Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Trudno było, ekipa LKS-u wyraźnie coś Wiśle nie leży, najważniejsze jednak 3 punkty wywalczone na trudnym mimo wszystko terenie. Tym się różni Wisła z tego sezonu od poprzedniego, że w tamtym skończyłoby się pewnie 0-0 w kolejnym meczu wyjazdowym z zespołem z dołu tabeli...
Wielkie emocje w Białymstoku, Lech odrobił stratę z 0-2 do 2-2, ale ostatecznie i tak poległ 2-4.

Teraz tylko niech Groclin wygra z Koroną i będzie cacy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 17:31, Vaxinar napisał:

Być może wyolbrzymiam, ale nie wiem czy nie szykuje się mini kryzys w stolicy Bawarii.

Spokojnie spokojnie :) To dopiero drugi mecz... ;)

Dnia 03.11.2007 o 17:31, Vaxinar napisał:


Arsenal Londyn - Manchester United 2:2
Nie oglądałem meczu, jednak gol w 92 minucie... Eh, mogli wygrać... ;/

Ponoć ciekawie było, ale nic więcej nie wiem...

Dnia 03.11.2007 o 17:31, Vaxinar napisał:

69 minuta i Wisła remisuje... Czyżby szykował się dla mnie średnio wesoły wekend? :/
GOOOOOL!!! :D Może jednak nie będzie tak źle... :D

No nie będzie źle. Sędzia skończył i są 3 punkty dla Wisły :D
Jeszcze wczoraj Górnik wygrał z Bełchatowem i do tego Lech przegrał z Jagą :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 17:59, .Darnok napisał:

Teraz tylko niech Groclin wygra z Koroną i będzie cacy ;]


Wygrana Ruchu nad Legią też by się przydała.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała16 --> pisałaś, że w czwartej lidze nie ma drużyn które maja stadion na więcej niż 100-200 widzów:P Tymczasem na meczu GKS Tychy - Wisła Kraków (1-3) było ich podobno 6000 tyś. "Trochę" się chyba pomyliłaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 18:08, Vaxinar napisał:

Wygrana Ruchu nad Legią też by się przydała.... :)

Błagam nie kracz , o tak już mi się odbija czkawką ( lub portfelem )porażka Lecha ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Tottenham zremisował na wyjeździe z Middlesbrough 1:1. Cóż szczerze mówiąc liczyłem wreszcie na to drugie zwycięstwo w sezonie,ale chyba będę musiał jeszcze poczekać. Szkoda,bo rywal nie był za mocny, Boro podobnie jak Koguty ma niezbyt udany sezon. Trudno jeszcze wiele meczy przed nimi i liczę,że Juande Ramos naprawdę stworzy w tym czasie ładnie i skutecznie grający zespół. A remisik nie jest zły,zwłaszcza,że w sytuacji w jakiej się znajdują Spurs,każdy punkcik się liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 17:59, .Darnok napisał:

Teraz tylko niech Groclin wygra z Koroną i będzie cacy ;]

O nie, nie, nie :D My 3 pkt. nie oddamy :P
A widzę że dyskusja na temat stadionów 4 ligowych. Mój Naprzód Jędrzejów (co prawda teraz jesteśmy w 3 lidze, ale sezon temu byliśmy w czwartej a żadnych modernizacji nie było) może pomieścić około 500 widzów, a na meczu z Koroną było 900 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 18:56, kolektor napisał:

O nie, nie, nie :D My 3 pkt. nie oddamy :P

Jak Darnok powiedział, że oddacie to oddacie. Jak nie po dobroci to inaczej pogadamy xD
A tak na powaznie to fakt - było by to na rękę, ale Groclin z kolei jak wygra to odskoczy od Górnika. Jak wygra Korona to Górnik zrówna sie z Groclinem...
Hm.. no dobra, niech tylko Legia straci punkty xD
Albo może chociaż remisik Korony? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 19:03, mała16 napisał:

Albo może chociaż remisik Korony? :P

Do przerwy remis :/ Ale tam wieje :D Piłka wrzucona w pole karne nagle stanęła w powietrzu ! Niestety już pierwsza wymuszona zmiana w Koronie - kontuzja Bednarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arsenal - ManU... Brawo, takich meczy chciałoby się jak najwięcej... Cieszyłoby mnie ogromnie zwycięstwo ManU, było bardzo blisko, ale pamiętajmy, że Arsenal to nie są cieniaki... :P 2:2 też ogromnie mnie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i 1-0 dla Groclinu :/ Jestem bardzo zły, nie dlatego że mój klub stracił gola. Ale jak go stracił ! Po niesłusznym karnym, a co ! Cała Polska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 19:41, BezimiennyHak15 napisał:

Karny był IMO słuszny :/

Taaak ? To powietrze gra po stronie Korony, tak ? Kuś ledwie dotknął zawodnika Groclinu a ten poleciał jak kłoda.
PS. Niestety jest już 0-2 :( Korona jakby się załamała po stracie pierwszego gola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 19:32, kolektor napisał:

No i 1-0 dla Groclinu :/ Jestem bardzo zły, nie dlatego że mój klub stracił gola. Ale jak go
stracił ! Po niesłusznym karnym, a co ! Cała Polska :D

Ale dywagacje na temat karnego nie mają większego sensu. O ile dobrze widzę na relacji Korona traci kolejnego gola po błędzie defensywy. I dopiero niedawno oddała Korona pierwszy celny strzał w 2. połowie... jest źle. Korona sie pogubiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 19:46, mała16 napisał:

Ale dywagacje na temat karnego nie mają większego sensu. O ile dobrze widzę na relacji Korona
traci kolejnego gola po błędzie defensywy. I dopiero niedawno oddała Korona pierwszy celny
strzał w 2. połowie... jest źle. Korona sie pogubiła...

Dopiero teraz, od 70 minuty złocisto-krwiści zaczęli coś grać ... Stadion w Grodzisku jest po prostu zaczarowany - Korona nie może na nim wygra xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 19:52, kolektor napisał:

Dopiero teraz, od 70 minuty złocisto-krwiści zaczęli coś grać ... Stadion w Grodzisku jest
po prostu zaczarowany - Korona nie może na nim wygra xD

Może być za późno. I podejrzewam, że będzie. Nie dość, że 0-2 to jeszcze czerwona kartka za niepotrzebny faul...

Wygląda więc na to, że Wisła ucieknie w ligowej tabeli. Zobaczymy jak Legia. Lech poległ. Ciekawa kolejka. Górnik coraz bardziej zbliża sie do czołówki. Już nie styka sie z miejscami 7-8 tylko 4-5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym meczu trzeba po prostu jak najszybciej zapomnieć ... Czerwona kartka dla Robaka, mamy 3-0 (Ale kolejny dyskusyjny gol ! Strzelony ze spalonego !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 19:59, mała16 napisał:

Wygląda więc na to, że Wisła ucieknie w ligowej tabeli. Zobaczymy jak Legia. Lech poległ. Ciekawa
kolejka. Górnik coraz bardziej zbliża sie do czołówki. Już nie styka sie z miejscami 7-8 tylko
4-5.


Wisła dzisiaj tylko 0:1 z ŁKS Łódź ...a co do Lecha...chyba mówiłem ,że Jagiellonia wygra :D...teraz Legia...do boju xD.

@kolektor

No to już po Koronie w tym meczu...ale są jeszcze inne ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 20:05, Nertis napisał:

@kolektor

No to już po Koronie w tym meczu...ale są jeszcze inne ;)...

Niestety ... Mamy 4-0 i klasyczny hat-trick Sikory <płacze>; <załamany> ;(
EDIT. Ale Groclin na serio ma jakiś patent na Koronkę ! Od zeszłego sezonu Korona nic z nimi wygrać nie może !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 20:05, Nertis napisał:

Wisła dzisiaj tylko 0:1 z ŁKS Łódź ...a co do Lecha...chyba mówiłem ,że Jagiellonia wygra :D...teraz
Legia...do boju xD.

Wisła TYLKO 0-1, ale trzeba pamietać o dwóch rzeczach:
1. 3 punkty to 3 punkty
2. Wiśle nigdy sie w Łodzi dobrze nie grało :)

Co do Lecha... ja też wiedziałam, że będzie ciekawie :)

Dnia 03.11.2007 o 20:05, Nertis napisał:

No to już po Koronie w tym meczu...ale są jeszcze inne ;)...

Właśnie kolektor! Nie martw sie ;P

kolektor: nie płacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować