Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

No i jest awans.Słaby mecz, możne nawet powiedzieć że kompromitujący, ale gramy dalej to jest właśnie piękno futbolu...
Szkoda Gruzinów, bo pokazali, że potrafią grać w piłkę i paroma zagraniami nawet ośmieszyli piłkarzy BOT-u, ale cóż...
Miejmy nadzieję,że tzw."frycowe" za debiut w europejskich pucharach BOT już zapłacił i w następnej rundzie, będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz faktycznie nie był zbyt ciekawy w wykonaniu GKS-u Bełchatów :) A to że doszło do karnych to zasługa Lecha szczerze powiedziawszy :/ No ale w karnych cały zespół wykazał się spokojem i świetna seria "11" w wykonaniu GKS-u. Co prawda trochę kontrowersyjny ten drugi karny drużyny Tbilisi ale trudno. Teraz czas na Groclin. Jak myślicie ? Przejdzie ? Ja mam wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 19:38, kolektor napisał:

Mecz faktycznie nie był zbyt ciekawy w wykonaniu GKS-u Bełchatów :) A to że doszło do karnych
to zasługa Lecha szczerze powiedziawszy :/ No ale w karnych cały zespół wykazał się spokojem
i świetna seria "11" w wykonaniu GKS-u. Co prawda trochę kontrowersyjny ten drugi karny drużyny
Tbilisi ale trudno. Teraz czas na Groclin. Jak myślicie ? Przejdzie ? Ja mam wątpliwości.

Ja mam nadzieję, że tak chociaż po tym co ostatnio prezentują może być ciężko.
Nie da się ukryć, że są w lepszej sytuacji niż GKS, po pierwsze grają u siebie, a po drugie Araz to mniej wymagający rywal niż Ameri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejdzie Groclin to najlepiej grający klub w polsce w Rundzie Wiosennej - oby nie stracili formy i powiem wam że Groclin to mój ulubiony polski klub nie licząc Hetmana Zamość. Ja nie wiedziałem że dzisiaj gra GKS i nie oglądałem :( Ale czytałem że kompromitacja. Ale wygraliśmy może podskoczyły w tym rankingu UEFA. GROCLIN MA WYGRAĆ! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 19:53, Ari Zmc napisał:

Przejdzie Groclin to najlepiej grający klub w polsce w Rundzie Wiosennej

Po obejrzeniu pierwszego meczu I rundy eliminacyjnej PUEFA i skrótu meczu z I kolejnki OE z Ruchem, mogę stwierdzić że Grodziszczanie w ogóle nie przypominają tamtej drużyny z wiosny. Bez zapału, bez pomysłu, bez sensu. Co do kompromitacji, to Groclin też wie o co chodzi - który klub w Europie rezygnuje z meczu o Superpuchar ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 19:38, kolektor napisał:

Mecz faktycznie nie był zbyt ciekawy w wykonaniu GKS-u Bełchatów :)


Heh, to jest raczej lekko powiedziane. ;-)
Mecz był żenujący w wykonaniu obu drużyn. Widać poziom naszej ligi od razu. Jedynie karne wprowadziły trochę ożywienia do meczu. Sędzia był świetny, powinni go wziąć do Extraklasy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio coś sam straciłem zapał do piłki (jako zainteresowania) nie wiem dlaczego, może dlatego że polska to piłkarski przeciętniak, ale ,,CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE..." - tak samo mój klub przeciętny 3 ligowiec, nie ma napastników odszedł najlepszy zawodnik, ale i tak będę chodził. Chyba ten zapał mi minął okresowo :) - ale nie o tym mieliśmy gadać.

P.S. Pisze bezsensownie bo jakoś dzisiaj nie mam humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jednak Groclin powinien się odpowiednio zmobilizować .Szkoda że meczu nie będę oglądał bo może to być najlepszy mecz w wykonaniu naszych drużyn w tym sezonie w pucharach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że doczekam czasów kiedy zawodnicy polskiego klubu będą się cieszyć niczym zwycięzcy Ligi Mistrzów po meczu z takim rywalem na takim etapie pucharowej przygody.

Teraz nie mogę się doczekać, żeby obejrzeć cudowną frekwencję w Grodzisku.
Przepraszam bardzo, ale jak w takim Lubinie nie udaje się zapełnić wszystkich miejsc siedzących w praktycznie najważniejszym dla drużyny meczu, to już nie mam wątpliwości, że puchary to jest bajka dla zespołów z mniejszych miejscowości [aż chce się napisać "wiosek"].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 20:07, .Darnok napisał:

Nie wiedziałem, że doczekam czasów kiedy zawodnicy polskiego klubu będą się cieszyć niczym
zwycięzcy Ligi Mistrzów po meczu z takim rywalem na takim etapie pucharowej przygody.

Teraz nie mogę się doczekać, żeby obejrzeć cudowną frekwencję w Grodzisku.
Przepraszam bardzo, ale jak w takim Lubinie nie udaje się zapełnić wszystkich miejsc siedzących
w praktycznie najważniejszym dla drużyny meczu, to już nie mam wątpliwości, że puchary to jest
bajka dla zespołów z mniejszych miejscowości [aż chce się napisać "wiosek"].

Zgadzam się, ale nie można nikogo wyrzucać z pucharów za niską frekwencję (co innego, gdy dochodzi do tego tak mierny poziom jak w przypadku polskich drużyn).Swoją drogą miło byłoby obejrzeć taką Koronę albo Lecha w pucharach przynajmniej byłby pełny stadion ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 20:11, mati285 napisał:

Zgadzam się, ale nie można nikogo wyrzucać z pucharów za niską frekwencję (co innego, gdy dochodzi
do tego tak mierny poziom jak w przypadku polskich drużyn).Swoją drogą miło byłoby obejrzeć
taką Koronę albo Lecha w pucharach przynajmniej byłby pełny stadion ;)

Zwracając się do Darnoka nie zapominaj dodać też Wisełki xD
Trzeba jednak oddać że tam problemu z frekwencją na pewno by nie było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie warto mówić a co dopiero pisać na ten temat ale muszę to powiedzieć, to było straszne i mam nadzieję, że to był najgorszy mecz Bełchatowa w tym sezonie. Nawet nie bardzo cieszę się z awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że Bełchatów dostał się dalej...właśnie szczęście, a nie dobra gra. Wyglądało to bardzo słabo, jednak ważne, że się udało. Z drugiej strony z taką grą daleko nie pociągniemy.
Teraz 18 minuta meczu Groclinu i muszę powiedzieć, że ta polska drużyna gra bardzo dobrze, stwarza okazję, jednak brakuje skuteczności. W każdym razie ten mecz wygląda lepiej o od pojedynku Bełchatowian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Groclin gra świetnie, ale 0 skuteczności. Majewski trochę zepsuł ale to błędy młodości :) Ważne żebyśmy strzelili o jedną bramkę więcej od przeciwnika :) i mamy II runde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zarówno Groclin jak i Gks bot bełchatów awansują do drugiej rundy jednak że panowie z Bełchatowa dali się poniżyć przez wroga i niemal zrównać z ziemią tylko bramkarz Piotr Lech pokazał klasę.Z kolei Groclin zagrał niezadowalająco jednak na poziomie no i bezsensowna żółta kartka za faul na bramkarzu czy zdjęcie koszulki przez Amadeusza.To w dalszej rundzie może im zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas podsumować w dwóch zdaniach :)

Bełchatów - łomatko, ale masakra, żenada, wstyd i pohańbienie... Lech zagrał mecz, trochę pokazał Nowak, reszta papierowe torby na głowę. Ale do przodu.

Groclin - mówiłem, ze mecz z Ruchem to nie wszystko. Mają całkiem znośny skład, a dzisiaj im się chciało. Brakowało wykończenia tylko.

Ważne, że gramy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 20:11, mati285 napisał:

(...)
Zgadzam się, ale nie można nikogo wyrzucać z pucharów za niską frekwencję (co innego, gdy dochodzi
do tego tak mierny poziom jak w przypadku polskich drużyn)


Nikogo nie mam zamiaru wyrzucać, ale momentami szlag mnie trafia, że spory kapitał jest inwestowany w taki Bełchatów czy Lubin, zamiast w jakiś znany, słynny, ale nieco zaniedbany klub z olbrzymią rzeszą kibiców z większego miasta.

Mecz Dyskobolii - kolejny raz dziwnie się czuję. Takie niby "emocje" [tzn. biorąc pod uwagę okoliczności i przebieg spotkania, strzelenie gola w 88 minucie tak powinno być, ale niech się przyzna ten, kto mocno przeżywał ten mecz] to bym rozumiał jak byśmy grali... no nie wiem, przynajmniej z kimś z Austrii czy coś, o innych przecież nie mówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie wczorajszej gry naszych zespołów w PU nie wygląda optymistycznie.
Bełchatów przechodzi dalej po karnych i fatalnej grze(ile mogli przegrać gdyby nie Lech 4-0?)
Groclin męczy się niemiłosiernie przez 88 minut z piątym zespołem azerskiej ligi(5 ZESPOŁEM!!!Co by się stało, gdyby grali z kimś z pierwszej czwórki). Powinieniem się cieszyć z awansu obu polskich drużyn do następnej rundy, ale jakoś nie mogę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.90minut.pl/news.php?id=595627
Takie drużyny mogą wylosować dzisiaj polskie kluby. Bot bedzie miał bardzo ciężko, bo może trafić na Lens, Rapid, HSV czy Zenit. Oby Groclin nie trafił na Ried czy Dinamo Tibilisi. Może najlepiej by było gdyby los skojarzył
Groclin z Botem, bo wtedy awans polskiej drużyny do następnej rundy byłby pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować