Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2005 o 14:57, Indrid Cold napisał:

Co brakuje krzynowkowi? szybkosci, tego ze nie potrafi penetrowac pola karnego po skrzydle tylko zawsze wrzuca pilki na
pamiec, ze latwo go sprowokowac , wymienaic dalej...


A Anglicy tacy doskonali? Może ten piękniś Bekham co z 11 metrów gołębe strąca? Z Irlandią jakoś tacy doskonali niebyli:) hehe:P Więcej optymizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2005 o 17:00, Dugall napisał:

Wedlug mnie Szymek po wyjezdzie do Turcji zmienil sie na plus. Stal sie bardziej
pewniejszy, gra inaczej, nie wywraca sie co chwile i nie kloci z sedziami, potrafi utrzymac sie przy pilce i podac do partnera
nawet przy asyscie kilku pilkarzy przeciwnika.


Ło Jezu, kogo ja tu widze :)
Zgadzam się, że Szymek zyskał na transferze (jak zobaczyłem jego sprint w meczu z Irlandią Północną to nie mogłem uwierzyć, że on potrafi tak szybko biegać i walczyć!), co nie zmienia faktu, że prawdziwym wyznacznikiem jego rozwoju będzie naprawdę wielki mecz z silnym rywalem - no a skoro on w kontekście meczu z Anglią przebąkiwał coś o "walce o remis", to nie wiem czy do końca jest dobrze przygotowany psychicznie do spotkań o naprawdę wysoką stawkę.

-> Albatross

Jak już pisałem, wolałbym odstąpić możliwość założenia tematu z typowaniem Badziemu. Pogadam z nim i być może już niedługo zobaczymy ten temat na Forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 17:34, Albatross napisał:

Darnok, a co z wątkiem "typujemy"?? Kontynuujemy?


Musimy teypowć dalej. Bez typowania moje życie nie ma sęsu ;)
Jakby co to mam wyniki ostatniej tabeli więc możemy zacząć tam gdzie skończyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:54, Pitkit napisał:

> Darnok, a co z wątkiem "typujemy"?? Kontynuujemy?

Musimy teypowć dalej. Bez typowania moje życie nie ma sęsu ;)
Jakby
co to mam wyniki ostatniej tabeli więc możemy zacząć tam gdzie skończyliśmy.


Nie znam za bardzo zasad wątku "Typujemy wyniki(?)" Czy mógłby ktoś je napisać i czy można również zacząć typować wyniki?
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:54, Pitkit napisał:

> Darnok, a co z wątkiem "typujemy"?? Kontynuujemy?

Musimy teypowć dalej. Bez typowania moje życie nie ma sęsu ;)
Jakby
co to mam wyniki ostatniej tabeli więc możemy zacząć tam gdzie skończyliśmy.


Jako osoba odpowiedzialna ostatnimi czasy za czarną robotę związaną ze sporządzaniem rankingów też takową tabelę mam :P Badzi sie jeszcze nie odezwał, ale spokojnie - mecz z Islandią wszyscy chętni (a wręcz obawiam się, że może ich być rekordowa liczba :-/ ) zdążą wytypować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:40, .Darnok napisał:

Ło Jezu, kogo ja tu widze :)


Hehehe, musialem wrocic i zobaczyc to nowe/stare forum :)

Dnia 06.10.2005 o 19:40, .Darnok napisał:

Zgadzam się, że Szymek zyskał na transferze (jak zobaczyłem jego
sprint w meczu z Irlandią Północną to nie mogłem uwierzyć, że on potrafi tak szybko biegać i walczyć!), co nie zmienia faktu,
że prawdziwym wyznacznikiem jego rozwoju będzie naprawdę wielki mecz z silnym rywalem - no a skoro on w kontekście meczu
z Anglią przebąkiwał coś o "walce o remis", to nie wiem czy do końca jest dobrze przygotowany psychicznie do spotkań o naprawdę
wysoką stawkę.


No to przekonamy sie na MS (ktos watpi?? :P) jak to jest z Szymkiem. Mam nadzieje, ze nie bedzie mial juz takich objawow jak przed meczami Widzewa w Lidze Mistrzow :) BTW: zalozyliscie jakas lige w Pilkarzykach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa. Kopę lat Misiaki :) Na "dobry wieczór" krótko, bo już późno:
1) jak stwierdził Kosowski, nigdy niestety nie mogliśmy liczyć na pomoc innych drużyn w kwestii naszego awansu, ale tym razem sami zrobiliśmy wystarczająco dużo i jestem dziwnie spokojny, że w sobotę, dzięki Holandrom, którzy ostatnio grają świetnie (a Czesi są osłabieni) będziemy się cieszyć z awansu. A w Manchesterze 1:1 (wiadomo, Żuraw).

2) Szacunek dla Kurasa w Szczecinie, ale w Bełchatowie już mniej, bo dzisiaj poleciał. Z tego co ćwierka PS już jakiś czas, będziemy mieli trenera-posła w polskiej lidze. I to w nie byle jakim krawacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Czy mogę wprosić się do wątku z typowaniem? Wiem, że już zaczęliście, ale nie przeszkadza mi, że byłbym do tyłu z punktami. I tak pewnie bym nie miał szans na żadne dobre miejsce :)
Pytam tutaj, bo nie chcę Wam zaśmiecać wątku.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 23:55, walgierz napisał:

Mam pytanie.
Czy mogę wprosić się do wątku z typowaniem? Wiem, że już zaczęliście, ale nie przeszkadza mi, że byłbym do
tyłu z punktami. I tak pewnie bym nie miał szans na żadne dobre miejsce :)
Pytam tutaj, bo nie chcę Wam zaśmiecać wątku.
Pozdrawiam


Jasne każdy może typować.
Link do tematu http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=160&u=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 23:24, Badzi napisał:

1) jak stwierdził Kosowski, nigdy niestety nie mogliśmy
liczyć na pomoc innych drużyn w kwestii naszego awansu, ale tym razem sami zrobiliśmy wystarczająco dużo i jestem dziwnie
spokojny, że w sobotę, dzięki Holandrom, którzy ostatnio grają świetnie (a Czesi są osłabieni) będziemy się cieszyć z awansu.
A w Manchesterze 1:1 (wiadomo, Żuraw).



Ja też jestem pewny, że na MŚ pojedziemy i powiem więcej ja nawet jestem pełen wiary iż z Angolami wygramy 2:1

>Z tego co ćwierka PS już jakiś czas, będziemy mieli trenera-posła w polskiej lidze. I to w nie byle jakim krawacie :)

A to prawda to prawda niejaki Pan W. dostał nową ciepłą posadkę a w dodatku chce jednocześnie zdaje się GKS BOT prowdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra Anglia Anglią a dzisiaj gramy z Islandią. Zespół przedstawiający futbol brytyjski czyli siłowy z durzą ilością wrzutek na pole karne. Niestety poziomem odstają znacznie od naszych najbliższych rywali w grupie. Myślicie, że to dobry sparing partner przed tak istotnym spotkaniem jak te środowe?? Szczegóolnie, że największa ich gwiazda nie jest nawet powołana na 2 najbliższe spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 09:39, Da Ghost napisał:

Myślicie, że to dobry sparing partner przed tak istotnym spotkaniem jak te środowe??


dobry to nie jest, ale trudno w tym czasie znaleźć jakiś dobry zespół aby zagrać mecz towarzyski, gdyż większość zespołów dzień później gra swoje mecze w eliminacjach mistrzostw świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 30 krążyły plotki o pieniądzach jakie na Mistrzostwach Świata w 1974 r. rzekomo dawali Argentyńczycy polskim piłkarzom za zwycięstwo w meczu z Włochami, a także Włosi za remis.
Nie bardzo wierzyłem w te historie, jednak ostatnio słyszałem Jana Tomaszewskiego który to potwierdził. Pieniądze od Argentyńczyków wziął podobno jeden piłkarz, który zatrzymał je tylko dla siebie.
Czy ktoś słyszał który to był piłkarz? Czy to był Deyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy nie chodziło o Grzesia Lato ale na to co mówi Jan tomaszewski to ja jednak biorę poprawkę on to troszkę jak Macierewicz wszędzie widzi intrygi, spiski i podejrzane machloje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o Roberta Gadochę (Lato pisał o całej sprawie już ładnych parę lat wcześniej). Ogólnie całość nie została do końca i tak naprawdę, to moim zdaniem szkoda, że po tylu latach została odgrzebana i rzuciła cień na świetną drużynę Pana Kazimierza Górskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Janas podał skład na Islandię:

1. Artur Boruc - 14. Michał Żewłakow, 2. Mariusz Jop, 6. Jacek Bąk, 3. Tomasz Rząsa - 5. Kamil Kosowski, 10. Przemysław Kaźmierczak, 7. Radosław Sobolewski, 8. Jacek Krzynówek - 9. Maciej Żurawski, 11. Grzegorz Rasiak.

Zobaczymy co pokaże debiutant Kaźmierczak. Poza tym bez niespodzianek - Frankowski chwilowo wypadł ze składu (i chyba ma nawet jakiś uraz lekki?), Boruc chyba pozostanie bramkarzem numer jeden na Anglię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować