Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2008 o 20:01, Dekerinho6 napisał:

> Ja się ciągle zastanawiam nad Kolportrem co im zrobią
No ja też tak właśnie myślę ale wiesz chwilkę poczekamy i może sie dowiemy :)


W najgorszym przypadku degradacja. A tak osobiście to już mnie to stresuje ta burza medialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 20:11, KOREKTBG napisał:

> > Ja się ciągle zastanawiam nad Kolportrem co im zrobią
> No ja też tak właśnie myślę ale wiesz chwilkę poczekamy i może sie dowiemy :)

W najgorszym przypadku degradacja. A tak osobiście to już mnie to stresuje ta burza medialna

No niby mnie też ale co z nim zrobią to już nie nasza sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 20:12, Dekerinho6 napisał:

> > > Ja się ciągle zastanawiam nad Kolportrem co im zrobią
> > No ja też tak właśnie myślę ale wiesz chwilkę poczekamy i może sie dowiemy
:)
>
> W najgorszym przypadku degradacja. A tak osobiście to już mnie to stresuje ta burza
medialna
No niby mnie też ale co z nim zrobią to już nie nasza sprawa :P


Według mnie powinni tak zrobić aby było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Władze Korony Kielce przyznały się do kupowania meczów, czyli kolejny klub zostanie zdegradowany. To będzie już 6 zespół po Górniku Łęczna, Arce Gdynia, Zagłębiu Sosnowiec, Widzewie Łódź i Zagłębiu Lubin ukarany za korupcje. Podejrzanie są jeszcze wszystkie kluby oprócz Wisły i Groclinu, kilka z nich pewnie zostanie jeszcze w tym sezonie zdegradowanych. To oznacza, że z ekstraklasy tylko w tym sezonie może spaść nawet 7-10 klubów. Czyli w następnym sezonie połowa naszej ligi to drużyny pokroju Poloni Bytom, czyli takie, które nie mają stadionu, kasy i nie spełniają podstawowych wymagań żeby grać w OE.
Fajnie, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co trzeci post jest Twojego autorstwa. Opanuj się człowieku. To nie czat. Postaraj się bardziej, bo zaśmiecanie tematu jednolinijkowymi postami nie bardzo przystoi forumowiczowi gram.pl, mam nadzieję, że zrozumiałeś co mam na myśli. ;p pozdro


Fakt, nasza reprezentacja nie pokazała swoich umiejętności w starciu z Amerykanami, ale nie dramatyzujmy. Będzie dobrze, wierzę w Leo i jego drużynę. Heh, imo rozgrywanie meczów tuż po świętach jest troszkę nietrafionym pomysłem, tym bardziej jeśli mamy na myśli Polaków... chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 20:24, wilkas napisał:

Co trzeci post jest Twojego autorstwa. Opanuj się człowieku. To nie czat. Postaraj się
bardziej, bo zaśmiecanie tematu jednolinijkowymi postami nie bardzo przystoi forumowiczowi
gram.pl, mam nadzieję, że zrozumiałeś co mam na myśli. ;p pozdro


Fakt, nasza reprezentacja nie pokazała swoich umiejętności w starciu z Amerykanami, ale
nie dramatyzujmy. Będzie dobrze, wierzę w Leo i jego drużynę. Heh, imo rozgrywanie meczów
tuż po świętach jest troszkę nietrafionym pomysłem, tym bardziej jeśli mamy na myśli
Polaków... chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego. :p

Wiem przepraszam że sie tak rozpisałem :(. No a wracając do reprezentacji to już nic nie zrobimy po prostu przegrali i trzeba sie z tym pogodzić. Trzeba mieć tylko nadzieje że z Niemcami pujdzie lepiej i może mieli zły dzień do gry ale trzeba będzie mieć nadzieje że bedzie dobrze również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<rotfl>
Po boisku na meczu Polonii z Wisłą właśnie biegał sobie pies :P
Nikt za bardzo nie kwapił się by go stamtąd ściągnąć, aż w końcu Pawełek wyprowadził czworonoga poza bandy reklamowe :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 13:06, Quire napisał:

Zachowawcza gra z Włoskimi drużynami, zawsze kończy się opłakanymi skutkami.
Na Romę w meczu u siebie MU musi się rzucić jak wygłodniały pies i w pierwszym kwadransie
strzelić bramkę.
Potem na spokojnie grać swoje to i jeszcze ze dwie padną. A że obronę MU ma chyba najlepszą
w LM to i na zero z tyłu można zagrać.

To samo mówił Raul i każdy wie jak się skończyło. Jeśli ManU zagra otwartą piłkę to dostanie dwie bramy i wróci do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2008 o 21:03, mesiu59 napisał:

To samo mówił Raul i każdy wie jak się skończyło. Jeśli ManU zagra otwartą piłkę to dostanie
dwie bramy i wróci do domu.

Teoretycznie tak. Jeśli jednak spojrzeć na siłę uderzeniową jaką dysponuje manchester może być z goła inaczej. Defensorzy Romy to dość dobrzy zawodnicy jednak powszechnie wiadomo, że nie są monolitem więc kto wie. Gorzej gdyby Manchester zaangażował zbyt wielu zawodników do ataku chcąc wygrać w Rzymie no wtedy to co innego... bo kontry to oni mają opanowane do perfekcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 22:01, Mroczny Elf99 napisał:

Teoretycznie tak. Jeśli jednak spojrzeć na siłę uderzeniową jaką dysponuje manchester
może być z goła inaczej. Defensorzy Romy to dość dobrzy zawodnicy jednak powszechnie
wiadomo, że nie są monolitem więc kto wie. Gorzej gdyby Manchester zaangażował zbyt wielu
zawodników do ataku chcąc wygrać w Rzymie no wtedy to co innego... bo kontry to oni mają
opanowane do perfekcji:)

Nie uważam by ManU dysponował większą siłą uderzeniową niż Real ale mniejsza z tym. Chodzi mi o to o czym sam piszesz, czyli kontry i zbyt duża liczba graczy zaangażowana do ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2008 o 01:29, mesiu59 napisał:

> opanowane do perfekcji:)
Nie uważam by ManU dysponował większą siłą uderzeniową niż Real ale mniejsza z tym.

ale tak na marginesie to w dwumeczu z Romą nie grał Van Nistelrooy. A nie oszukujmy się że gra Realu w tym sezonie jest podporządkowana głównie pod niego:) Czyli jak MU wyjdzie w optymalnym składzie to jednak chyba będą mocniejsi mówiąc obiektywnie(bo jestem kibciem Realu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wdowczyka aresztowano, a prezes listkiewicz, jak w zwykle ze stoickim spokojem, nie widzi problemu, nie feruje ocen...czy ktoś w ogóle wierzy, ze mógł on przez te lata nie widzieć korupcji na około siebie? albo był ślepy, albo kompletnie naiwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 08:34, jaceloth napisał:

wdowczyka aresztowano, a prezes listkiewicz, jak w zwykle ze stoickim spokojem, nie widzi problemu, nie feruje ocen...
czy ktoś w ogóle wierzy, ze mógł on przez te lata nie widzieć korupcji na około siebie? albo był ślepy, albo kompletnie naiwny.

Naiwny, to on na pewno nie jest. Ani ślepy ;-)
Dla mnie wytłumaczenie jest tylko jedno. Był w to wszystko umoczony.
Ale ciekaw jestem jak to skomentuje Leo Beenhakker. Przecież Wdowczyk to jego dobry znajomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 08:10, Mroczny Elf99 napisał:

ale tak na marginesie to w dwumeczu z Romą nie grał Van Nistelrooy. A nie oszukujmy się
że gra Realu w tym sezonie jest podporządkowana głównie pod niego:) Czyli jak MU wyjdzie
w optymalnym składzie to jednak chyba będą mocniejsi mówiąc obiektywnie(bo jestem kibciem
Realu)

Ja nie mówiłem, że nie ma ManU większej siły rażenia niż Real podczas meczów z AS romą, bo wtedy nie mogło zagrać 4 piłkarzy podstawowego składu, a Robinho był prosto po kontuzji i nic nie pokazał. Miałem na myśli Real w sytuacji gdy są wszyscy zdrowi.
A tak wogóle są ploty, ze Ronaldinho ma iść do Realu. xD :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2008 o 09:39, mesiu59 napisał:

A tak wogóle są ploty, ze Ronaldinho ma iść do Realu. xD :(

Wiem słyszałem. Ale 2 dni temu słyszałem jeszcze coś ciekawszego że Fenerbache jest w stanie wyłożyć na Ronaldinho 90 mln euro. To mnie dopiero zaskoczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 10:05, Mroczny Elf99 napisał:


> A tak wogóle są ploty, ze Ronaldinho ma iść do Realu. xD :(
Wiem słyszałem. Ale 2 dni temu słyszałem jeszcze coś ciekawszego że Fenerbache jest w
stanie wyłożyć na Ronaldinho 90 mln euro. To mnie dopiero zaskoczyło

Tak trzeba przyznać to jest zaskoczenie ale nie ma co sie dziwić Turki zawsze miały dużo pieniędzy ale wątpię w to żeby Ronaldinho odszedł od Barcelony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polonia Bytom - Wisła Kraków 1:2
Grunt, że Wisełka nie traci, liczą się trzy punkty.
W tej kolejce Legia może stracić punkty z Koroną i mam nadzieję, że tak się właśnie stanie, Groclin zapewne ogra Zagłębie Sosnowiec u siebie i znów bedzie viceliderem, a Wisła tylko powiększy przewagę.

Hansa Rostock - VfL Wolfsburg 0:1
We wczorajszym spotkaniu Krzyniu został bohaterem, kiedy to w ostatniej minucie pokazał bramkarza gości. Przepraszam, nie w ostatniej -w doliczonym czasie gry... :D
Bayern Monachium podejmuje dziś na wyjeździe - co jest dziwne - ostatnią w tabeli Norymbergę FC. Bawarczycy mają 7 punktów przewagi nad HSV, które postara się pokonać Król Artur i spółka, gorąco nań liczę. Peleton dalej jest ścisły, bo po 44 punkty i zarazem 2 punkty straty do Hamburger SV mają Bayer, Werder i Schalke, którzy nie grają z jakimiś super rywalami, więc ciężko o stratę punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować