Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2006 o 17:31, Rayic napisał:

Onet stawia legie, bo to jedna firma i liczy sie marketing.


A tak naprawde co to ma za znaczenie kto jest pierwszy TERAZ? Legia moze sobie byc aktualnie i piata w tabeli, byle na koniec byla na szczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 01:19, Vaxinar napisał:

(...)
Tak ? Bo ja tylko na www.wislakrakow.com czytałem wypowiedzi niektórych.... ekmh "kibiców"
o tym, że trzeba Okukę, jak to oni ładnie ujęli "wypie******"". :/
Ale to tylko napinacze z neta, albo dresiki.


Jak Kasperczak przyszedł i w pierwszych meczach drużyna grała straszną kaszanę to też tacy napinacze chcieli go wyrzucać. Normalka.

Dnia 13.11.2006 o 01:19, Vaxinar napisał:

> A jaki to ma niby związek?
Złośliwość nie zna granic. (...)


Mi chodziło o związek pomiędzy wynikiem a dopingiem na trybunach. Bo zdzierać gardło przy łatwym prowadzeniu i przyjemnym wyniku to każdy potrafi.

P.S. Najlepsza była przyśpiewka "0-3 to za mało, by kibiców radowało"... dokładnie w tym momencie BOT walnął nam czwartą bramę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wywiadzie dla jakieś belgijskiej gazety L. Beenhakker stwierdził podobno, że Tomaszewski i Boniek swoimi wypowiedziami szkodzą polskiej piłce nożnej. Tomaszewski to bez przerwy trzepie językiem, ale wypowiedzi Bońka spoykam w naszej TV raczej rzadko. I nic jakiegoś podchodzącego pod temat nie zauważyłem.
Czy ktoś wie o jaką wypowiedź Bońka chodziło Beenhakkerowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 12:08, A-cis napisał:

W wywiadzie dla jakieś belgijskiej gazety L. Beenhakker stwierdził podobno, że Tomaszewski
i Boniek swoimi wypowiedziami szkodzą polskiej piłce nożnej. Tomaszewski to bez przerwy trzepie
językiem, ale wypowiedzi Bońka spoykam w naszej TV raczej rzadko. I nic jakiegoś podchodzącego
pod temat nie zauważyłem.

Tomaszewski to taki folklor futbolowyi juz nikt chyba nie zwraca na niego uwagi. Nie wiem o jaką wypowiedź Bońka chodziło, ostatnio ostro krytykował PZPN, a reprezentację nawet chwalił. Może to jakaś kaczka dziennikarska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 13:06, graczomaniak napisał:

A ja słyszałem, że Matusiak po tej rundzie przechodzi do Wisły, a nie do Legii.:)


Wisła raczej może zapomnieć o Matusiaku.
Zresztą on sam nie garnie się żeby grać w Krakowie. Kibice juz go pozatym skreślili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 13:58, Quire napisał:

> A ja słyszałem, że Matusiak po tej rundzie przechodzi do Wisły, a nie do Legii.:)
>

Wisła raczej może zapomnieć o Matusiaku.
Zresztą on sam nie garnie się żeby grać w Krakowie. Kibice juz go pozatym skreślili.

Masz Rację Wisła Kraków jest już prawie bez szans żeby pozyskać tego utalentowanego zawodnika ( Matusiaka )...:-) To jest już Prawie pewne że Matusiak ( Jak wspomniał użytkownik "Graczomaniak" ) Po tej rundzie przechodzi Ale grzechmoaniak pomylił się bo Matusiak przechodzi już prawie na 100% do Legii....:-)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 11:20, .Darnok napisał:

Mi chodziło o związek pomiędzy wynikiem a dopingiem na trybunach. Bo zdzierać gardło przy łatwym
prowadzeniu i przyjemnym wyniku to każdy potrafi.


Wiem, a mi chodziło, że ktoś to napisał z zazdrości i złośliwości, że Wisła ma takich kibiców. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 13:58, Quire napisał:


Wisła raczej może zapomnieć o Matusiaku.
Zresztą on sam nie garnie się żeby grać w Krakowie. Kibice juz go pozatym skreślili.


On jest naprawdę tak wrażliwy, że paru dziadków_etatowych_szyderców wpływa na jego ocenę wszystkich kibiców, czy zgrywa głupa?

Niemniej jednak Wisła chyba faktycznie rezygnuje z Matusiaka, bliżej transferu jest Bartłomiej Grzelak z Widzewa. Jeśli Brożek utrzyma ostatnią tendecję do strzelania gola co mecz to mogą razem stworzyć groźny duet. Ale jak dla mnie to Wisła musi się wzmocnić w pomocy - Cantoro i Sobolewski to jest ostatnio nieporozumienie, Zieńczuk niby zalicza asysty, ale jego grę należy ocenić poniżej krytyki. Jedyny Błaszczykowski nie schodzi poniżej pewnego poziomu. I nie rozumiem czemu do jasnej cholery ten Dudka ciągle gra w podstawowym składzie -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 14:21, .Darnok napisał:

>
> Wisła raczej może zapomnieć o Matusiaku.
> Zresztą on sam nie garnie się żeby grać w Krakowie. Kibice juz go pozatym skreślili.

On jest naprawdę tak wrażliwy, że paru dziadków_etatowych_szyderców wpływa na jego ocenę wszystkich
kibiców, czy zgrywa głupa?

Niemniej jednak Wisła chyba faktycznie rezygnuje z Matusiaka, bliżej transferu jest Bartłomiej
Grzelak z Widzewa. Jeśli Brożek utrzyma ostatnią tendecję do strzelania gola co mecz to mogą
razem stworzyć groźny duet. Ale jak dla mnie to Wisła musi się wzmocnić w pomocy - Cantoro
i Sobolewski to jest ostatnio nieporozumienie, Zieńczuk niby zalicza asysty, ale jego grę należy
ocenić poniżej krytyki. Jedyny Błaszczykowski nie schodzi poniżej pewnego poziomu. I nie rozumiem
czemu do jasnej cholery ten Dudka ciągle gra w podstawowym składzie -_-


Co Ty masz Do Darka Dudki ?? TO CIEKAWE TRENER KOGO MA POSTAWIĆ NA TEJ OBRONIE ??
nie rozumiem twoich zastrzeżeń do Dariusza Dudki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2006 o 14:36, Michael11 napisał:

Co Ty masz Do Darka Dudki ?? TO CIEKAWE TRENER KOGO MA POSTAWIĆ NA TEJ OBRONIE ??
nie rozumiem twoich zastrzeżeń do Dariusza Dudki...

Może zadam takie pytanie: co ty widzisz w D.Dudce? Dziwię się Beenhakkerowi, że nadal go powołuje na mecze reprezentacji. Piłkarsko to on jest może i dobry ale na trzecią ligę (przepraszam, że obrażam niektórych trzecioligowców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponawałbym teraz podyskutować o kadrze Beenhakera A konkretnie O Bramkarzach ? Jak myślicie kto stwi sie w bramce w środę na mecz Z Belgią ? I Czy Żurawski powinien zagrać w podstawowej Jedenastce czy Może Radosław Matusiak ? A Może Jednak Rasiak ?:D:D Co o tym sądzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 14:36, Michael11 napisał:

(...)
Co Ty masz Do Darka Dudki ?? TO CIEKAWE TRENER KOGO MA POSTAWIĆ NA TEJ OBRONIE ??


Ty coś bierzesz? Strasznie pobudzony w tych postach jesteś...

Dnia 13.11.2006 o 14:36, Michael11 napisał:

nie rozumiem twoich zastrzeżeń do Dariusza Dudki...


Wystarczy wspomnieć chociażby ostatni mecz, gdzie wspólnie z kolegami kompromitował się w obronie. Co zrobił w meczu z Blackburn, to szkoda gadać. Cała rundę gra najmniej pewnie.
Zamiast niego widziałbym na środku obrony Adama Kokoszkę. Grał tam na początku sezonu z Cleberem i spisywał się co najmniej przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 14:53, Michael11 napisał:

Proponawałbym teraz podyskutować o kadrze Beenhakera A konkretnie O Bramkarzach ? Jak myślicie
kto stwi sie w bramce w środę na mecz Z Belgią ? I Czy Żurawski powinien zagrać w podstawowej
Jedenastce czy Może Radosław Matusiak ? A Może Jednak Rasiak ?:D:D Co o tym sądzicie ??


Ja bym dał Matusiaka, bo jest w ewidentnym "gazie". Zurawski nadal dołuje, a Rasiak jest świeżo po kontuzji.
Zawsze pozostaje jeszcze Brożek :] (aż nie mogę uwierzyć w tą jego ostatnią passę - 5 spotkań pod rząd w i każdym bramka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rasiak ze względu na kontuzję nie będzie grał. Grał w Anglii 25 minut bodajże, ale razem z trenerami ustalili że to jeszcze za słaba dyspozycja fizyczna na kadrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Co sądzicie o tym jakby maćka Żurawskiego przesunął do Pomocy ? A na ataku zagrałby Matusiak i Paweł Brożek ?
żurawski potrafi rozgrywać piłkę...>Co o tym sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO ale w sumie wątpie czy Brożek zagra w podstawowej jedenestce...Myśle że beenhaker wpuści go na całą drugą połowę....Ale któ stnie w takiej sytuacji Koło Matusiaka w trzeciej lini ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 14:21, .Darnok napisał:

On jest naprawdę tak wrażliwy, że paru dziadków_etatowych_szyderców wpływa na jego ocenę wszystkich
kibiców, czy zgrywa głupa?


Może rzeczywiście jest wrażliwy na tym punkcie? Mi tam nie będzie przeszkadzać jak z takiego powodu przyjdzie do Legii:)

Dnia 13.11.2006 o 14:21, .Darnok napisał:

Niemniej jednak Wisła chyba faktycznie rezygnuje z Matusiaka, bliżej transferu jest Bartłomiej
Grzelak z Widzewa. Jeśli Brożek utrzyma ostatnią tendecję do strzelania gola co mecz to mogą
razem stworzyć groźny duet. Ale jak dla mnie to Wisła musi się wzmocnić w pomocy - Cantoro
i Sobolewski to jest ostatnio nieporozumienie, Zieńczuk niby zalicza asysty, ale jego grę należy
ocenić poniżej krytyki. Jedyny Błaszczykowski nie schodzi poniżej pewnego poziomu. I nie rozumiem
czemu do jasnej cholery ten Dudka ciągle gra w podstawowym składzie -_-


Brożek??? Przypomnij sobie jak się "kłóciliśmy" kto wieksza dupa wołowa. Brożek czy Włodarczyk?:) Chyba wygrałem bo Włodarczyk do tej pory nie może trafić do bramki:)

Sobol i Cantoro to nie są zawodnicy którzy reguluja grę. Brakuje im trochę jeśli chodzi o zmysł kombinacyjny, tego czegoś czym dysponował Szymkowiak.

Jak tak dalej Błaszczykowski, będzie sobie poczynał to zaraz wam go podkupią na zachód, ale pod jednym warunkiem.
Niech zmieni fryzjera, bo ma fatalną fryzurę:P

Zieńczuk to mam wrażenie że się skończył już.

A kto za Dudkę do pierwszego składu??? Może jakiś młodziak nawet jak narobi tyle błedów co Dudka to i tak się więcej może nauczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 16:55, Quire napisał:

>
Może rzeczywiście jest wrażliwy na tym punkcie? Mi tam nie będzie przeszkadzać jak z takiego
powodu przyjdzie do Legii:)


Od zawsze uważałem, że chłopak powinien wyjechać za granicę, w naszej lidze już się nie rozwinie, niech stąd wyjeżdża... wszystko dla dobra reprezentacji rzecz jasna ;P ;P ;P

Dnia 13.11.2006 o 16:55, Quire napisał:

Brożek??? Przypomnij sobie jak się "kłóciliśmy" kto wieksza dupa wołowa. Brożek czy Włodarczyk?:)
Chyba wygrałem bo Włodarczyk do tej pory nie może trafić do bramki:)


Ja do tej pory nie mogę uwierzyć w jego skuteczność. Ale nie martw się, w Derbach raz zdarzyło mu się nie trafić w piłkę będąc 4-5 metrów przed bramką :P Ale chwała Bogu, że się w końcu przełamał - choć paradoksalnie strzela tak samo jak wcześniej.

Dnia 13.11.2006 o 16:55, Quire napisał:

Sobol i Cantoro to nie są zawodnicy którzy reguluja grę. Brakuje im trochę jeśli chodzi o zmysł
kombinacyjny, tego czegoś czym dysponował Szymkowiak.


Oni pasowaliby we dwóch do środka, jeśli siła ofensywna mogłaby opierać się na skrzydłach. A tutaj drugiego Kosowskiego z Uche to raczej długo nie zobaczymy. Oczywiście chodzi mi o umiejętności piłkarskie, a nie mentalność.

Dnia 13.11.2006 o 16:55, Quire napisał:

Jak tak dalej Błaszczykowski, będzie sobie poczynał to zaraz wam go podkupią na zachód, ale
pod jednym warunkiem.
Niech zmieni fryzjera, bo ma fatalną fryzurę:P


Oj czepiasz sie, może taki image ;P
Przypomnieć Ci jakiego fryza miał swego czasu Boruc? ;P

Dnia 13.11.2006 o 16:55, Quire napisał:

A kto za Dudkę do pierwszego składu??? Może jakiś młodziak nawet jak narobi tyle błedów co
Dudka to i tak się więcej może nauczyć:)


Tak jak pisałem - Kokoszka już grał na poczatku rundy z Cleberem i się sprawdzał. Poza tym zawsze mamy w obwodzie Kaczorowskiego w rezerwach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować