Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2006 o 17:06, graczomaniak napisał:

Nie widziałem meczu z Chelsea, ale na internecie pisali, że grał dobrze, więc chyba jeszcze
nie jest tak źle.:P


Pewnie wielu fanów Barcy i Brazylii się nie zgodzi, ale dla mnie On jest przereklamowany. Nie twierdzę, że jest zły, bo tak nie jest. To bardzo dobry piłkarz, ale... mimo wszystko przereklamowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:22, Vaxinar napisał:

Pewnie wielu fanów Barcy i Brazylii się nie zgodzi, ale dla mnie On jest przereklamowany. Nie
twierdzę, że jest zły, bo tak nie jest. To bardzo dobry piłkarz, ale... mimo wszystko przereklamowany.

Popatrz na poprzedni sezon , fakt że od MŚ gdzieś się zagubił ale jednak jest fantastycznym "czarodziejem" tylko niestety w tym momencie zagubionym ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:31, spider88 napisał:

Popatrz na poprzedni sezon , fakt że od MŚ gdzieś się zagubił ale jednak jest fantastycznym
"czarodziejem" tylko niestety w tym momencie zagubionym ;D


Jest super czarodziejem, ale to nie zmenia faktu, że trochę go przereklamowali.
A o Zidanie to go nie wspomnę, bo kląłem jak później dowiedziałem się o tych komentarzach naszych komentatorów z meczu. "Ja Go wcale nie bronię, ja go nie bronię, ale to świetny piłkarz nie wiem jak mógł to zrobić, na pewno go sprowokowali, ale ja go WCALE NIE BRONIĘ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:39, Vaxinar napisał:

Jest super czarodziejem, ale to nie zmenia faktu, że trochę go przereklamowali.
A o Zidanie to go nie wspomnę, bo kląłem jak później dowiedziałem się o tych komentarzach naszych
komentatorów z meczu. "Ja Go wcale nie bronię, ja go nie bronię, ale to świetny piłkarz nie
wiem jak mógł to zrobić, na pewno go sprowokowali, ale ja go WCALE NIE BRONIĘ".

Jeśli chodzi o Zidana to śmiać mi się chcę jak oglądam reklamę pewnej marki dezodorantów które on reklamuje z frotką na ręku ;D
Jak wiadomo jednym z najważniejszych wyróżników poza łysiną Ziadana była jego nadmierna potliwość ;D
Nie zdziwię się jak za niedługo będzie reklamował szampon do włosów ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:50, spider88 napisał:

Nie zdziwię się jak za niedługo będzie reklamował szampon do włosów ;DD


Jak to będzie ? "Kup szampon Garnier już dziś, a będziesz miał włosy jak boski Zinedine Zidane..."
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:03, Vaxinar napisał:

> Nie zdziwię się jak za niedługo będzie reklamował szampon do włosów ;DD

Jak to będzie ? "Kup szampon Garnier już dziś, a będziesz miał włosy jak boski Zinedine Zidane..."
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:03, Vaxinar napisał:

Jak to będzie ? "Kup szampon Garnier już dziś, a będziesz miał włosy jak boski Zinedine Zidane..."
:D

No tak ale to była by już antyreklama ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:39, Vaxinar napisał:

(...)
Jest super czarodziejem, ale to nie zmenia faktu, że trochę go przereklamowali.


Znakomicie sprzedający się towar marketingowy, ale taki jest cały futbol obecnie. Ronaldihno sam w sobie jest geniuszem futbolu i nie zmienia tego nawet słaba forma z ostatnich kilku miesięcy - nie ma piłkarza, który grałby parę lat na równym, wysokim poziomie, szczególnie przy takim natężeniu kalendarza. Zresztą był mistrzem świata, mistrzem Hiszpanii, wygrał LM, wygrywał plebiscyty FF i FIFA - swoje miejsce w historii już ma.

Podejrzewam, że gdyby taki Platini czy Van Basten graliby w dzisiejszych czasach, to też byłoby ich pełno w różnego rodzaju reklamówkach, nawet tak kretyńskich jak chipsy czy lizaki i też mógłbyś określić ich mianem "przereklamowanych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 19:20, .Darnok napisał:

Podejrzewam, że gdyby taki Platini czy Van Basten graliby w dzisiejszych czasach, to też byłoby
ich pełno w różnego rodzaju reklamówkach, nawet tak kretyńskich jak chipsy czy lizaki i też
mógłbyś określić ich mianem "przereklamowanych".


Zapewne masz rację, ale ja tutaj przez słowo przereklamowany rozumiałem sama formę piłkarza.
Po prostu jest dobry, ale nie jest taki Bogiem, jakim go niektórzy robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś nowy, więc zapoznam Cię z niektórymi zasadami (powinieneś je znać bo zawarte są w regulaminie).
Nie zamieszczamy obrazków, które nie są związane z treścią wypowiedzi.
Nie spamujemy, a za spam uważam dodawanie postów bez treści.
Posta dodajemy za pomocą przycisku "Dodaj post". "Odpowiedz" służy do odpowiadania konkretnemu użytkownikowi.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 21:53, walgierz napisał:

Nie spamujemy, a za spam uważam dodawanie postów bez treści.


Tylko, że On dawał treść - w podpisie. Już Go wtedy oświeciłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w Brazyli rozgrywane są mistzrostwa w beach soccer''a. Na których gra a właściwie grała nasza reprezentacja. Poalcy grali w grupie z Brazylią, Japonia i USA. Wygrali tylko z Japonią 8:5 do awansu do cwiercfinału zabrakło 1 bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiego meczu zawsze byłem ciekaw:
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=12726
Środek tygodnia, ale postaram się ruszyć szanowny mój tyłeczek do Warszawy, aby zobaczyć te zmagania.
Parę lat temu, kiedy GKS Katowice było w I lidze, a Zagłębie w III też był mecz towarzyszki i .... wygraliśmy, więc i teraz wierzę w zwycięstwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 19:43, Vaxinar napisał:

Takiego meczu zawsze byłem ciekaw:
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=12726
Środek tygodnia, ale postaram się ruszyć szanowny mój tyłeczek do Warszawy, aby zobaczyć te
zmagania.
Parę lat temu, kiedy GKS Katowice było w I lidze, a Zagłębie w III też był mecz towarzyszki
i .... wygraliśmy, więc i teraz wierzę w zwycięstwo. :)

powiedz jak wiesz cos wiecej na temat wygranej z jagielonia.to mi sie wydaje nie prawdopodobne?cholera obstawiłem jage i mi kupon zrzarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 21:42, DR.SIURAK napisał:

powiedz jak wiesz cos wiecej na temat wygranej z jagielonia.


A co mam Ci mówić ? :) Wygraliśmy (Zagłębie) 0:2 i tyle. 8 i 86 minuta gole padłby. Graliśmy dobrze i tyle.
Nie zawszwe faworyt musi wygrać, Zagłębie ostatnio dobrze gra chwała Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 19:30, Gelo87 napisał:

Obecnie w Brazyli rozgrywane są mistzrostwa w beach soccer''a. Na których gra a właściwie grała
nasza reprezentacja. Poalcy grali w grupie z Brazylią, Japonia i USA. Wygrali tylko z Japonią
8:5 do awansu do cwiercfinału zabrakło 1 bramki.


Szkoda trochę, że tak mało mówi się i pokazuje te mistrzostwa, bo przecież biorąc pod uwagę "walory estetyczne" (sztuczki techniczne, dryblingi) powinny odbić się głośnym echem na całym świecie. A tutaj co najwyżej drobne wzmianki, o naszej kadrze też mało się mówi (mało kto pewnie wie, że Ziober jest trenerem, o ile w ogóle ktoś słyszał, że nasi tam grają), poza tym pustki na stadionach (przynajmniej w migawkach tak było). Trochę mnie to dziwi szczerze mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 21:44, Vaxinar napisał:

> powiedz jak wiesz cos wiecej na temat wygranej z jagielonia.

A co mam Ci mówić ? :) Wygraliśmy (Zagłębie) 0:2 i tyle. 8 i 86 minuta gole padłby. Graliśmy
dobrze i tyle.
Nie zawszwe faworyt musi wygrać, Zagłębie ostatnio dobrze gra chwała Bogu.

a czy mysli powarznie o wejsciu czy tylko sciemnia.słuszałem ze włascicielem jest jakis facet z włoch co juz ma jakis klub we włoszech czy to prawda?wiem ze jestes za zagłebiem bo pamietam twój obrazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 21:51, DR.SIURAK napisał:

a czy mysli powarznie o wejsciu czy tylko sciemnia.

Jaka ściema ? Jasne, że myślę poważnie. Wg np Przeglądu Sportowego to my, a nie np Zawisza jesteśmy głównym faworytem. Ja bym chciał wejścia Ruchu i Zagłębia. Jak wejdzie Zawisza to porażka będzie moim zdaniem. :/

Dnia 07.11.2006 o 21:51, DR.SIURAK napisał:

słuszałem ze włascicielem jest jakis facet z włoch co juz ma jakis klub we włoszech czy to prawda?

Prawdą jest, że właścicielem jest Włoch, nie wiem czy ma jeszcze jakieś kluby. Wiem, że kasy troche władował.

Dnia 07.11.2006 o 21:51, DR.SIURAK napisał:

wiem ze jestes za zagłebiem bo pamietam twój obrazek

Ano jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować