Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Podobna Dudka ma przejść gdzieś do Serie A i już przymierzają się do załatania tej dziury w Wiśle. Chcą ściągnąć Kukiełkę z Energie Cottbus. Zobaczymy jak im to wyjdzie.
Inny transfer to Jacek Krzynówek, który ma zostać już 15 grudnia oficjalnie przedstawiony w Olypiakosie Pireus. Uważam, że bardzo dobrze, że Jacek wyrwał się w końcu z Niemiec, za długo grał w lidze niemieckiej. W Grecji będą go potrafili bardziej docenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 15:45, pretorianie napisał:

Podobna Dudka ma przejść gdzieś do Serie A i już przymierzają się do załatania tej dziury w
Wiśle. Chcą ściągnąć Kukiełkę z Energie Cottbus. Zobaczymy jak im to wyjdzie.
Inny transfer to Jacek Krzynówek, który ma zostać już 15 grudnia oficjalnie przedstawiony w
Olypiakosie Pireus. Uważam, że bardzo dobrze, że Jacek wyrwał się w końcu z Niemiec, za długo
grał w lidze niemieckiej. W Grecji będą go potrafili bardziej docenić.

Ja także uważam, że Jacek Krzynówek robi dobrze przechodąc do Olypiakosu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Wisła Kraków przezimuje przerwę z 10 punktową przewagą. Nie ma co oszukiwać, mieliśmy farta z tym Zagłębiem. Chłopakom gra coś szła niemrawo. Na szczęście ostatnia minuta i Zieniu. Nawet nie pamiętam, co było najpierw - ulga czy radość :) Wiem tyle, że cały stadion krzyczał. I że zimno było.

Na meczyku pokazała się doskonale znana osobistość czyli Jakub Błaszczykowski (O! Vaxinar już o tym pisał :P) a myśmy sobie poskandowali: "Franek Franek, do Hiszpanii!"
Ogólnie to było fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 18:42, mateuszbanach0 napisał:

> szkoda że Korona dostałą z Lechem. Nie grali źle...
nie grali żle, ale przegrali. ogółem też byłem za Koroną.


No ja też. W końcu jestem z Kielc... Żałuje tylko tej sutuacji Kaczmarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 18:45, Chrisinho napisał:

> > szkoda że Korona dostałą z Lechem. Nie grali źle...
> nie grali żle, ale przegrali. ogółem też byłem za Koroną.

No ja też. W końcu jestem z Kielc... Żałuje tylko tej sutuacji Kaczmarka...

ja jestem z Wawy, ale za lechem nie przepadam, więc na niego nigdy nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 17:48, mała16 napisał:

No i Wisła Kraków przezimuje przerwę z 10 punktową przewagą. Nie ma co oszukiwać, mieliśmy
farta z tym Zagłębiem. Chłopakom gra coś szła niemrawo.

Ja wiem czy farta. W końcówce to była "obrona Częstochowy" w wykonaniu Zagłębia i prędziej czy później coś wpaść musiało :) Ale sporo nerwów pewnie kibicom zapewnili. Trochę szkoda,że już mamy wyłonionego mistrza po rundzie jesiennej,bo choć niczego nie można być pewnym,ale tak grająca Wisła nie jest w stanie roztrwonić takiej przewagi,ale niewiadomo jaka będzie ta Wisła po przerwie i kto w niej będzie grał (Dudka się podobno wybiera za granicę). Za to za plecami Białej Gwiazdy szykuje się emocjonująca walka o vicemistrza. Najbliżej są Legia,Lech,Groclin i Korona ale Bełchatów,Zagłębie i nawet Górnik też mogą jeszcze powalczyć. Trochę szkoda,że dopiero w lutym wraca nasza rodzima liga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 19:03, mati285 napisał:

Ja wiem czy farta. W końcówce to była "obrona Częstochowy" w wykonaniu Zagłębia i prędziej
czy później coś wpaść musiało :)

Ja wiedziałam, że wpadnie, ale sam wiesz jak to jest. Tym bardziej, że wcześniej było parę chybionych strzałów i raz na jakiś czas szła jakaś kontra Zagłębia.

Dnia 10.12.2007 o 19:03, mati285 napisał:

Ale sporo nerwów pewnie kibicom zapewnili.

To jest zemsta za PP sprzed paru lat jak nam na własnym stadionie gola w 88 strzelili! Bandyci! To samo Zagłębie! Mają za swoje ^^
A co do nerwówy to była i to spora, ale właśnie w tym trudnym momencie (od ok. 80 minuty) najbardziej wyjechaliśmy z dopingiem. Po prostu już nie było co gardeł oszczędzać. I w końcu weszło :) No i poszło po meczu skandowanie: "Maciej Skorża" a także "Lidera mamy" (każdy wie jak dokończyć :P) na zmianę z piłkarzami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 19:12, mała16 napisał:

> Ja wiem czy farta. W końcówce to była "obrona Częstochowy" w wykonaniu Zagłębia i prędziej
> czy później coś wpaść musiało :)
Ja wiedziałam, że wpadnie, ale sam wiesz jak to jest. Tym bardziej, że wcześniej było parę
chybionych strzałów i raz na jakiś czas szła jakaś kontra Zagłębia.

Wiadomo. Niewykorzystane sytuacje ponoć się mszczą. Ponoć,bo ostatnio Wisły to chyba nie dotyczy :) Chociaż z Zagłębiem Sosnowiec też niewiele brakowało do sensacji.

Dnia 10.12.2007 o 19:12, mała16 napisał:

No i poszło po meczu skandowanie: "Maciej Skorża" a także "Lidera mamy" (każdy wie jak dokończyć
:P) na zmianę z piłkarzami ;]

Jeszcze Wam się nie znudziło? To już przecież tyle kolejek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 08:18, mateuszbanach0 napisał:

Dziś w polsat sport o 22:20 skrót meczu Barcelona - Deportivo. Kto nie oglądał to ma okazję
obejrzeć skrót.

Ale to i tak pewnie pokażą najlepsze części, a nie cały mecz, a to jest nudne w tedy (bo lepiej się ogląda cały mecz). :)xDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 08:23, muniok napisał:

> Dziś w polsat sport o 22:20 skrót meczu Barcelona - Deportivo. Kto nie oglądał to ma okazję

> obejrzeć skrót.
Ale to i tak pewnie pokażą najlepsze części, a nie cały mecz, a to jest nudne w tedy (bo lepiej
się ogląda cały mecz). :)xDS

chyba że któs nie oglądał całego, i całego powtórki nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 08:27, mateuszbanach0 napisał:

> > Dziś w polsat sport o 22:20 skrót meczu Barcelona - Deportivo. Kto nie oglądał to
ma okazję
>
> > obejrzeć skrót.
> Ale to i tak pewnie pokażą najlepsze części, a nie cały mecz, a to jest nudne w tedy (bo
lepiej
> się ogląda cały mecz). :)xDS
chyba że któs nie oglądał całego, i całego powtórki nie ma...

No właśnie o ty mówię szkoda że nie m całej powtórki meczu!!! :)xDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 08:18, mateuszbanach0 napisał:

Dziś w polsat sport o 22:20 skrót meczu Barcelona - Deportivo. Kto nie oglądał to ma okazję
obejrzeć skrót.

Chyba obejrze ten skrót ale naprawdę obejrzał bym cały ale skrót te może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 09:08, Assax napisał:

> Dziś w polsat sport o 22:20 skrót meczu Barcelona - Deportivo. Kto nie oglądał to ma okazję

> obejrzeć skrót.
Chyba obejrze ten skrót ale naprawdę obejrzał bym cały ale skrót te może być.

Ale ja też obejrze ten skrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 09:10, muniok napisał:

> > Dziś w polsat sport o 22:20 skrót meczu Barcelona - Deportivo. Kto nie oglądał to
ma okazję
>
> > obejrzeć skrót.
> Chyba obejrze ten skrót ale naprawdę obejrzał bym cały ale skrót te może być.
Ale ja też obejrze ten skrót.


A dzisiaj i jutro LM. Ostatnia kolejeczka grupowa. Natomiast czwartek to PUefa;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 09:26, Leslaw555 napisał:

> > Chyba obejrze ten skrót ale naprawdę obejrzał bym cały ale skrót te może być.
> Ale ja też obejrze ten skrót.

A dzisiaj i jutro LM. Ostatnia kolejeczka grupowa. Natomiast czwartek to PUefa;]

Dokładnie ;]
Nie mam pojęcia czemu puszczają Lyon-Rengers, bo najciekawiej zapowiada się mecz Realu, w grupie gdzie wszystko jest jeszcze możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować