Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2008 o 20:03, temek napisał:

Barcelona....mówisz o tym klubie, który ostatni nic nie potrafi wygrać ?

LOL. Barcelona wygrała przez ostatnie 3 sezony, LM i majstra 2 razy. Przez ten okres ManU może pochwalić się tylko mistrzostwem. Jednym. Jak biednie.

Dnia 25.04.2008 o 20:03, temek napisał:

Widzę, że robisz postępy ;p

Brawo! Pojechałeś mędrcu.

Dnia 25.04.2008 o 20:03, temek napisał:

Cholerny brak skuteczności!
Co on chce od biednych i niewinnych piłkarzy Barcelony ?
Oni są idealni, a skuteczności to nie ich wina i nie świadczy o ich formie i umiejętnościach!
Tak ?

Po co wypisujesz bzdety? Jak chcesz sobie podziamdzać to wbij na onet.pl.

Dnia 25.04.2008 o 20:03, temek napisał:

Najlepszym przykładem jest przekrecanie słów Steca

Przekręcanie? Ja nie wiem co stec powiedział, ale czekam na jakieś linki potwierzające twoją wersję, albo niech jakaś inna osoba się wypowie, bo narazie to jest twoja wersja, na wersję Mikala.

Dnia 25.04.2008 o 20:03, temek napisał:

Jak chcesz to sprawdź kolejne dwa kluby w tych ligach i zobaczysz czy mi będą pasować
do teorii cz nie.

Nie pasują. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się, ale takie gadanie zaczęło już mnie troszki denerwować.

Dnia 25.04.2008 o 20:03, temek napisał:

Jak chcesz to sprawdź kolejne dwa kluby w tych ligach i zobaczysz czy mi będą pasować
do teorii cz nie.


Pewnie, że nie pasują. Weźmy sezon bieżący:

ManU - 6 Anglików regularnie występujących
Chelsea - 5
Arsenal - 0 (ciekawostka: w pełnej kardze Arsenalu (ponad 30 zawodników) jest tylko trójka Anglików: Hoyte, Gilbert i Walcott)
Liverpool - 3 (licząc Croucha, który przecież gra prawie tyle samo meczy co jego zmiennik - Kuyt)

Daje nam to 14 Anglików w czterech największych Angielskich klubach.

Barcelona - 5
Real - 4
Villareal - 5
Atletico - 5

I 19 Hiszpanów. Coś tych Anglików mniej, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 18:29, dawidos170 napisał:

Wojman a możesz mi streścić co ten gość napisał do mnie ?


Jak chcesz koniecznie wiedziec, to zglos sie do mnie na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 19:21, Dekerinho6 napisał:

> > Szkoda że w meczu MenU-Barcelona było 0-0...
>
> No szkoda szczególnie tego karnego crisa byłoby ciekawiej
No może ciekawiej by nie było znowu jakoś strasznie ale zawsze zamiast 0:0 było by 0:1
:P a to już jest duża różnica ale nie ma co narzekać bo walka była zacięta :D


Masz rację największe dla mnie zaskoczenie to gra obronna samego Rooney''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polonia Bytom zremisowała z Ruchem Chorzów 1:1
wynik na pewno sie cieszy gospodarzy którzy walczą o utrzymanie, a gościom w tym sezonie chyba już nic złego się nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 20:25, mesiu59 napisał:

LOL. Barcelona wygrała przez ostatnie 3 sezony, LM i majstra 2 razy. Przez ten okres
ManU może pochwalić się tylko mistrzostwem. Jednym. Jak biednie.


Hehe, macie wpadkę!
Możę najpierw ustalcie wspólną wersją z mikalem ?
on twierdzi co innego.

Dnia 25.04.2008 o 20:25, mesiu59 napisał:

Brawo! Pojechałeś mędrcu.


No, dzięki. Chcesz autograf ?

Dnia 25.04.2008 o 20:25, mesiu59 napisał:

Po co wypisujesz bzdety? Jak chcesz sobie podziamdzać to wbij na onet.pl.


Ktoś cię zmusza do odpisywania na te bzdety ?

Dnia 25.04.2008 o 20:25, mesiu59 napisał:

Przekręcanie? Ja nie wiem co stec powiedział, ale czekam na jakieś linki potwierzające
twoją wersję, albo niech jakaś inna osoba się wypowie, bo narazie to jest twoja wersja,
na wersję Mikala.


Stec powiedział, że ManU może pokonać 5:0 Barelonę na Old Trafford, a nie na Camp Nou. Jak nie wierzycie to linków sobie sami poszukajcie

Dnia 25.04.2008 o 20:25, mesiu59 napisał:

Nie pasują. :(


A to peszek ^^

mesiu59, mikal15

Czas kończyć tą "rozmowę", i tak do niczego to nie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 22:53, temek napisał:

Hehe, macie wpadkę!
Możę najpierw ustalcie wspólną wersją z mikalem ?
on twierdzi co innego.

Jak to? przecież sobie nie przeczymy, więc wszystko jest OK.

Dnia 25.04.2008 o 22:53, temek napisał:

No, dzięki. Chcesz autograf ?

Hala.

Dnia 25.04.2008 o 22:53, temek napisał:

Ktoś cię zmusza do odpisywania na te bzdety ?

Tak. Twój poziom nie pozwala pozostać obojętnym. :>

Dnia 25.04.2008 o 22:53, temek napisał:

Stec powiedział, że ManU może pokonać 5:0 Barelonę na Old Trafford, a nie na Camp Nou.
Jak nie wierzycie to linków sobie sami poszukajcie

Nie. :) Tak. Nie. :)

Dnia 25.04.2008 o 22:53, temek napisał:

A to peszek ^^

Nie peszek, tylko myśleć trzeba więcej. Nie zwalaj tutaj na przypadek. ;]

Dnia 25.04.2008 o 22:53, temek napisał:

mesiu59, mikal15

Czas kończyć tą "rozmowę", i tak do niczego to nie prowadzi

Aha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 22:53, temek napisał:

Hehe, macie wpadkę!
Możę najpierw ustalcie wspólną wersją z mikalem ?
on twierdzi co innego.

Ale ossochozzi? To my mamy jakąś wspólną wersję ustalać? Stwierdziłeś, że Barcelona ostatnio nic wygrać nie może - traktuję więc "ostatnio" jako zeszły sezon, no bo inaczej wygrywała "coś" od kilku lat. Domyślam się zresztą, że wybór zeszłego sezonu był nieprzypadkowy, bo to nie tylko jedyny, ostatnich latach, kiedy Barcelona niczego nie wygrała, ale także jedyny, kiedy cokolwiek wygrał Manchester. W każdym razie jeśli nazywasz Barcelonę "nędznym klubikiem" bo miała jeden sezon bez wygranego pucharu, to tak samo powinieneś nazywać inne takie zespoły, a że w lidze angielskiej jest ich więcej, bo Anglicy nie zwykli wygrywać europejskich pucharów...to sam widzisz, która liga jest nędzna ;)

Szkoda, miałem jeszcze nadzieję, że mi np. udowodnisz iż 19 to mniej od 14 (bo na to musi wskazywać twoja teoria, skoro Anglików jest więcej od Hiszpanów), no ale widocznie się nie doczekam. Cóż, spojrzałem na twoją datę urodzenia, widzę, że ten sam rocznik co ja. Współczuję ci, bo wiesz zapewne, że odkąd jesteś na świecie Manchester wygrał 1 (słownie: JEDEN) europejski puchar ;)) I to niech może najlepiej świadczy o wielkości tego klubu ;]

Cóż, cała dyskusja się toczyła wokół twojej teorii, że Hiszpanów w czołowych hiszpańskich zespołach jest mniej niż Anglików w czołowych angielskich. Jak widzisz przeczą temu po prostu liczby i rzeczywiście lepiej to zakończmy, no chyba, że dalej masz nadzieję, że przekonasz kogoś, że czarne jest białe, a białe jest czarne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>to sam widzisz, która liga jest nędzna ;)

Zatrudnij się we FF - może Cię tam docenią ;) Swoją drogą coś mi się o uszy obiło,że najsilniejszą ostatnio ligą świata jest Premiership... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 00:03, mikal15 napisał:

Ale ossochozzi? To my mamy jakąś wspólną wersję ustalać?


Napisałeś, że: Barcelona....mówisz o tym klubie, który ostatni nic nie potrafi wygrać ?
"Ostatnio, czyli drugi sezon. Ok."
On twierdzi, że: "Barcelona wygrała przez ostatnie 3 sezony, LM i majstra 2 razy"

Skoro, przez ostatnie trzy sezony Barcelona wygrała 2x ligę i 1x LM, a przez ostatnie dwa nic nie wygrała, to wychodzi, że przez jeden sezon 2 razy wygrała w Primera Division i raz LM.
Wow,to musiało być coś!

Dnia 26.04.2008 o 00:03, mikal15 napisał:

Stwierdziłeś, że Barcelona ostatnio
nic wygrać nie może - traktuję więc "ostatnio" jako zeszły sezon, no bo inaczej wygrywała
"coś" od kilku lat. Domyślam się zresztą, że wybór zeszłego sezonu był nieprzypadkowy,
bo to nie tylko jedyny, ostatnich latach, kiedy Barcelona niczego nie wygrała, ale także
jedyny, kiedy cokolwiek wygrał Manchester. W każdym razie jeśli nazywasz Barcelonę "nędznym
klubikiem" bo miała jeden sezon bez wygranego pucharu, to tak samo powinieneś nazywać
inne takie zespoły, a że w lidze angielskiej jest ich więcej, bo Anglicy nie zwykli wygrywać
europejskich pucharów...to sam widzisz, która liga jest nędzna ;)


Bardzo fajna teoria, tylko powiedz mi gdzie ja napisałem, że Liga H iszpańska jest nędzna ?
Albo, gdzie napisałem, że jeśli ktoś nie wygrywa to jest nędzny ?
Napisałem tylko "te swoje nędzne klubiki", nawet nie podałem jakie, więc nie mów, że oś napisałem, jeśli tego nie zrobiłem.

Dnia 26.04.2008 o 00:03, mikal15 napisał:

Szkoda, miałem jeszcze nadzieję, że mi np. udowodnisz iż 19 to mniej od 14 (bo na to
musi wskazywać twoja teoria, skoro Anglików jest więcej od Hiszpanów), no ale widocznie
się nie doczekam. Cóż, spojrzałem na twoją datę urodzenia, widzę, że ten sam rocznik
co ja. Współczuję ci, bo wiesz zapewne, że odkąd jesteś na świecie Manchester wygrał
1 (słownie: JEDEN) europejski puchar ;)) I to niech może najlepiej świadczy o wielkości
tego klubu ;]

Cóż, cała dyskusja się toczyła wokół twojej teorii, że Hiszpanów w czołowych hiszpańskich
zespołach jest mniej niż Anglików w czołowych angielskich. Jak widzisz przeczą temu po
prostu liczby i rzeczywiście lepiej to zakończmy, no chyba, że dalej masz nadzieję, że
przekonasz kogoś, że czarne jest białe, a białe jest czarne ;)


Ech....powiedz mi gdzie napisałem, że "Hiszpanów w czołowych hiszpańskich
zespołach jest mniej niż Anglików w czołowych angielskich". Stwierdziłem tylko, że w środowym meczu na biosku było wiecej Anglików niż Hiszpanów. A licząc piłkarzy w tych klubach chciałem udowodnić, że róznica między Anglikami w angielskich klubach a Hiszpanami w hiszpańskich klubach nie jest dużo.

mesiu59

Dnia 26.04.2008 o 00:03, mikal15 napisał:

Nie. :) Tak. Nie. :)


Łykni te swoje różowe tabletki, może wtedy głosy, które chyba ci dokuczają odejdą i będziesz mogł zdecydować czy tak czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 11:08, temek napisał:

Napisałeś, że: Barcelona....mówisz o tym klubie, który ostatni nic nie potrafi wygrać
?
"Ostatnio, czyli drugi sezon. Ok."
On twierdzi, że: "Barcelona wygrała przez ostatnie 3 sezony, LM i majstra 2 razy"

Skoro, przez ostatnie trzy sezony Barcelona wygrała 2x ligę i 1x LM, a przez ostatnie
dwa nic nie wygrała, to wychodzi, że przez jeden sezon 2 razy wygrała w Primera Division
i raz LM.
Wow,to musiało być coś!

Po prosttu wydaje mi się, że Mikal założył, że w tym sezonie Barca już nic nie wygra, a ja mówiłem o 3 poprzednich sezonach, bo ten się jeszcze nie skończył, a wszystko jest możliwe.
m tylko "te swoje nędzne klubiki", nawet nie podałem jakie, więc nie mów, że
, cała dyskusja się toczyła wokół twojej teorii, że Hiszpanów w czołowych hiszpańskich

Dnia 26.04.2008 o 11:08, temek napisał:

Ech....powiedz mi gdzie napisałem, że "Hiszpanów w czołowych hiszpańskich
zespołach jest mniej niż Anglików w czołowych angielskich". Stwierdziłem tylko, że w
środowym meczu na biosku było wiecej Anglików niż Hiszpanów. A licząc piłkarzy w tych
klubach chciałem udowodnić, że róznica między Anglikami w angielskich klubach a Hiszpanami
w hiszpańskich klubach nie jest dużo.

Jasne. Moim klubkiem jest Real, a Mikala Barca, więc to te kluby nazwałeś nędznymi i zrobiłeś to świadomie, więc nie odwracaj kotka ogonem synek.

Dnia 26.04.2008 o 11:08, temek napisał:

mesiu59
Łykni te swoje różowe tabletki, może wtedy głosy, które chyba ci dokuczają odejdą i będziesz
mogł zdecydować czy tak czy nie.

Ulala. Widzę, że nie masz argumentów, bo zaczynają się wycieczki i cukier skacze. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 07:42, dawidos170 napisał:

Zatrudnij się we FF - może Cię tam docenią ;) Swoją drogą coś mi się o uszy obiło,że
najsilniejszą ostatnio ligą świata jest Premiership... ;)

Noo jak tobie się obiło to tak musi być. Ja rozumiem, że coś co ci się obiło o uszy jest ważniejsze od takich faktów jak ranking UEFA albo to, że w XXI wieku kluby angielskie (a właściwie klub) wygrały całe dwa europejskie puchary...a można ich było wygrać 14 (dla porównania4 kluby hiszpańskie wygrały ich 5, a Włosi mają takie same osiągnięcia jak Anglicy, oczywiście przyjmując na korzyść Brytyjczyków, że Liga Mistrzów = P. Uefa).

Również jeśli mówimy nie tylko o historii najnowszej, ale tej ogólnej to kluby hiszpańskie wygrywały Ligę Mistrzów 11 razy, tyle samo włoskie, a angielskie 10. Puchar Uefa zaś (a wcześniej Puchar Miast Targowych) 11 razy padał łupem Hiszpanów, 10 razy Włochów i tyle samo Anglików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh edycja minęła. A ja chciałbym dodać jeszcze jak wygląda statystyka przegranych finałów, bo tym ostatnio niektórzy kibice angielscy się chłepią:

Hiszpanie do finału LM dotarli, a następnie w nim przegrali 9 razy, Włosi 14 razy, zaś Anglicy...4. W Pucharze UEFA rozkłada się to wszystko bardzo równo, po siedem razy porażki w finałach.

Podsumowując więc przez ostatnie 10 lat najwięcej zdobytych trofeów na arenie europejskiej mają Hiszpanie (4 razy LM oraz 3 razy Puchar UEFA). Nawet zawężając to powiedzmy do ostatnich 5 lat to również Hiszpanie prowadzą, tym razem z 4 zdobytymi pucharami. Przez całą historię również Hiszpanie wygrali najwięcej pucharów, zaś najczęściej w finale grali Włosi. Gdzieś za plecami tej dwójki są ci mocarni Anglicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dzisiaj wielkie starcie na Stamfford Bridge. Wydaje mi się że Chelsea może sprawić niespodziankę i wygrać np 2-0 jednak jestem pewien że piłkarze z Londynu będą dominować w tym spotkaniu i pierwsi strzelą gola:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 11:59, mikal15 napisał:

/.../


Zważywszy na to,że jeśli dla Ciebie statystyki są wykładnią siły to zapewne przytoczyć Ci muszę rację. W tym roku 3 zespoły z Anglii w półfinale, cztery w ćwierć. Ostatnie 4 sezony - w finale jest zespół angielski. Dla porównania dwa razy włoski i tylko raz hiszpański z opcją,że po raz drugi będzie Barcelona.

http://www.pilka.sport24.pl/news/show/54385/inne/beckenbauer_anglia_ma _najsilniejsza_lige_na_swiecie/

W pierwszej piątce najsilniejszych drużyn na świecie jest tak : 3 z Anglii, jedna z Włoch i Hiszpanii.

http://www.iffhs.de/?b6e20fa3002f70d00ee2d17f7370eff3702bb1c2bb0e na rok 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 13:49, dawidos170 napisał:

W tym roku 3 zespoły z Anglii w półfinale, cztery w ćwierć. Ostatnie 4 sezony - w finale jest zespół angielski.

Ale co z tego? To tylko pokazuje słabość w decydujących momentach. A to, że przez ostatnie 2 sezony 3 z 4 możliwych europejskich pucharów wygrali Hiszpanie, a 1 Włosi to się już nie liczy. Bo Anglicy dochodzą do ćwierćfinału :D Jak wiadomo ważniejsze jest to, kto doszedł do ćwierćfinału, a nie to kto wygrał.

No ale rozumiem, skoro tak powiedział Beckenbauer, to tak jest. Chyba, że chodzi o ranking IFFHS, no to w takim razie:

8.Hamburger SV
9.FC Barcelona
29.Real Madrid CF

Urocze :)) Barcelona > Getafe > Villarreal > Real. Fajnie by było. Jeśli uważasz ten ranking za wiarygodny, to naprawdę nie mamy o czym rozmawiać :D

No ale dobrze, że przynajmniej próbujesz podawać jakieś argumenty. Najsilniejsza liga świata powinna mieć najsilniejszych piłkarzy. To teraz powiedz mi kiedy ostatnio zdobywca Złotej Piłki był z angielskiego klubu :) Wydaje mi się, że w 2001 roku, a wcześniej to trudno powiedzieć, trzeba by się było cofnąć pewnie do lat 60, o ile nie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zasłużone prowadzenie Chelsea, świetny strzał Ballacka, szkoda też, że J. Cole nie trafił gdzieś w pierwszych 15 minutach pierwszej połowy, słupek uratował MAnU. Vidic fajny cios w ryj zaliczył ;-D Quiz dla fanów ManU : ile zębów zostanie Vidicowi po meczu z Chelsea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 14:43, Mistic napisał:

Quiz dla fanów ManU : ile zębów zostanie Vidicowi po meczu z Chelsea?

Niech zostanie mu tyle, by skutecznie kasal napastnikow Barcelony we wtorek. ;-) Oby ManU dzis jednak pokonalo Chelsea, bo porazka raczej nie wplynie na nich motywujaco przed rewanzem z Blaugrana w LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 14:04, mikal15 napisał:

>/.../


PUEFA jest zazwyczaj słabiej obstawiony ale tak tam dominują Hiszpanie. Hmm i jakie to są 4 możliwe puchary w Europie do zdobycia ? Superpuchar też liczysz ?

Dnia 26.04.2008 o 14:04, mikal15 napisał:

Urocze :)) Barcelona > Getafe > Villarreal > Real. Fajnie by było. Jeśli uważasz
ten ranking za wiarygodny, to naprawdę nie mamy o czym rozmawiać :D


Sorry co wygrał ostatnio Real ?

Dnia 26.04.2008 o 14:04, mikal15 napisał:


No ale dobrze, że przynajmniej próbujesz podawać jakieś argumenty. Najsilniejsza liga
świata powinna mieć najsilniejszych piłkarzy. To teraz powiedz mi kiedy ostatnio zdobywca
Złotej Piłki był z angielskiego klubu :) Wydaje mi się, że w 2001 roku, a wcześniej to
trudno powiedzieć, trzeba by się było cofnąć pewnie do lat 60, o ile nie dalej...


Hmm od kiedy to jeden człowiek świadczy o potędze ligi?

Skoro uważasz,że IFFHS się nie zna to już napisałem - zapraszam może w FF Cię docenią.

I jeszcze jedno - dlaczego dla Ciebie siła jest pojmowana jednostkowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować