Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 14:16, Kislylw napisał:

> Słyszałem o najnowszym meczu Polska-Belgia czy ktoś mi powie kiedy będzie w telewizji
?
> Z góry dzięki

Mecz będzie 17 listopada br. o godzinie 20:30 na Stadionie Chorzowskim czyli w takim razie
o 20:00 na TVP2:)


to se poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 22:25, Sob-styl napisał:


> Orzeł Lubawka

Jesteś z Lubawki?! Mój klub to Apis Jędrzychowice(też okręgówka) :D


Apis? Jędrzychowice... ??? Nie znam... a grałeś już może z nami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 14:57, jajajupi napisał:

>
> > Orzeł Lubawka
>
> Jesteś z Lubawki?! Mój klub to Apis Jędrzychowice(też okręgówka) :D

Apis? Jędrzychowice... ??? Nie znam... a grałeś już może z nami ?


Seniorzy Apisu grali z wami i wygrali 3:1(cud!). To jedna z dwóch wygranych Apisu w tej rundzie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 15:01, Sob-styl napisał:

> >
> > > Orzeł Lubawka
> >
> > Jesteś z Lubawki?! Mój klub to Apis Jędrzychowice(też okręgówka) :D
>
> Apis? Jędrzychowice... ??? Nie znam... a grałeś już może z nami ?

Seniorzy Apisu grali z wami i wygrali 3:1(cud!). To jedna z dwóch wygranych Apisu w tej rundzie...
:(


Acha... a młodzicy.. trampkarze junierzy nie mają klubu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 15:10, Sob-styl napisał:


> Acha... a młodzicy.. trampkarze junierzy nie mają klubu ??

Pogadajmy na gg :P

A jaki masz numer gg?? napisz ty do mnie ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 08:04, fataem napisał:

Jeśli Boruc sam wykupi swój kontrakt to przejdzie pewnie do Tottenhamu, natomiast jeśli będzie
trzeba wyłożyć za niego 10-12 milionów funtów to raczej nie trafiłby do ,,Kogutów", ale np.
do Milanu, gdyż wątpię, żeby włodarze klubu z White Hart Line wydali 12 milionów na bramkarza,
który niekoniecznie stałby się bezproblemowo pierwszym w zespole.


Koguty to tez bardzo dobre rozwiązanie... Po wielkie angielskiej czwórce to chyba najelpszy klub, chociaż teraz dochodzi też Manchester City - pytanie tylko czy to jednosezonówka czy tak już zostanie. Ja bym chciał aby zostało i jest to prawdopodobne ponieważ mają ponoc potężnego sponsora. Derby Manchesteru byłyby ciekawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brazylia gospodarzem MŚ w 2014 roku, można było to przewidzieć gdyż w Ameryce Południowej nie mieli godnego konkurenta
Gdy w 2014 Brazylia nie zostanie mistrzem świata to chyba kibice ich ukamienują ;)

Edit: I jeszcze jedno, gdy tam będą rozgrywane mecz u nas będzie środek nocy,
sam nie wiem czy to plus czy minus
ale do tego czasu jescze 7 lat, wiec na razie nie ma się czym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:41, temek napisał:

Brazylia gospodarzem MŚ w 2014 roku, można było to przewidzieć gdyż w Ameryce Południowej nie
mieli godnego konkurenta
Gdy w 2014 Brazylia nie zostanie mistrzem świata to chyba kibice ich ukamienują ;)

Brazylia ma ostatnio zwyczaj że wygrywa co drugie MŚ, więc wychodziłoby że wygra te w RPA a nie wygra tych u siebie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiająca jest nieobecność Szachtara i Salzburga...No i nie jestem pewien czy bardziej medialna od Wisły nie jest Legia, choć z dwojga złego wolę ,,Białą Gwiazdę" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 08:02, fataem napisał:

Zastanawiająca jest nieobecność Szachtara i Salzburga...No i nie jestem pewien czy bardziej
medialna od Wisły nie jest Legia, choć z dwojga złego wolę ,,Białą Gwiazdę" xD


Mi brakuje jeszcze Lazio, Sporitngu czy Benfiki.
Ale gdyby Wisła się tam dostała to tylko potwierdziło by jej klase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale real daje czadu!!!
Valencia CF 0 : 4 Real Madryt
1 - Raul
25 - van Nistelrooy
30 - Sergio Ramos
36 - van Nistelrooy
nieźle się rozhulali, jak tak dalej pójdzie to im 10 wrzucą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Real niszczy Valencie rozbita po stracie trenera. 4-0 już.

Trzeci świetny mecz w tym sezonie chyba. Dwa pierwsze to oczywiście dwie pierwsze rundy.

A szczerze mówiąc liczyłem po cichu na stratę punktów przez nieskazitelnie białych na Mestalla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ronald Koemann od przyszłego tygodnia będzie trenerem Valencii, Koemann zostawi PSV Eindoven, którego jest trenerem i przejdzie do Hiszpanii. Jego miejsce w PSV zajmie Jan Wouters.
Zobaczymy co były gwiazdor Barcelony zdziała z Valencią. Ale coś musi zostać zrobione bo Valencia się po prostu stacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie lubię tego gościa, życzę mu szczęścia. Mam nadzieję, że w roli trenera w Hiszpanii powiedzie mu się lepiej niż Stoiczkowowi...

A tak z innej beczki. Przegląd Sportowy już nie będzie taki sam. Od 1 listopada bowiem następuje zmiana wydawcy, a co za tym idzie odchodzą także dziennikarze- już nie będzie Kołtonia czy Tuzimka, jaka szkoda. Tylko...kto przyjdzie za nich? Bo nowy wydawca to Axel Springer Polska- znany m.in. z Newsweeka, ale i Dziennika czy...Faktu. Coś czuję, że jeszcze zatęsknię za obecną ekipą...w każdym razie kupię na pewno kilka pierwszy numerów, żeby się przekonać jak tam poziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2007 o 22:21, mikal15 napisał:

A tak z innej beczki. Przegląd Sportowy już nie będzie taki sam. Od 1 listopada bowiem następuje
zmiana wydawcy, a co za tym idzie odchodzą także dziennikarze- już nie będzie Kołtonia czy
Tuzimka, jaka szkoda. Tylko...kto przyjdzie za nich? Bo nowy wydawca to Axel Springer Polska-
znany m.in. z Newsweeka, ale i Dziennika czy...Faktu. Coś czuję, że jeszcze zatęsknię za obecną
ekipą...w każdym razie kupię na pewno kilka pierwszy numerów, żeby się przekonać jak tam poziom
:)

Jak to Kołtonia i Tuzimka nie będzie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2007 o 22:21, mikal15 napisał:


A tak z innej beczki. Przegląd Sportowy już nie będzie taki sam.

No to na pewno nie będzie to samo, jak odchodzą ci, których wymieniłeś.
A wracając do lig które dzisiaj grają we Włoszech ciekawe mecze. Mój ulubiony Juventus wygrał 3:0 a Milan tak się zdenerwował swoimi ostatnimi meczami, że pogonił na wyjeździe Sampdorię 5:0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2007 o 22:29, pretorianie napisał:

A wracając do lig które dzisiaj grają we Włoszech ciekawe mecze. Mój ulubiony Juventus wygrał
3:0 a Milan tak się zdenerwował swoimi ostatnimi meczami, że pogonił na wyjeździe Sampdorię
5:0.

No nie wiem czy pokonanie słabej Sampdorii dało coś podopiecznym Ancelottiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować