Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

No miejmy nadzieję, że dzisiaj nasze drużyny w pucharze UEFA zagrają dobrze. I miejmy nadzieję, że zagrają dobrze również w następnej rundzie i że nie trafimy na trudnych rywali bo jak widziałem kto będzie grał w II rundzie to przygoda naszych drużyn w pucharach może się zakończyć już na drugiej rundzie kwalifikacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 16:20, pretorianie napisał:

No miejmy nadzieję, że dzisiaj nasze drużyny w pucharze UEFA zagrają dobrze. I miejmy nadzieję,
że zagrają dobrze również w następnej rundzie i że nie trafimy na trudnych rywali bo jak widziałem
kto będzie grał w II rundzie to przygoda naszych drużyn w pucharach może się zakończyć już
na drugiej rundzie kwalifikacyjnej.

Też mam taką nadzieję, bo uważam, że polskie zespoły powinny sobie radzić z azerskimi i gruźińskimi drużynami bez problemu, ale zobaczymy co będzie, a co do drugiej rundy to po co się martwić na zapas;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 11:18, elekrin napisał:

(...)
ŁKS i tak dostał wysoką pozycję, sporo
zawodników sprzedanych, mały budżet (ok.4 mln to najmniejszy w Ekstraklasie) sprawia, że klub
nie ma jak walczyć o najwyższe cele.


Jeżeli nic się nie zmieni w tym klubie na lepsze, to obok Polonii Bytom i Sosnowca główny kandydat do spadku.

>W Cracovii nie ma Gizy, a to on był wg. mnie głównym reżyserem

Dnia 02.08.2007 o 11:18, elekrin napisał:

gry klubu.


Giza od dobrych paru miesięcy siedział na ławce, bo Majewski nie widział dla niego miejsca w składzie. To był główny powód jego wypożyczenia do Legii. Swoją drogą ciekawi mnie jakie powitanie otrzyma w Krakowie... a pejsiaki mają cholernie młody skład, może za jakiś czas im to zaprocentuje.

>W Górniku widzę ochotę na grę o wyższe cele (odkrycie, nie?). Korona w moich oczach

Dnia 02.08.2007 o 11:18, elekrin napisał:

to ponadprzeciętny klub, ale nie ma jak zajść wyżej dlatego, że inne kluby też sie wzmocniły.


Dla mnie błędem Korony było zatrudnienie Zielińskiego. No z całym dla niego szacunkiem, ale on był w Legii mniej więcej takim trenerem jak Moskal czy Kulawik w Wiśle - szanowany przez kibiców, dla piłkarzy bardziej dawny kolega niż szkoleniowiec. Jestem sceptycznie nastawiony do jego warsztatu (ostatnie rotacje w składzie Korony są dziwne, chociaż może i wyjdzie na niego), ale z oceną poczekam do końca rundy.

Dnia 02.08.2007 o 11:18, elekrin napisał:

Legia, spadek, nie utrzyma pozycji, Urban nie pomoże.


To jest największa niewiadoma sezonu. Grzelak się może rozstrzelać, Giza może odzyskać reprezentacyjną formę, a Chinyama cieszyć się po strzelonych golach ;P Ale równie dobrze może być taka sama siara jak w pierwszej połowie meczu w Wilnie czy drugich 45 minutach z cracovią.

Dnia 02.08.2007 o 11:18, elekrin napisał:

Ruch to wg. mnie najlepszy beniaminek
ostatnich lat i zajmie wysoką pozycję.


Też mi się tak zdaje. Co najmniej runda jesienna w ich wykonaniu powinna być bardzo udana, kiedy będą śmigać jeszcze "na fali" awansu. Potem może nieco ujść z nich powietrze, ale będzie spokojny środek tabeli.

Dnia 02.08.2007 o 11:18, elekrin napisał:

Dalej nie trzeba chyba tłumaczyć, GKS kontynuuje swoją
drogę do mistrzostwa, Wisła miała bardzo duże wzmocnienia, ale nie wiadomo, jak wypadnie, Zagłębie
traci koronę mistrza Polski, zbyt dużo osłabień transferowych i kontuzji jak na taki klub i
Lech, kontynuacja dobrej passy ciągu dalszy.


Mnie ciekawi jak zagrają w najbliższym meczu z Koroną, bo chyba Reiss wypadł im na jeden mecz. A jedną z głównych bolączek Lecha, oprócz defensywy (i tak Bosacki wyleciał na pół roku) jest uzależnienie od tego zawodnika.

Sam też strzelę jakąś kolejność, ale może później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:16, spider88 napisał:

Znów nasi kibice dali znać o sobie .Wstyd !!!! Czy naprawdę u nas jest tak źle z kulturą kibiców
??

Co tym razem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:12, Danio X napisał:

Zagłębie od następnego sezonu będzie grało w II lub III lidze.

Ja myślałem ze Lubin, ale Sosnowiec sie doigrał i będzie tak jak z Arką. Jeżeli strefa spadkowa to welcome III liga, jezeli to to welcome II :P

@spider88
Jak widać tak :/
Ale chodziaż dobrze że to nie to co na Vetrze było, chodziaz mecz się jescze nie skończył.
Mam jednak nadzieję ze to tylko takie drobne przewinienia były :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:20, mati285 napisał:

Co tym razem????

Nie dość że było chyba 5 kibiców Bełchatowa , to oczywiście od razu rozpoczęli przepychanki z kibicami i policją ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:22, spider88 napisał:

> Co tym razem????
Nie dość że było chyba 5 kibiców Bełchatowa , to oczywiście od razu rozpoczęli przepychanki
z kibicami i policją ;(


Po mojemu to chyba raczej miejscowi coś zaczęli się rzucać do kibiców GKS... cwaniaki, tamtych ledwo kilku, to podskakują. W ogóle jestem w szoku i tak, że ktoś z Bełchatowa się tam przejechał.

Mecz to dramat, co za to poziom w ogóle.
No i teraz to już przegrywają 0-1... bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dało się we znaki brak skutczności w ataku i słabsza obrona. Lenczyk powinien w przerwie trochę porozmawiać z nimi i dojść do jakiś wniosków, bo granie na 0-0 to jednak najlepszą rzeczą nie jest. Jeżeli strzelą tą jedną bramkę to Ameri musi strzlić nie jedną jeszcze tylko jeszce 2-3 bramki, wiec lepiej aby się postarali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:22, spider88 napisał:

> Co tym razem????
Nie dość że było chyba 5 kibiców Bełchatowa , to oczywiście od razu rozpoczęli przepychanki
z kibicami i policją ;(

Szkoda...ich miałem akurat za spokojnych.
Ale widzę,że mecz trwa więc to chyba nie były poważne zamieszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:22, spider88 napisał:

Nie dość że było chyba 5 kibiców Bełchatowa , to oczywiście od razu rozpoczęli przepychanki
z kibicami i policją ;(

Polscy idiotyczni chuligani ;(
A co do samego meczu...do przerwy 1-0 dla Gruzinów, niestety przeważali przez całą połowę, a pod koniec mogli strzelić kilka bramek, a Bełchatów ma szczęście, że wpadła tylko jedna. Lenczyk musi coś zrobić, bo może się skończyć źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:34, ko?nik napisał:

> Nie dość że było chyba 5 kibiców Bełchatowa , to oczywiście od razu rozpoczęli przepychanki

> z kibicami i policją ;(
Polscy idiotyczni chuligani ;(
A co do samego meczu...do przerwy 1-0 dla Gruzinów, niestety przeważali przez całą połowę,
a pod koniec mogli strzelić kilka bramek, a Bełchatów ma szczęście, że wpadła tylko jedna.
Lenczyk musi coś zrobić, bo może się skończyć źle.

Racja Gruzini poczuli awans, trzeba się wziąść do roboty, bo będzie kompromitacja w tym roku w pucharach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:37, mati285 napisał:

Racja Gruzini poczuli awans, trzeba się wziąść do roboty, bo będzie kompromitacja w tym roku w pucharach.

Nie wiem czemu, ale nasunęło mi się na myśl dokończenie twojej wypowiedzi w stylu: "jak w każdym" ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że sytuacja zmieni się w drugiej połowie, bo Gruzini nabrali wiatru w żagle i teraz oni występują w roli faworyta. Zresztą nic dziwnego- mają świetne techniczne przygotowanie. Jedynym wyróżiającym się graczem z Bełchatowa jest jak dla mnie Piotr Lech, bo to co wyprawia obrona i środek pola woła o pomstę do nieba. Jedna dobra sytuacja (w dodatku przypadkowa) Costly'' ego awansu nie czyni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:40, ko?nik napisał:

> Racja Gruzini poczuli awans, trzeba się wziąść do roboty, bo będzie kompromitacja w tym
roku w pucharach.
Nie wiem czemu, ale nasunęło mi się na myśl dokończenie twojej wypowiedzi w stylu: "jak w
każdym" ;(

Bez przesady,żeby wszystkie polskie zespoły poodpadały w rundach wstępnych to już dawno nie było ;/
Ale nie zapeszajmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:40, ko?nik napisał:

Nie wiem czemu, ale nasunęło mi się na myśl dokończenie twojej wypowiedzi w stylu: "jak w
każdym" ;(

Wystarczy przypomnieć Wisłę z Krakowa , Płocka i Zagłębie z poprzednich lat . I wszystko jasne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować