Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2008 o 13:04, Matix123 napisał:

Szkoda że w meczu MenU-Barcelona było 0-0...


No szkoda szczególnie tego karnego crisa byłoby ciekawiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bramkarze: Valdés, Pinto
Obrońcy: Oleguer, Zambrotta, Puyol, Thuram, Marquez, Sylvinho, Abidal
Pomocnicy:Toure, Deco, Gudjohnsen, Edmilson
Napastnicy: Giovani, Bojan, Henry, Ezquerro, Pedrito

Kadra na Deportivo. Widać, że mobilizacja na Manchester pełna - Gabiego i Andresito nie ma z powodu kartek, ale brak Xaviego, Leo i Samu jest decyzją Rijkaarda.

temek
A kiedyś się mnie czasem nie czepiałeś, że nie umiem cytować? ;> No ale poza tym coś naprawdę jest z tobą nie tak.Dwukrotnie (!) nie możesz policzyć Hiszpanów w barwach Barcelony, teraz widzisz ją na drugim miejscu w tabeli La Liga...chyba, że po prostu Villarreal nie pasowało do twojej teorii to je ominąłeś ;]

> Barcelona 4 (Puyol, Xavi, Krkić, Valdes, Iniesta)
Urocze :) Po 4 jest 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą niezłą teorię nam tu prezentujesz. Najpierw przez długi czas piszesz jaka to Barcelona słabiutka i jaki Manchester silny. Wydaje się, że powinien być pogrom (ot taki jaki zapowiedział np. Stec - 0:5 na Camp Nou), nie? Tymczasem Manchester gra słabiutki mecz, grając przez większą część spotkania zwykłą wybijankę i ty mówisz, że to jest korzystne :) Przecież znakomity Manchester powinien roznieść koszmarną Barcelonę? Chociaż skąd my to znamy...rok temu też tak było. Też wielkie ManU miało roznieść słabiaków w półfinale LM. Niestety, Milan był skuteczniejszy niż teraz Barcelona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 22:42, pretorianie napisał:

No i niestety wynik taki sam jak z Getafe.


Przewidywałem, że się tak stanie, bo Bayern był zmęczony finałem Pucharu Niemiec (120 minut biegania) i nie mieli ataku - Toni pauzował za kartki, Klose grał z kontuzją, a Podolski strzelił w tym sezonie 6 bramek. Toteż rezultat mnie nie dziwi.

Dnia 24.04.2008 o 22:42, pretorianie napisał:

Czyli co w rewanżu taki sam dreszczowiec jak w ćwierćfinale? Wolałbym nie.


Toni będzie grał w rewanżu, Zenit bez paru podstawowych graczy, a dodatkowo Bayern gra lepiej na wyjazdach niż u siebie w fazie pucharowej Pucharu UEFA. Liczę na zwycięstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://blaugrana.pl/index.php?goto=news&news=22827

Podziwiam tego człowieka. Wiedziałem, że ma problemy ze zdrowiem, że nie poddał się operacji mimo dyskopatii i gra regularnie na blokadzie (wbijają mu takie wielkie igły w plecy, fajnie nie?). I naprawdę imponujące jest już to, że pomimo takich problemów gra tak wspaniale, jak np. we wtorek z Manchesterem. Ale dopiero teraz dowiedziałem się o jego sytuacji rodzinnej...naprawdę, brak mi słów, żeby opisać podziw. Zapomnieć o wszystkim, o bólu fizycznym i psychicznym i skupić się na grze. Nie tylko w meczu, ale i w codziennych treningach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest człowiek, który zawsze daje z siebie wszystko, niezależnie od sytuacji. Jedyna jego wada to brak zdolności przywódczych, dzięki którym mógłby trochę pokierować drużyną. W tej chwili, moim zdaniem, to najlepszy gracz Barcelony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 18:35, mikal15 napisał:

http://blaugrana.pl/index.php?goto=news&news=22827

Podziwiam tego człowieka. Wiedziałem, że ma problemy ze zdrowiem, że nie poddał się operacji
mimo dyskopatii i gra regularnie na blokadzie (wbijają mu takie wielkie igły w plecy,
fajnie nie?). I naprawdę imponujące jest już to, że pomimo takich problemów gra tak wspaniale,
jak np. we wtorek z Manchesterem. Ale dopiero teraz dowiedziałem się o jego sytuacji
rodzinnej...naprawdę, brak mi słów, żeby opisać podziw. Zapomnieć o wszystkim, o bólu
fizycznym i psychicznym i skupić się na grze. Nie tylko w meczu, ale i w codziennych
treningach.

Dobry transfer. Troche facio jest drewniany jak Diarra, ale jednak dobry. ;]
Ale w niusie który tutaj pokazujesz pisze, że z ManU rozegrał jeden z najlepszych meczy, a jednocześnie odzyskał 9 piłek. Mało jak na DMa. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 18:40, mesiu59 napisał:

Ale w niusie który tutaj pokazujesz pisze, że z ManU rozegrał jeden z najlepszych meczy,
a jednocześnie odzyskał 9 piłek. Mało jak na DMa. ;]


Bo i akcji Manchester miał przecież mało, większość piłek tracił po nieudanych zagraniach na skrzydłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 18:40, mesiu59 napisał:

Mało jak na DMa. ;]

O to właśnie chodzi, przypomnij sobie gdzie odzyskiwał te piłki :) Czasem już pod polem karnym ManU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mikal15, mesiu59
Siła złego na jednego.

Jesteście ślepo zapatrzeni w te swoje nędzne klubiki, przez co nie jesteście obiektywnni. Skoro United grali słabiutko i nic nie robili tylko modlili się, żeby nie stracić bramki, to jak słaba musi być Barcelona, że nie potrafi pokonać tak słabo grajacego zespołu ?

> A kiedyś się mnie czasem nie czepiałeś, że nie umiem cytować? ;> No ale poza tym coś naprawdę jest z tobą nie tak.Dwukrotnie (!) nie możesz policzyć Hiszpanów w barwach Barcelony, teraz widzisz ją na drugim miejscu w tabeli La Liga...chyba, że po prostu Villarreal nie pasowało do twojej teorii to je ominąłeś ;]

Pisałem szybko posta to się pomyliłem (tymbardziej, że Valdesa dodałem na samym końcu),a wy nie cwaniakujcie, bo sami nieraz robicie takie byki i piszecie takie brednie, że żal.
Jednak to nic nie zmiania, nadal 11>10, a wybrałem te kluby, ponieważ sa to najlepsze kluby danych lig, przez ostatnie kilka lat.

mikal15 nie wiem jak w twojej główce się uroiło, że Stec mówił, że ManU rozniesie barkę na Camp Nou.]
Powedział, że może paść taki wynik na Old Trafford

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 15:55, KOREKTBG napisał:

> Szkoda że w meczu MenU-Barcelona było 0-0...

No szkoda szczególnie tego karnego crisa byłoby ciekawiej

No może ciekawiej by nie było znowu jakoś strasznie ale zawsze zamiast 0:0 było by 0:1 :P a to już jest duża różnica ale nie ma co narzekać bo walka była zacięta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 19:18, temek napisał:

Jesteście ślepo zapatrzeni w te swoje nędzne klubiki

I mówi to osoba, która kibicuje klubowi mającemu aż 16 mistrzostw Anglii i całe 11 pucharów tegoż kraju :D To w porównaniu z Barceloną jest nędzne, nie wspominając o Realu. Poza tym "niemile widziane jest napinanie się i teksty "XXX jest najlepsze, reszta to syf", czyż nie? ;>

Dnia 25.04.2008 o 19:18, temek napisał:

przez co nie jesteście obiektywnni.

Aaa obiektywizm = zgadzanie się z temkiem. Ok, zapamiętam.

Dnia 25.04.2008 o 19:18, temek napisał:

Skoro United grali słabiutko i nic nie robili tylko modlili się, żeby nie stracić bramki,
to jak słaba musi być Barcelona, że nie potrafi pokonać tak słabo grajacego zespołu ?

Jak słaba musi być? Może raczej jak słaba musi być jej skuteczność? Owszem, jest koszmarna. To jest fakt i dokładnie to samo było z Espanyolem. Z tym, że Espanyol zagrał lepiej od Manchesteru.

Dnia 25.04.2008 o 19:18, temek napisał:

Pisałem szybko posta to się pomyliłem (tymbardziej, że Valdesa dodałem na samym końcu),a
wy nie cwaniakujcie, bo sami nieraz robicie takie byki i piszecie takie brednie, że żal.

Takie jak "tymbardziej"? ;> Przykłady poproszę.

Dnia 25.04.2008 o 19:18, temek napisał:

Jednak to nic nie zmiania, nadal 11>10, a wybrałem te kluby, ponieważ sa to najlepsze
kluby danych lig, przez ostatnie kilka lat.

A czemu akurat najlepsze dwa kluby, a nie trzy? Cztery? Pięć? Bo wtedy już nie będzie pasować do teorii? :))

Dnia 25.04.2008 o 19:18, temek napisał:

mikal15 nie wiem jak w twojej główce się uroiło, że Stec mówił, że ManU rozniesie barkę
na Camp Nou.]

"- wszelkie osobiste wycieczki w dyskusji będą bezwzględnie i surowo karane. Jeśli ktoś nie potrafi rozmawiać za pomocą wymiany argumentów i musi sięgać po obrażanie dyskutanta, to nie ma dla niego tutaj miejsca;" Wprawdzie nie jestem moderatorem, ale prosiłbym cię o powstrzymanie się od takich tekstów pod moim adresem, ponieważ bezpośrednio mnie to dotyczy. Z góry dziękuję.

Dnia 25.04.2008 o 19:18, temek napisał:

Powedział, że może paść taki wynik na Old Trafford

Wiem to z drugiej ręki, więc dosyć prawdopodobne, że się pomyliłem. Choć i tak bardziej ufam osobie, od której to wiem niż tobie :)

A zostawiając już tę bezcelową dyskusję, bo w końcu wg nowej definicji słowa obiektywizm, jestem nieobiektywny...Orientuje się ktoś, czy wygranie Ligi Mistrzów daje bezpośredni w niej udział w następnym sezonie? Nie pamiętam, czy Milan grał ostatnio w eliminacjach, choć wydaje mi się, że nie. A wiem, że zmiana przepisów była po tym, co zrobił Liverpool w sezonie 2004/2005...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 19:30, mikal15 napisał:

A zostawiając już tę bezcelową dyskusję, bo w końcu wg nowej definicji słowa obiektywizm,
jestem nieobiektywny...Orientuje się ktoś, czy wygranie Ligi Mistrzów daje bezpośredni
w niej udział w następnym sezonie? Nie pamiętam, czy Milan grał ostatnio w eliminacjach,
choć wydaje mi się, że nie. A wiem, że zmiana przepisów była po tym, co zrobił Liverpool
w sezonie 2004/2005...


Milan nie grał w eliminacjach w tym roku, więc wygrana LM daje bezpośredni w niej udział w następnym sezonie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 19:30, mikal15 napisał:

Orientuje się ktoś, czy wygranie Ligi Mistrzów daje bezpośredni
w niej udział w następnym sezonie? Nie pamiętam, czy Milan grał ostatnio w eliminacjach,
choć wydaje mi się, że nie. A wiem, że zmiana przepisów była po tym, co zrobił Liverpool
w sezonie 2004/2005...

Tak. Po sytuacji z The Reds nastąpiła zmiana przepisów i teraz zwycięzca ma zagwarantowany udział w fazie grupowej. W tym sezonie z włoskich zespołów w eliminacjach grało jedynie Lazio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 19:30, mikal15 napisał:

I mówi to osoba, która kibicuje klubowi mającemu aż 16 mistrzostw Anglii i całe 11 pucharów
tegoż kraju :D To w porównaniu z Barceloną jest nędzne, nie wspominając o Realu. Poza
tym "niemile widziane jest napinanie się i teksty "XXX jest najlepsze, reszta to syf",
czyż nie? ;>


Barcelona....mówisz o tym klubie, który ostatni nic nie potrafi wygrać ?

Dnia 25.04.2008 o 19:30, mikal15 napisał:

Aaa obiektywizm = zgadzanie się z temkiem. Ok, zapamiętam.


Widzę, że robisz postępy ;p

Dnia 25.04.2008 o 19:30, mikal15 napisał:

Jak słaba musi być? Może raczej jak słaba musi być jej skuteczność? Owszem, jest koszmarna.
To jest fakt i dokładnie to samo było z Espanyolem. Z tym, że Espanyol zagrał lepiej
od Manchesteru.


Cholerny brak skuteczności!
Co on chce od biednych i niewinnych piłkarzy Barcelony ?
Oni są idealni, a skuteczności to nie ich wina i nie świadczy o ich formie i umiejętnościach!
Tak ?

Dnia 25.04.2008 o 19:30, mikal15 napisał:

Takie jak "tymbardziej"? ;> Przykłady poproszę.


Najlepszym przykładem jest przekrecanie słów Steca

Dnia 25.04.2008 o 19:30, mikal15 napisał:

A czemu akurat najlepsze dwa kluby, a nie trzy? Cztery? Pięć? Bo wtedy już nie będzie
pasować do teorii? :))


Jak chcesz to sprawdź kolejne dwa kluby w tych ligach i zobaczysz czy mi będą pasować do teorii cz nie.

Dnia 25.04.2008 o 19:30, mikal15 napisał:

"- wszelkie osobiste wycieczki w dyskusji będą bezwzględnie i surowo karane. Jeśli ktoś
nie potrafi rozmawiać za pomocą wymiany argumentów i musi sięgać po obrażanie dyskutanta,
to nie ma dla niego tutaj miejsca;" Wprawdzie nie jestem moderatorem, ale prosiłbym cię
o powstrzymanie się od takich tekstów pod moim adresem, ponieważ bezpośrednio mnie to
dotyczy. Z góry dziękuję.


Nie dziękuj, bo nie mam zamiaru spełniać twoich próśb. A z tego co wiem udawanie moderatora też nie jest mile widziane.
---------------------------

http://wislakrakow.com/www/showarticle.php?articlei d=17833

To się porobiło
Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Tak mi się właśnie coś kojarzyło ;) Teraz rozumiem odpuszczenie walki o drugą lokatę w lidze na rzecz walki o finał LM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 19:18, temek napisał:

mikal15, mesiu59
Siła złego na jednego.

Siła argumentów na ich brak.

Dnia 25.04.2008 o 19:18, temek napisał:

Jesteście ślepo zapatrzeni w te swoje nędzne klubiki,

Aha, a ty nie. Dziękuję, że mnie uświadomiłeś. Ide kibicować jakimś mocarzom z Anglii.

Dnia 25.04.2008 o 19:18, temek napisał:

przez co nie jesteście obiektywnni.

A ty jesteś. xD

Dnia 25.04.2008 o 19:18, temek napisał:

Skoro United grali słabiutko i nic nie robili tylko modlili się, żeby nie stracić bramki,
to jak słaba musi być Barcelona, że nie potrafi pokonać tak słabo grajacego zespołu ?

No Barcelona jest w ty sezonie dość słąba, jak tu wiele osób mówiło, a mimo to ManU tylko beznadziejnej skutecznośći zawdzięcza fakt,że nie został pobity przez słabą Barcę.

Dnia 25.04.2008 o 19:18, temek napisał:

Pisałem szybko posta to się pomyliłem (tymbardziej, że Valdesa dodałem na samym końcu),a
wy nie cwaniakujcie,

Dobrze. Sory.

Dnia 25.04.2008 o 19:18, temek napisał:

bo sami nieraz robicie takie byki i piszecie takie brednie, że żal.

Wierzę na słowo. x>

Dnia 25.04.2008 o 19:18, temek napisał:

Jednak to nic nie zmiania, nadal 11>10, a wybrałem te kluby, ponieważ sa to najlepsze
kluby danych lig, przez ostatnie kilka lat.

Przez ile KONKRETNIE?

Jednym słowek Temek, jesteś fajny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 20:03, temek napisał:

Barcelona....mówisz o tym klubie, który ostatni nic nie potrafi wygrać ?

Ostatnio, czyli drugi sezon. Ok. Czyli nędzne klubiki to też Chelsea, Arsenal i Liverpool. Tak więc liga angielska to liga samych nędznych klubów - no przepraszam, poza jednym. Bo ktoś musi zdobyć mistrzostwo i w konsekwencji coś wygrać :)

A idąc tym tokiem myślenia, że jak się nie wygrywa = jest się nędznym...możesz mi przypomnieć, kiedy ostatnio jakiś angielski klub wygrał europejski puchar? W 2005 roku? A wcześniej w 2001? :D Jedynym angielskim klubem, który nie jest nędzny w Europie jest więc Liverpool - tylko on wygrał w XXI wieku jakiś europejski puchar ;]

Dnia 25.04.2008 o 20:03, temek napisał:

Cholerny brak skuteczności!
Co on chce od biednych i niewinnych piłkarzy Barcelony ?
Oni są idealni, a skuteczności to nie ich wina i nie świadczy o ich formie i umiejętnościach!
Tak ?

Nie. Skuteczność oczywiście nie świadczy o umiejętnościach (tzn nie skuteczność w krótkim okresie), ale o formie jak najbardziej. Jesteśmy bez formy, nie mamy skuteczności. To przyznaję ja. A ty mówisz jeszcze, że Barcelona jest słabiutka i koszmarna. Idąc więc twoim tokiem rozumowania: jak słaby jest Manchester, ze nie mógł pokonać tak koszmarnego zespołu, a co więcej nawet wyjść przez dłuższy czas z własnej połowy? ;]

Dnia 25.04.2008 o 20:03, temek napisał:

Najlepszym przykładem jest przekrecanie słów Steca

Przecież powiedziałem, że ci nie wierzę. Masz może nagranie albo coś?

Dnia 25.04.2008 o 20:03, temek napisał:

Jak chcesz to sprawdź kolejne dwa kluby w tych ligach i zobaczysz czy mi będą pasować
do teorii cz nie.

Arsenal: Walcott. Liverpool: Carragher, Gerrard, Crouch. Łącznie więc 4 piłkarzy w dwóch klubach. To już sam Villarreal ma więcej, więc nie ma sensu nawet dodawać tych z Valencii (Villa, Silva, Albelda, Canizares itd) albo Sevilli (Palop, Navas, D.Capel). Raczej nie bardzo to pasuje do teorii, że w czołowych angielskich zespołach gra więcej Anglików niż w czołowych hiszpańskich zespołach Hiszpanów...

Dnia 25.04.2008 o 20:03, temek napisał:

Nie dziękuj, bo nie mam zamiaru spełniać twoich próśb.

Cóż, świadczy to tylko o kulturze.

Dnia 25.04.2008 o 20:03, temek napisał:

A z tego co wiem udawanie moderatora też nie jest mile widziane.

Toteż zaznaczyłem wyraźnie (widocznie jak widać dla niektórych nie dosyć wyraźnie), że tego nie robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować