Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 20:52, fataem napisał:

> Jakie są państwa przewidywania co do rozpoczętego właśnie meczu Juve-Inter?
Juventus wygra 2-0 lub 3-1.


A ja myśle ze Juve przegra, co do tego to kibicuje Juventusowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do zapisu video. Opiszcie mi jak według was będzie to wyglądało w przypadku spalonego. Mamy akcję, sędzia gwiżdże spalonego. Sprawdza na powtórce: "Upss pomyliłem się". I co tak jak to za małolata bywało na podwórku ustawia piłkarzy dokładnie w tym miejscu, w którym stali i krzyczy start? :D Inna sytuacja. Ktoś dotyka piłkę powiedzmy barkiem w polu karnym. Do piłki dopada w tym momencie zawodnik drużyny atakującej, ale sędzia gwiżdże karnego. Okazuje się, że karnego nie było jednak. I co? Znów wznawiamy grę, czy oddajemy piłkę drużynie poszkodowanej, mimo że piłkę miała atakująca? :) Dla mnie zapis video może być jedynie przy przekraczaniu piłki przez linię bramkową. Tylko trzeba się zastanowić co zrobić i w takim wypadku. Bo jeśli ktoś uderzy od poprzeczki, sędzia uzna gola, okaże się na zapisie video, że gola nie było to co? Sędzia odbija piłkę pod takim samym kątem od poprzeczki i grajcie? :P

Bo przecież nie jest chyba możliwe w czasie rzeczywistym siedzenie, analizowanie zapisu video i krzyk przez słuchawkę do sędziego "Karny/spalony/gol". Zawsze przecież trochę trwa obejrzenie sytuacji w zwolnionym tempie, bo w normalnym to sędzia wcale nie ma takiej straty w porównaniu z nami...

Vaixnar a gdzie mamy zawodowych sędziów? Skoro nawet taki Merk, który sędziował wieeele ważnych meczów jest dentystą i ma wśród swoich pacjentów także piiłkarzy? Jeśli sędziowie byliby zawodowi to ja chcę być sędzią! Raz na tydzień czasami dwa razy w tygodniu pobiegam przez 90 minut i otrzymam za to sporą kasę...bo jeśli małą to wezmę łapówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:52, fataem napisał:

> Jakie są państwa przewidywania co do rozpoczętego właśnie meczu Juve-Inter?
Juventus wygra 2-0 lub 3-1.


Było by dobrze zobaczyć kilka bramek. I oczywiście też obstawiam wynik dla Juve po zaciętym meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 21:12, lukmistrz napisał:

Ja obstawiam remis lub zwycięstwo Interu. Nieważne ile bramek, ważne są 3 punkty :D


Ale ważne by widowisko było ciekawe. To w końcu starcie śmiertelnych wrogów. Więc kilka bramek jest w tym meczu wskazane. Bo 0:0 to chyba nikogo nie zadowoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 21:18, ostry3000 napisał:

> Ja obstawiam remis lub zwycięstwo Interu. Nieważne ile bramek, ważne są 3 punkty :D

Ale ważne by widowisko było ciekawe. To w końcu starcie śmiertelnych wrogów. Więc kilka bramek
jest w tym meczu wskazane. Bo 0:0 to chyba nikogo nie zadowoli.


Wiem i rozumiem to, ale chyba przyznasz, że lepiej wygrać 1:0 niż przegrać 2:3. Na razie ten mecz jest średnio ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 21:21, lukmistrz napisał:

Wiem i rozumiem to, ale chyba przyznasz, że lepiej wygrać 1:0 niż przegrać 2:3. Na razie ten
mecz jest średnio ciekawy.


Może dlatego że kocham Juve nie lubię AC Milanu więc na Inter dla mnie nie jest wielkim wrogiem.
Więc chętnie zobaczę dużo bramek. Bo jakoś ostatnio nie miałem okazji.

40min. Juve-Inter 0:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 11:27, Vaxinar napisał:

No właśnie nie wiem gdzie jest pan Quirie (eh, napewno źle napisałem) co zastrzegał sobie mistrza
dla Legii... :P


Dwa sezony temu Wisła też miała mistrza jesieni i 7 punktów nad Legią. A jak sie skończyło wszyscy wiedzą 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 22:32, pretorianie napisał:

No i moje kochane Juve zremisowało u siebie z liderem Interem 1:1. Dobry rezultat, tym bardziej,
że Roma się potknęła.


ja mam nadzieję że Juventus za rok bedzie w lidze mistrzów bo ja ich też lubię podoba mi sie jak grają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 22:32, pretorianie napisał:

No i moje kochane Juve zremisowało u siebie z liderem Interem 1:1. Dobry rezultat, tym bardziej,
że Roma się potknęła.


Szczerze to liczyłem na zwycięstwo Juventusu w tym meczu, ale ogólnie rzecz biorąc remis również nie jest jakimś tam katastrofalnym rezultatem. Najważniejsze, że Inter po raz czwarty stracił punkty w tym sezonie. Mimo, iż Juventus nie odegrał się na Interze za oddanie im tytułu mistrza ligi włoskiej, gdyż jak wszyscy dobrze powinniśmy wiedzieć złożyły się na to pozaboiskowe względy a nie zweryfikowały tego wyniki meczów to mam nadzieję, że w spotkaniu rewanżowym Czarna Dama dopnie swego oraz na koniec sezonu będą nad nimi w tabeli. Ponadto wracając do tegoż meczu trzeba przyznać, że widowisko stało na dość wysokim poziomie a Inter miał więcej sytuacji do strzelenia gola, mimo, iż grał na wyjeździe to jednak w końcowym rozrachunku muszę przyznać, że remis jest dość szczęśliwym rezultatem. A ponieważ (mam nadzieję, że nikogo za bardzo nie urażę) nie darzę Interu sympatią to mam nadzieję, że jak nie Juventus to chociaż AC Fiorentina ostatecznie AS Roma wywalczy w tym sezonie mistrza ligi włoskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej Biała Dama a nie Czarna. Ale to mało ważne. Ja uważam, że to bardzo dobry wynik, bo Juventus przez ten spadek do niższej ligi stracił wielu czołowych graczy takich jak "zdrajca" Ibrahimowic który strzela właśnie gole dla Interu. Jak się dowiedział, że spadli do serie b to od razu opuścił Juve, Nie tak jak Nedved czy Del Piero którzy zostali na dobre i na złe mimo że mieli oferty odejścia do innych klubów.
Uważam, że jest całkiem dobrze, i również mam nadzieję, że Juve w przyszłym roku zagra w LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem skróty meczy Orange Ekstraklasy i doszedłem do nieciekawych wniosków.
Nasza liga nie idzie ku lepszemu - jak twierdzi wielu - ale coraz bardziej w dół. Taki mecz Odry z Polonią to jest jakiś cyrk. Jak można nie trafić do pustej bramki po trzykroć, albo jak bramkarz idąc może wypuścić piłkę na dodatek będąc obok napastnika drużyny przeciwnej. Eh...
A poza tym... Nie dalej jak dziś mówiłem Madii, że Pawełek jest słaby jak nic... I po obejrzeniu skrótu ŁKS - Wisła Kraków tylko utwierdzam się w tych słowach. Wisła nie traci dużo goli, ponieważ obrona jest dobra, a może nawet bardzo dobra. Ogromny mój szacunek dla Dudki. Dobrze gra w obronie, nieraz strzela czy to w reprezentacji czy w Wiśle teraz, gra z rozbitą głową. Brawo. Mam nadzieję, że w najbliższym okienku Wisła pozyska dobrego bramkarza, a Pawełkowi życze jak najlepiej, ale... Tak sobie myślałem może pozyskać Skabę z Legii. Młody, zdolny a na Łazienkowskiej nie gra. Poprzedni sezon świetny w Odrze...
A jak już ponarzekałem to teraz czas pochwalić Zahorskiego. Piękny rajd, minięcie trzech obrońców i piękny strzał prawie w okieneczko... Oby w kadrze tak samo i oby jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 22:32, pretorianie napisał:

No i moje kochane Juve zremisowało u siebie z liderem Interem 1:1. Dobry rezultat, tym bardziej,
że Roma się potknęła.


wszyscy kochają juventus :)) wynik sprawiedliwy bo obie drużyny zasłużyły na zwycięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie we wszystkim bo tagże uważam że pawełek jest za słaby aby stać na bramce powiecmy sobie szczerze najprawdopodobniej przyszłego mistrza Orange Ekstraklasy. Co do klasy naszych rozgrywek to jestem załamany bo drużnyny z dołu tabeli naprawde zle grają pod względem zgrania i umięjetności piłkarskich. Co do bramkarza legii Skaby powiem że pierwszy raz słysze o takim bramkarzu a mieszkam w wawie i troche o legii wiem mimo że jej nie kibicuje. Jesli uważasz że jest taki dobry to zapewne masz racje - ja nic o nim nie wiem ale co w tym dziwnego jeśli zupełnie nie interesuje sie polską piłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie Orange Ekstraklasy to mnie ciekawi gdzie się pochowali kibice Lecha, bo bardzo głośno tu było swego czasu na temat ambicji itp a już dobry tydzień nie widziałem w tym temacie słowa Lech. Uaktywniacie się tylko na mecz z Legią czy jak?

Vuko Drakkainen mam pytanko. Czy przypadkowe jest pisanie Legia z małej litery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 23:36, pretorianie napisał:

Raczej Biała Dama a nie Czarna.


Małe niedopatrzenie spowodowane późną godziną oraz przede wszystkim ciężkim dniem. Oczywiście miałem na myśli określenie "Stara Dama" ;). Na przyszłość postaram się pisać z większą dokładnością nawet, jeśli będę pół żywy po kończącym się dniu ;). Ponadto to wszystko prawda co piszesz, a także dodając coś do Twojej wypowiedzi to trzeba mieć na uwadze, że Nedved zapowiedział koniec kariery piłkarskiej po zakończeniu pierwszego sezonu w Serie B. Wydaje mi się, że chłopak po aferze korupcyjnej był chyba zbyt przybity i pochopnie podjął tę decyzję. Ale chyba kluczowym momentem zmiany Jego zdania był awans zespołu do wyższej klasy rozgrywek odżył i ponownie uwierzył w swoje możliwości a co najważniejsze zaczął odczuwać radość z gry, gdyż ponownie mógł wykazać się wśród najlepszych a nie gdzieś na uboczu jak to było w zeszłym sezonie ;). Dlatego moim zdaniem możemy widywać Go teraz grającego świetne partie mimo swojego już jak na zawodnika piłkarskiego podeszłego wieku ;). To się dopiero nazywa miłość do klubu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 23:51, mikal15 napisał:

A odnośnie Orange Ekstraklasy to mnie ciekawi gdzie się pochowali kibice Lecha, bo bardzo głośno
tu było swego czasu na temat ambicji itp a już dobry tydzień nie widziałem w tym temacie słowa
Lech. Uaktywniacie się tylko na mecz z Legią czy jak?


Nie poprostu internet mi nawalił i musiałem naprawić.Pozatym nie mam słów by określić mecz Lecha z Jagiellonią Białystok.Z drugiej jednak strony byli zmęczeni po podróży pewnie bo słyszałem że nawet samobóje strzelali.
Zastanawiam się czy mają jeszcze szanse na majstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 23:51, mikal15 napisał:

A odnośnie Orange Ekstraklasy to mnie ciekawi gdzie się pochowali kibice Lecha, bo bardzo głośno
tu było swego czasu na temat ambicji itp a już dobry tydzień nie widziałem w tym temacie słowa
Lech. Uaktywniacie się tylko na mecz z Legią czy jak?

Nie. Po prostu Lech poległ w Krakowie, jak narazie nie widać aby walczył o tego "majstra", a Legia zaliczyła najlepszy start w historii, więc ich zatkało. ;-)
A swoją drogą kibice Lecha w tym temacie dzielą się na dwie grupy. Takich jak Badzi czy Szerszeń czyli normalnych i tych drugich co muszą w każdym poście napisać przyznajmiej raz "legła" i "warszaffka"...

Dnia 04.11.2007 o 23:51, mikal15 napisał:

Vuko Drakkainen mam pytanko. Czy przypadkowe jest pisanie Legia z małej litery?

Zapewne nie... Chociaż ja tu nie odpowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować