Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Oglądam właśnie "Orange Ekstraklasę".
Właśnie się dowiedziałem, że na parkingu klubowym Zagłębia poprzebijano opony dziennikarzom z Krakowa... Czy albo tak dobrze strzegą tego parkingu, albo ktoś z klubu sobie "zażartował" - tak siak wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.
Niech już spadną do III ligi i nie wychodzą, bo nie mogę patrzeć na "wspaniałe czerwone" transparenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 00:06, Vaxinar napisał:

Oglądam właśnie "Orange Ekstraklasę".
Właśnie się dowiedziałem, że na parkingu klubowym Zagłębia poprzebijano opony dziennikarzom
z Krakowa... Czy albo tak dobrze strzegą tego parkingu, albo ktoś z klubu sobie "zażartował"
- tak siak wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.


Heh! Kretyństwo typowy polski żarcik przebijanie opon..może niech zaczną jeszcze koktajlami mołotowa rzucać też tak dla żartu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 23:06, Vaxinar napisał:

Ktoś mógłby przypomnieć zapominalskiemu, kiedy jest losowanie grup do EURO 2008?


Losowanie odbędzie się 2 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoglądając nawet na ranking UEFA to nie jest chyba tak źle i ciekawie zapowiadają się mecze w naszej grupie do MŚ 2010:

4 Czechy
16 Polska
23 Irlandia Płn.
28 Słowacja
39 Słowenia
53 San Marino

ale w rankingu FIFA już jest mniej ciekawie:

6 Czechy
23 Polska
32 Irlandia Północna
50 Słowacja
83 Słowenia
197 San Marino

Ale i tak wszystko się rozstrzygnie na boisku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę za duża euforia zapanowała po losowaniu. czesi to przeciez bardzo mocny zespół. dla mnie największą zaletą tej grupy, to fakt, że nie trzeba będzie robić tournee po azji. poza tym czesi w eliminacjach do MŚ, grają zdecydowanie gorzej, niż do ME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 10:30, jaceloth napisał:

trochę za duża euforia zapanowała po losowaniu. czesi to przeciez bardzo mocny zespół. dla
mnie największą zaletą tej grupy, to fakt, że nie trzeba będzie robić tournee po azji. poza
tym czesi w eliminacjach do MŚ, grają zdecydowanie gorzej, niż do ME.


Patrzmy na to z odrobiną optymizmu. Euforia zapanowała dlatego, że mogliśmy trafić znacznie gorzej. Jeśli chodzi o skład grupy, to jest dobrze. Nie ma drużyny poza naszym zasięgiem. Czesi są bardzo mocnym zespołem, ale czy nie takim mieli być również Portugalczycy? Poza tym, i tak dla końcowego układu tabeli kluczowe znaczenie będą miały spotkania z teoretycznie zsłabszymi zespołami. W dopiero co zakończonych eliminacjach do ME, w sześciu meczach z zespołami zajmującymi obok nas miejsca z czołowej czwórki wygraliśmy zaledwie raz. A dzięki temu, że w pozostałych ośmiu spotkaniach aż siedem razy byliśmy górą, zajęliśmy takie a nie inne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 10:40, Klimos napisał:

Patrzmy na to z odrobiną optymizmu. Euforia zapanowała dlatego, że mogliśmy trafić znacznie
gorzej. Jeśli chodzi o skład grupy, to jest dobrze. Nie ma drużyny poza naszym zasięgiem. Czesi
są bardzo mocnym zespołem, ale czy nie takim mieli być również Portugalczycy?

W teorii Portugalia miała być nawet mocniejsza... W teorii, i dlatego tak bardzo obawiam się czechów. To świetna drużyna. Napewno lepsza od Poslki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 10:42, mesiu59 napisał:

W teorii Portugalia miała być nawet mocniejsza... W teorii, i dlatego tak bardzo obawiam się
czechów. To świetna drużyna. Napewno lepsza od Poslki.


A ja jestem zdania, że nie ma co się obawiać. Wręcz przeciwnie, to oni nas powinni się bać. Jeżeli wygramy wszystkie mecze z niżej notowanymi zespołami, a przegramy, bądź zremisujemy z Czechami to i tak będzie dobrze. Gorzej gdy zagramy z nimi znakomicie (zdobywając powiedzmy te 4 punkty), a niepotrzebnie potracimy punkty z innymi rywalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w przeglądzie jest artykół o Barcelonie pt.

"kłócą się, a wygrywają". W artykule tym jest zdanie "kibice Realu, mają dużo mniej powodów do radości". A ja się pytam, czemu? Przecież to Real jest liderem. Wyjazd z Murcią, był bardzo ciężki i to było iwadomeod początku. Do tego piłkarze byli po reprezentacjach, więc można było oczekiwać niespodzianek. A Barca? Wiadome było, że wygra, bo u siebie gra świetnie. Real ma 2 pkt przewagi nad nią, i jeden wyjazdowy mecz więcej rozegrany. Za tydzień Barca gra na wyjeździe z Espanyolem więc wielce prawdopodobne, że straci pkt.

Co do Realu i gola Robinho ze spalonego. Moim zdaniem sędziowie pomagają Realowi w tym sezonie. Troche, ale pomagają. W poprzednim pomagali Barcelonie, w tym Realowi ;). Z tą różnicą, że kibice Barcy, nie przyznawali się rok temu, do tego ;). Wiele z prawdą ma wspólnego teoria, że w Hiszpanii sędziują na mistrza ;).

Legia wygrała, ale co z tego skoro Wisła też. Wisła już jest chyba poza zasięgiem Legii. Gra świetnie, a o tego wtedy kiedy trzeba, ma troche szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, grupa eliminacyjna jest dobra dla nas:) Mimo wszystko to Czesi będą faworytami do wyjścia z grupy, ale inne zespoły też mogą być groźne i nieprzewidywalne, a polskim piłkarzom zdarzały się wpadki w meczach ze słabszymi teoretycznie rywalami. Trzeba będzie poważnie podchodzić do każdego meczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 11:25, mesiu59 napisał:

Dzisiaj w przeglądzie jest artykół o Barcelonie pt.

"kłócą się, a wygrywają". W artykule tym jest zdanie "kibice Realu, mają dużo mniej powodów
do radości". A ja się pytam, czemu? Przecież to Real jest liderem. Wyjazd z Murcią, był bardzo
ciężki i to było iwadomeod początku. Do tego piłkarze byli po reprezentacjach, więc można było
oczekiwać niespodzianek. A Barca? Wiadome było, że wygra, bo u siebie gra świetnie. Real ma
2 pkt przewagi nad nią, i jeden wyjazdowy mecz więcej rozegrany. Za tydzień Barca gra na wyjeździe
z Espanyolem więc wielce prawdopodobne, że straci pkt.

Co do Realu i gola Robinho ze spalonego. Moim zdaniem sędziowie pomagają Realowi w tym sezonie.
Troche, ale pomagają. W poprzednim pomagali Barcelonie, w tym Realowi ;). Z tą różnicą, że
kibice Barcy, nie przyznawali się rok temu, do tego ;). Wiele z prawdą ma wspólnego teoria,
że w Hiszpanii sędziują na mistrza ;).


Jeżeli chodzi o Barcę to ciężko jest utrzymać wysoki poziom każdego roku i wygrywać na zawołanie... A te pomówienia, że sędziowie pomagają, są moim zdaniem niepotrzebne... Czasem zdarza się, że popełniają błędy przy sędziowaniu, no ale taka jest piłka. Ronaldinho już nie gra tak dobrze jak kiedyś, obrońcy już przyzwyczaili się do jego sztuczek. Zamiast narzekać Barca powinna się wziąć ostro do pracy... Grać bardziej skutecznie i trochę mniej pięknie, bo sztuczkami na boisku nie wygrywa się wszystkich meczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 10:25, PoTomek napisał:

Spoglądając nawet na ranking UEFA to nie jest chyba tak źle i ciekawie zapowiadają się mecze
w naszej grupie do MŚ 2010:

4 Czechy
16 Polska
23 Irlandia Płn.
28 Słowacja
39 Słowenia
53 San Marino

ale w rankingu FIFA już jest mniej ciekawie:

6 Czechy
23 Polska
32 Irlandia Północna
50 Słowacja
83 Słowenia
197 San Marino

Ale i tak wszystko się rozstrzygnie na boisku:)


Znasza grupa jest jak na inne grupy łatwa jedyny problem będzie z Czechami lub Irlandiom Pólnocną bo ostatnie mecze mieli wygrane i grają coraz lepiej dla mnie tabela na koniec będzie taka:

1.Czechy
2.Polska
3.Irlandia Północna
4.Słowenia
5.Słowacja
6.San Marino

A wogóle dobrze że trafiliśmy na Czechy bo jak byśmy trafili do grupy gdzie jest Hiszpania albo Włochy to było by ciężej a mój tata chciał żeby w naszej grupie była Grecja a nie Czechy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 10:40, Klimos napisał:

Patrzmy na to z odrobiną optymizmu. Euforia zapanowała dlatego, że mogliśmy trafić znacznie
gorzej.

oczywiście mogliśmy trafić gorzej: hiszpania, niemcy, włochy...ja osobiście od czechów wolałbym francję, ale najważniejsze, żeby nie wystraszyć sie ich tylko myśleć, że są w naszym zasięgu. o to się nie martwię, bo leo potrafi świetnie nastawić piłkarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:33, przemas15 napisał:

Myślę że z naszej grupy wyjdą Polska i Czechy


Problem w tym, że tylko jedna drużyna awansuje bezpośrednio. Druga w najlepszym wypadku kisi się w barażach z inną ekipą, która w swojej grupie zajęła drugie miejsce. A w najgorszym wypadku, po prostu w ogóle nie awansuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i to jest właśnie najgorsze :/ nie liczę na nasze 1. miejsce, bo wtedy wszystko trzeba by fenomenalnie zagrać, a choćby z czechami (tym bardziej u nich) będzie ciężko... a w barażach można bardzo różnie trafić. o ile trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:49, Klimos napisał:

> Myślę że z naszej grupy wyjdą Polska i Czechy

Problem w tym, że tylko jedna drużyna awansuje bezpośrednio. Druga w najlepszym wypadku kisi
się w barażach z inną ekipą, która w swojej grupie zajęła drugie miejsce. A w najgorszym wypadku,
po prostu w ogóle nie awansuje ;]


Masz rację... A przyrównując Polskę i Czechy to większe szanse pewnie będą dawać Czechom... Nasi piłkarze będą musieli dobrze zagrać w obydwu meczach, żeby liczyć na wyjście z grupy na pierwszym miejscu. Pewnie to będzie decydujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować