Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

30 sekund po wznowieniu gry tracimy drugą bramkę ;/ Dobre zagrania Gruzinów i mamy remis w dwumeczu ;( I teraz widzę kolejne ataki Ameri ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi się mecz Polska - Argentyna U-20. Jezeli teraz GKS bedzie grał tak jak z pierwszej połowy to mozemy się już cieszyć z odpadnięcia z Pucharu UEFA :( Wszedł Nowak za Costlyego, moze on lepiej będzie się czuć z przodu. Ujek troszkę też powinien sie wysunąć i byłoby juz lepeij. No nic, czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to szkoda słów .Właśnie zgasiłem telewizornie .Szkoda mych oczu na tak żałosne widowisko .Będą jaja jak żaden z naszych zespołów nie przejdzie dalej .Wtedy można nas porównać z Mołdawią ,Lichenszteinem (czy jak to się tam pisze ) ,Wyspami Owczymi czy Andorą .Dno Panowie , Dno !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż widziałem już niejeden wyczyn w wykonaniu polskich piłkarzy, ale zawsze znajdował się choć jeden zespół któremu udawało się zawalczyć o może nie najwyższe cele, to jednak swoją grą prezentował europejski poziom( tak było z np. z Groclinem czy Wisłą). Jednak to co widzę w tym roku to jedna wielka katastrofa!!! Zeby polski zespół, uznanwany za faworyta OE nie potrafił wygrać z Gruzinami, Azerami i in. europejskimi tuzami!! Niedługo polska liga będzie na równi z irlandzką, mołdawską czy bośniacką. Mam nadzieję, że jednak stanie się cud i któryś z naszych klubów jeszcze zdoła coś w tym roku ugrać i zaistnieć na arenie międzynarodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:58, spider88 napisał:

Jak dla mnie to szkoda słów .Właśnie zgasiłem telewizornie .Szkoda mych oczu na tak żałosne
widowisko .Będą jaja jak żaden z naszych zespołów nie przejdzie dalej .Wtedy można nas porównać
z Mołdawią ,Lichenszteinem (czy jak to się tam pisze ) ,Wyspami Owczymi czy Andorą .Dno Panowie
, Dno !!!!!

Jak tak się skończy to w przyszłym sezonie Mistrz Polski, będzie grał co najwyżej w Intertoto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy bliscy dramatu wszechczasów, bo jeżeli dzisiaj odpadnie Bot(a nawet jak nie to i tak są słabi) i Dyskobolia, a następnie Zagłębie (według mnie pewne na 95%), to nasza liga spadnie na samo dno.
Żałuję, że nasze drużyny podwyższają budrzety i płace piłkarzom, bo za taką grę, to powinno im się obniżyć zarobki 8 krotnie. Uważam, że tylko Wisła w ostatnim czasie coś pokazała. Teraz widać, kto winny jest porażek Wisły w pucharach- nasze kluby, które mają słabiutkich piłkarzy i dlatego Krakowianie, którzy są przyzwyczajeni do gry ze słabiakami nie radzą sobie z Nancy, Blackburny czy Rotterdamem.
Dziwię się tylko, że znajdują się chętni na kupno piłarzy z tak amatorskiej ligi, jaką jest polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 18:01, mati285 napisał:

Jak tak się skończy to w przyszłym sezonie Mistrz Polski, będzie grał co najwyżej w Intertoto
:/

Tak na pewno nie będzie, bo niżej niż teraz mamy to już się nie da, chyba tylko można jeszcze stracić Intertoto
http://www.90minut.pl/ranking_uefa.php
A może szkoda, bo przynajmniej oszczędzilibyśmy sobie kolejnych kompromitacji.

Wielu mówiło, że poziom ligi się podwyższył w ostatnim sezonie, nieprawda, to Wisła miała kryzys.
To w europejskich pucharach wychodzi jaką wartość ma fakt zdobycia mistrzostwa polski.

Dziwię się tylko, że ktoś w ogóle podwyższa cenę do praw telewizyjnych polskiej ligii. Ludzie dziwią się, że na mecze przychodzi mało kibiców albo przychodzą głównie chuligani. Ci drudzy przychodzą, aby powzniecać burdy,
a ci pierwsi nie przychodzą bo po co, na tak słabą ligę.

Przepraszam, że tak narzekam, ale musiałem się wygadać, ale napisałem (tak mi się przynajmniej wydaje) prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 18:13, Danio X napisał:

Tak na pewno nie będzie, bo niżej niż teraz mamy to już się nie da, chyba tylko można jeszcze
stracić Intertoto

Ja wiem, że tak być nie może to była szczypta ironii;)Chociaż sądzę (i widzę!), że na takim właśnie poziomie znajduje się polska piłka.

Dnia 02.08.2007 o 18:13, Danio X napisał:

Wielu mówiło, że poziom ligi się podwyższył w ostatnim sezonie, nieprawda, to Wisła miała kryzys.

Mam niedzieję, że w końcu powróci dawna Wisła, bo kiedyś oglądało się ją z przyjemnością...
Może to zwycięstwo z Sevillą w Chicago Trophy rozpocznie nową erę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Niedługo polska liga będzie na równi z irlandzką,

Dnia 02.08.2007 o 18:00, preem napisał:

mołdawską czy bośniacką.

Tylko, że bośniacy przynajmniej potrafią zrobić niespodziankę z Genk.
http://www.90minut.pl/liga.php?id=3187

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/news/pokazemy-nasze-mozliwosci-z-wisla,953873,103
Denewuje mnie takie gadanie, bo nawet jeżeli Zagłębie wygrałoby z Wisłą (myśle, że Krakowianie wygrają), to i tak nie zmarzą plamy. Tak myślą, bo powinni grać w pucharach o zwycięstwo, a nie liczyć na dobre wyniki w lidze.
W ogóle Michniewicz jest niekonsekwętny, bo mówił, że jeżeli nie wzmocnią mu klubu to odejdze, a pozyskali tylko kilku piłkarzy, z tego słabych. Zobaczymy jak będzie, bo Wisłą, czych tylko na Iwańskiego i Łobodzińskiego, a jeszcze nie jest wyjaśniona afera korupcyjna, dotycząca Lubinian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 18:31, Danio X napisał:

Tylko, że bośniacy przynajmniej potrafią zrobić niespodziankę z Genk.

Hmm, nasi też zamierzają zrobić niespodziankę i są temu bardzo bliscy. Szkoda, że nie o taką niespodziankę chodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2007 o 18:31, Danio X napisał:

W ogóle Michniewicz jest niekonsekwętny, bo mówił, że jeżeli nie wzmocnią mu klubu to odejdze,
a pozyskali tylko kilku piłkarzy, z tego słabych. Zobaczymy jak będzie, bo Wisłą, czych tylko
na Iwańskiego i Łobodzińskiego, a jeszcze nie jest wyjaśniona afera korupcyjna, dotycząca Lubinian.

Jakby nie patrzeć to wzmocnienia, bo nie osłabienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 19:05, mati285 napisał:

Jak dojdzie do karnych, to może i dobrze, bo Piotr Lech dzisiaj w formie, chociaż to oczywiście
zawsze loteria...

Jeśli dojdzie do karnych , to raczej będzie to niesprawiedliwe jeśli wygra BOT. Niespodzianka i tak jest , trzeba gospodarzom oddać że zasłużyli na awans .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 19:11, spider88 napisał:

> Jak dojdzie do karnych, to może i dobrze, bo Piotr Lech dzisiaj w formie, chociaż to oczywiście

> zawsze loteria...
Jeśli dojdzie do karnych , to raczej będzie to niesprawiedliwe jeśli wygra BOT. Niespodzianka
i tak jest , trzeba gospodarzom oddać że zasłużyli na awans .

Ja nie mówię, że nie zasłużyli są co najmniej o klasę lepsi, ale wolę by awansował BOT, bo to mimo wszystko jedna z najładniej grających polskich drużyn, jeżeli awansują to może w następnej rundzie zagrają lepiej i okaże się, że dzisiaj to tylko wypadek przy pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo Lech! Zachował klasę przez cały mecz, dogrywkę i karne. Podniósł się nawet po błędzie sędziego. Zdecydowanie najjaśniejszy punkt drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować