Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2006 o 17:05, .Darnok napisał:

Ja do tej pory nie mogę uwierzyć w jego skuteczność. Ale nie martw się, w Derbach raz zdarzyło
mu się nie trafić w piłkę będąc 4-5 metrów przed bramką :P Ale chwała Bogu, że się w końcu
przełamał - choć paradoksalnie strzela tak samo jak wcześniej.


Tylko, że tą bramkę nasi eksperci wybrali golem tygodnia. :D
Brożek walnął gola w UEFA i wali nieraz w lidzę, a Ty na niego tak ciągle gadasz. :P Jakoś ostatnio poprawiło mi się to zdanie o nim. Podobnie jak z Rasiakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 17:26, Vaxinar napisał:

> Ja do tej pory nie mogę uwierzyć w jego skuteczność. Ale nie martw się, w Derbach raz
zdarzyło
> mu się nie trafić w piłkę będąc 4-5 metrów przed bramką :P Ale chwała Bogu, że się w końcu

> przełamał - choć paradoksalnie strzela tak samo jak wcześniej.

Tylko, że tą bramkę nasi eksperci wybrali golem tygodnia. :D
Brożek walnął gola w UEFA i wali nieraz w lidzę, a Ty na niego tak ciągle gadasz. :P Jakoś
ostatnio poprawiło mi się to zdanie o nim. Podobnie jak z Rasiakiem.

Absolutnie Się Z tobą zgadzam Grzesiek Rasiak Teraz wyrobił się na dobrego piłkarza tylko dręczy mnie ta sytuacja z Portugalią co trzej Polacy byli sam na sam z Ricardo A Rasiak był przy piłce i niestety Rasialdinho źle podał nikt go nie atakował....;/;/;/ Troszke szkoda tej sytuacji z Portugalią bo po pierwsze by było spokojnie 3:0 a po drugie Rasiak by sobie wyrobił bardzo dobrą note w tym meczu bowiem już wcześniej w tym meczu zaliczył jedną asyste...Ale Rasiak nawet nie musiał w tej sytuacji ( Co było 3 polaków sam na sam ) nawet podawać przecież mógł spokojnie sam wykończyć tą sytuacje no ale cóż....każdy popełnia jakiej błędy nawet Najlepszy piłkarz świata ( w tej chwili Ronaldinho ).

A co Do pawła Bożka to zrobił się z niego fajny chłopak i co najważniejsze dobry i zaznacze SKUTECZNY Piłkarz bowiem jego Bilans Bramkowy jest jak narazie Idealny co mecz to bramka lub ew. Asysta a ostatnie jak dobrze pamiętam chyba pięć ( 5 ) meczów To w każdym meczyku pykną bramkę....Naprawdę podziwiam tego piłkarza...I jeszcze co ważne zachowuje zimną krew pod bramką przeciwnika i nie panikuję tak jak niektórzy piłkarze....Ale tak jak wspomniałem każdemu może się zdażyć...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 17:51, Michael11 napisał:

Absolutnie Się Z tobą zgadzam Grzesiek Rasiak Teraz wyrobił się na dobrego piłkarza tylko dręczy
mnie ta sytuacja z Portugalią co trzej Polacy byli sam na sam z Ricardo A Rasiak był przy piłce
i niestety Rasialdinho źle podał nikt go nie atakował....;/;/;/ Troszke szkoda tej sytuacji
z Portugalią bo po pierwsze by było spokojnie 3:0 a po drugie Rasiak by sobie wyrobił bardzo
dobrą note w tym meczu bowiem już wcześniej w tym meczu zaliczył jedną asyste...Ale Rasiak
nawet nie musiał w tej sytuacji ( Co było 3 polaków sam na sam ) nawet podawać przecież mógł
spokojnie sam wykończyć tą sytuacje no ale cóż....każdy popełnia jakiej błędy nawet Najlepszy
piłkarz świata ( w tej chwili Ronaldinho ).


Rasiak wtedy faktycznie zwalił tą piękna sytuację, ale jak sam wspomniałeś każdemu się zdarza. Przestałem się z niego śmiać, ponieważ uznałem to za głupie, skoro udzie mu w lidze lepszej od polskiej i zostaje tam królem strzelców to nie widzę powodów aby się z niego śmiać. Jak był w Groclinie - chyba tam - to też ładnie gole walił, więc nie pogardziłbym nim znowu w orangeekstraklasie i napewno jest lepszy od dużej ilości naszych "napastników".
A o zaje***** Ronaldinho to mi nie wspominaj, bo dla mnie to postać przereklamowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak w w tej jego drugiej angielskiej Lidze to mu faktycznie idzie bardzo dobrze i strzela bardzo dużo bramek....Szkoda że nie ma takiej skuteczności i DOKŁADNOŚĆI i W reprezentacji Polski....:-)
Ale w środę wątpie czy wystąpi wogóle w całym meczu bowiem jest świeżo po kontucji i nie wiadomo czy selekcjoner " Leo Beenhaker " Zdecyduje się go wpuścić w podstawowych składzie....Mógłby wejść gdzieś tak może na drugą połowę ? Ale nie ma co przewidywać wszystko się okaże w Środę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda o Rasiaku jest taka, że grając w reprezentacji chłopak blokuje się psychicznie. Trzeba mu oddać, że w Championship idzie mu doskonale i z tym się chyba zgodzą wszyscy. Jednak kiedy trzeba grać dla Polski, dzieje się coś niedobrego. Nie jest to na pewno spowodowane duża publicznością, w końcu w Anglii to dla niego codzienność, ale jakiś powód musi być. Moim zdaniem powinni dla niego załatwić dobrego psychologa, który pomógłby mu się odblokować i uzyskać w reprezentacji taką formą jak w lidze. Wtedy moglibyśmy odnieść nieocenione korzyści z jego obecności w kadrze, gdyż niewątpliwie w Grzesiu drzemie wielki potencjał - trzeba mu tylko pomóc go wykorzystać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do tyczy sie kadry to o rasiaku nie bede pisał,ale zurawski to ma nie najlepszy okres w graniu,wczoraj ogladałem celtik i zuraw wszedł na koniec spotkania.miał 100.był sam na bramkarza a obroncy byli jakies 15 m.za nim i nie wykorzystał.boruc tez grał jak nie skoncentrowany.a co sie tyczy dudki to jest słaby na swojej pozycji alejest powoływany tak przez benchakera jak przez mysliwego bo jest obronca który moze grac na karzdej pozycji.taka alternatywa na boki i srodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 17:26, Vaxinar napisał:

(...)
Tylko, że tą bramkę nasi eksperci wybrali golem tygodnia. :D
Brożek walnął gola w UEFA i wali nieraz w lidzę, a Ty na niego tak ciągle gadasz. :P Jakoś
ostatnio poprawiło mi się to zdanie o nim. Podobnie jak z Rasiakiem.


Ile ja bym dał za to, żebym ciągle na niego gadał, a on ciągle strzelał bramki :)
Chodzi mi po prostu o sam sposób w jaki zdobywa bramki chociażby w sytuacjach sam na sam - sprawia wrażenie, jakby walił nieco na ślepo i na siłę. Ale dopóki wpada, to niech robi i tak. Przecież i tak życzę mu jak najlepiej.
Nie każdy musi strzelać podcinką jak Franek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 18:03, Vaxinar napisał:

(...) Ronaldinho to mi nie wspominaj, bo dla mnie to postać przereklamowana.


Widziałeś ostatni mecz z Saragossą? Jak to nie był pokaz geniuszu, to ja nie wiem czego Ty oczekujesz od najlepszych piłkarzy.

Nie oceniam go tylko na podstawie ostatniego meczu, bo od paru miesięcy nie błyszczy aż tak bardzo i w tym momencie daleko mu do miana najlepszego. Ale z pewnością jest wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisze w sprawie bledu w tabeli Typujemy wyniki meczów Ligi Polskiej.otoz po 13 kolejce mialem 15 (+1)a po 14 kolejce mam 15(+8) a powinno byc 24(+8):/;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 21:11, żyrafa napisał:

pisze w sprawie bledu w tabeli Typujemy wyniki meczów Ligi Polskiej.otoz po 13 kolejce mialem
15 (+1)a po 14 kolejce mam 15(+8) a powinno byc 24(+8):/;)

oj sorki 23:P zabardzo sie spieszylem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówimy o napastnikach- bardzo nie podoba mi się powoływanie Frankowskiego do kadry. Nic nie przemawia za tym, aby reprezentował Polskę, bez problemu można znaleźć pięciu polskich napastników będących w lepszej formie.
Mam nadzieję, że Beenhakker zacznie wprowadzać zmiany i w ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w końcu jest błąd, czy nie ma ? :/ A jak jest to prosze jeszcze raz mi to wyjaśnić.

----> Darnok

Dnia 13.11.2006 o 21:12, żyrafa napisał:

Nie każdy musi strzelać podcinką jak Franek :]

Franek - łowca bramek ostatnio też nie świeci...

Dnia 13.11.2006 o 21:12, żyrafa napisał:

Widziałeś ostatni mecz z Saragossą? Jak to nie był pokaz geniuszu, to ja nie wiem czego Ty oczekujesz od > najlepszych piłkarzy.

Widziałem jak czaruje w zeszłym sezonie, ale nie o to mi chodzi. Otóż uważam, że on jest bardzo dobry, może nawet najlepszy jest, albo był, ale to nie zmienia faktu, że trochę o nim za dużo. Jak oglądąłem mecze Barcy w LM to ciągle słyszałem o nim, że Ronaldinho to, Ronaldinho tamto. Identycznie jak Zidane w finałach MŚ, ciągle tylko o nim, a jak sfaulował to "ja go nie bronią, ale to Wielki Zizu (jak się to pisze ?) NAPEWNO został sprowokowany" "Masz rację, ja go nie chce bronić, ale masz rację".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 21:22, Vaxinar napisał:

Czyli w końcu jest błąd, czy nie ma ? :/ A jak jest to prosze jeszcze raz mi to wyjaśnić.

----> Darnok
> Nie każdy musi strzelać podcinką jak Franek :]
Franek - łowca bramek ostatnio też nie świeci...

> Widziałeś ostatni mecz z Saragossą? Jak to nie był pokaz geniuszu, to ja nie wiem czego
Ty oczekujesz od > najlepszych piłkarzy.
Widziałem jak czaruje w zeszłym sezonie, ale nie o to mi chodzi. Otóż uważam, że on jest bardzo
dobry, może nawet najlepszy jest, albo był, ale to nie zmienia faktu, że trochę o nim za dużo.
Jak oglądąłem mecze Barcy w LM to ciągle słyszałem o nim, że Ronaldinho to, Ronaldinho tamto.
Identycznie jak Zidane w finałach MŚ, ciągle tylko o nim, a jak sfaulował to "ja go nie bronią,
ale to Wielki Zizu (jak się to pisze ?) NAPEWNO został sprowokowany" "Masz rację, ja go nie
chce bronić, ale masz rację".


jest;)zamiast 15(+8)powinno byc 23(+8) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 20:55, .Darnok napisał:

Ile ja bym dał za to, żebym ciągle na niego gadał, a on ciągle strzelał bramki :)
Chodzi mi po prostu o sam sposób w jaki zdobywa bramki chociażby w sytuacjach sam na sam - sprawia wrażenie, jakby walił nieco na ślepo i na siłę. Ale dopóki wpada, to niech robi i tak.

Tyle, że ta bramka z GKS-em była naprawdę niezła. Miał mało miejsca a zmieścił piłkę. Oglądałem powtórki i oczy miał otwarte ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 21:25, żyrafa napisał:

jest;)zamiast 15(+8)powinno byc 23(+8) ;)


Teraz sprawdziłem, nie dodałem Ci tych 8 punktów. :) Teraz już nie będę mieszał, korekta pojawi się pod koniec nadchodzącej kolejki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/0,1248704,1432958,wiadomosc.html - Powrót gwiazdy do Barcelony? (Larsson) - ciekawe czy kolejny wymysl dziennikarzy, czy ktos w Barcelonie naprawde rozwaza taka mozliwosc. Gdyby mial byc w takiej formie jak w koncowce LM, moglby byc wzmocnieniem, nawet takiego klubu jak Barca.

http://sport.onet.pl/0,1248702,1433174,wiadomosc.html - Były bramkarz Celtiku następcą Cecha w Chelsea (Magnus Hedman) - szczerze mowiac spodziewalem sie kogos lepszego, nawet jesli to zawodnik tymczasowy, jedynie do konca sezonu. Byl dobrym, obiecujacym duzy postep zawodnikiem, ale to bylo ladnych kilka lat temu, ostatnio ma stale problemy z kontuzjami, Chelsea powinna chyba unikac takich zawodnikow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 21:40, LifaR napisał:

http://sport.onet.pl/0,1248702,1433174,wiadomosc.html - Były bramkarz Celtiku następcą Cecha
w Chelsea
(Magnus Hedman) - szczerze mowiac spodziewalem sie kogos lepszego, nawet jesli
to zawodnik tymczasowy, jedynie do konca sezonu. Byl dobrym, obiecujacym duzy postep zawodnikiem,
ale to bylo ladnych kilka lat temu, ostatnio ma stale problemy z kontuzjami, Chelsea powinna
chyba unikac takich zawodnikow ;)

Wydaje mi się że to taka kaczka dziennikarska , Chelsea nie może sobie raczej pozwolić na taki niepewny zkup nawet jednosezonowy .Jednak przed nimi wiele ważnych meczy choćby w LM więc wydaje mi się że raczej poszukiwania będą trwały nadal a raczej będą to ciche poszukiwania bo na pewno nie szukają gwiazdy która będzie chciała wielkiego kontraktu.
Tak już tylko dodam że niewykluczone ale po zakończeniu tego sezony prawdopodobnie Dida będzie miał katrę zawodnika w ręku tylko że no właśnie , po zakończeniu sezonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
- Jako zrodlo podali PAP, wiec wydaje mi sie to calkiem prawdopodobne, co innego gdyby byla to informacja wlasna, lub fuckt ;) Z drugiej strony jak zaczalem sobie o tym myslec, to wcale nie glupi zakup - przeciez Cudicini to tez wcale nie slabeusz. A Hilario juz pokazal ze zmiennikiem jest dobrym, a moze i bardzo dobrym [choc nie ryzykowalbym wystawiania go przez caly sezon], wiec Hedman jako trzeci bramkarz...
I nie obrazilbym sie gdybys temat Didy rozwinal, bo jestem niezorientowany ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Onet podał że już podpisał jest tylko jedno małe ale :

"Hedman, były bramkarz Celtiku Glasgow i Coventry City, sportową karierę zakończył w 2005 roku i ostatnio pracował jako ekspert w stacji telewizyjnej TV 4."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 17:05, .Darnok napisał:

Od zawsze uważałem, że chłopak powinien wyjechać za granicę, w naszej lidze już się nie rozwinie,
niech stąd wyjeżdża... wszystko dla dobra reprezentacji rzecz jasna ;P ;P ;P


Oj jak chciałbym wierzyć że tylko taki interes w tym widzisz:P

Dnia 13.11.2006 o 17:05, .Darnok napisał:

Ja do tej pory nie mogę uwierzyć w jego skuteczność. Ale nie martw się, w Derbach raz zdarzyło
mu się nie trafić w piłkę będąc 4-5 metrów przed bramką ....


Spoko Włodar wrócił do składu, ale i tak partoli co się da:)

Dnia 13.11.2006 o 17:05, .Darnok napisał:

Oni pasowaliby we dwóch do środka...


Potencjał na skrzydłach niby jest ale Błaszczykowski cały czas się rozwija i trochę mu brakuje do Uche a Zieńczuk już się chyba skończył. Inna sprawa że nie dostają tyle piłec co powinni.

Dnia 13.11.2006 o 17:05, .Darnok napisał:

Przypomnieć Ci jakiego fryza miał swego czasu Boruc? ;P


Jak ty tak, to ja proponuje sobie przypomnieć Żurawskiego , Szymkowiaka, Majdana i całe zastępy Wiślaków co to ich nawet w TV pokazywali jak u fryzjera siedzieli:P

Dnia 13.11.2006 o 17:05, .Darnok napisał:

Tak jak pisałem - Kokoszka już grał na poczatku rundy z Cleberem i się sprawdzał. Poza tym
zawsze mamy w obwodzie Kaczorowskiego w rezerwach :D


I tak powinni prbowa, ale musisy pamietac o awersji Okuki do mlodych.
Moze ty mi wyjasnisz kto i po kiego grzyba sciagnal Kaczorowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować