Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2007 o 11:47, Vaxinar napisał:

Co do meczu Zagłębia to mnie lekko zdziwiło to że przegrali z Odrą, jakby nie było u siebie,
na tym niby nowym obiekcie... :D

A co im da nowy obiekt jak przegrywają praktycznie co sie da :) Przecież bez względu na odjęte punkty i tak byliby na dnie tabeli xD

Dnia 09.12.2007 o 11:47, Vaxinar napisał:

Niestety meczu nie widziałem, ale po komentarzach i przeczytanej relacji sądzę, że Bayern jest
w dołku.

Duisburg to beniaminek? Hm... kurcze u siebie bezbramkowo remisować to rzeczywiście nieciekawie...

Dnia 09.12.2007 o 11:47, Vaxinar napisał:

Tak jak ktoś napisał, niby jesteśmy na pierwszym miejscu i w lidze i PUEFA, ale może się skończyć
jak rok.

Może sie skończyć różnie jak czegoś się z tym nie zrobi. Pytanie tylko co można zrobić.

>Ja raczej jestem za nowym trenerem, pytanie tylko kto. Marco van Basten ponoć ma odejść

Dnia 09.12.2007 o 11:47, Vaxinar napisał:

z reprezentacji Holandii, może więc on.

ODEJDZIE?!

Dnia 09.12.2007 o 11:47, Vaxinar napisał:

Murinho odpada, ponieważ idzie do Anglii.

Też coś o tym słyszałam, ale póki nie będzie oficjalnej, pewnej informacji to nie popadam w euforię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 10:20, mała16 napisał:

Właśnie nie dobrze. Nie dobrze i dla Lecha i dla Górnika. Dla Lecha źle bo Górnik sie będzie
chciał zrehabilitować kibicom za dwie porażki pod rząd i Legia zdobyła 3 punkty... a dla Górnika
źle bo znowu tracą punkty i spadają w dół nieco a co tu dużo mówić - bardzo lubię ten zespół.


Fakt, ale do lutego sporo czasu a w styczniu okienko transferowe, może kogoś do Lecha ściągną. Zdaje się, że na Arboledę chrapkę mieli. Co do wyniku fatalny dla Lecha, ale dla mnie jak znalazł bo 2:0 obstawiłem w meczu Legia - Górnik. :)

Dnia 09.12.2007 o 10:20, mała16 napisał:

Inne wyniki:
Bełchatów 3-1 Widzew Łódź
Ten wynik mnie ani trochę nie dziwi. Słaby Widzew przegrał na wyjeździe z dużo silniejszym
Bełchatowem. Obstawiłam w typowaniach co prawda 2-0, ale punkt i tak jest :P


Też tak stawiałem, ale cóż punkt jest. :)

Dnia 09.12.2007 o 10:20, mała16 napisał:

Polonia Bytom 0-1 ŁKS Łódź
A ten wynik to mnie akurat zaskoczył. I to mocno. Obstawiałam bezbramkowy remis bo był to mecz,
co tu dużo ukrywać słabo spisujących sie zespołów (szczególnie ŁKS). Gol po karnym w doliczonym
czasie gry. Podejrzewam, że samo spotkanie nie stało na wysokim poziomie, ale jak zaznaczyłam
- tylko podejrzewam.


I remis był bardzo bardzo długo, ale cóż błąd pod koniec faul w polu karnym i mecz Bytom przegrywa. Szkoda, bo osobiście obstawiłem bramkowy remis, ale remis. ;)

Dnia 09.12.2007 o 10:20, mała16 napisał:

Groclin 3-1 Jagiellonia
O ile wygraną Groclinu obstawiłam o tyle nie 3-1 lecz bodaj 2-1 :P Groclin nie dość, że u siebie
grał to jeszcze Jagiellonia nieszczególnie gra na wyjazdach (choćby 0-5 z Wisłą :PP)


Ja sądziłem, że Grodzisk napuka tych bramek sporo i obstawiłem 3:2, było blisko. ;)

Dnia 09.12.2007 o 10:20, mała16 napisał:

Zagłębie Sosnowiec 0-2 Odra Wodzisław
Odra ma swoje wzloty i upadki, ale dość pewnie pokonała outsidera ligi. Wodzisławianie to zespół
grający bardzo nierówno, urywają punkty Wiśle a potem męczą się z dużo słabszymi rywalami.
Ustabilizują forme i mogą być naprawdę wysoko na wiosnę. Postawy Zagłębia Sosnowiec komentować
nie trzeba :P


Tjaa, ale z tym samym Zagłębiem Lechu się nie popisał również.

Dnia 09.12.2007 o 10:20, mała16 napisał:

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Aaaaaa :P To dzisiaj :D


2:1 dla Wisły musi być. ;>

Dnia 09.12.2007 o 10:20, mała16 napisał:

PS Kiedy będzie coś więcej wiadomo z degradacjami?


Mhm, z tego co słyszałem poleci Lubin, Sosnowiec i Widzew, ale właściwie to sam już nie wiem co jest w tym wszystkim grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 11:52, mała16 napisał:

A co im da nowy obiekt jak przegrywają praktycznie co sie da :) Przecież bez względu na odjęte
punkty i tak byliby na dnie tabeli xD

Po raz kolejny muszę się z Tobą nie zgodzić Madziu. ;)
Mentalność zawodników ma naprawdę duże znaczenie. Pomyśl tylko jak oni się czuli wiedząc, że grają o to czy będą grać w... II czy III lidze. Jak się czuli po tej całej euforii z awansem, na który w Sosnowcu czekano latami.
To po pierwsze. Po drugie na początku sezonu specjalnie sprawdzałem i gdyby Zagłębiu nie odjęto punktów byli powyżej strefy spadkowej... Bo dolne rejony zajmował Widzew z ŁKS z samymi chyba porażkami a Zagłębiu już ugrało bodaj jedną wygraną i remis. Także kompletnie nie zgadzam się z tym, że i tak byliby na dnie. Jeśli widzieliby wtedy, że jednak moga zająć jakieś przyzwoite miejsce mogliby coś ugrać. A i z Wisłą mogła być niespodzianka - na szczęscie takowej nie było.

Dnia 09.12.2007 o 11:52, mała16 napisał:

Może sie skończyć różnie jak czegoś się z tym nie zrobi. Pytanie tylko co można zrobić.

Miałem napisać tam "może się skończyć jak rok temu". Bo rok temu na początku też było nieźle, a Magatha zwolnili jak się już nic praktycznie nie dało zrobić.

Dnia 09.12.2007 o 11:52, mała16 napisał:

ODEJDZIE?!

Już dawno było o tym mówione, znaczy sam van Basten mówił.

Dnia 09.12.2007 o 11:52, mała16 napisał:

Też coś o tym słyszałam, ale póki nie będzie oficjalnej, pewnej informacji to nie popadam w euforię.

Heh - Murinho w ostatnim wywiadzie powiedział, że on chętnie weźmie reprezentację Anglii, ale nie raczy tam pójść po pracę.... Sami mają do niego przyjść i go poprosić. :P
Pisałem już o tym. Cieszę się, że Jose jest chętny - martwi mnie tylko jedno. Aby czasem angielska federacja nie uniosła się honorem jak Portugalczyk i nie powiedziała "my go prosić nie będziemy, niech sam przyjdzie".
I wyjdzie na to, że oni go chcą, on chce prace, ale nie będziemy go w końcu na posadzie selekcjonera Anglików.
Takie jaka - jak dwie strony unosiły się honorem - były już w polskiej lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arsenal przegrał z Middlesbrough 1:2
Yeah, świetana wiadomość, Manchester traci do nich tylko jeden punkt, odetchnołem z ulgą bo wyglądało to nieciekawie kiedy Kanionierzy mieli 4 pkt przewagi i jescze mecz zaległy
Już niedługo United wszkoczą na pierwsze miejsce w tabeli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 18:16, Mathijas W napisał:

choć raz by Górnik został mistrzem polski...


Już był i to 14 razy ;P
Ostatnio 87/88. A jeśli wieści o planowanych wzmocnieniach nie są plotkami, to w najbliższych latach Górnik może w włączyć się do walki o mistrzostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie cieszyłbym się przed ostatnią kolejką. Będzie bardzo ciężko. W czołówce stawki walka będzie trwała do końca.
Arsenal-37 pkt.
Man U-36 pkt.
Chelsea-34 pkt.
Liverpool-30 pkt.

Bardzo chciałbym żeby wygrało Man Utd ale pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 17:47, temek napisał:

Arsenal przegrał z Middlesbrough 1:2
Yeah, świetana wiadomość, Manchester traci do nich tylko jeden punkt, odetchnołem z ulgą bo
wyglądało to nieciekawie kiedy Kanionierzy mieli 4 pkt przewagi i jescze mecz zaległy
Już niedługo United wszkoczą na pierwsze miejsce w tabeli !

arsenal przegrał?????? nnnnnnnnniiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeee!!!!! Kocham Arsenal, nie chcę by przegrywał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Bayern zremisował z beniaminkiem myślałem, że pod względem piłkarskim to będzie zły weekend, ale...
Wisła wygrywa z "mistrzem" na własnym boisku, ktoś powie, że fartem, ale ja twierdzę i ja wiem że to fart nie był.

Czerwone Diabł wygrały z outsiderem ligi, a Arsenal się potknął i już tylko punkt straty. Jeszcze jedno potknięcie (ah, pewnie nie jedno) i Mistrz Anglii wraca na swoje miejsce, czyli górę tabeli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 20:23, Vaxinar napisał:

Kiedy Bayern zremisował z beniaminkiem myślałem, że pod względem piłkarskim to będzie zły weekend,
ale...
Wisła wygrywa z "mistrzem" na własnym boisku, ktoś powie, że fartem, ale ja twierdzę i ja wiem
że to fart nie był.

Szczęście w piłce też trzeba mieć, a Wisła oprócz dobrej gry, ma jeszcze tego farta jak potrzeba. I chwała jej za to, bo majstra w moich oczach już ma na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 20:23, Vaxinar napisał:

Kiedy Bayern zremisował z beniaminkiem myślałem, że pod względem piłkarskim to będzie zły weekend,
ale...

Dla mnie to był piłkarsko bardzo dobry weekend. Tottenham wygrał u siebie 2:1 z Manchesterem City,czyli zespołem z czołówki,a co najważniejsze już od paru meczów widać u chłopaków chęć gry,walki do końca (vide mecz z Aalborgiem w PU z 0:2 na 3:2) czego zabrakło na początku sezonu i myślę,że tu już widać rękę Juande Ramosa. Poza tym dzisiaj przegrał też z Middlesbrough znienawidzony rywal zza miedzy. Czegoż chcieć więcej? No może szkoda,że Korona poległa w Poznaniu,ale poza tym bardzo udany weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 20:36, Vaxinar napisał:

Czy najbardziej znienawidzonym rywalem londyńskich kogutów nie jest czasem Arsenal niż Middlesbrough?

No tak... przecież napisałem przegrał z Middlesbrough. Jasne,że chodzi o Arsenal. Coś słabo z czytaniem ze zrozumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mamy świetny weekend:
Wisła wygrywa
United wygrywają
Arsenal przegrywa
Czegóż więcej chcieć ;)

Edit:
No i jescze awansowałem :)
Yeah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 20:41, mati285 napisał:

No tak... przecież napisałem przegrał z Middlesbrough. Jasne,że chodzi o Arsenal. Coś
słabo z czytaniem ze zrozumieniem :)


Fakt - źle odczytałem jedno zdanie... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 21:08, pretorianie napisał:

Wisła nadal wygrywa, dzisiaj w ostatniej minucie meczu zwycięstwo uratował Zieńczuk. Nie lubię
go, ale facet gra w tym roku naprawdę bardzo dobrze.

Ja także za nim nie przepadam, lecz rzeczywiście gra dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować