Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

nie czytam przegladu tylko piłe nozna a tam pisali ze głuwnym faworytem do wejscia jest jaga.podobno poczyniła duze zakupy na rozpoczecie rundy i maja naj wiekszy budrzet.ja tego niebardze widze bo oni nie maja nawet własnego stadionu graja na hetmanie .a gdzie podgrzewana płyta dach i swiatła.a u wsa jak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 22:25, DR.SIURAK napisał:

nie czytam przegladu tylko piłe nozna a tam pisali ze głuwnym faworytem do wejscia jest jaga.podobno
poczyniła duze zakupy na rozpoczecie rundy i maja naj wiekszy budrzet.

Wg Przeglądu a dokładnie skarbu kibica jest 3 kandydatów. Zagłębie Sosnowiec, Jagiellonia Białystok i Zawisza Bydgoszcz - dokładnie w tej kolejności.

Dnia 07.11.2006 o 22:25, DR.SIURAK napisał:

a u wsa jak to wyglada.

Też nie najlepiej. Niby krzesełka są nowe, ale to już jakiś czas. Zadaszenie brak, a oświetlenie z tym dziwna sprawa, ale podobno robią. Dlaczego podobno ? Coś kopią na 99 % jest to oświetlnie.
U nas prezydent mówi tak. Podstawowy problem jest taki, że grunt nie należy tylko do miasta. Jednakże obiecał, że jak będzie wejście do OE to ruszy szybko z budową. Mam nadzieję, ze to spełni, a władze Sosnowca mają nadzieje, że jakbyśmy awansowali to PZPN da nam ulgę ze względu na to, że z I ligi spadliśmy ponad 10 lat temu.
Jakby awans był, to mam nadzieję władza ruszy na szybkiego i stadion jakoś do porządku doprowadzą, byle licencję dostać, a później ma albo ruszyć kapitalny remont stadionu, albo budowa nowego.
Mi zależy też na zmianie nazwy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 22:25, DR.SIURAK napisał:

/.../

Dodam Ci jeszcze, że takie kluby jak Zagłębie czy chorzowski Ruch są to kluby zasłużone. Zagłębie może wielkich sukcesów nie ma (parę wicemistrzostw i parę pucharów Polski, dodam tutaj, że ostatnio była rocznica meczu z gwardią Warszawa, kiedy przegraliśmy i tym samym Warszawa miała mistrza, a my wice), ale Ruch ma pełno i jest lepszy od wielu klubów z OE dziś. My jesteśmy lepsi też moim skromnym zdaniem, od 2 - 4 klubów z OE. Ruch 3 miejsce, a my 11 w tabeli wszechczasów.
A Zawisza ? Ten IV ligowy ma kibiców, a ten z II ligi, załozony z tego co tu piszą w 2006 roku. Ja sobie go w I lidze nie wyobrażam jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2006 o 22:45, Vaxinar napisał:

Mi zależy też na zmianie nazwy....

klubu,stadionu?zagłebie i rucha to znam bardzo dobrze ,ale z przed 10 lat ruch od kad jest w 2 lidze nie bardzo mnie interesuje. chodz bardzo ich lubie.co do zagłebia to jak awansuja to moze byc za puzno na naprawe stadionu.domyslam sie ze budrzet maja stabilny(ile?) i czy to wystarczy na 1 lige.ruch to bardzo zasłuzony klub dla polskiej ligi i pewnie da sobie rady.jak teraz nie wejdzie to w ciagu 2-3 lat na pewno.zawisza faktycznie ma kłopoty z kibicami ale pamietam przez mgłe ze tam chodziło po 40 tys. ludzi.osobiscie nie popieram takiego przemieszczania klubów lub powiazan,typu lech amika.chyba ze pod jednym warunkiem ze jeden klub daje barwy a drugi nazwe.tak było w krakowie wisla i craxa chodz to był bardzo dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 23:57, DR.SIURAK napisał:

/.../

Chodziło mi o zmianę nazwy stadionu. Stadion ludowy... :/ Wiadomo jak się kojarzy.
Co do budżetu mamy jak na II ligę bardzo duży, ogólnie jak na polską piłkę to dość dobry, więc jest ok. Co do renowacji stadionu, to zdąrzą, jak będą chcieli.
Co do mojej lubności Ruchu... to niestety nie przepadam. Nawet nie pytaj "dlaczego", bo wtedy ja zapytam, dlaczego Ty Cracovii nie lubisz. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Znamy już wszystkich ćwierćfinalistów piłkarskiego Pucharu Polski. W Krakowie doszło do sensacji! Wisła Kraków niespodziewanie przegrała z drugoligowym Ruchem Chorzów 1:2 (0:1)."

Surprise, ale przynajmniej jakies urozmaicenie bedzie w 1/4 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he tak , niektórzy to w podpisach na gg przyśpiewki Ruchu będą mieli (nija) ;DD
Niespodzianka niesamowita choć Wisła puchar zawsze lekko odpuszczała a meczu nie widziałem abym mógł ocenić czy grali na 100 %
Za to właśnie kocham piłeczkę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet sie ciesze, ze znowu ktos, niewazne kto, kopie tylek pierwszoligowym wazniakom ;) To tylko wygrac w finale z Ruchem i Radomiak w p. UEFA :D ;)

Co do poprzednich niespodzianke dopisac mozna przegrana Bayernu, choc nie spisywal sie rewelacyjnie ostatnio i nie pierwsza to tego typu niespodzianka. Czyzby w tym roku mistrz nie byl przeznaczony dla Bayernu, czy sie podniosa ? Mam nadzieje ze nie, dosc sie nawygrywali ;p No i Werder lepiej mi sie ogladalo w LM ;)

Wiesci z Rosji - spadek Piechny do II ligii i kontuzja Kowalewskiego, ktory musial opuscic boisku. Nie napisali niestety czy to "cos" bedzie wymagalo dlugiego leczenia i co sie wlasciwie stalo...

Wiesci z Wloch - "Organizatorzy meczu, pragnąc przyciągnąć na trybuny kibiców, do biletu (cena osiem euro) dołączali bułeczkę z parówką. Mimo takiej zachęty na trybunach zasiadło zaledwie dwa tysiące widzów." Kurcze, gdybym mial zaplacic za bilet 8zl i dostal do tego ciepla buleczke z ciepla parowka, skusilbym sie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 22:35, LifaR napisał:

Wiesci z Wloch - "Organizatorzy meczu, pragnąc przyciągnąć na trybuny kibiców, do biletu (cena osiem euro) dołączali bułeczkę z parówką. Mimo takiej zachęty na trybunach zasiadło zaledwie dwa tysiące widzów." Kurcze, gdybym mial zaplacic za bilet 8zl i dostal do tego ciepla buleczke z ciepla parowka, skusilbym sie ;D

A kto powiedział, że parówka i bułeczka były ciepłe? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 22:35, LifaR napisał:

Mam nadzieje ze nie, dosc sie nawygrywali ;p


Wygranych nigdy dość... do końca jeszcze daleko, więc wszystko może się zdarzyć, a teraz Gwiazda Południa zagra z jakimś klubem z konca tabeli, chyba Hanover 96. Wielka victoria to to nie będzie, ale 3 pkt mam nadzieję tak.

Co do PP to zdziwiłem się, chociaż traktuje się to znacznie bardziej luźno niż ligę.
Kogo my tu mamy, komu mógłbym sprzyjać. Z tego co widzę, to tylko Croclin Grodzisk Wlkp. został. No cóż, pokibicujemy.

Co do typowania
To wpadłem na pomysł, czy by nie można sobie zatypować meczu finałowego PP ? I liczyć go normalnie, myślę, że można mimo iż od tego odeszliśmy. Prosze o jakieś opinię ! Sam mecz finałowy, byłbym chętny moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie w kazdym kraju Puchar jest znacznie nizej niż liga. Po prostu za wygranie ligi można zarobić wiecej niż za wygranie pucharu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 23:11, Vaxinar napisał:

Wygranych nigdy dość... do końca jeszcze daleko, więc wszystko może się zdarzyć, a teraz Gwiazda Południa zagra z jakimś klubem z konca tabeli, chyba Hanover 96. Wielka victoria to to nie będzie, ale 3 pkt mam nadzieję
tak.

- To wlasnie z nimi teraz przegrali 1:0 :)

walgierz - Kurcze, rzeczywiscie racja :) Moja nadinterpretacja, przeczytalem parowka z bulka, spojrzalem za okno, pomyslalem zimno, parowka i bulka od razu zrobily sie cieple ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 23:15, LifaR napisał:

- To wlasnie z nimi teraz przegrali 1:0 :)


Faktycznie, eh... :/ Coś ostatnio nie jestem na bierząco. Teraz z Bayerem Leverkusen. Cóż, bardzo możliwe, że stracą tytuł w tym sezonie, ale wierzę że jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stolarczyk: musimy zacząć podchodzić do rozgrywek bardziej skoncentrowani i uważni.
Okuka: Zawodnicy zlekceważyli rywala w I połowie
Pawełek: Nie zlekceważyliśmy, ale na pewno nie wszyscy zagrali na 100 procent.
Paweł Brożek: Może nie zlekceważyliśmy rywala ale podeszliśmy zbyt lekko do tego meczu

Tyle komentarza do wczorajszego meczu :P
Gwiazdeczkom od dawna PP tylko przeszkadza i skróca urlopy - po co się dodatkowo męczyć i martwić o jakieś ewentualne kontuzje. Ja się tam w sumie troche cieszę, może zaczną mocniej skupiać się na lidze.

Teraz pozostaje im tylko odpaść szybko z Pucharu Ekstraklasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trener ogłosił skład na Belgię:
http://sport.onet.pl/74330,1248713,1431055,wiadomosc.html

Zapytuję dlaczego nie ma Reissa i Zakrzewskiego ? Obaj piłkarze prezentują dobrą formę.
Brak mi też Fabiańskiego, ale cóż... Boruc się w tej szkockiej lidze sprawdza, Kuszczak liga angielska, to jeszcze lepiej, a Fabian niestety ostatnio nie gra no i forma psrzed sezonu poszła się kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 14:03, .Darnok napisał:

Stolarczyk: musimy zacząć podchodzić do rozgrywek bardziej skoncentrowani i uważni.
Okuka: Zawodnicy zlekceważyli rywala w I połowie
Pawełek: Nie zlekceważyliśmy, ale na pewno nie wszyscy zagrali na 100 procent.
Paweł Brożek: Może nie zlekceważyliśmy rywala ale podeszliśmy zbyt lekko do tego meczu

- Ja bym to uzupelnil, by bylo ciekawiej:
Michael Thwaite: Z drużyną nic złego się nie dzieje. Porażki się zdarzają - taka jest piłka nożna i należy się z tym pogodzić - mówi Australijski obrońca Wisły. - Jestem przekonany, że nie zlekceważyliśmy rywala a każdy dał z siebie 100 procent możliwości
Widac, kto jest nowy ;D

Vaxinar - przynajmniej Pawelka nie wzial, na szczescie :) A Faiabianskiego moze w koncu sprzedadza [moze nie za 2 mln jak sugeruje prasa] i wtedy cos pokaze. Liga francuska to nie bylby wcale taki zly wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:23, LifaR napisał:

Vaxinar - przynajmniej Pawelka nie wzial, na szczescie :) A Faiabianskiego moze w koncu sprzedadza
[moze nie za 2 mln jak sugeruje prasa] i wtedy cos pokaze. Liga francuska to nie bylby wcale
taki zly wybor.


Heh, ja wolę aby Fabian został. Właśnie tak ostatnio myslałem, że jakby najlepsi piłakrze nie odchodzili za granice to może poziom ligii by się poprawił. :/
DLatego mam szacunek do takiego Reissa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:27, Vaxinar napisał:

DLatego mam szacunek do takiego Reissa....

On próbował zachodnich wojaży, ale nigdzie nie jest mu tak dobrze jak w Lechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:02, walgierz napisał:

On próbował zachodnich wojaży, ale nigdzie nie jest mu tak dobrze jak w Lechu :)


Wiem, Hertha Berlin.
Jednakże zobacz, wychowanek Lecha, rodowity Poznaniak. Grał w Lechu, później trochę Bundesligii i teraz znowu Lech i się nigdzie nie rusza, a napewno by się nadał gdzieś na zachód.
Takich piłkarzy w Polsce moim zdaniem trzeba, z sercem gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować