Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 20:37, jajajupi napisał:

A jak nazywa się twuj klub ??

FC Pachołki Bytom Odrzański ;)
Nie gram zawodowo*- ale amatorsko, z kolegami- lubię.
BTW: twój ;P
PS: uprzedzając pytanie:
Polska- KKS
Europa- Real Madryt

;]
Pozdrawiam.

* co łatwo wywnioskować z mego wieku, który jest zamaskowany w nicku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:40, Damian14BO napisał:

> A jak nazywa się twuj klub ??
FC Pachołki Bytom Odrzański ;)
Nie gram zawodowo*- ale amatorsko, z kolegami- lubię.
BTW: twój ;P
PS: uprzedzając pytanie:
Polska- KKS
Europa- Real Madryt

;]
Pozdrawiam.

* co łatwo wywnioskować z mego wieku, który jest zamaskowany w nicku ;)


Orzeł Lubawka
Polska- Lech Poznań
Europa- Chelsea, Menchester United..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:22, mikal15 napisał:

Nie rozumiem do końca o co ci chodzi? Jaki mishek w ogóle? Gdzie tu odpowiedź na moje pytanie?

Mishiek-piszę do ludzi jak się nudzę.
Jest odpowiedź na twoje pytanie bądziole xD
Te 95% wziąłem na oko patrząc po wypowiedziach userów na forum juvepoland.com. A to, że skrótów myślowych nie rozumiesz to nie moja wina.
Flores wywalony z Valencii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edwin van der Sar zdecydował, że po ME 2008 zakończy reprezentacijną kariere, ma 37 lat i postanowił, że skupi się na grze w Manchesterze. Hmm....to chyba zwiastuje , że w najbliższym czasie (do 2 sezonów;)) zakończy kariere klubową.
P.S Kto wtedybędzie stał w bramce Pomarańczowych ?:)
A już w sobote Emirates Stadium United zmierzą się z Arsenalem
To będzie cięzki mecz i patrząc na obecną worme Londyńczyków remis będzie nie złym wynikiem, chodziaż oczywiście mam nadzieję na zwycięstwo
Zabraknie Scholesa ale za to do zdrowia wrócił Hargreaves
a Neville już poł roku kontuzjowany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:07, temek napisał:

P.S Kto wtedybędzie stał w bramce Pomarańczowych ?:)

Mnie bardziej ciekawi kto będzie stał w bramce Czerwonych (Diabłów oczywiście) ;]

Dnia 29.10.2007 o 21:07, temek napisał:

A już w sobote Emirates Stadium United zmierzą się z Arsenalem

I dostaną lacki (tak mi się wydaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:24, mała16 napisał:

O kurcze.. nie chce Cie martwić. Patrz co znalazłam
http://wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=16184


Właśnie tą informacje znalazłem wcześniej na www.wp.pl ...a dokładniej to tu http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,title,Frankowski-trenuje-z-Wisla,wid,9340017,wiadomosc.html
Zmartwiło mnie to troszkę ,bo gdy Jaga weszła do OE Franek by był nowym napędem dla Jagiellonii ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:23, fataem napisał:

> Zabraknie Scholesa ale za to do zdrowia wrócił Hargreaves
A w jaki sposób Owen ma zastąpić Scholesa?


O_o A gdzie ja pisze, że Hergreaves ma zastąpić Poula ?
po prostu wyleczył swoją kontuzje (tydzień temu) i prawdopodobnie będzie grał na swojej pozycji, czyli jako defensywny pomocnik. Na pozycji Scholesa zagra prawdopodobnie Anderson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:22, mikal15 napisał:

Be-Yacz to twoje zdanie. Bo według ciebie Real zagrał dobrze przeciwko Olympiakosowi.
A według mnie słabiutko jako drużyna.

Nie. To nie moje tylko twoje zdanie. przecież sam powiedziałeś, że Barca w porównaniu do Realu nie zagrała znowu wcale tak tragicznie. To jak nie tragicznie, to sałbo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:07, temek napisał:

P.S Kto wtedybędzie stał w bramce Pomarańczowych ?:)


Głównym kandydatem jest chyba Maarten Stekelenburg, bramkarz Ajaxu. Ponoć utalentowany i już bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie Euro gol i mam parę przemyśleń na temat Boruca.
Otóż zastanawiam się czy powinien Celtic opuszczać... Jeśli tak to Artur winien moim zdaniem zrobić porządny krok w przód i przejść do ligi włoskiej, hiszpańskiej bądź angielskiej i - nie boję się tego powiedzieć - przejść do jakiegoś klubów z "wielkich czwórek" tych lig. Pytanie tylko gdzie? Podobno to nie były jakieś tam ploteczki z tym Milanem, więc może jednak ten Milan. Inna sprawa, że Lazio ma tego starego bramkarza, który lada chwila będzie karierę kończył, więc może do Lazio. Z drugiej strony... Lazio wypadnie z wielkiej czwórki włoskich klubów po powrocie Juventusu do formy. W Anglii niestety dla Artura w ogóle miejsca nie widzę (chyba, że na ławie), pozostaje więc Hiszpania gdzie Real odpada z góry. Nie wiem jak sytuacja z bramkarzami w Sevilli i Valencii, ale może Barca? Co prawda kibicem nie jestem (a wręcz przeciwnie), jednak to byłby spory krok dla Artura i życzę mu jak najlepiej, bo gościa lubię.
Kiedyś pojawiały się nawet małe spekulacje, że może Bayern (chyba wyłbym ze szczęścia), ale ostatnio młody Michael Rensing coraz więcej pokazuje, udawadnia, chwalą go i klub nikogo nie będzie sprowadzał kiedy Tytan zakończy karierę (a stanie się tak po tym sezonie) i skorzysta z wychowanka...

Jutro i pojutrze będę miał przyjemność oglądania meczy Pucharu Polski, nie wiem czy w tym wątku ktoś jeszcze pamięta, że takie coś istnieje.
Jutro Ruch - Widzew i ten mecz sobie daruje, jako że miałby dylemat komu kibicować, a później warszawska Polonia podejmie Koronę i tu też nie wiem komu kibicować, ale obejrzę, aby zobaczyć dyspozycję Korony... (no i nieźle zapowiada się rywalizacja trenerów - Zieliński vs Wdowczyk, dziś pracę rozpoczął).
Pojutrze Cracovia - Arka (daruję sobie ten mecz), a później Legia - ŁKS, który obejrzę, aby zobaczyć jak tam stoją na Legii.
A po PP jest Puchar Ligi Angielskiej i nie byłoby w nim nic emocjonującego, gdyby nie grał Arsenal z Fabianem w bramce... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:27, temek napisał:

> A w jaki sposób Owen ma zastąpić Scholesa?

O_o A gdzie ja pisze, że Hergreaves ma zastąpić Poula ?
po prostu wyleczył swoją kontuzje (tydzień temu) i prawdopodobnie będzie grał na swojej pozycji,
czyli jako defensywny pomocnik. Na pozycji Scholesa zagra prawdopodobnie Anderson

Według składni wychodzi na to, że Hargreaves swoim powrotem zastąpi Scholesa xD

Vaxinar
Jeśli Boruc sam wykupi swój kontrakt to przejdzie pewnie do Tottenhamu, natomiast jeśli będzie trzeba wyłożyć za niego 10-12 milionów funtów to raczej nie trafiłby do ,,Kogutów", ale np. do Milanu, gdyż wątpię, żeby włodarze klubu z White Hart Line wydali 12 milionów na bramkarza, który niekoniecznie stałby się bezproblemowo pierwszym w zespole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli najpierw piszesz, ze nie lubisz jak ktos ci wciska jakis poglad a teraz robisz to samo mnie? Nie czyn drugiemu co tobie nie mile.

Czemu jesli nie tragicznie to slabo? Gdzie tak napisalem? A moze jesli nie tragicznie to dobrze? A moze jesli nie tragicznie to swietnie?

Vaixnar

Co do transferu Boruca do Barcelony to jedynym powodem jest, że Valdes robi błędy (i tu przywołanie Liverpoolu oraz Valencii czyli prawie rok i ponad dwa lata temu). W tym sezonie robię klasyfikację i Valdes jak na razie zawinił jedną bramkę (Bilbao) zaś Boruc aż trzy (z Gretną oraz dwie z Hibernian). Zresztą wątpię szczerze mówiąc, żeby w Barcelonie wiedzieli o nim dużo. W hiszpańskiej prasie nigdy się nie natknąłem choćby na wzmiankę o Borucu. Iwanow jak robił wywiad z Henrym to oczywiście nie mogło zabraknąć pytania o polskich piłkarzy jakich zna (co za żenada...). I Titi jakoś nie mógł sobie żadnego przypomnieć, nawet Smolarka przeiwko któremu wystąpił tydzień temu a co dopiero Boruca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 10:34, mikal15 napisał:

Czyli najpierw piszesz, ze nie lubisz jak ktos ci wciska jakis poglad a teraz robisz to samo
mnie? Nie czyn drugiemu co tobie nie mile.

Czemu jesli nie tragicznie to slabo? Gdzie tak napisalem? A moze jesli nie tragicznie to dobrze?
A moze jesli nie tragicznie to swietnie?

NIE?

Jeśli coś robie, i patrze jak wyszło i mówie "Nie jest źle", to nie mam na myśli, że jest NIE super, tylko, że OK. I to jest normalne i chyba każdy się ze mną (oprócz ciebie) zgodzi.

Jeśli ty mówiąc, że Barca nie grałą wcale tak tragicznie, masz na myśli, że grała super, albo dobrze, to sory, ale to absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 08:20, fataem napisał:

> A ja lubię Juventus :] hihi
A my nie lubimy spamerów.
Sic! skąd tacy ludzi się biorą...?


Bo zobaczyłem ze masz w avatarze znajomą koszulkę ;p Może mi ktoś podać jakąś fajną stronkę klubu juve?? Bo dawno nie interesowałem się piłką i chciałbym coś nie coś poczytać nowego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 13:49, Krucjat napisał:

Słyszałem o najnowszym meczu Polska-Belgia czy ktoś mi powie kiedy będzie w telewizji ?
Z góry dzięki


Mecz będzie 17 listopada br. o godzinie 20:30 na Stadionie Chorzowskim czyli w takim razie o 20:00 na TVP2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować