Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Przeczytałem właśnie poniedziałkowy "Przegląd Sportowy" i doszedłem do jednego ciekawego wniosku.

Otóż najbardziej chodzi mi tutaj o wywiad z Panem Beenhakkerem, w którym to nasz selekcjoner mówi, że jedną z wad Polski (jej piłki) jest to, że jak trener tu wygra mecz to zaraz jest super, a jak przegra to zaraz trzeba go zmienić. To się tyczy i reprezentacji i klubów (Wisła np.) Pewnie nie jest to żadną tajemnicą, ale niestety takie podejście ma dużo polskich kibiców. Selekcjoner mówił, że to błąd okrzykiwać go lepszym trener a reprezentację lepszą po jednym meczu z Portugalią. Mówił, że jak przegra z Belgią, to większość znowu się załamie / wkurzy itp. Dla Beenhakkera liczą się całe elminacje, a nie pojedyncze mecze. Dobrze by było, aby kibice to zrozumieli, bo jestem prawie pewny, że ktoś już o tym w Polsce musiał mówić. :/

Ciekawostką bardziej na luźe jest opisywany mecz Werderu Brema z Borussią Dortumund, a bardziej zachowanie jednego Polaka (oczywiście Smolarka) i jednego czystej krwi Niemca (Klose :D).
Otóż przed meczem jak i po meczu (1:3 dla Borussi, zero bramek Smolarka, jedna bramka Klose) Smolarek się z Klose ładnie przywitali, zamienili koszulkami, ucieli pogawędkę na temat mundialu, Klose pogratulował bramek w Chorzowie i życzył takiego sukcesu w meczu z Belgią. Rozmowiali trochę po polsku, trochę po niemiecku.
No i wtedy Smolarek poszedł sobie rozmawiać z polskimi dziennikarzami, a Klose poproszony przez polskich dziennikarzy o rozmowę zaszalał swoim angielskim odpowiadając "no", po czym dodał po niemiecku, że nie ma ochoty gadać teraz z Polakami i że mają wpaść później (za parę dni czy coś) do klubu to pogadamy.
Klose obnosi się ze swoją niemieckością, że aż się ośmiesza, ale w sumie nie dziwię się, ze nie chce gadać z polskimi dziennikarzami, pojawiłyby się zaraz "trudne pytania".
Dziwne, że Poldi jakoś z polskimi mediami rozmawia normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda że podolski nie przeniusl się do polski

slyszalem takom piosenke (niechcę nkogo obrażać)'''' Najgorszymo niemieckimi pilkarzami są pedał i klozet''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 20:05, pro evo napisał:

szkoda że podolski nie przeniusl się do polski

Mi jako kibicowi Niemców nie specialnie to przeszkadza, dla mnie jedynie szkoda, że formą nie dorównuje Klose.

Dnia 15.11.2006 o 20:05, pro evo napisał:

slyszalem takom piosenke (niechcę nkogo obrażać)'''' Najgorszymo niemieckimi pilkarzami są
pedał i klozet''''


Moim zdaniem takom piosenkom wcalem nikogo nie obrarzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 20:13, Modest-Vermin napisał:

No ja obstawiam 3:0 lub 4:1 dla nas, a teraz lece do lodówki po browarki i po szalik do szafy
i na TV :)


Modest nie żartuj, że to te browce coś kupił 2 tyg temu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 20:13, Modest-Vermin napisał:

No ja obstawiam 3:0 lub 4:1 dla nas, a teraz lece do lodówki po browarki i po szalik do szafy
i na TV :)


Ja tez właśnie skacze do lodóweczki :) Jak się chłopaki nie popiszą, to chociaż tyle dobrego będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 20:40, Sephirath napisał:

Hmm - może to ze stresu? Liszowska w Tańcu z Gwiazdami też ze stresu jadła a i tak tłum ją
kochał. Tu też jest chyba podobnie :PP


lol, piekne porownanie xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 20:05, pro evo napisał:

szkoda że podolski nie przeniusl się do polski

Jeśli chodzi Ci o reprezentację to nie jego wina , jest jednym z tych niewielu którzy mieli odwagę poprosić o grę w naszej reprezentacji a że nasze kochane misie z Miodowej to olały .
To już inna bajeczka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mielismy teraz pechą z ta ręką. Matusiak nie zagrywał

GooooooL!!! 1:0

Ale skończę. On trzymał Belga a piłka spadła mu na rękę.
Ale co się odwlecze to nie uciecze :-DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEEEEEEEEESTTTTTT! GOOOOOOOOOOOOOOL! BRAWO RODACY!!!!!!!!!!! :D Matusiak rox !:D
A tak na trzźwo:D... dobrze to zrobili, długie podanie, a Matusiakowi nie pozostało nic innego jak umieścić piłkę w siatce :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 20:52, Crazy frogus napisał:

JEEEEEEEEESTTTTTT! GOOOOOOOOOOOOOOL! BRAWO RODACY!!!!!!!!!!! :D Matusiak rox !:D
A tak na trzźwo:D... dobrze to zrobili, długie podanie, a Matusiakowi nie pozostało nic innego
jak umieścić piłkę w siatce :))


No tak, a pomyśl jeszcze jakiego zaufania dostanie u Benhakera. Może zacznie grać w reprezentacji częściej? Oby! Naprzykład z Wichniarkiem, który ostatnio dużo bramek strzela, a jak narazie to Żurawski nic nie pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 20:52, Crazy frogus napisał:

JEEEEEEEEESTTTTTT! GOOOOOOOOOOOOOOL! BRAWO RODACY!!!!!!!!!!! :D Matusiak rox !:D
A tak na trzźwo:D... dobrze to zrobili, długie podanie, a Matusiakowi nie pozostało nic innego
jak umieścić piłkę w siatce :))

Wydawało mi się że Matusiak trochę podcioł belga i to wybiło go z rytmu...;] A tak wogólę to Matusiak i Ebi rządzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozno, ale zawsze ;p - GOOOL :D
A co do nietrafienia Ebiego - jestem pewien, ze jemu to spokojnie sie wybaczy, nie to co Rasiak - zle podal, mogl strzelac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 21:08, Sephirath napisał:

Ale i tak nam idzie jak nigdy ostatnio :D


No ba :D Leo wreszcie znalazł tajne kody i wpisał je w konsolę :P Tylko cikawe kiedy sytem padnie od tych kodów?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No no, panowie jestem pozytywnie zaskoczony :)
Było pełno spekulacji na temat Boenhakkera, ale z tego co widać to potrafi on z tej drużyny zrobić działający zespół do wygrywania meczy, nawet z silniejszymi :)
Oby tak dalej :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować