Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2006 o 17:05, Bambusek napisał:

Ta, jak Wisłą strzela bramki w końcówce to znaczy, ze grała do końca. Jak Legia tak strzela
to juzfuksiarstwo. Uwielbiam to :P


Przecież mówię, że to napinka :D

Oj no pomyliły mi sie fora, zaraz spadam na onet... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza bramka dla Wisły to była komedia. Mozna by chyba robić konkursy na najgłupsza bramkę. Co prawda zapewne wygralyby bramki tracone przez Cracovię (ach, ten mistrz Cabaj), ale ta byłąby w czołówce bez wątpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jak toczą się losy Juventusu w Serie B? Słyszałem, że już wyszedł z ujemnych punktów, ale który jest w lidze to nei wiem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Wiśle nie udało się wygrać. W pierwszej połowie grali bardzo słabo. Stolarczyk, Zieńczuk po tym meczu powinni zrezygnować z gry w krakowskim klubie bo to dla nich za wysokie progi, drugi z nich gra słabo już od chyba 30 meczy. W drugiej połowie coś drgnęło, dzięki szczęciu udało się szczelić gola kontaktowego,
a potem wyrównać. Uważam, że mecz stał na dobrym poziomie, jednak sędzia był bardzo słaby. Nie radził sobie z piłkarzmi, a to co zrobił na końcu, woła o pomstę do nieba, bo doliczył jakieś 2,5 minuty, chociaż samo przygotowywanie jednego z rzutów wolnych tyle właśnie trwało, a potem Groclin dokonał 2 zmian oraz inne przerwy w meczu. Trzeba też powiedzieć, że Dolha potwierdza wysoką formę, w świetnym stylu pomógł Wiśle w uzyskaniu jednego oczka. Cieszy jeden punkt, ale uważam że Wisła musi wziąć się w garść i zacząć grać owiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 17:21, graczomaniak napisał:

A wie ktoś jak toczą się losy Juventusu w Serie B? Słyszałem, że już wyszedł z ujemnych punktów,
ale który jest w lidze to nei wiem :P.


Rzeczywiście, Juve już jest piąte w lidze na sporym plusie:) Więcej szczegółów tutaj: http://www.seriea.pl/index.php?strona=serieb&dzial=tabela
Naprawdę dobra stronka:) Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 17:28, graczomaniak napisał:

A jaki wynik Groclin - Wisła?

No cóż można powiedzieć że Wisła miała wielkie szczęście bo zremisowała 2:2 , do przerwy przegrywała 0:2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 17:30, graczomaniak napisał:

Heh, szkoda. Czyli liderem zostaje GKS Bełchatów. Coś mi się wydaję, że oni w UEFA będą grać.:)

Przecież Wisła ma 1 punkt przewagi nada Legią i Bełchatowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 13:56, graczomaniak napisał:

Powód do dumy będziesz miał jak do Radomia Barcelona albo Chelsea przyjedzie, a nie np. Górnik
Polkowice, albo Znicz Pruszków. :D


No no, proszę zostawić w spokoju Znicz, jest wyżej od Radomiaka w tabeli :P W czołówce jak nigdy =.= A ostatni mecz to mała wpadka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do nich nic nie mam, tylko zrobiłem małe porównanie, a Znicz i Górnik to były drużyny, które mi pierwsze na myśl przyszły.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 18:50, Bedwyr napisał:

No no, proszę zostawić w spokoju Znicz, jest wyżej od Radomiaka w tabeli :P W czołówce jak nigdy =.= A ostatni mecz to mała wpadka ;)

- Wpadka, nie wpadka, kto wygral ? :D A tabela, tabela, kto gra dalej w PP i w przyszlym sezonie bedzie gral o Superpuchar Europy z Chelsea ? ;> Radomiaczek ;p

A z innych lig - WHU pokonuje Arsenal 1:0, a Tottenham wygrywa z Chelsea 2:1 ! Czyli w koncu Man Utd. liderem tylko dzieki punktom :) Co to sie dzieje, Znicz przegrywa ;D, Lyon w lidze przgrywa, Chelsea przegrywa, Arsenal przegrywa, Barcelonie tez nie idzie... Co to bedzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie Chelsea przegrała. Zespól zbieraniny gwiazd, który zawsze szęściem ma 1 miejsce, przegrywa! Niech tak zostanie i niech MU będzie miał w tym sezonie mistrza.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 20:34, graczomaniak napisał:

Nareszcie Chelsea przegrała. Zespól zbieraniny gwiazd, który zawsze szęściem ma 1 miejsce,
przegrywa! Niech tak zostanie i niech MU będzie miał w tym sezonie mistrza.:)


O Chelsea mówisz zbieranina gwiazd ? To co powiesz o Realu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 19:49, LifaR napisał:

(...) Co to sie dzieje, Znicz przegrywa ;D, Lyon w lidze
przgrywa, Chelsea przegrywa, Arsenal przegrywa, Barcelonie tez nie idzie... Co to bedzie ;]


Dodaj do tego porażkę AC Milan z Atalantą 0-2 :)

Całe szczęście, że nic nie typowałem w ten weekend u bukmachera ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 20:52, .Darnok napisał:

Dodaj do tego porażkę AC Milan z Atalantą 0-2 :)
Całe szczęście, że nic nie typowałem w ten weekend u bukmachera ^^

- Teraz wiadomo juz, ze moznaby dodac takze i Real Madryt, gdyby nie to, ze przegrana tej druzyny to niespodzianka sporo mniejsza, niz reszty z europejskiej czolowki :) Real mogl byc drugi, jest 4. Przy okazji zauwazylem ze Levante jest 13, myslalem ze trzymac sie bedzie gdzies w dolach tabeli, a nie jest znowu najgorzej. Ciagle sie czasami zastanawiam, dlaczego Frankowski ostatecznie wybral Elche, gdyby nie zmienil zdania, gralby teraz przeciwko Barcelonie, Realowi, czy chociazby Sevilli, czy Villareal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować