Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Lepiej przegrać i skończyć taką passę z chłopakami z prowincji co mają swoje 5 minut raz w życiu niż z jakąś ekipą z prawdziwego zdarzenia.

Brawo Bełchatów, mieli szczęście i byli lepsi a Wisła pecha, choć prawdę powiedziawszy w ostatnich meczach tego szczęscia było za dużo. W końcu musiało się skończyć.

Nie komentuję nic, idę odreagować mecz. Doping był i tak super! :D

Co tam wynik... WISŁA! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 20:42, .Darnok napisał:

Nie komentuję nic, idę odreagować mecz. Doping był i tak super! :D

A właśnie miałem być złośliwy i stwierdzić, że coś szybko w domu jesteś :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 20:42, .Darnok napisał:

Lepiej przegrać i skończyć taką passę z chłopakami z prowincji co mają swoje 5 minut raz w
życiu niż z jakąś ekipą z prawdziwego zdarzenia.


Ja tam uważam, że GKS zajdzie wysoko w tym sezonie.

Dnia 11.11.2006 o 20:42, .Darnok napisał:

Brawo Bełchatów, mieli szczęście i byli lepsi a Wisła pecha, choć prawdę powiedziawszy w ostatnich
meczach tego szczęscia było za dużo. W końcu musiało się skończyć.


Zgadzam sie.

Dnia 11.11.2006 o 20:42, .Darnok napisał:

Nie komentuję nic, idę odreagować mecz. Doping był i tak super! :D


Co widać po wyniku...:D

Dnia 11.11.2006 o 20:42, .Darnok napisał:

Co tam wynik... WISŁA! :D


I tak wole moje Podbeskidzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 21:17, graczomaniak napisał:

Ja tam uważam, że GKS zajdzie wysoko w tym sezonie.

Jasne. Szczególnie po zimowej wyprzedaży ;>

Dnia 11.11.2006 o 21:17, graczomaniak napisał:

> Nie komentuję nic, idę odreagować mecz. Doping był i tak super! :D
Co widać po wyniku...:D

A widziałeś mecz? Bo moim zdaniem doping był super. Nawet jak było 4-0 to kibice gardło zdzierali. Każdemu klubowi życzę takich kibiców.
No i potem: Walczyć Wisła Walczyć! mi się podobało.
W ogóle mecz był ciekawy. Kto nie widział niech żałuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, każdy kibic kocha swój klub i odda za niego życie :). Oczywiście wierzę, że kibice Białej Gwiazdy stworzyli niezapomniane widowisko i dopingowali ją równie mocno jak w meczach o najwyższą stawkę. Meczu nie widziałem, ale obejrze jego skróty w jutrzejszej Orange Ekstraklasa w TVN 24.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 20:42, .Darnok napisał:

Lepiej przegrać i skończyć taką passę z chłopakami z prowincji co mają swoje 5 minut raz w
życiu niż z jakąś ekipą z prawdziwego zdarzenia.

Sam nie wiem czy tu się zgodzić. I nie wiem czy bełchatowska GieKSa to tylko jednosezonowy kozak.

Dnia 11.11.2006 o 20:42, .Darnok napisał:

Doping był i tak super! :D

No i za to Wam chwała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła przegrała ten mecz, a nie Gks go wygrał. Słaba postawa obrony (nie można tłumaczyć, że zabrakło Clebera, bo przecież kadra krakowian jest długa) zadecydowała o porażce. Powinno to dać do myślenia, że czas
najwyższy pozbyć się darmozjadów: Dawidowski, Kuźba, Paszulewicz, Kaczorowski, Varga, Burns+ słaby Zieńczuk i zrobić rewolucje w klubie. Mam nadzieje, że zostaną wyciągnięte wnioski i pójdzie to wszystko w dobrym kierunku. Bo przecież jakby Bot grał w pucharach to kompromitacja była by, pewnie podobna do tej z Lubina. Tylko Biała Gwiazda potrafi powalczyć na europejskich salonach. Inne kluby (w tym Legia) pokazały,
że nieźle sobie radzą tylko w lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 21:17, graczomaniak napisał:

Ja tam uważam, że GKS zajdzie wysoko w tym sezonie.


Pozwole sobie na dosyć trywialne stwierdzenie:

A DUPA TAMMM!!!

Gargula do Wisly, Matusiak do Legii i tyle Belchlatów ugral w tym sezonie.

P.S. Mistrz i tak zostanie w Stolicy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 13:31, graczomaniak napisał:

Hmm to w takim razie Bełchatów o mistrza Polski nie powalczy w tym sezonie.:D


To też jest trochę nie teges patrząc z obiektywnego punktu widzenia. Nigdy nie będziemy mieli mistrza innego niż Wisła czy Legia, jeżeli zaraz te dwa kluby kupuję dobrych zawodników innych klubów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 00:29, Quire napisał:

Gargula do Wisly, Matusiak do Legii i tyle Belchlatów ugral w tym sezonie.


Dziś gdzieś czytałem, że ani Matusiak ani Garguła nie odchodzą z Bełchatowa do końca sezonu. Ciekaw jestem, na ile to prawda, a nawet jeśli, to czy GKS zostanie Mistrzem Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po przespaniu meczu,moge cos napisac,bo wczoraj byłem tak zły ze znowu bym dostał degrada.było widac ze wisła walczy do upadłego.ale obrona wisły sie nie spisała .gra dudka i twaitem jako para stoperów kompletnie sie nie sprawdza,popełniali tyle błedów ile cleber i głowadzki w całym sezonie.dalej nie wiem czemu nie wpuszczaja kokoszki.kokoszka jak zastepował głowadzkiego na poczatku sezonu to grał bardzo dobrze.baszczynski nie mógł za bardzo pomagac błaszczykowskiemu bo musiał wspomagac wczesniej wymienionym.bełchatów zagrał bardzo dobry mecz,swietnie grała kazda formacia.tyle tylko ze wisła grała w 10 cały mecz a bełchatów tylko od kartki ujka.pedziwiatr to juz przegioł tak nie udanego meczu przez niego to od srody nie widziałem hehe.cantoro to widac jak jest wykonczony meczami co trzy -cztery dni.szkoda ze dolha nam nie obronił meczu ale ile mozna.musza zajsc zmiany w wisle bo tak sie dalej nie da.posprzedawac tych co nie graja i kupic jakas swieza krew.szkoda ze nie było kibiców w sektorze c,ale i tak doping był super.reszta sektorów była tak dopakowana jak sardynki w puszce.musze pogratolowac bełchtowi bo zagrał bardzo dobry mecz,nie pamietam zeby wisła przegrywała u siebie 4-0,no moze w latach 80 tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 21:22, walgierz napisał:

> Ja tam uważam, że GKS zajdzie wysoko w tym sezonie.
Jasne. Szczególnie po zimowej wyprzedaży ;>


Przy zakupie Matusiaka Gargula za pol ceny :)

Dnia 11.11.2006 o 21:22, walgierz napisał:

W ogóle mecz był ciekawy. Kto nie widział niech żałuje ;P


Ja zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 14:20, paweldomar1 napisał:

Dziś gdzieś czytałem, że ani Matusiak ani Garguła nie odchodzą z Bełchatowa do końca sezonu.
Ciekaw jestem, na ile to prawda, a nawet jeśli, to czy GKS zostanie Mistrzem Polski?


Wszyscy w tym sezonie grają jakoś tak niestabilnie, więc wszystko może się zdarzyć.
Ostatnio jednak zaobserwowałem, że jak jakiś klub wygra jakiś mecz, który winien przegrać, na dodatek wygra w dobrym stylu to zaraz robi się z niego Mistrza Polski.
A to jest piłka nozna i mistrzem może jeszcze zostać łodzki Widzew.
Na koniec dodam, że jeżeli miałbym być w 100 % obiektywny na wszystkie kluby OE, to na tronie Mistrza Polski, widziałbym Lecha Poznań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Eurosporcie, właśnie napisali, że Berlusconi twierdzi, że Shevchenko chce wrócić do Milanu! Ciekawe, czy to prawda, czy też pan prezydent chce po prostu narobić zamieszania? Biorąc pod uwagę, że Sheva nie gra najlepiej w Londynie i często siada na ławce, wcale bym się nie zdziwił, gdyby wrócił. Ciekawe jednak ile Milan musiałby zapłacić za jego odzyskanie? Raczej nie należy się spodziewać, że byłaby to taka sama kwota jaką dostali. Moim zdaniem Sheva grając w Chelsea raczewj stracił na wartości. Chyba, że w umowie transferowej bytła zawarta jakaś klauzula odkupu... Do okienka niedaleko, zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 14:33, Vaxinar napisał:

Na koniec dodam, że jeżeli miałbym być w 100 % obiektywny na wszystkie kluby OE,
to na tronie Mistrza Polski, widziałbym Lecha Poznań.


Lech gra zbyt nierówno. Jasne - styl majasuper, ich mecze to często horrory, ale co z tgo, skoro potrafią z 2:0 wyjśc na 2:2, a potem przegrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 14:47, Bambusek napisał:

Lech gra zbyt nierówno. Jasne - styl majasuper, ich mecze to często horrory, ale co z tgo,
skoro potrafią z 2:0 wyjśc na 2:2, a potem przegrać.


No właśnie o styl chodzi, najbardziej podoba mi się ich gra. Sama gra Lecha, a nie to, że horror. Szczerze Ci powiem, że Legii na tronie nie widzę, może przydałaby się jakaś niespodzianka w tym sezonie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 14:47, Bambusek napisał:

Lech gra zbyt nierówno. Jasne - styl majasuper, ich mecze to często horrory, ale co z tgo,
skoro potrafią z 2:0 wyjśc na 2:2, a potem przegrać.

Jest to zespół w budowie i spokojnie poczekajmy jeszcze sezon dwa a naprawdę jeśli będzie odpowiednia polityka transferowa i co najważniejsze Smuda będzie miał spokój to może powstać dobra nawet na miarę Europejską ;)
Potrzeba jedynie cierpliwości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować