Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2006 o 16:48, Vaxinar napisał:

> Ps. Odpowiedź Dla Vaxinar''a : Pogrubiam Sobie tekst Bo Mi Się Tak Podoba.
. . .

Co do kadry to postanowiłem skończyć z bluzgami na Rasiaka. Skoro gra dobrze w tej II lidze
angielskiej, która jest lepsza od naszej OE. Zrobił dobrą asystę, więc jest OK, niech będzie
na ławce rezerwowych.

A W tej jego II Lidze Angielskiej Rasiak Gra Dobrze ponieważ tam są słabe zespoły...
I zupełnie nie mam pojęcia co widzi Leo Beenhaker W Rasiaku Bo Reprezentacja Polski to nie to samo co II Liga Angielska...Polska Gra Na poziomie Portugalii Co przesądził mecz właśnie z Portugalczykami :-)
I Reprezantacja to raczej nie miejsce dla początkującuch Tak jak Rasiak. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 16:56, Michael11 napisał:

Weź pierwsze pomyśl co piszesz bowiem II Liga Angielska nie jest lepsza Od naszej Orange Ekstraklasy....:)


Tu nie trzeba myśleć, tylko wiedzieć. A ja wiem, że lepsza jest - niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 16:59, Mistic napisał:

Nie żartuj, każda liga zagraniczna jest lepsza od naszej "ekstraklasy".

A Rasiu spanikował bo po raz pierwszy mial okazje strzelac noga a nie jak zawsze glowka.

PS. Mozesz nie pisac pogrubiona czcionka? Źle to dośc wygląda.

KAżDY TAK MóWI ALE W NIEKTóRYCH PRZYPADKACH TAK NIE JEST...NP: kAżDY JUż PRZED MECZEM Z PORTUGALIą SOBIE WYOBRAżAł JAK C.RONALDO Kiwa wszystkich na boisku i strzela Bramke ale było całkiem inaczej...:) Więc Patrz Na Orange Ekstraklase i Reprezentacje Polski Nieco Optymistyczniej :)
PS.Nie mówi mi co mam robić bo w regulaminie nie ma napisane że nie wolno pisać pogrubioną czcionką...
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:04, Michael11 napisał:

PS.Nie mówi mi co mam robić bo w regulaminie nie ma napisane że nie wolno pisać pogrubioną czcionką...
Pozdro

A ja bym Cię jednak prosił, żebyś pisał normalnie. Pogrubioną czcionkę stosuje się by zanaczyć ważne informacje, a Twoje posty utrudniają to.
Pozdrawiam również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:00, graczomaniak napisał:

Nie, w tabeli można przeczytać, że przy równej liczbie pkt, decyduje bezpośredni pojdeynek.

Bezpośredni pojedynek decyduje dopiero po rozegraniu obu meczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:07, walgierz napisał:

> PS.Nie mówi mi co mam robić bo w regulaminie nie ma napisane że nie wolno pisać pogrubioną
czcionką...
> Pozdro
A ja bym Cię jednak prosił, żebyś pisał normalnie. Pogrubioną czcionkę stosuje się by zanaczyć
ważne informacje, a Twoje posty utrudniają to.
Pozdrawiam również.

okey , Rozumiem Cię :-) Jakby użytkownik Mistic poprosiłby mnie tak jak ty to bym go posłuchał :-)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat C. Ronaldo to zwykły cielak ^^ Bozyszcz tłumów? Blee, oglądałem MŚ i jedyne czym się popisał to ściemnianiem, wkopywaniem przeciwników i samolubnym stylem gry, zamiast podać piłke pajac w polu karnym podbija sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:04, Michael11 napisał:

PS.Nie mówi mi co mam robić bo w regulaminie nie ma napisane że nie wolno pisać pogrubioną
czcionką...


Nic ci nie kazałem, tylko grzecznie poprosiłem używając słowa "możesz?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:09, spider88 napisał:

Bezpośredni pojedynek decyduje dopiero po rozegraniu obu meczy .


polecam: http://sport.interia.pl/wiadomosci-dnia/news/kto-liderem-legia-czy-gks,815837,6

drobny wycinek: " (...) Tyle Marcin Stefański. Zgodnie z oficjalnym stanowiskiem Ekstraklasy SA, pierwsze miejsce po 14. kolejce zajmuje w tabeli BOT GKS Bełchatów, a drugie Legia Warszawa."

Onet stawia legie, bo to jedna firma i liczy sie marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:04, Michael11 napisał:

Więc Patrz Na Orange Ekstraklase i Reprezentacje Polski Nieco Optymistyczniej


W przyszłość to ja patrzę optymistycznie, ale niestety teraz, poziom jest niższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:32, Vaxinar napisał:

> Więc Patrz Na Orange Ekstraklase i Reprezentacje Polski Nieco Optymistyczniej

W przyszłość to ja patrzę optymistycznie, ale niestety teraz, poziom jest niższy.

No może masz trochę racji ( Niestety ) Ale miejmy nadzieje ze w przyszłości się to zmieni i będziemy jedną z lepszych Lig Europy .... :-)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:31, Rayic napisał:

drobny wycinek: " (...) Tyle Marcin Stefański. Zgodnie z oficjalnym stanowiskiem Ekstraklasy
SA, pierwsze miejsce po 14. kolejce zajmuje w tabeli BOT GKS Bełchatów, a drugie Legia Warszawa."

U nas zawsze i we wszystkim musi być bałagan , regulamin rozgrywek powinien być tak skonstruowany że takie sytuacje nie powinny mieć miejsca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 19:19, spider88 napisał:

U nas zawsze i we wszystkim musi być bałagan , regulamin rozgrywek powinien być tak skonstruowany że takie sytuacje nie powinny mieć miejsca .

- Dlaczego balagan, pan Stefanski uwazam slusznie prawi - tabela ktora obserwujemy teraz, jest tabela nieoficjalna i znaczenia nie ma praktycznie zadnego, procz moze prestizu dla niektorych. Najwazniejszy jest i tak uklad tabeli na koniec sezonu, kto wtedy bedzie pamietal o ukladzie kolejnosci zepsolow w trakcie rozgrywek ? Tylko fanatycy naszego pokroju ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 15:04, Vaxinar napisał:

(...)
I aby SMudy nie wywalili. :/


To nie jest Wisła.
Ja już słyszałem plotki, że chcą wywalić Okukę.
Ciekawe kogo teraz zatrudnią mądrale -_-


Thwaite dostał powołania do kadry Australii, a Chiacu (!!!) do młodzieżówki rumuńskiej. Już mnie chyba nic w piłce nie zadziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 00:58, .Darnok napisał:

Ja już słyszałem plotki, że chcą wywalić Okukę.
Ciekawe kogo teraz zatrudnią mądrale -_-

Tak ? Bo ja tylko na www.wislakrakow.com czytałem wypowiedzi niektórych.... ekmh "kibiców" o tym, że trzeba Okukę, jak to oni ładnie ujęli "wypie******"". :/
Ale to tylko napinacze z neta, albo dresiki.

Dnia 13.11.2006 o 00:58, .Darnok napisał:

A jaki to ma niby związek?

Złośliwość nie zna granic. :P Lepiej to przegrać chyba z takim Ruchem - z bólem serca, ale przyznać muszę najlepszym klubem II ligii i lepszym od paru z I, czy GKS BOT Bełchatów - niż... np Stalą Sanok. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 01:19, Vaxinar napisał:

Złośliwość nie zna granic. :P Lepiej to przegrać chyba z takim Ruchem - z bólem serca, ale
przyznać muszę najlepszym klubem II ligii i lepszym od paru z I, czy GKS BOT Bełchatów - niż...
np Stalą Sanok. :P

He he tak myślałem że ktoś w końcu to wyciągnie ;)
Obie porażki nie powinny mieć teoretycznie miejsca ale właśnie za to kocham futbol ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować