Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

>(...)

Dnia 14.11.2006 o 10:08, Quire napisał:

Oj jak chciałbym wierzyć że tylko taki interes w tym widzisz:P


Czyżbyś nie wierzył w me szlachetne i szere intencje? ;P

Dnia 14.11.2006 o 10:08, Quire napisał:

Jak ty tak, to ja proponuje sobie przypomnieć Żurawskiego , Szymkowiaka, Majdana i całe zastępy
Wiślaków co to ich nawet w TV pokazywali jak u fryzjera siedzieli:P


Szymkowiaka to jeszcze można zrozumieć, on to nawet sam od niedawna jest właścicielem salony fryzjerskiego w Krakowie, tak mu się ta branża spodobała :P A Zuraw... no jak odchodził z Wisły to miał naprawdę tragiczną fryzurę, z tego co pamiętam to zjechały go nawet za to szkockie media, że niby jakiś kotlet na głowie czy jakoś tak :P

No, ale przynajmniej myśmy nie mieli takiego żelusia jak Mięciel ;p

Dnia 14.11.2006 o 10:08, Quire napisał:

I tak powinni prbowa, ale musisy pamietac o awersji Okuki do mlodych.


Tak? Nawet nie wiedziałem. W Legii skreślał młodzież? W Wiśle zdawał się być tylko niechętny wobec Thwaite''a, a tak to raczej rzuciła mi się w oczy żadna selekcja... no, może Piotr Brożek gra na lewym skrzydle rzadziej niż za czasów Petrescu.

Dnia 14.11.2006 o 10:08, Quire napisał:

Moze ty mi wyjasnisz kto i po kiego grzyba sciagnal Kaczorowskiego?


Z tego co pamiętam to Mielcarski, co może nieco dziwić. Kaczor przychodził jako potencjalny zastępca Baszczyńskiego, który wtedy kręcił z West Ham... pasuje do rezerw, niedawno strzelił nawet zwycięskiego gola w małych Derbach z Hutnikiem w 3 lidze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 13:16, żyrafa napisał:

kurde szlak mnie trafil jak zobaczylem ze nie bedzie grac lewandowski:/caly kregoslup poszedl
bo i on i radomski:/:/oj czarno to widze...


Tak z ręką na sercu, czy ktoś myślał, że kiedykolwiek będzie się pisało o tych dwóch zawodnikach w takich sposób? :)

Wyleciał Lewandowski, wyleciał także Krzynówek. Awaryjnie wskoczył Szałachowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już nie mogę....To już chyba 4 piłkarz !!
Lewandowski nie może grać Rasiak , Krzynówek i Jeszcze na Dodatek Irek Jeleń nie zagra :-(

Oj,Oj Cienko to widze z Belgią....:/
Ale może chłopacy sobie w jakiś sposób poradzą pozdro...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 13:53, .Darnok napisał:

Tak z ręką na sercu, czy ktoś myślał, że kiedykolwiek będzie się pisało o tych dwóch zawodnikach
w takich sposób? :)

No tak ale tak naprawdę jest to jeszcze na fali meczu z Portugalią ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 13:50, .Darnok napisał:

Czyżbyś nie wierzył w me szlachetne i szere intencje? ;P


No gdzież bym śmiał??!! A żeby nie było że źle życzę Polskiej piłce, to mam podobne zdanie jak ty i uważam że Garguła i Grzelak też powinni wyjechac zagranicę a nie w naszej Ekstraklasie się marnować:D

Dnia 14.11.2006 o 13:50, .Darnok napisał:

Szymkowiaka to jeszcze można zrozumieć...


A tak swoją drogą to wtedy Piłkarze Wisły wyglądali (mam tu na myśli również ubrania) jak jakiś cyrk. Ale co tam. Ważne że grali jak trzeba, z tego byli rozliczani.

Dnia 14.11.2006 o 13:50, .Darnok napisał:

No, ale przynajmniej myśmy nie mieli takiego żelusia jak Mięciel ;p


Żeluś nie żeluś, ale wszytkie Warszawskie przybytki rozpusty znał??!! Ano znał!!

Dnia 14.11.2006 o 13:50, .Darnok napisał:

Tak? Nawet nie wiedziałem. W Legii ...


Chociażby Golański. Zamiast niego grał Jóźwiak. Było jeszcze kilku którzy skisli w rezerwach a zapowiadali się naprawde fajnie.

Dnia 14.11.2006 o 13:50, .Darnok napisał:

Z tego co pamiętam to Mielcarski...


Ooooo. Tego to się nie spodziewałem.
Ja to myslałem już że Kaczorowski to podziela los Dawidowskiego i Kuźby - czyli wieczna sala zabiegowa a kaska na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 13:53, .Darnok napisał:

Tak z ręką na sercu, czy ktoś myślał, że kiedykolwiek będzie się pisało o tych dwóch zawodnikach
w takich sposób? :)


Chyba byłbym jednym z ostatnich:)

Dnia 14.11.2006 o 13:53, .Darnok napisał:

Wyleciał Lewandowski, wyleciał także Krzynówek. Awaryjnie wskoczył Szałachowski.


Szałachowskiu to raczej zapchaj dziura trochę. Jakby ktoś się jeszcze wysypał na sam koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 14:33, Quire napisał:

(...)
No gdzież bym śmiał??!! A żeby nie było że źle życzę Polskiej piłce, to mam podobne zdanie
jak ty i uważam że Garguła i Grzelak też powinni wyjechac zagranicę a nie w naszej Ekstraklasie
się marnować:D


Ty uważaj, bo wtedy Włodarczyk to już naprawdę zostanie gwiazdą ligi ;P

Dnia 14.11.2006 o 14:33, Quire napisał:

A tak swoją drogą to wtedy Piłkarze Wisły wyglądali (mam tu na myśli również ubrania) jak jakiś
cyrk. Ale co tam. Ważne że grali jak trzeba, z tego byli rozliczani.


Hehe, przypomniało mi się kiedyś jak zobaczyłem Stolarczyka na Rynku. Odstrzelona kurteczka dżinsowa rzucająca się w oczy jasnym kolorem z odległości kilkudziesięciu metrów, pełno jakiś łacuchów i kolczyków wpiętych do spodni, czarne okulary... modelka czy mafiozo, sam już nie wiem :P Ale wtedy jeszcze nie miał nawet tej słynnej fryzury a''a Abel Xavier ;-)

Ale za pofarbowanie włosów w barwy klubowe na Derby''04 to mieli u mnie duży plus. Szkoda, że akurat wtedy było 0-0.

Dnia 14.11.2006 o 14:33, Quire napisał:

Żeluś nie żeluś, ale wszytkie Warszawskie przybytki rozpusty znał??!! Ano znał!!


Pod tym względem niewielie się rózni od Mijajlovicia :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 14:17, Michael11 napisał:

Oj,Oj Cienko to widze z Belgią....:/


Mówisz jakby Belgia była jakąś super drużyną, a to jest przecież nasz poziom mniej więcej.
Co prawda w rankingu UEFA są niżej, ale ten ranking to tylko o du** roztrzasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 15:02, Vaxinar napisał:

Co prawda w rankingu UEFA są niżej, ale ten ranking to tylko o du** roztrzasnąć.


Święte słowa. Czy ranking FIFA czy UEFA są jakieś takie nijakie. Nie odzwierciedlają prawdziwych predyspozycji zespołów.
A czy może ktoś wie na którym teraz miejscu jest USA. Bo w ostatnich rankingach ich pozycja ( w moim mniemaniu) była "troszkę" zawyżona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 15:02, Vaxinar napisał:

> Oj,Oj Cienko to widze z Belgią....:/

Mówisz jakby Belgia była jakąś super drużyną, a to jest przecież nasz poziom mniej więcej.
Co prawda w rankingu UEFA są niżej, ale ten ranking to tylko o du** roztrzasnąć.


Finlandia też była niby w naszym zasięgu. Nasza drużyna jest nieprzewidywalna, nie ma równej formy. Potrafimy wygrać z Portugalią w ładnym stylu, wygrać ledwo ledwo z Kazachstanem w strasznym stylu lub przegrać z drużyną taką jak Finowie lub podobną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska Przegrywa mecze z słabymi zespołami takimi jak Finlandia bo ich lekceważy...Sami widzieliście jak zagrali chłopacy z Portugalią wzięli się po prostu w garść mieli serce do gry...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 14:17, Michael11 napisał:

Ale ja już nie mogę....To już chyba 4 piłkarz !!
Lewandowski nie może grać Rasiak , Krzynówek i Jeszcze na Dodatek Irek Jeleń nie zagra :-(


To, że Rasiak nie może grać to akurat żadna strata, nawet wzmocnienie bo wejdzie jakiś bramkostrzelny napastnik. Lewy to obrońca nie pomocnik, nie czuje się dobrze na pozycji rozgrywającego z czym sie nie kryje i jego gra na tej pozycji nie jest zbyt zadowalająca(wyjątek to ostatni mecz). Nie rozmumiem wogóle po co robią z niego na siłe pomocnika, ja bym powołał np. Burgharta lub jakiegoś młodego zdolnego pomocnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 15:21, Michael11 napisał:

Polska Przegrywa mecze z słabymi zespołami takimi jak Finlandia bo ich lekceważy...Sami widzieliście
jak zagrali chłopacy z Portugalią wzięli się po prostu w garść mieli serce do gry...;)


To zwycięstwo to duża zasługa taktyki i strategii samego trenera. Może wkońcu ktoś pojawił się ktoś kto zna się na swojej robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem właśnie o tej pladze kontuzji. Trąci dramaturgią :) Z drugiej strony to szansa do pokazania się dla innych piłkarzy. Na taki cud jak z Portugalią nie liczę, a ale spoglądający na mnie Goleo mówi, że będzie dobrze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 14:50, .Darnok napisał:

Ty uważaj, bo wtedy Włodarczyk to już naprawdę zostanie gwiazdą ligi ;P


Gwiazdą to on juz jest i dlatego powinien jak najszybciej wyjechać i zarabiać Euro, Funty albo Ruble.

Dnia 14.11.2006 o 14:50, .Darnok napisał:

Hehe, przypomniało mi ...


Może w Dajwidsa Bachamsa się zapatrzył??

Dnia 14.11.2006 o 14:50, .Darnok napisał:

Ale za pofarbowanie włosów w barwy klubowe...


Wtedy to wszyscy się chba wymalowali a Mijajlovic to chyba kiedyś jedną rundę ganiał z białą gwiazdą na łepetynie.

Dnia 14.11.2006 o 14:50, .Darnok napisał:

Pod tym względem niewielie się rózni od Mijajlovicia :)


Dzieli ich wszystko ale łączy jedno - piłka:P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 15:16, Guybrush napisał:

Finlandia też była niby w naszym zasięgu. Nasza drużyna jest nieprzewidywalna, nie ma równej
formy. Potrafimy wygrać z Portugalią w ładnym stylu, wygrać ledwo ledwo z Kazachstanem w strasznym
stylu lub przegrać z drużyną taką jak Finowie lub podobną.


Owszem, masz rację, zę nasza forma skacze, ale ja w duchu poprzedniego meczu sądzę, że wygramy.
Aha - Finowie są od nas słabsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 17:20, Vaxinar napisał:

Aha - Finowie są od nas słabsi :D

Może i są, ale dlaczego od nich dostaliśmy baty? Pewnie nasze Orły podeszły do meczy zbyt pewnie, zbyt zlekceważyli Finów. To się nie może stać w przypadku Belgii. Belgia co prawda wg mnie lepsza od Finów, ale ich też nie wolno lekceważyć. Wystarczy popatzreć na mecz z Portugalią. Piłkarze się przyłożyli do tego meczu i wynik był już o wiele bardziej zadowlający (a może to Portugalczycy NAS zlekceważyli? ;) W każdym razie mają za swoje :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować