Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 22:33, fataem napisał:


> A wracając do lig które dzisiaj grają we Włoszech ciekawe mecze. Mój ulubiony Juventus
wygrał
> 3:0 a Milan tak się zdenerwował swoimi ostatnimi meczami, że pogonił na wyjeździe Sampdorię

> 5:0.
No nie wiem czy pokonanie słabej Sampdorii dało coś podopiecznym Ancelottiego...

Może nie da niczego wymiernego, (chociaż 3 punkty będą a to jest wymierne) ale na pewno da im trochę więcej pewności siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bayern - Borussia M''gladbach 3:1

Mecz Pucharu Niemiec i pierwsze co chciałbym napisać to to, że chyba zbyt wcześnie oceniłem Rensinga, który w tym meczu udowodnił klasę. Co prawda gola puścił, ale to była piękna bomba z daleka z samo okienko i mało mu brakło do obrony. Tak czy siak wybronił dwa inne stuprocentowe strzały plus sytuacja sam na sam z napastnikiem. Wreszcie pokazał coś Podolski, mimo iż gola nie zdobył. Schweinsteiger i Altintop ambitnie, ale wciąż to nie ci sami gracze co kiedyś...

A teraz Puchar Polski, znamy uczestników 1/4 finału:
Arka Gdynia, Ruch Chorzów, Zagłębie Lubin, Polonia Warszawa, Wisła Kraków, Groclin Grodzisk Wlkp., Legia Warszawa... Nie było jeszcze meczu Lechia Gdańsk - Wisła Płock.
Żal trochę, że Craxa odpadła, bo derby Krakowa mogłyby być, ale mamy wciąż nadzieję na derby stolicy bądź Trójmiasta (i oby nie było zawodu).
Czekam na rozlosowanie par. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 23:05, Vaxinar napisał:

A teraz Puchar Polski, znamy uczestników 1/4 finału:
Arka Gdynia, Ruch Chorzów, Zagłębie Lubin, Polonia Warszawa, Wisła Kraków, Groclin Grodzisk
Wlkp., Legia Warszawa... Nie było jeszcze meczu Lechia Gdańsk - Wisła Płock.


3 drugo ligowców, 5 pierwszo ligowców, całkiem silny skład, bez żadnych większych sensacji
Co do nie rozegranego meczu to licze na Lechie

Dnia 31.10.2007 o 23:05, Vaxinar napisał:

Żal trochę, że Craxa odpadła, bo derby Krakowa mogłyby być, ale mamy wciąż nadzieję na derby
stolicy bądź Trójmiasta (i oby nie było zawodu).


A mi się podoba, że pasy odpadły ;))
Podobnie jak Ty licze na derby Trójmiasta

Dnia 31.10.2007 o 23:05, Vaxinar napisał:

Czekam na rozlosowanie par. :)


No właśnie, kiedy ono się odbędzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 22:33, fataem napisał:

No nie wiem czy pokonanie słabej Sampdorii dało coś podopiecznym Ancelottiego...


No a ja nie wiem czy Sampdorię można rzeczywiście nazwać słabym zespołem. Jak wiadomo, Milan miał kryzys i nie wiadomo również czy w dalszym ciągu może go nie mieć, gdyż po jednym meczu nie da się tego stwierdzić. Przy okazji chciałbym abyś raczył spojrzeć na tabelę ligi włoskiej. Jak wiadomo Sampdoria przed tym meczem była wyżej w tabeli od AC Milanu. Tak, więc można stwierdzić, że zagrały między sobą dwa równorzędne zespoły, gdyż Rossoneri przed tym meczem mieli zaledwie dziesięć punkcików natomiast Sampdoria posiadała ich trzynaście. Za status zespołu chciałbym przypomnieć, że odpowiadają wyniki a nie piłkarze. Nie wiem czy jakikolwiek trener chciałby mieć same gwiazdy w zespole i cieszyć się tym, mimo, iż klub znajduje się w środku tabeli. Jak ma się dobrych piłkarzy to powinno się od nich oczekiwać czegoś więcej. Na szczęście był to dopiero dziesiąty mecz ligi włoskiej tak więc nie można skreślać AC Milanu z walki o jakieś puchary. Ale póki co fakty są takie, że słabo zaczęli sezon, co z resztą jak już wspomniałem odzwierciedla tabela. Póki co zwycięstwo nad Sampdorią dało Milanowi trzy punkty. Czas pokaże czy faktycznie będzie ich stać na więcej takich meczów jaki dziś rozegrali. Na razie widać, że terapia dłuższego snu zadziałała pozytywnie o ile rzeczywiście wszyscy piłkarze ustosunkowali sie do tegoż pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 23:29, temek napisał:

Co do nie rozegranego meczu to licze na Lechie

Na ja oczywiście też... :)

Dnia 31.10.2007 o 23:29, temek napisał:

A mi się podoba, że pasy odpadły ;))

Heh, a mi nie bo derby Krakowa to derby Krakowa zawsze, a jeszcze jakby stawką było nie tylko trzy punkciki ligowe (pomijam dominację w mieście), ale również być albo nie być w PP to... sam wiesz. :)

Dnia 31.10.2007 o 23:29, temek napisał:

No właśnie, kiedy ono się odbędzie ?

Nie wiem, ale mecze dopiero w kwietniu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 23:29, temek napisał:

3 drugo ligowców, 5 pierwszo ligowców, całkiem silny skład, bez żadnych większych sensacji
Co do nie rozegranego meczu to licze na Lechie

Ja też :D Lechia Gdańsk! Lechia Gdańsk! :P
Teraz czeka ich trudne spotkanie ligowe z Arką :) Derby Trójmiasta ^_^
Jak wygrają to nie dość, że zostaną w czołówce (kto wie, może Piast sie potknie i będzie z powrotem lider w Gdańsku) to dadzą trochę odsapnąć pierwszej trójce bo Arka czwarta i goni, goni...

Dnia 31.10.2007 o 23:29, temek napisał:

A mi się podoba, że pasy odpadły ;))
Podobnie jak Ty licze na derby Trójmiasta

A ja bym chciała, zeby Wisła zagrała z Arką lub z Ruchem :D Ale derby Trójmiasta też by były fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 09:09, pretorianie napisał:

Resing nie jest wcale taki zły. Ja go tam nawet lubię.


No a o czym ja pisałem? Przecież właśnie nawychwalałem się Michaela, tylko przyznałem, że wcześniej go nie doceniałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scholes wypadł na 3mies. :/ Wiązadła w kolanie..

No super... ale są Carrick i Anderson. Ale wątpię aby zastąpili wielkiego Paula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:24, Sob-styl napisał:

Scholes wypadł na 3mies. :/ Wiązadła w kolanie..

No super... ale są Carrick i Anderson. Ale wątpię aby zastąpili wielkiego Paula :)


Jest jeszcze Owen, spoko, ManU ma taką silną pomoc, że strata nawet tak świetnego piłkarza ja Scholes nie robi większej różnicy w grze, chodziaż oczywiście na Arsenal by się sprzydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 22:21, mikal15 napisał:

Coś czuję, że jeszcze zatęsknię za obecną ekipą...w każdym razie kupię na pewno kilka pierwszy numerów, żeby się przekonać jak tam poziom :)


Ciężko wyczuć, ale powiem szczerze, że ja akurat za tymi dwoma dziennikarzami nie przepadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:51, walgierz napisał:

Ciężko wyczuć, ale powiem szczerze, że ja akurat za tymi dwoma dziennikarzami nie przepadam
;)


Dziwna informacja . Ja PS codziennie kupuję , nigdzie takiego info nie było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 15:57, Vaxinar napisał:

> Resing nie jest wcale taki zły. Ja go tam nawet lubię.

No a o czym ja pisałem? Przecież właśnie nawychwalałem się Michaela, tylko przyznałem, że wcześniej
go nie doceniałem. :)

Wiem o czym pisałeś i dlatego napisałem do tamtego posta taką treść. Bo pisałeś, że właśnie wcześniej go nie doceniałeś. Wielu ludzi go nie docenia i nawet jeśli zagra bardzo dobre spotkanie to mówią, że trzeba poczekać co pokaże później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę ci przypomnieć, że Milan zawsze zaczyna słabo, ba nawet bardzo słabo sezon, a świetnie finiszuje, natomiast Sampdoria miała walczyć o europejskie puchary i w ogóle typowana była na czarnego konia rozgrywek...
Tabelę Serie A i B znam praktycznie na pamięć, więc tej kwestii nie radzę poruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Madryt rozniósł Valencie 5-1. Kolejny doskonały występ Robinho. Gdyby grał zawsze tak, jak gra w ostatnich 4 meczach, to byłby najlepszy na świecie.
Za godzine mecz Barcelony, a na chwile obecną, barca ma strate 5 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barcelona jest gotowa sprzedać Ronaldinho (oczywiście jeśli to co piszą na onecie jest prawdą ;D)
http://sport.onet.pl/0,1248704,1634033,,,szykuje_sie_najwiekszy_transfer_w_historii_pilki,wiadomosc.html
W kolejce są Milan i Chelsea
Ostatnio czytałem, że zainteresowany nim jest też Manchester, ja jako kibic United nie chciałbym go w zespole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to muszą go mieć już dosyć naprawdę skoro chcą się go pozbyć.
Nie wiem czy ostatnie wpadki pozasportowe mają na to wpływ czy zaczęli się kłócić o coś innego a tego wypady Brazylijczyka to tylko efekt tych kłótni. Mało ważne, ale jak się go pozbędą to już będzie inna Barcelona. Nie mówię, że gorsza.
A tak z innej gruszki, kiedy będzie można zobaczyć Eto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować