Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

To jakaś komedia. Czemu zawsze musimy tak w dupę dostać, żeby się obudzić i zacząć grać? Co mecz taka sama sytuacja, grają słabo potem dostają kopa w dupę od Leo w przerwie i jakoś to idzie.

Ja już nie mam siły do tego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska w pierwszej połowie grała fatalnie według mnie nie wiem czemu tak ciężko im idzie ale mam nadzieję że w drugiej połowie doprowadzą chociaż do remisu bo na wygrana chyba nie ma już co liczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż przegrywamy 0-2. Załużenie bo na dobro sprawe nie stworzyliśmy groźnej akcji. 1 gol błąd naszych piłkarzy (na powtórce będzie widać, że więcej Amerykanów niż naszych:O). Drugi bramka błąd słabego Wasilewskiego i 0-2. Nasi po stracie drugiej bramki zaczeli biegać jak kurczaki bez głów. Słaby wręcz bezproduktywny Brożek 15 bramek w lidze polskiej oznacza tylko i wyłacznie, że strzelił 15 bramek w lidze polskiej.
Generalnie nędza.

Najbardziej mnie niepokoi to, że nasza linia obronna na każdy mecz jest inna. To świetna zasłona dymna jak widać nie tylko dla rywali jak również dla naszych kopaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Egipt 0:2 Argentyna

Muszę powiedzieć, że bardzo się zawiodłem na drużynie Argentyny. W takim składzie i z takim trenerem nie wróżę tej drużynie dobrych wyników. Do 64. minuty dominował Egipt: akcja Egipcjan, realizator pokazuje powtórkę, a po niej piłkę ma znowu któryś z graczy z Afryki. Tragicznie zagrała obrona, pomoc też bardzo kiepsko. Dopiero bardzo szczęśliwa bramka Aguero dała Argentyńczykom pewność siebie i luz, co było widać w końcówce. Wcześniej żaden z piłkarzy nie chciał wziąć na siebie ani trochę odpowiedzialności i w efekcie przypominało to przedszkolną grę "piłka parzy". Dość dziwnie wyglądało, kiedy Aguero czy Cruz dostawali piłkę na boku i zamiast jednym zwodem minąć obrońcę i dośrodkować, cofali piłkę na 40 metr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nasi że tak to powiem nie uzupełniają sie widać że mają bardzo wielkie braki nie potrafią przebić obrony amerykanów. :( Ale nawet mieliśmy kilka całkiem fajnych szanse ale niestety nie udało sie mam nadzieje że druga połowa bedzie lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, że wszyscy oceniają Austrię po tym co widzieli w jej meczach towarzyskich, bez żadnej stawki, bo innej możliwości jej zobaczenia nie było? Tak, że Austriacy spokojnie pracowali na każdym zgrupowaniu, ćwicząc zgranie i nie przejmując się wynikami, by zbudować szczyt formy na EURO, bo już od dawna mogli się skupić tylko na tym (od stracenia szans na awans do MŚ''06)? A tymczasem Austriacy zagrali dobry, choć przegrany mecz z Niemcami, teraz mamy taki wynik z Holandią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Polacy niestety przegrywają u siebie z USA już 0:3. Też racjonalnie tego wyniku nie mogę wytłumaczyć. Bo jak można wygrać na początku roku z Czechami, którzy wiadomo, że od kilku lat należą do światowej (a na pewno europejskiej czołówki) a następnie w dalszym etapie przygotować, gdzie powinno być już dużo lepiej przegrywać na własnym boisku z USA aż 0:3!
To wolałbym już być w sytuacji Austrii, gdzie im bliżej finałów tym widać coraz większe postępy. I przestrzegam przed wypowiedziami, że Austria to najsłabszy rywal w grupie. Jak my graliśmy z Czechami to Austriacy grali z Niemcami. Niemcy wygrali ale to Austriacy przeważali przez prawie cały mecz. Po dzisiejszym meczu z Holandią widać, że nauczyli się wykorzystywać stwarzane sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3:0 dla Amerykanów. Próbuję się doszukać jakichś usprawiedliwień dla polskiej reprezentacji, ale bardzo trudno mi to przychodzi. Może brak zgrania? Bo co mecz, a nawet co połówka meczu gramy w innym ustawieniu.
Może to, że jest to początek sezonu i zawodnicy jeszcze nie są w optymalnej formie?
Ale sam muszę przed sobą się przyznać, że to trochę takie usprawiedliwianie na siłę ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już sie nie podniesiemy 0:3 i to na własnym stadionie :( no niestety nie ma już szans nadrobić miejmy nadzieje że już nie stracimy żadnej brami bo wtedy to już by był koniec cóż zostało ostatnie 10 minut może zdobędą tą bramkę honorową miejmy nadzieje bo Polaków stać ale pogoda za bardzo nie sprzyja ale cóż wierzyć trzeba że trafią amerykanom chociaż jedną bramkę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 22:16, Dekerinho6 napisał:

No to już sie nie podniesiemy 0:3 i to na własnym stadionie :( no niestety nie ma już
szans nadrobić miejmy nadzieje że już nie stracimy żadnej brami bo wtedy to już by był
koniec cóż zostało ostatnie 10 minut może zdobędą tą bramkę honorową miejmy nadzieje
bo Polaków stać ale pogoda za bardzo nie sprzyja ale cóż wierzyć trzeba że trafią amerykanom
chociaż jedną bramkę :).


Ja też mam taka nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tutaj widać jak klasowy zespół to Holandia. Przegrywali 0:3 z Austrią, no zdarzyło się, ale już prowadzą 4:3 podnieśli się.
A my coś nie za bardzo. Nie chcę teraz kiedy nam nie idzie mówić, że cienizna i wogóle, mam tylko nadzieję, że to tylko chwilowa zwiecha naszej reprezentacji i że już w następnym meczu wrócimy do tego co prezentowaliśmy do tej pory we wszystkich (prawie) meczach pod wodzą Leo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to można powiedzieć że już jest po meczu no nie popisali sie nasi owszem warunki atmosweryczne nie są zbyt dobre ale amerykanie dają rade. No miejmy nadzieje że mecz z Niemcami zakończy sie lepiej cóż trzeba sie otrząsnąć i przygotować sie kiedyś na rewanż :). Przynajmniej tyle że to mecz towarzyski :) I amerykanom sie udało z małych błędów polaków skorzystali i są aż 3 bramki ale cóż następnym razem będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 22:25, pretorianie napisał:

No i tutaj widać jak klasowy zespół to Holandia. Przegrywali 0:3 z Austrią, no zdarzyło
się, ale już prowadzą 4:3 podnieśli się.


Szczerze powiedziawszy, to szczęka opadła mi, gdy zobaczyłem ten wynik na livescore.pl :P Dobrze, że wszystko przebiegło po mojej myśli i wygrałem parę groszy ^^

Dnia 26.03.2008 o 22:25, pretorianie napisał:

A my coś nie za bardzo. Nie chcę teraz kiedy nam nie idzie mówić, że cienizna i w ogóle,
mam tylko nadzieję, że to tylko chwilowa zwiecha naszej reprezentacji i że już w następnym
meczu wrócimy do tego co prezentowaliśmy do tej pory we wszystkich (prawie) meczach pod
wodzą Leo.


Moim zdaniem, Leo specjalnie dał przegrać, żeby przysłonić naszym rywalom naszą prawdziwą (nieziemską) formę przed ME :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 22:12, pretorianie napisał:

A Polacy niestety przegrywają u siebie z USA już 0:3. Też racjonalnie tego wyniku nie
mogę wytłumaczyć. Bo jak można wygrać na początku roku z Czechami, którzy wiadomo, że
od kilku lat należą do światowej (a na pewno europejskiej czołówki) a następnie w dalszym
etapie przygotować, gdzie powinno być już dużo lepiej przegrywać na własnym boisku z
USA aż 0:3!


A co tu tłumaczyć ? Na tym polega piłka nożna. Raz się przegrywa raz się wygrywa. Straciliśmy 3 gole ze stałych fragmetów gry. 3 gole - 3 błędy pojedyńczych zawodników. Tak to w życiu bywa. Miejmy nadzieje że wyciągną z tej porażki jakieś wnioski nasi zawodnicy, żeby na mistrzostwa zaprezentować się lepiej :)
Zresztą tak na marginesie USA to też bardzo dobry zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2008 o 22:37, hehe napisał:


A co tu tłumaczyć ? Na tym polega piłka nożna. Raz się przegrywa raz się wygrywa. Straciliśmy
3 gole ze stałych fragmetów gry. 3 gole - 3 błędy pojedyńczych zawodników. Tak to w życiu
bywa. Miejmy nadzieje że wyciągną z tej porażki jakieś wnioski nasi zawodnicy, żeby na
mistrzostwa zaprezentować się lepiej :)
Zresztą tak na marginesie USA to też bardzo dobry zespół.

Masz rację. A co do USA to rzeczywiście dobry zespół a my z nimi niestety w meczach towarzyskich zawsze wypadamy słabo (prawie same porażki). I tak jak mówisz, najważniejsze teraz to wyciągnąć wnioski z tej porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 22:30, Dekerinho6 napisał:

No to można powiedzieć że już jest po meczu no nie popisali sie nasi owszem warunki atmosweryczne
nie są zbyt dobre ale amerykanie dają rade. No miejmy nadzieje że mecz z Niemcami zakończy
sie lepiej cóż trzeba sie otrząsnąć i przygotować sie kiedyś na rewanż :). Przynajmniej
tyle że to mecz towarzyski :) I amerykanom sie udało z małych błędów polaków skorzystali
i są aż 3 bramki ale cóż następnym razem będzie lepiej :)

Myślę że Bennhaker coś wymyśli bo po mistrzostwach odrazu eliminacje mistrzostw świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2008 o 22:40, KOREKTBG napisał:

Myślę że Bennhaker coś wymyśli bo po mistrzostwach odrazu eliminacje mistrzostw świata

Cóż to wszystko kwestia czasu najpierw nasi piłkarze muszą ochłonąć po dzisiejszym meczu zobaczymy ale beenhaker nie popuści i to widać gołym okiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w prasie histeria - nie mamy zespołu na euro. dawno nie zagraliśmy tak nieskutecznie...to fakt, ale leo dziś trochę poeksperymentował. wniosków po dzisiejszym meczu może być wiele. podstawą jest jednak, żeby nasi piłkarze byli bardzo dobrze przygotowani pod względem fizycznym. to jest podstawa do osiągnięcia jakichkolwiek sukcesów w europejskiej piłce. muszą szybko biegać, zmieniać pozycje i szybko podawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować