Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2005 o 13:31, .Darnok napisał:

Chelsea - Barcelona
Do dupy :| Znowu tak wcześnie... serce za Barcą, rozum za Chelsea. Mimo wszystko.

O żesz Ty... :P
Liczy się tylko serce! I donośny głos, rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto mówi ze barcelona poleci na samym początku
w tamtej edycji niesłusznie odpadli z rozgrywek
teraz los tak chciał ze to właśnie barca trafiła na chelsea aby jej dokopać i zrewanżowac sie za tamto BARCA GÓRĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem dzisiaj Piłka Nożna przyzna nagrody w sześciu kategoriach piłkarskich za 2005 rok - Piłkarz, trener, odkrycie, drużyna, ligowiec i działacz roku. Jakieś typy?
Piłkarzem powinien dla mnie zostać Franek albo Żuraw, ze względu chociażby na reprezentację (o zasługach dla Wisły nie wspomnę). Dudek nic nie grał w drugim półroczu, a sama LM to jednak za mało. Boruc chyba jednak bez szans, a Smolarek to - z całym szacunkiem - ale jednak pupilek dziennikarzy. Drugim pupilkiem jest oczywiscie Piechna, w którym są tak zakochani, ze pomimo jego stosunkowo zaawansowanego wieku obwołają odkryciem i być może także i ligowcem roku (chociaż dla mnie w przeciągu całego roku prawdziwym odkryciem jest Błaszczykowski - mało który 20-latek potrafi szturmem wskoczyć do kadry mistrza Polski i grać na takim poziomie i z taką ambicją). Trener to sprawa oczywista, pewnie Janas za reprezentację, która również otrzyma tytuł drużyny roku (no chyba, że rozkochani w Koronie dziennikarze dadzą właśnie jej ten tytuł). Działacz - pewnie prezes Korony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 16:08, .Darnok napisał:

dla mnie w przeciągu całego roku prawdziwym odkryciem jest Błaszczykowski - mało który 20-latek potrafi szturmem wskoczyć do kadry mistrza Polski i grać na takim poziomie i z taką ambicją.

Co się dziwisz, w końcu chłopak jest z Częstochowy. My tutaj tacy wszyscy jesteśmy;)
>/.../
Czyżbym dostrzegał ironię? Nie podzielasz opinii dziennikarzy? ;)
Bo ja w sprawie Kiełbasy nie podzielam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 16:15, walgierz napisał:

(...)
Co się dziwisz, w końcu chłopak jest z Częstochowy. My tutaj tacy wszyscy jesteśmy;)


Jakoś nie wierzę :P

Dnia 17.12.2005 o 16:15, walgierz napisał:

>/.../
Czyżbym dostrzegał ironię? Nie podzielasz opinii dziennikarzy? ;)
Bo ja w sprawie Kiełbasy nie podzielam :D


Nie podzielam w każdym przypadku, ale zgadłem praktycznie wszystkie ich typy :) Tak jak pisałem, wygrali ich pupile - Smolarek został piłkarzem roku, padliniasty odkryciem i ligowcem, prezes Korony działaczem a Janas i reprezentacja trenerem i drużyną roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 11:33, .Darnok napisał:

Nie podzielam w każdym przypadku, ale zgadłem praktycznie wszystkie ich typy :)

A w Orange Ekstraklasie na TVN-ie tak koroniasto się porobiło, że kiełbasą to mi się bedzie jeszcze długo odbijało...
Nawet wierszyk ku czci Wędliny, autorstwa jakiegoś grafomana odczytali. Pełna szopka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widzialem na tvn w sportowych informacjach szerszy material na temat tego miejsca ( nie pamietam nazwy miejscowosci ) gdzie polacy beda przebywac w czasie MS 2006 i musze przyznac ze niemcy sie postarali o to aby polakow dobrze ugoscic. Przy okazji maja jeszcze zorganizowac w tej miejscowosci w czasie MS tydzien kultury polskiej. To milo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 23:15, walgierz napisał:

> Nie podzielam w każdym przypadku, ale zgadłem praktycznie wszystkie ich typy :)
A w Orange Ekstraklasie na TVN-ie tak koroniasto się porobiło, że kiełbasą to mi się bedzie
jeszcze długo odbijało...
Nawet wierszyk ku czci Wędliny, autorstwa jakiegoś grafomana odczytali. Pełna szopka.


Tak przy okazji zauważyliście że każde tabele lub jakiekolwiek zestawienie meczy jest przedstawiane na tapecie "herbu" KSP? Fakt że rozciągnięte i powiększone ale te qłeczka poznam wszędzie:P Poprostu żenada;P
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 07:32, Persona Non Grata napisał:

Poprostu żenada;P

A mnie się już wydawało, że wychodzą na prostą. Zniknęły felietoniki komiczne (rzekomo, bo mnie akurat nie śmieszyły) autorstwa Kalinowskiego. Nie chodził już na randki z Burkhardtem, można było odetchnąć z ulgą.
A potem zaczął się sezon kiełbasowy. I zacząłem się ograniczać do oglądania relacji z meczów, bo komentarzy nie mogłem zdzierżyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj dawno mnie tu nie było, dawno. Ale tym razem nie mogłem już zapanować nad tym nałogiem i małego pościka napisać muszę. A będzie o przyszłości naszej rodzimej ekstraklasy. O przyszłości nie tak dalekiej bo chcę tu poruszyć sprawę, jeżeli nie rundy wiosennej, to na pewno przyszłego sezonu. Mam ogromną nadzieję, że coś się nareszcie zacznie w tej naszej skopanej dziać. Już w tym temacie (gdzieś na początku) wyrażałem swą dość negatywną opinię o "emocjach" ligowych. Wisła mistrzem Polski, Legia - góra tabeli i czasem jakiś Grocin wyskoczy. Nuda, nuda i raz jeszcze nuda. Wszystko jednak na to wskazuje, że przyszły sezon może być jednym z bardziej emocjonujących od lat. Moim skromnym zdaniem o mistrzostwo może powalczyć 6 (słownie sześć) ekip a o walkę o puchary powinny dołączyć jeszcze ze 2 - 3 zespoły co daje nam jakieś 8-9 drużyn walczących o każdy punkt. Mam tu na myśli "żelaznych" kandydatów na mistrza czyli Legię i Wisłę, poza tym mocne ekipy Cracowii i Korony plus Zagłębie pod wodzą "Franza" i "nowy" Lech po fuzji z Amicą. O puchary powinna powalczyć Pogoń i, mimo wszystko Groclin a jak do ekstraklasy wejdzie Jagielonia i Widzew to będzie się działo oj będzie. Na prawdę jestem pełen nadziei i wiary iż sezon 2006/2007 będzie cholernie ciekawy i mam nadzieję, że się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście ostatni ranking FIFA? Polska awansowała o jedną pozycję (minęliśmy Kamerun) ale Kostaryka jest ciągle przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 13:21, A-cis napisał:

Widzieliście ostatni ranking FIFA? Polska awansowała o jedną pozycję (minęliśmy Kamerun) ale
Kostaryka jest ciągle przed nami :)

tylko że Kostaryka gra na codzień z Antiguą czy też St. Kitts & Nevis-gdyby Polska z nimi grała to by była w 1 dziesiątce(albo którakolwiek średnia drużyna z Europy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. PZPN znów dał nam do zrozumienia gdzie jest miejsce "maluczkich". Najbardziej mnie wkurza to: 13% PZPN i 19% sponsorzy. To juz wiadomo czyje rodziny pojada sobie na wycieczke do Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw bierze, że nasi kibice tudzież kibole nie dali "jeszcze jasno do zrozumienia" w pewnien sposób temu debilowi Korzeniowskiemu, że robi duuuuży błąd.Przecież gdybym ja mieszkał gdzieś niedaleko gościa to facetowi bym normalnie święta sp*****ł. Co za debil, aż się w głowie nie mieści jak można tak olać większą część społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować