpanskiej. Barcelona miala tez niemala przewage, a teraz wysarczy ze Real wygra i dogoni klub z Katalonii. To nie tylko nasz problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, że za tydzień tabela może się zupełnie zmienić, gdyż mamy dwa mecze na szczycie:
Wisła z Gieksą i Korona z łodzkim KaeSem.
Z jednej strony to niby dobrze, że nam się liga wyrównuje, ale z drugiej to mam wrażenie, że nie tyle się liga poprawia, co niektóre kluby spadają z formą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 16:33, .Darnok napisał:

No i nie przegrali :D

- Tez sie usmiechnalem jak w relacji na Onecie zobaczylem wpis "90+1 min. - goool dla Wisły!!!", oby Wisla nie zaczela grac jak Legia i wygrywac dzieki udanym koncowkom... Wolalbym be dobrze grala cale mecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 16:36, żyrafa napisał:

kurde w typowaniu meczow w watku ,,Typujemy wyniki meczów Ligi Polskiej ''''prawie nikomu duzo
nie siadlo:/


Ja tam zaliczyłem 6 punktów, a drugi walgierz tylko 1, więc nie narzekam :P
Przewaga rośnie mości krasnoludzie ^^
Chociaż puchary/mecze kolejki mogą zmienić wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 16:38, LifaR napisał:

Wolalbym be dobrze grala cale mecze :)
Wolalbym by dobrze grala cale mecze :)


Vaxinar - mozliwe, ze kilka klubow obnizylo swoje loty, ale napewno nie zaczelo sie to w tym sezonie. Ale nie uwazam by bylo tak jak mowisz, ze liga sie nie poprawia. Przychodza nowe kluby, ktore utrzymuja sie, nie ciagna sie na dole tabeli za reszta - patrz GKS, Korona, ŁKS..., Lech (choc to akurat nie beniaminek :) Az przyjemnie patrzec na mecze tych klubow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 16:41, .Darnok napisał:

Chociaż puchary/mecze kolejki mogą zmienić wszystko.


No właśnie, będzie typować też na wyższych szczeblach mecze o Puchar Polski ? Np 1/4, 1/2 i finał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 16:35, LifaR napisał:

Barcelona miala tez niemala przewage, a teraz wysarczy ze Real wygra i dogoni klub z Katalonii. To nie tylko nasz > problem ;)

To co różni FC Barcelona od polskich drużyn, to że grają jeszcze najlepszej lidze jaką jest Champions League, a tam każdy mecz jest o wszystko, choć fakt że tam też im nie najlepiej się powodzi. A u nas często było, że jakaś drużyna grała dobrze pół sezonu, była mistrzem rundy jesiennej, a na koniec nie miała nawet miejsca pucharowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 16:43, Vaxinar napisał:

(...)
No właśnie, będzie typować też na wyższych szczeblach mecze o Puchar Polski ? Np 1/4, 1/2 i
finał ?


Punkty liczysz a regulaminu nie znasz? :P
Puchar Polski od dłuższego czasu nie jest brany pod uwagę przy typowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 16:38, LifaR napisał:

> No i nie przegrali :D
- Tez sie usmiechnalem jak w relacji na Onecie zobaczylem wpis "90+1 min. - goool dla Wisły!!!",
oby Wisla nie zaczela grac jak Legia i wygrywac dzieki udanym koncowkom... Wolalbym be dobrze
grala cale mecze :)


I tak w tym sezonie wyjątkowo dużo tych szczęśliwych wygranych - dzisiaj to Groclin mógł spokojnie wygrać 4:1 a nasze wyrównanie padło dopiero w 91 minucie, wcześniej Iraklis i gol w 93 minucie, jeszcze wcześniej remis na Lechu też w 93 (chociaż można było spokojnie to wygrać wcześniej). Oczywiście była też porażka z Blackurn po golu w 89 minucie, ale mimo wszystko raczej grają do końca.

Choć do rekordowego fuksiarstwa Legii z tamtej rundy wiosennej jeszcze sporo im brakuje :P [ napinka, a co ;P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować