Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2006 o 21:09, Bambusek napisał:

Włodar wszedł po przerwie.


Muszę przyznać, że dla mnie to też zaskoczenie i mam wątpiliwości ostatnio, czy to dobry pomysł był aby go przywrócić. No, ale cóż... teraz Legia ma swojego Brożka.
Co do kolejki to jutro w Krakowie będzie bardzo ciekawie, dwa mecze na szczycie. Legia na razie prowadzi, ale Wisła traci 2 punkty, a GKS 3. Będa więc walczyć o tron lidera. Dodatkowo kielecka Korona zetrze się z łodzkim KS, również na szczycie. Ciekawie, ciekawie, ale najbardziej to czekam na mecz Wisły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom ja tak samo jak Vaxinar czekam na mecz Wisełki i Korony. A w poniedziałek także będzie ciekawie tylkoze w lidze angielskiej, mianowicie Arsenal zagra z Liverpoolem jak się nie myle :) A i w lidze holenderskiej niezły klasyk: Ajax - PSV. Fajne mecze nas czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jutrzejszy dzień zapowiada się bardzo ciekawie , niesamowite emocje zapewnione .Wisła będzie chciała się zrewanżować za ostatnie porażki , GKS chce odrobić to co dziwnie stracił . Korona na pewno nie chce stracić czołówki z oka więc walki na pewno nie zabraknie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 19:56, Vaxinar napisał:

> /.../
Zaraz tam Hiszpania i Włochy.


To jedynie przyklady.

Dnia 10.11.2006 o 19:56, Vaxinar napisał:

Raul...


Nie raz dawali mu większą kase. MU, Milan czy Inter swego czasu dawali mu na ręke wiekszą kasę niż ma w Realu. Nawet pomimo astronomicznej klauzurze w kontrakcie (jakieś 150 melonów) chcieli go kupić. Jest to forma przywiązania. Real jest jednym z najlepszych ale czy najlepszym???

Dnia 10.11.2006 o 19:56, Vaxinar napisał:

P.S.
Zaraz po lidze hiszpańskiej, jaka liga jest w Europie najlepsza ? Angielska ? Niemiecka ?


O nie, nie. Nigdy nie twierdzilem i nie zmienie zdania że liga Hiszpańska jest najlepsza.
Tylko Premiership:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj niespowdziewalem się kibice są wspaniali!! pewnie niektórzy myślą że to po meczy i wisellka przegra pierwszy mecz ale to nieprawda stawiam 2-2 igwarantowane emocje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy mecz w Krakowie. Bełchatów pokazuje zabójczą skuteczność (4 okazje, 3 bramki). Matusiak pokazuje świetną formę.
Nie wiem czy mecz oglądacie, ale ja bym jeszcze Wisły nie skazywał na pożarcie. Wbrew wynikowi nie gra strasznie źle, co najwyżej skuteczności brakuje. Jesli w drugiej połowie Wisła mocniej naciśnie to wierzę w remis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:54, walgierz napisał:

Bardzo ciekawy mecz w Krakowie. Bełchatów pokazuje zabójczą skuteczność (4 okazje, 3 bramki).
Matusiak pokazuje świetną formę.
Nie wiem czy mecz oglądacie, ale ja bym jeszcze Wisły nie skazywał na pożarcie. Wbrew wynikowi
nie gra strasznie źle, co najwyżej skuteczności brakuje. Jesli w drugiej połowie Wisła mocniej
naciśnie to wierzę w remis.



Lenczyk powie defensywa belchatów się cofnie będzie wychodzilo a kątr,a wisla może wbije z dwa gol,lub być może belchatów pujdzie za ciosem i wbije kilka goli i będzie niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 19:17, boogie85 napisał:

Darnok chyba będzie sie ubierał na czarno :D Co za porażka :(

Wbrew pozorom wcale Wisła nie wypadła blado.
2-4 i mnóstwo pretensji do sędziego. Nie podyktował między innymi dwóch oczywistych karnych dla krakowian. po utracie czwartej bramki Wisła nie położyła się, ale podjęła walkę. Dominowała na boisku i brakowało tylko szczęścia (Paulista raz wybił piłkę z linii bramkowej BOT-u!!!).
Dramaturgia straszliwa.
I jeszcze głos w sprawie Matusiaka. Jeśli Wisła nie zrobi wszystkiego, żeby go sprowadzić, to będą frajerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pięciu latach bez porażki w meczu ligowym na własnym stadionie Wisła Kraków przegrywa z GKS-em Bełchatów. :(
Darnok to będzie klnął na sędziego aż cały Kraków usłyszy. Sędzia nie był obiektywny, chociaż to może tylko głupie tłumaczenie. Jakby nie było Bełchatowianie sobie mecz ustawili tymi 2 pierwszymi bramkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm :) Podoba mi się, że nasza liga jest tak nieprzewidywalna :) Przynajmniej tabela będzie bardziej "płaska" a dzięki temu emocje towarzyszące przy rozgrywaniu meczy będą większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 20:01, Vaxinar napisał:

(...) Jakby nie było Bełchatowianie sobie mecz ustawili tymi 2
pierwszymi bramkami.


to źle? moim zdaniem jak najlepiej świadczy to o gks-ie. mecz bardzo ciekawy i moim zdaniem zwycięstwo zasłużone dla bełchatowa. jeśli wisła nie zainwestuje w dobrych napastników to mistrza raczej nie będzie miała.
no i w końcu padła twierdza nie przegranych meczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować