Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2006 o 15:04, Vaxinar napisał:

I aby SMudy nie wywalili. :/

To jest podstawowa sprawa , już nie raz udowodnił że jest prostym ale skutecznym szkoleniowcem i potrafi w krótkim czasie stworzyć coś z niczego. Jeśli dostanie odpowiednią ilość czasu i funduszy Poznań może się cieszyć z naprawde mocnej drużyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matusiak na temat tego czy woli do Legii czy Wisły mówi, że jakby oferty były równe to chyba do Legii bo kibice Wisły na niego wyzywali...
Dziwne to moim zdaniem zachowanie. To normalne, że go wyzywają jak wali im dwie bramy, ale to nie znaczy, że go w klubie nie chcą. Myslę, że Matusiak trafi do Legii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 15:36, Vaxinar napisał:

Matusiak na temat tego czy woli do Legii czy Wisły mówi, że jakby oferty były równe to chyba
do Legii bo kibice Wisły na niego wyzywali...
Dziwne to moim zdaniem zachowanie. To normalne, że go wyzywają jak wali im dwie bramy, ale
to nie znaczy, że go w klubie nie chcą. Myslę, że Matusiak trafi do Legii.


Masz rację ja też uważam że Matusiak trafi Do legi Warszawa bowiem ostatnio dowiedziałem się z pewnego źródła że Matusiak bedzie w Legii bo Dają mu wieksze Pieniądze niż Wisła i że Legia ma większe poparcie kibiców....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 14:02, Vaxinar napisał:

To też jest trochę nie teges patrząc z obiektywnego punktu widzenia. Nigdy nie będziemy mieli
mistrza innego niż Wisła czy Legia, jeżeli zaraz te dwa kluby kupuję dobrych zawodników innych
klubów.



Polska liga przypomina szkocką. Ciągle o mistrzostwo walczą Legia i Wisła (w szkoscji Celtic i Rangers), po kilku sezonach zrobi sie to nudne.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 15:58, graczomaniak napisał:

Polska liga przypomina szkocką. Ciągle o mistrzostwo walczą Legia i Wisła (w szkoscji Celtic
i Rangers), po kilku sezonach zrobi sie to nudne.;/


No nie wiem. Taka Korona Kielce, czy GKS, a nawet można powiedzieć patrząc na tabele ŁKS i Lech też walczą o mistrzostwo, będą walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Uważam Że jeżeli GKS Bełchatów będzie się spisywać w lidze jak dotąd to ma szanse powalczyć o mistrzostwo bowiem Narazie znajduję się na 2 Miejscu w Tabeli i z tego co wiem ma tyle samo punktów i rozegranych meczów co Lider Ligi polskiej Legia Warszawa ( Dokładnie Chyba 27 pkt. )

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle , Nieźle To GKS Bełchatów Wyrabia nam się na kolejny bardzo dobry klubik....Tylko nie wiadomo jak bedzie jeżeli Radosław Matusiak Przejdzie Do Legi ( A Tak najprawdopodobniej się stanie ) :-)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 16:13, graczomaniak napisał:

GKS jest pierwszy, Legia druga, ponieważ mają tyle samo pkt., ale w bezpośrednim pojedynku
GKS wygrał z Legią 2:1.:)


Mi się zdaje, że to nie tak.
Liczy się tutaj nie mecz między nimi ostatni, ale bramki stracone i zdobyte w sumie w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 16:20, Vaxinar napisał:

> GKS jest pierwszy, Legia druga, ponieważ mają tyle samo pkt., ale w bezpośrednim pojedynku

> GKS wygrał z Legią 2:1.:)

Mi się zdaje, że to nie tak.
Liczy się tutaj nie mecz między nimi ostatni, ale bramki stracone i zdobyte w sumie w tym sezonie.

A Mi się wydaje że jeżeli Pierwsze i drugie miejsce w lidze ma tyle samych punktów na koncie to liderem jest Zespół który jako ostatni wygrał mecz....:-)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 16:23, Michael11 napisał:

A Mi się wydaje że jeżeli Pierwsze i drugie miejsce w lidze ma tyle samych punktów na koncie
to liderem jest Zespół który jako ostatni wygrał mecz....:-)

Zależy od rankingu, na onecie jest "moim" sposobem.
Po cholere pogrubiasz odpowiedź ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 15:57, Michael11 napisał:

Masz rację ja też uważam że Matusiak trafi Do legi Warszawa bowiem ostatnio dowiedziałem się
z pewnego źródła że Matusiak bedzie w Legii bo Dają mu wieksze Pieniądze niż Wisła i że Legia
ma większe poparcie kibiców....:-)

Dodatkowo dochodzi fakt że Legia jest bardzo zainteresowana zakupem w pakiecie i Garguły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie jakich na jakich napastników postawi Leo Beenhaker w Meczu Z Belgią i Jak Polacy Zagrają ? Podobnie jak z Portugalią czyli z Kontry ? Czy może będą próbować skonstruować atak pozycyjny ?

Ps. Odpowiedź Dla Vaxinar''a : Pogrubiam Sobie tekst Bo Mi Się Tak Podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 16:35, Michael11 napisał:

Ps. Odpowiedź Dla Vaxinar''a : Pogrubiam Sobie tekst Bo Mi Się Tak Podoba.

. . .

Co do kadry to postanowiłem skończyć z bluzgami na Rasiaka. Skoro gra dobrze w tej II lidze angielskiej, która jest lepsza od naszej OE. Zrobił dobrą asystę, więc jest OK, niech będzie na ławce rezerwowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 16:48, Vaxinar napisał:

> Ps. Odpowiedź Dla Vaxinar''a : Pogrubiam Sobie tekst Bo Mi Się Tak Podoba.
. . .

Co do kadry to postanowiłem skończyć z bluzgami na Rasiaka. Skoro gra dobrze w tej II lidze
angielskiej, która jest lepsza od naszej OE. Zrobił dobrą asystę, więc jest OK, niech będzie
na ławce rezerwowych.

No Dobrze Miał Asyste z Portugalią No Ale to nie przesądza że jest Mistrzem !!
Sami widzieliście z Portugalią tą sutuację co Trzech polaków było sam na sam z Ricardo A przy piłce Był RASIAK I niedokładnie podał do Mariusza Lewandowkiego a Nie był wogóle Atakowany ( Naciskany ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 16:48, Vaxinar napisał:

> Ps. Odpowiedź Dla Vaxinar''a : Pogrubiam Sobie tekst Bo Mi Się Tak Podoba.
. . .

Co do kadry to postanowiłem skończyć z bluzgami na Rasiaka. Skoro gra dobrze w tej II lidze
angielskiej, która jest lepsza od naszej OE. Zrobił dobrą asystę, więc jest OK, niech będzie
na ławce rezerwowych.

Aha I jeszcze jedna sprawa...Weź pierwsze pomyśl co piszesz bowiem II Liga Angielska nie jest lepsza Od naszej Orange Ekstraklasy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj, każda liga zagraniczna jest lepsza od naszej "ekstraklasy".

A Rasiu spanikował bo po raz pierwszy mial okazje strzelac noga a nie jak zawsze glowka.

PS. Mozesz nie pisac pogrubiona czcionka? Źle to dośc wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować