Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Kuba Błaszczykowski. I wszystko jasne.

Co do Pawła Brożka, to posłużę się cytatem z relacji "Z czuba" - nic dodać, nic ująć:
GOOOOOOOOOOOOL!!!!! Przypadkowe podanie Paulisty do Błaszczykowskiego, ten tak rozegrał, że gdyby z tych dwóch metrów Brożek nie trafił do pustej bramki, miałby zakaz grania w jakikolwiek sport zespołowy do końca życia.

Obie bramki Brożka tak naprawdę strzelił Błaszczykowski. Świetny mecz tego zawodnika - trzy asysty, mogło być osiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła! I wszystko jasne

Ja nie mogę, jak grał Błaszczykowski. Wszystkie bramki to jego asysty. Bramka Paulisty piękna. Żeby tak Wisełka grała w lidze, żaden klub nie mógłby jej dogonić. Tylko tak zagrać z Feyenordeem, a awans jest nasz:) Brawa dla Białej Gwiazdy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 22:22, Vaxinar napisał:

No i jest 3:1, nareszcie oglądamy to co powinniśmy zawsze!
WISŁA PANY!

No jak zwykle , jak nie oglądam to wygrywają ;((
Jak oglądałem końcówkę I połowy to jakoś im nieszło , jak oglądałem pierwsze dwa sety z Rosją to przegrali co jest grane do jasnej ciasnej ?? ;((
Ale mimo wszystko można im pogratulować choć ostatnio atmosfera w klubie dość gęsta to przynajmniej lepiej na koniec będzie niż Amica która miała 0 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 22:38, spider88 napisał:

> No i jest 3:1, nareszcie oglądamy to co powinniśmy zawsze!
> WISŁA PANY!
No jak zwykle , jak nie oglądam to wygrywają ;((
Jak oglądałem końcówkę I połowy to jakoś im nieszło , jak oglądałem pierwsze dwa sety z Rosją
to przegrali co jest grane do jasnej ciasnej ?? ;((
Ale mimo wszystko można im pogratulować choć ostatnio atmosfera w klubie dość gęsta to przynajmniej
lepiej na koniec będzie niż Amica która miała 0 pkt.

Ty juz lepiej wystepow polakow w ogole nie ogladaj. moj dziadek ma tak samo. Co wlaczy TV to polacy przegrywaja. jak nie oglada jestesmy mistrzami swiata. problem polega na tym ze oglada duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 22:38, spider88 napisał:

No jak zwykle , jak nie oglądam to wygrywają ;((

Załuj, bo bramka na 2:1... to po prostu cud był... :D

Dnia 30.11.2006 o 22:38, spider88 napisał:

Ale mimo wszystko można im pogratulować choć ostatnio atmosfera w klubie dość gęsta to przynajmniej
lepiej na koniec będzie niż Amica która miała 0 pkt.

E tam, jeżeli chociaz zremisujemy następny mecz to Wisełka awansuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nacieszyliśmy - z relacji Nancy - Feyenoord ze strony uefa.com:

80'' With 80 minutes on the clock the referee brings the players off the pitch for their own safety after crowd disturbances and play is suspended for the moment.

Podobno ktoś rozpylił gaz łzawiący na trybunach (tak wyczytałem na innym forum). Strach się bać, jeśli nie wznowią i będzie wa... (nie kończę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że tu sami fani Wisły. Dobrze że wygrali. Gratuluje! Może jakm awansuja dalej niż do 1/16 coś sie w naszej piłce klubowej ruszy. Ale każdy wie że i tak najlepszy jest KOLEJORZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestemwiernym fanem Widzewa Łódź. Gratuluje Wiśle sukcesu ale mam nadzieję że jak Widzew znajdzie dobrego sponsora to wróci do ścisłej czołówki naszej ekstraklasy.

Jeśli chodzi o europejskie potęgi to kibicuję Manchesterowi United. To jest drużyna której w ostatnich latach nie szło tak jak nas do tego przyzwyczaili ale nadal grają ładnie i ofensywnie, zawsze walczą do końca i w tym sezonie mają oigromne szanse na tytuł mistrza anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 22:53, Badzi napisał:

Podobno ktoś rozpylił gaz łzawiący na trybunach (tak wyczytałem na innym forum). Strach się
bać, jeśli nie wznowią i będzie wa... (nie kończę)


Nikt z trybun. Okazało się, że to policja chciała gazem łzawiącymm powstrzymać kibiców Feyenordu (od początku rozrabiali) i ten gaz przeszkadzał bramkarzowi którejś z drużyn. Mecz przerwano w 80 minucie, gdy Nancy wygrywało 3:0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie no. Ciągle było 2:1 w plecy to w typowaniach eż tak obstawiłem. A tu co? Kurczę wygrali. Teraz muszą nakopać tym z Rotterdamu, aby awansować i mi się humor poprawił;))
No i oczywiście gratuluję. Może mecz nie był rewelacyjny, ale w sumie całkiem nieźle grali. Myślę, że są powody do optymizmu. Największy pluch chyba dla Błaszczykowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ło Boże, mieszanka mecz + andrzejki jest zabójcza dla organizmu, musze dojść do siebie :]

Klimat i doping kapitalny, nie wiem jak to wyglądało w TV, ale ja się bawiłem znakomicie :]

Teraz jazda do Rotterdamu po awans :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 18:07, spider88 napisał:

> Zresztą Murinho jakoś średnio chciał tego piłkarza. Ruski mu go kupił i kazał wystawiać.

To nawet delikatnie powiedziane , Murinho nie chciał go wcale a że Abramowicz wielkim fanem
"talentu" ukraińskiego piłkarza "był" to kupił .


Pewnie i jest nadal i może pozostać do końca sezonu. Grunt żeby MU pozostało w tabeli tam gdzie jest teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 09:53, Quire napisał:

Grunt żeby MU pozostało w tabeli tam gdzie jest teraz:)

- Hehe, racja, najwazniejsze :D Podobno maja chetke na Blaszczykowskiego, to tez powinno Ci sie spodobac, zawsze to oslabienie Wisly ;-)

Darnok - Ech, z tymi meczami. Kurcze, Ty przynajmniej masz co ogladac :) A ja, mieszkalem w Radomiu, mialem co ogladac, ale trzeba uczciwie przyznac, ze wielkiej pilki nie bylo. Teraz mieszkam we Wrocku i tez nie bardzo jest ta wielka pilka... A moglem wybrac AGH zamiast PW ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 14:29, LifaR napisał:

> Grunt żeby MU pozostało w tabeli tam gdzie jest teraz:)
- Hehe, racja, najwazniejsze :D Podobno maja chetke na Blaszczykowskiego, to tez powinno Ci
sie spodobac, zawsze to oslabienie Wisly ;-)

Darnok - Ech, z tymi meczami. Kurcze, Ty przynajmniej masz co ogladac :) A ja, mieszkalem w
Radomiu, mialem co ogladac, ale trzeba uczciwie przyznac, ze wielkiej pilki nie bylo. Teraz
mieszkam we Wrocku i tez nie bardzo jest ta wielka pilka... A moglem wybrac AGH zamiast PW
;]

Urodzilem sie we wroclawiu, potem mieszkalem w radomiu a od 3 lat jestem w wawie. Wiec nie mow mi ze slask albo radomiak sa slabe bo cie wyzwe na pojedynek na ubitej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 14:29, LifaR napisał:

> Grunt żeby MU pozostało w tabeli tam gdzie jest teraz:)
- Hehe, racja, najwazniejsze :D Podobno maja chetke na Blaszczykowskiego, to tez powinno Ci
sie spodobac, zawsze to oslabienie Wisly ;-)


Fajnie tylko, lepiej by było jakby to jednak Legionista przeszedł do MU:D
Z drugiej strony jak się Wisła osłabi, to płakać nie będe z tego powodu:P
Chociaż obiektywnie, to najlepiej by było dla Błaszczykowskiego, jakby go np. MU teraz juz kupił i wypożyczył do Wisły na jakiś rok albu pół. Tutaj w kraju to by sobie grał (tam może być różnie), podszkolił język i dopiero niech podbija wyspy:)

Dnia 01.12.2006 o 14:29, LifaR napisał:

Darnok - Ech, z tymi meczami. Kurcze, Ty przynajmniej masz co ogladac :) A ja, mieszkalem w
Radomiu, mialem co ogladac, ale trzeba uczciwie przyznac, ze wielkiej pilki nie bylo. Teraz
mieszkam we Wrocku i tez nie bardzo jest ta wielka pilka... A moglem wybrac AGH zamiast PW
;]


Przenoś się na Polibude Warszawską tutaj tysz jest dobra piłka, w końcu mamy Mistrza w Stolicy a i kadra gra częściej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:06, Erton napisał:

Urodzilem sie we wroclawiu, potem mieszkalem w radomiu a od 3 lat jestem w wawie. Wiec nie
mow mi ze slask albo radomiak sa slabe bo cie wyzwe na pojedynek na ubitej ziemi


Wiesz Radomska i Wrocławska piłka niestety jest daleko za Krakowską i Warszawską niestety, także nie masz o co kopii kruszyć.
Ciężko jest polemizować z faktami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować