Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2006 o 21:16, graczomaniak napisał:

Tam też jest zbieranina gwiazd, ale tych co na emeryturze powinni być.:)


A co powiesz o barcelonie ? tez zbieranina gwiazd i tez fartem lige wygrywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 22:32, LifaR napisał:

(...) Ciagle sie czasami zastanawiam, dlaczego Frankowski
ostatecznie wybral Elche, gdyby nie zmienil zdania, gralby teraz przeciwko Barcelonie, Realowi,
czy chociazby Sevilli, czy Villareal...


Miruś "ekspert" Trzeciak mu tak polecił. Ale w sumie żadna różnica, bo pewnie grając w Levante też by wyleciał do Anglii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 19:49, LifaR napisał:

- Wpadka, nie wpadka, kto wygral ? :D A tabela, tabela, kto gra dalej w PP i w przyszlym sezonie
bedzie gral o Superpuchar Europy z Chelsea ? ;> Radomiaczek ;p


Poczekajmy do rewanżu, bo nie ma to jak złoić skórę przyszłemu czempionowi Europy ;) Ale trzeba przyznać, pokonanie Odry, ŁKSu i ćwiećfinał, jako jedyna dużyna z poza pierwszej ligi, to nie w kaszę dmuchał ^^

Dnia 05.11.2006 o 19:49, LifaR napisał:

(...) Co to bedzie ;]


Ciekawiej? =.= Pamiętając jeszcze o remisie Wisły, a dodając remis i Werder''u, i Bayern''u, to napewno będzie ciekawiej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktoś magazyn OrangeEkstraklasy ? :D Mecz Odry z Widzewem w Wodzisławu to śmiech na sali. Najlepsze były te komentarze:
"Że też na takich boiskach muszą się odbywać mecze ekstraklasy, nie było ani ekstra, ani nie było klasy"
"Trener doszedł do wniosku, że śnieg przeszkadza, więc łopaty poszły w ruch"
"Radości u kibiców nie widać, może dla tego, że w ogóle nic nie widać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 23:45, Vaxinar napisał:

Ogląda ktoś magazyn OrangeEkstraklasy ? :D Mecz Odry z Widzewem w Wodzisławu to śmiech na sali.
(...)


Wielokrotnie grywałem w takich warunkach, ale tylko i wyłącznie dla dobrej zabawy :)
To już równie dobrze mogliby w lecie sypać boisko piaskiem z plaży, byłoby podobnie przez cały sezon ;P
Podgrzewane boiska to jednak musi być wymóg licencyjny jak najszybciej... chociaż cracovia takowe ma, ale chyba oszczędzają faktycznie na ogrzewaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 00:14, .Darnok napisał:

Wielokrotnie grywałem w takich warunkach, ale tylko i wyłącznie dla dobrej zabawy :)

Na śniegu to tylko na rowerku jeździłem. :P W piłkę nie grałem - na śniegu.

Dnia 06.11.2006 o 00:14, .Darnok napisał:

Podgrzewane boiska to jednak musi być wymóg licencyjny jak najszybciej... chociaż cracovia
takowe ma, ale chyba oszczędzają faktycznie na ogrzewaniu.

Ano przydałoby się bo kurczę już lepiej się oglądało mecz Jagielloni z Zagłębiem w II lidze.
I o meczu Wisły z Groclinem, powinien być karny dla Wisły, może wtedy wygraliby. Sprawiedliwość, eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 00:21, Vaxinar napisał:

> Wielokrotnie grywałem w takich warunkach, ale tylko i wyłącznie dla dobrej zabawy :)
Na śniegu to tylko na rowerku jeździłem. :P W piłkę nie grałem - na śniegu.


Idzie zima - na boisko :P
Gra się znakomicie, naprawdę... a te wślizgi i parady bramkarskie to już w ogóle :D

Dnia 06.11.2006 o 00:21, Vaxinar napisał:

I o meczu Wisły z Groclinem, powinien być karny dla Wisły, może wtedy wygraliby. Sprawiedliwość,
eh...


Wisła mogła, a nawet powinna przegrać ten mecz różnicą kilku bramek. Więc ja się tam nawet o tego karnego nie czepiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 00:31, .Darnok napisał:

Wisła mogła, a nawet powinna przegrać ten mecz różnicą kilku bramek. Więc ja się tam nawet
o tego karnego nie czepiam...


Co Ty mówisz. Może Groclin lepiej grał, ale w piłce liczy się liczba goli, a nie styl gry o ile mi wiadomo, chociaż ładniej oczywiście ogląda się dobrę piłkę.
Jakby był karny to byłoby 3:2, o ile oczywiście dalej tak samo mecz by się ułożył, ponieważ możliwe, że Dyskobolia zmieniłaby taktykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedwyr - milo pomarzyc ;) [mowie o czempionie, bo nasza przegrana w rewanzu to bardzo prawdopodobne :] Szkoda, ze teraz trzeba tyle czekac na nastepne mecze, pol roku niemalze, forma zdazy nam spasc , chociaz z drugiej strony, ostatnio lepiej nam szlo w rundzie wiosennej ;]

Vaxinar - komentarze sa swietne, bardzo przyjemnie oglada sie taki problam - fachowy, a i posmiac sie mozna :) Szkoda, ze na TVN-ie jest tak pozno, a TVN24 nie posiadam i nie zawsze udaje mi sie obejrzec.

Darnok - a ja wiem, jakby okupywal czolowke tabelii Secunda Division, moze Wilki by go nie skusily. Z drugiej strony, mysle tez podobnie o transferze Rasiaka, choc akurat jego wyborowi sie nie dziwie. Gdyby wtedy zamiast Tottenhamu wybral Wolverhamptons, teraz pewnie gralby w Premiership, a i ciezej byloby go wyrzucic z druzyny, bo mialby pewnie spore zaslugi przy awansie [przyjmuje, ze z Rasiakiem by awansowali do I ligii].
A gra w pilke nozna na sniegu to super zabawa, szczegolnie milo wspominam stanie na bramce, najlepiej przy wysokim sniegu. Mozna sobie wtedy na duzo wiecej pozwolic, nie bojac sie uszkodzenia, duzo fajniej niz na betonie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Dnia 06.11.2006 o 10:28, LifaR napisał:

Vaxinar - komentarze sa swietne, bardzo przyjemnie oglada sie taki problam - fachowy, a i posmiac
sie mozna :) Szkoda, ze na TVN-ie jest tak pozno, a TVN24 nie posiadam i nie zawsze udaje mi
sie obejrzec.


Fachowy program? :| Ja to oglądam, bo muszę, C+ niestety nie mam -_-

Dnia 06.11.2006 o 10:28, LifaR napisał:

Darnok - a ja wiem, jakby okupywal czolowke tabelii Secunda Division, moze Wilki by go nie
skusily. (...)


Akurat w momencie w którym odchodził z Elche było one wyżej w tabeli niż Levante. Więc wydaje mi się, że sprawa i tak byłaby przesądzona :) Poza tym - kasa. W Anglii dostał większe zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 10:45, .Darnok napisał:

Fachowy program? :| Ja to oglądam, bo muszę, C+ niestety nie mam -_-

- Jak dla mnie fachowy. To, ze nie rzucaja terminologia znana tylko wtajemniczonym, nie znaczy, ze sie nie znaja na swojej robocie. Program, jest jakby dla kazdego, takze dla niedzielnego kibica :) I jesli jego rola jest rzeczywiscie taka [bo to tylko moje przypuszczenia], to sprawdza sie swietnie. A jesli chodzi i porownywanie z odpowiednikiem z C+ - nie maja szans m.in ze wzgledu na dlugosc, gdzie w zasadzie w oddzielnym programie omawia sie bramki, mecze, sedziowanie... A magazyn Orange Ekstraklasa trwa tylko 40 min :) Jak dla mnie robia bardzo dobry program.

Dnia 06.11.2006 o 10:45, .Darnok napisał:

Akurat w momencie w którym odchodził z Elche było one wyżej w tabeli niż Levante. Więc wydaje mi się, że sprawa i tak byłaby przesądzona :) Poza tym - kasa. W Anglii dostał większe zarobki.

- Calkiem mozliwe, zdawalo mi sie inaczej, ale nie sledzilem zbyt uwaznie tabeli. Ale jak chcial grac w jednej z najlepszych lig na swiecie, powinien pracowac dalej na awans ze swoja druzyna, a jak chcial lepiej zarabiac, powinien poprosic Baka by zalatwil mu robote w Katarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 15:15, Bambusek napisał:

Przy czym te 2 miliony Euro to tylko cena dla polskich klubów. Jak sie zgłosi jakiś średniak
z zachodu to nagle magicznie klub żąda sporo mniej...


I to jest głupota Polskich prezesów/działaczy. Mam wrażenie, że jedynie w Bełchatowie jakoś to logicznie wygląda. Garguła i Matusiak mają w kontraktach sumę odstępnego bodajże 300 tys euro. i nikt nie stara się doszukiwać jakichś ukrytych kruczków. Jak chcą to niech idą i basta.Myśle za akurat te pieniądze w ich przypadku są adekwatne do umiejętności jakie prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 10:45, .Darnok napisał:

Fachowy program? :| Ja to oglądam, bo muszę, C+ niestety nie mam -_-


Ja też oglądam, bo nie mam C+, ale nie można temu programowi przypiąć etykiety jakieś amatorszczyzny... przecież Ci ludzie tam się nad tym znają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee, jakie ty tam masz gwiazdy oprócz Deco, Ronaldinho i Eto''o?? To nie Real i Chelsea, gdzie w każdej lini są po 2-3 gwiazd ;/, do tego już przereklamowanych i "nudnych".;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 14:21, Vaxinar napisał:

(...)
Ja też oglądam, bo nie mam C+, ale nie można temu programowi przypiąć etykiety jakieś amatorszczyzny...
przecież Ci ludzie tam się nad tym znają...


W Polsce wszyscy znają się na piłce nożnej i polityce :P

Dla mnie marniutki ten program, ale ważne, że są bramki. Nic więcej mi nie trzeba. EOT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 16:03, graczomaniak napisał:

Ee, jakie ty tam masz gwiazdy oprócz Deco, Ronaldinho i Eto''o?? To nie Real i Chelsea, gdzie
w każdej lini są po 2-3 gwiazd ;/, do tego już przereklamowanych i "nudnych".;/


Ym...Messi to nie gwiazda, Puyol tez nie, Xavi ? gdzie tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 16:19, fRgy napisał:

Ym...Messi to nie gwiazda, Puyol tez nie, Xavi ? gdzie tam..

Puyol to według mnie piłkarz bardzo przeciętny albo nawet słabszy ale Messi to już gwiazda i to młoda gwiazda która ma jeszcze czas aby pokazać co tak naprawdę potrafi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puyol to późny talent, a Messi jest jeszcze młody, więc nie można o nim powiedzieć, że jest gwiazdą taką jak Ronaldinho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 16:54, graczomaniak napisał:

gwiazdą taką jak Ronaldinho.


Ah ten boski Ronaldinho, co nigdy się nie smuci.
Nie uważasz, że trochę się zepsuł ostatnio ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze może tak, ale nie w uśmiechu :D:D.

Nie widziałem meczu z Chelsea, ale na internecie pisali, że grał dobrze, więc chyba jeszcze nie jest tak źle.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować