Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2007 o 01:12, reykan napisał:

Ej no jeszcze nie koniec naszych ''''podbojów'''' w tym:) Ale szczerze to bardziej liczę na
Bełchatów, są wystarczająco mocni na Puchar Uefa.

Tak Bełchatów w UEFA coś może pograć. Ale ja nie wiem jak tutaj to wygląda. Jeśli Zagłębie odpadłoby teraz z LM to przechodzi do pucharu UEFA czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 08:55, pretorianie napisał:


> Ej no jeszcze nie koniec naszych ''''podbojów'''' w tym:) Ale szczerze to bardziej liczę
na
> Bełchatów, są wystarczająco mocni na Puchar Uefa.
Tak Bełchatów w UEFA coś może pograć. Ale ja nie wiem jak tutaj to wygląda. Jeśli Zagłębie
odpadłoby teraz z LM to przechodzi do pucharu UEFA czy nie?

nie przechodzi bo to dopiero II runda kwalifikacji do LM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 09:26, BoloMaster napisał:

>
> > Ej no jeszcze nie koniec naszych ''''podbojów'''' w tym:) Ale szczerze to bardziej
liczę
> na
> > Bełchatów, są wystarczająco mocni na Puchar Uefa.
> Tak Bełchatów w UEFA coś może pograć. Ale ja nie wiem jak tutaj to wygląda. Jeśli Zagłębie

> odpadłoby teraz z LM to przechodzi do pucharu UEFA czy nie?
nie przechodzi bo to dopiero II runda kwalifikacji do LM...

Pamiętam że jak Wisła odpadlą z III rundy to grała w Pucharze UEFA w którejś tam rundzie. A z II rundą kwalifikacyjną to nie wiem jak to będzie,. Bo to że zespoły z LM które odpadną z grupowych grają w III rundzie Pucharu UEFA to wiem ale jak to tutaj jest ...? Miejmy nadzieję że będą mieli szansę na zagranie w UEFA przynajmniej w jakiejś rundzie wstępnej czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka, Zagłębie grało strasznie ślamazarnie, nie umieli się przedostać przez linie defensywne Steauy. Nic dziwnego, że przegrali. Albo coś zmienią w grze (podejście psychiczne nawaliło ???) albo niech się pożegnają z tymi rozgrywkami. Swoją drogą widzę to już od wielu lat z polskimi klubami, że nie potrafią grać w eliminacjach LM, tak jakby coś im nogi powiązało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 09:51, pretorianie napisał:

> >
Pamiętam że jak Wisła odpadlą z III rundy to grała w Pucharze UEFA w którejś tam rundzie. A
z II rundą kwalifikacyjną to nie wiem jak to będzie,. Bo to że zespoły z LM które odpadną z
grupowych grają w III rundzie Pucharu UEFA to wiem ale jak to tutaj jest ...? Miejmy nadzieję
że będą mieli szansę na zagranie w UEFA przynajmniej w jakiejś rundzie wstępnej czy coś.

Jeżeli Zagłębie odpadnie to żegna się w tym roku z pucharami.Zespoły, które odpadają w III rundzie eliminacjii przechodzą do I rundy PU, a zespoły, które zajmą trzecie miejsca w fazie grupowej przechodzą do III rundy PU i tak to wygląda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:00, fataem napisał:

Ale to każdy wie, więc nie widzę sensu tego co napisałeś.

Pretorianie pytał się co się stanie z Zagłębiem, jeżeli odpadnie, więc mu napisałem jak to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym dla Michniewicza szacunkiem, ale zachował się niczym Paweł Janas. Jak usłyszałem jakiś czas temu, że będzie starał się grać "diamentem", to skojarzenie z mundialem nasunęło mi się od razu. Jeszcze do tego sprawdzanie taktyki w ostatnim meczu z Widzewem wygranym 2-1... w meczu z Rumunami Zagłębie praktycznie nie istniało z przodu, a przecież to miało być ich główną siłą. Oni chcieli ten mecz zremisować 0-0? Grać cały dwumecz asekuracyjnie i liczyć na rzuty karne w rewanżu?
No, ale przynajmniej Łobodziński jest nieco bliżej Wisły ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W meczu z Widzewem ,,diament" błyszczał, a ze Steauą chyba pękł. Taktyka sama w sobie jest niezła(działa w FM), z tymże ma jedną wadę. Powinno w niej być trzech równorzędnych rozgrywających, podczas gdy w Lubinie jest tylko Iwański, który jest dla Zagłębia tym kim Reiss dla LEcha. Jeśli jemu nie idzie to i drużynie i tak było w meczu z Rumunami. Iwański sprawiał wrażenie zagubionego. Osobiście po pierwszej połowie powróciłbym do zwykłego ustawienia 4-4-2, zmieniając Golińskiego i Rui Miguela na Kolendowicza i Łobodzińskiego. Michniewicz dokonał tych zmian, tyle że zbyt póżno. Poza tym było widać, że Steaua dysponuje poprostu lepszymi graczami, a upilnowanie tych dwumetrowców w polu karnym dla niskich graczy ,,Miedziowych" było czymś niewykonalnym co musiało zakończyć się utratą bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:00, fataem napisał:

Ale to każdy wie, więc nie widzę sensu tego co napisałeś.

Ja nie wiedziałem jak to jest z zespołami które odpadają w II rundzie klasyfikacyjnej LM więc mati285 to napisał i bardzo mu za to dziękuję. Nie ma co na niego naskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:53, fataem napisał:

W meczu z Widzewem ,,diament" błyszczał, a ze Steauą chyba pękł. Taktyka sama w sobie jest
niezła(działa w FM), z tymże ma jedną wadę. Powinno w niej być trzech równorzędnych rozgrywających,
podczas gdy w Lubinie jest tylko Iwański, który jest dla Zagłębia tym kim Reiss dla LEcha.
Jeśli jemu nie idzie to i drużynie i tak było w meczu z Rumunami. Iwański sprawiał wrażenie
zagubionego. Osobiście po pierwszej połowie powróciłbym do zwykłego ustawienia 4-4-2, zmieniając
Golińskiego i Rui Miguela na Kolendowicza i Łobodzińskiego. Michniewicz dokonał tych zmian,
tyle że zbyt póżno. Poza tym było widać, że Steaua dysponuje poprostu lepszymi graczami, a
upilnowanie tych dwumetrowców w polu karnym dla niskich graczy ,,Miedziowych" było czymś niewykonalnym
co musiało zakończyć się utratą bramki.

Racja, gdy się nie ma wykonawców nie można forsowac taktyki pod swoje "wdzimisię".

PS - Fajne zdanie -
>"Taktyka sama w sobie jest niezła(działa w FM)"
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bełchatów gra tak jak Groclin jutro prawda? Czy ktoś może wie czy będzie jakaś transmisja z tego meczu? Bo Groclin będzie o 20 na TVP2, a transmisji Bełchatowa nie znalazłem nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 18:20, pretorianie napisał:

Bełchatów gra tak jak Groclin jutro prawda? Czy ktoś może wie czy będzie jakaś transmisja z
tego meczu? Bo Groclin będzie o 20 na TVP2, a transmisji Bełchatowa nie znalazłem nigdzie.


Mecz o 16:45 jest, ale tez nie znalazłem niczego o tym meczu w programie :/
A wole obejrzeć jak gra GKS a nie Groclin bo tam juz i tak klęska bedzie, jak oni z Ruchem nie umieją wygrac to co dopiero z tamtym klubem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2007 o 18:35, wip_01 napisał:


Mecz o 16:45 jest, ale tez nie znalazłem niczego o tym meczu w programie :/
A wole obejrzeć jak gra GKS a nie Groclin bo tam juz i tak klęska bedzie, jak oni z Ruchem
nie umieją wygrac to co dopiero z tamtym klubem :P

No właśnie też bym wolał Bełchatów zobaczyć. A poprzednie mecze transmitowali obydwa. Ten wyjazdowy Groclinu też więc myślałem, że rewanże tak samo potraktują. A tu się zanosi na to że odpuścili sobie BOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 18:35, wip_01 napisał:

Mecz o 16:45 jest, ale tez nie znalazłem niczego o tym meczu w programie :/
A wole obejrzeć jak gra GKS a nie Groclin bo tam juz i tak klęska bedzie, jak oni z Ruchem
nie umieją wygrac to co dopiero z tamtym klubem :P


Przecież będzie transmisja o 16:45 na TVP2

A co do meczu Groclinu z Arazem Imiszli to jestem pewny, że pomimo słabej formy Groclin
przejdzie dalej, w końcu polskie drużyny powinny sobie radzić chodziaż z Azerskimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 19:01, temek napisał:

A co do meczu Groclinu z Arazem Imiszli to jestem pewny, że pomimo słabej formy Groclin przejdzie dalej, w końcu polskie drużyny powinny sobie radzić chodziaż z Azerskimi


Mam podobne odczucie. Zresztą jedna jaskółka wiosny nie czyni i może Groclin taki słaby wcale nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować