Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2007 o 17:44, mikal15 napisał:

No i kto tu nie potrafi czytać...

> Jeśli Barcelona wygra wszystkie mecze u siebie, na wyjeździe będzie grała
tak jak teraz, a Real
> będzie grał padakę i tu i tu podobnie jak inni rywale to Barca wygra tytuł. To jest dopiero
FAKT.

Ty, bo ja poprostu zaprzeczyłem, więc twoja cięta riposta lekko bez sensu jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że tego pana już bardzo dobrze znamy i za bardzo za nim nie przepadamy :)

Wydaje mi się, że Górnik wygra. A jeśli nie wygra to zremisuje. W każdym razie uważam za niemal niemożliwą porażkę Zabrzan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 18:09, mikal15 napisał:

Mi się wydaje, że tego pana już bardzo dobrze znamy i za bardzo za nim nie przepadamy :)

Ty chyba nie chcesz powiedzieć, że... XD

Dnia 02.11.2007 o 18:09, mikal15 napisał:

Wydaje mi się, że Górnik wygra. A jeśli nie wygra to zremisuje. W każdym razie uważam za niemal
niemożliwą porażkę Zabrzan :)

Też wierzę w Górnika :P
Lubię ten zespół, poza tym nie chcę, żeby ich wyprzedził Bełchatów czy Zagłębie...
A tak po prawdzie to grają u siebie i coś sie należy tym kibicom, co tak tłumnie wbijają na stadion :)

@@@Grochola
Co do tego meczu... trudno tak naprawdę stwierdzić na co stać Jagę. Pokonali Odrę na wyjeździe, która z kolei pokonała Legię w Warszawie...
Poza tym Lech nie gra szczególnie na wyjazdach. Więc zobaczymy. Ja bym chciała, by Jaga co najmniej zremisowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no walgierzu, ależ komentarzy pod Twoim postem...
Co tam jakaś reprezentacja Polski, kiedy gra taki Real czy Barca... Nic się nie liczy.
Jeśli zaś chodzi o sam komentarz to niby Leo mówił, że go zaakaceptowali, ale wydaje mi się że wciąż mu troszkę zazdroszczą. Bo gość ma szansę osiągnąć coś historycznego, a im się nie udało. Więc - wg polskiej mentalności - takiemu człowieku nie należy pomóc, ale go zniszczyć. I nie liczy się to, że dobro polskiej reprezentacji to nasze wspólne dobro rzekłbym. Twoje, moje, Piechniczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie kiedy i na jakich programach będą jakieś ciekawe(lepszych drużyn) mecze? bo szukałem na portalach o piłce ale nic nie znalazłem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:36, albinskia napisał:

wiecie kiedy i na jakich programach będą jakieś ciekawe(lepszych drużyn) mecze? bo szukałem
na portalach o piłce ale nic nie znalazłem ;/



We wtorek na Canal + Sport
14:00 Arsenal Londyn Manchester United - piłka nożna

16:00 Wigan Athletic Chelsea Londyn - piłka nożna

W srode na TVP 2 - 20:30 Sporting Lizbona AS Roma - piłka nożna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:13, Kislylw napisał:

> wiecie kiedy i na jakich programach będą jakieś ciekawe(lepszych drużyn) mecze? bo szukałem

> na portalach o piłce ale nic nie znalazłem ;/


We wtorek na Canal + Sport
14:00 Arsenal Londyn Manchester United - piłka nożna

16:00 Wigan Athletic Chelsea Londyn - piłka nożna

W srode na TVP 2 - 20:30 Sporting Lizbona AS Roma - piłka nożna


Smakowicie zapowiada się pierwszy mecz taka " Bitwa o Anglię" !!
Mam nadzieje że ManU wygra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:15, MassterG napisał:

> > wiecie kiedy i na jakich programach będą jakieś ciekawe(lepszych drużyn) mecze? bo
szukałem
>
> > na portalach o piłce ale nic nie znalazłem ;/
>
>
> We wtorek na Canal + Sport
> 14:00 Arsenal Londyn Manchester United - piłka nożna
>
> 16:00 Wigan Athletic Chelsea Londyn - piłka nożna
>
> W srode na TVP 2 - 20:30 Sporting Lizbona AS Roma - piłka nożna

Smakowicie zapowiada się pierwszy mecz taka " Bitwa o Anglię" !!
Mam nadzieje że ManU wygra!

Również na to licze :) I licze na występ tomka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie ja nie mam canal + ani żadnych canal + ;/ a taki ciekawy meczyk sie zapowiada Kuszczak!!Fabiański!! Kibicujemy naszym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I widać Górnik chciał się zrehabilitować za porażkę z Koroną i wygrał u siebie 2-0 spotkanie z drużyną wicemistrzów Polski PGE GKS Bełchatów. Ale jak mniemam, to już 3 mecz z rzędu, w którym Jarka nie strzelił gola (pomijam to że dzisiaj grał od 82 minuty xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:54, kolektor napisał:

I widać Górnik chciał się zrehabilitować za porażkę z Koroną i wygrał u siebie 2-0 spotkanie
z drużyną wicemistrzów Polski PGE GKS Bełchatów. Ale jak mniemam, to już 3 mecz z rzędu, w
którym Jarka nie strzelił gola (pomijam to że dzisiaj grał od 82 minuty xD).


PGE coraz niżej, a przed sezonem śmialiście się gdy mówiłem, że będą w drugiej częsci tabeli ;)
A już jutro
ŁKS - Wisła
Arsenal - Manchester
W obu przypadkach licze na zwycięstwa gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo Górnik! Ładne zwycięstwo i może by tak powróżyć Górnikowi wysokie miejsce na zakończenie sezonu? Chyba jednak jest jeszcze za wcześnie ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać Bełchatów już chyba wrócił na swoje miejsce .Nie dość że grają słabo to jeszcze piłkarze nie wytrzymują nerwowo .Chyba zmierzch Bełchatowa już nadszedł .Historia jak widać lubi się powtarzać , podzielą losy ŁKS , Polonii i innych jedno sezonowych klubów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:42, spider88 napisał:

Jak widać Bełchatów już chyba wrócił na swoje miejsce .Nie dość że grają słabo to jeszcze piłkarze
nie wytrzymują nerwowo .Chyba zmierzch Bełchatowa już nadszedł .Historia jak widać lubi się
powtarzać , podzielą losy ŁKS , Polonii i innych jedno sezonowych klubów .

W takim razie krótki był to szczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo ManU vs Arsenal. Nie muszę chyba mówić, że zwycięstwo ,,Czerwonych Diabłów" uważam za rzecz oczywistą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 08:11, fataem napisał:

Już niedługo ManU vs Arsenal. Nie muszę chyba mówić, że zwycięstwo ,,Czerwonych Diabłów" uważam
za rzecz oczywistą...

Również tak myślę, ale zobaczymy jak im to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło popatrzeć... Nie wiedziałem, że znajdzie się tak wielu zwolenników ManU... Kibicuję im od 7. lat i nigdy w nich nie zwątpiłem, a zbliża się ważny mecz, chyba najważniejszy w tej części sezonu... I podobnie jak Wy liczę, ba, wierzę, że ManU wygra. Nie lekceważę Arsenalu, mam do niego szacunek (pozdro dla Zajca, fana Kanonierów), ale moje serce bije dla ManU i zwycięstwo, nawet małe ucieszyłoby mnie baardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie liczy się dzisiaj tylko mecz Middlesbrough-Tottenham z którym wiążę wielkie nadzieje,gdyż jest to debiut Juande Ramosa na ławce Spurs w Premiership. Wiem,że tydzień to za mało,by zobaczyć pierwsze efekty jego pracy,ale liczę,że chłopaki się zmobilizują i pokażą nowemu trenerowi na co ich stać i zagrają z wiarą we własne umiejętności,czego brakowało w ostatnich meczach. Co do spotkania Arsenal-ManU to też nie mam nic przeciwko zwycięstwu Czerwonych Diabłów,bo w końcu ile można patrzeć jak rywal zza miedzy święci triumfy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś chyba najważniejszy mecz MU w tej rundzie w EPL. W końcu gramy z liderem, z zespołem, który się dotychczas świetnie spisuje. Ostatnia forma "Czerwonych diabłów" napawa optymizmem. Jednak zagramy bez Scholesa, który wpyadł na 3 mies. ;/ Cieszy powrót Nevilla, który prawdopodobnie nie zagra z Arsenalem. Ale w środku pomocy mamy Carricka i Andersona, który ostatnio gra dobre mecze. Arsasenal także ma swoje problemy. Nie zagrają Van Persie i Senderos. Liczę na ekstsytujący mecz, w końcu gra lider z vice-liderem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować