Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2008 o 23:37, Smooqu napisał:

Real - Athletic 3:0!!!1 Świetna gra Blancos!

Dokładnie wynik bardzo mnie satysfakcjonujący, choć nie wiele mogę powiedzieć o grze ponieważ meczu nie widziałem. Wiem, że gracze z Bilbao mieli karnego czy Casillas obronił? Teraz już mistrzostwo Hiszpanii jest na wyciągnięcie ręki. 4 kolejki do końca i 10 pkt przewagi nad Villareal, Barcelona już się nie liczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 23:37, Smooqu napisał:

Milan gra jeszcze z Interem. Tutaj upatrywałbym szans na potknięcie

Real - Athletic 3:0!!!1 Świetna gra Blancos!

Racja od samego początku już bardzo dobrze zaczeli grać ale potem jak już wpadły te bramki to dopiero sie rozkręcili takie mecze to ja mogę oglądać :P Ogólnie było super. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 07:57, Mroczny Elf99 napisał:


> Real - Athletic 3:0!!!1 Świetna gra Blancos!
Dokładnie wynik bardzo mnie satysfakcjonujący, choć nie wiele mogę powiedzieć o grze
ponieważ meczu nie widziałem. Wiem, że gracze z Bilbao mieli karnego czy Casillas obronił?
Teraz już mistrzostwo Hiszpanii jest na wyciągnięcie ręki. 4 kolejki do końca i 10 pkt
przewagi nad Villareal, Barcelona już się nie liczy..


Atheltic po za tym karnym miał kilka niezłych strzałów ale San Iker wszystko bronił bez problemów. Ładnie zagrał Higuain, asysta + gol. Szkoda że Raul nic nie strzelił ale kapitan był cosik niewidoczny dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja coś napiszę o meczu Realu. Man of the Match oczywiście Iker. Miał 5 interwencji. Jedna była zwykła, ale pozostałe 4 to chowają się Buffon z Cechem. Obrona bardzo pewnie, karniak taki średniawy, ale Heinze odkupił tą interwencję innymi i tyle. Marcelo z Ramosem szaleli na bokach. Gago to już się czuje pewnie jakby grał na środku pola w najlepszym klubie świata od conajmniej 5 lat. Sneijder- jak na niego to średniawio, ale daj Bóg Barcelonie tak średnio grającego rozgrywającego, to by mieli mistrza jak nic. Guti- ten gość mnie fascynuje. Podrepta sobie przez cały mecz, postoi w środku pola, ale jak strzeli to bramkarz leci w zupełnie przeciwną stronę i tylko dzięki temu że Guti nie trafił nie było gola. Jak stoi na środku z piłką i się rozgląda to po prostu wiem, że za chwilę stanie się coś wielkiego- jak Michael Jordan, gdy skacze to wie, że stanie się coś wielkiego. Guti jest po prostu niesamowity, 80 minut stoi ale przez 10 minut zapewnia sobie pierwsze miejsce w rankingu asystujących. Robinho dobry meczyk, kręcił tam obrońcami niemiłosiernie, ale widać, że to jeszcze nie to. Raul dziś słabiej, ale miał jakieś problemy w tygodniu, zresztą ostatnio strzelał cały czas, więc ktoś musiał go wyręczyć. Tym kimś był dziś Saviola, który zagrał tak, że przestałem chcieć jego odejścia. Mam nadzieję, że to nie był chwilowy wyskok. Teraz zmiany- Schuster ma nosa. Gol Robbena na 2:0- tak grają najlepsze kluby świata- na skrzydło, fenomenalne dośrodkowanie, i Robben otoczony przez 4 obrońców strzela gola. Gol na 3:0 to zwykły klopsik, chociaż Higuain zachował zimną krew jak przystało na napastnika. Podsumowując, dobre spotkanie, ładne przebitki na widok stadionu i głośne "Ole" przy każdym podaniu od ~75 minuty. Teraz tylko zwycięstwo z Osasuną i wiecie co będzie?? Szpaler Barcelony na Bernabeu, pierwszy raz w historii. Ależ to będzie widok. Nagram sobie to i będę pokazywał wnukom :) Hala Madrid!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie przewidywania na jutrzejszy mecz na Old trafford? Ja wietrzę małą niespodziankę, bo słowo sensacja była by z góry przesadzona:P. Tak więc moim zdaniem Barcelona szybko strzeli bramkę, potem manchester będzie przeprowadzał szaleńcze ataki przez resztę spotkania i mecz skończy się wynikiem 1-1 co to oznacza wszyscy wiemy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Ty, wierzę w szybką bramkę Barcelony i mam nadzieję, że piłkarze Barcy nie dadzą się zamknąć później na swojej połowie, bo byłaby tragedia. Powinni zagrać jak na Camp Nou, tylko dużo skuteczniej. Nawet jeśli strzelą szybko bramkę to powinni przycisnąć Manchester i dalej, chociaż już mniejszym nakładem sił, próbować strzelić kolejnego gola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja z innej beczki,bo o pewnym transferze.
Jak wiadomo sezon dla Tottenhamu się już de facto skończył,bo z PU odpadliśmy,w lidze już nic nas nie czeka,a start w Europie mamy zagwarantowany (dzięki zdobyciu CC) nic więc dziwnego,że mnie jako kibica bardziej interesują nadchodzące transfery zwłaszcza,że jeden z nich już się dokonał. Zawodnikiem Tottenhamu został jeden z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy,Chorwat Luka Modric. Cena za niego to ok.15 mln funtów. Transfer cieszy,bo widać,że coś się na WHL dzieje i być może w przyszłym sezonie powróci temat walki o LM. Co do Luki to pewną renomę związaną z całym zawirowaniem transferowym na jego punkcie w Europie już ma,zaś o prawdziwej klasie zawodnika wiele powiedzieć nie mogę,bo jak słusznie zauważył kiedyś chyba mikal kto z nas pasjonuje się ligą chorwacką lub ma w ogóle możliwość jej oglądania? xD Liczę jednak,że Chorwat sprawdzi się na WHL. No i utarliśmy w końcu nosa Arsenalowi i Chelsea,którzy podobno też o niego zabiegali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 18:24, mati285 napisał:

(...) Zawodnikiem Tottenhamu został jeden z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy,Chorwat Luka Modric. Cena za niego to ok.15 mln funtów. (...) No i utarliśmy w końcu nosa Arsenalowi i Chelsea,którzy podobno też o niego zabiegali (...)


No właśnie :| On miał być w Arsenalu! No nic, dzwonię do Wengera niech podbija stawkę ;)
A tak na poważnie to szkoda mi że Modric nie będzie w Arsenalu, zdałby się tam, kolejny młodzik ;]

Co do Tottenhamu to koguty poszły w dół aż miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 19:27, .Darnok napisał:

Janusz W. w życiowej formie :D Polecam ściągnąć, co mocniejsze słowa są ocenzurowane
;]

Oj Janusz W. był w życiowej formie jak Wojciech Kowalczyk po boiskach biegał ;D ("Kowal - prawdziwa historia" - nawet nieźle sie czyta :P)

Dnia 28.04.2008 o 19:27, .Darnok napisał:

Takiego trenera to bym chyba tylko cracovii życzył.

Wiesz no Polonia też po "wypadnięciu" Wdowczyka nie ma za fajno na ławce ;P

Dnia 28.04.2008 o 19:27, .Darnok napisał:

Widzew w 3 lidze.

Myślisz? :P Może oba łódzkie spadną bo Polonia Bytom sie ostatnio wyrywa z tej strefy spadkowej, choć ŁKS też gra dobrze. Będzie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 19:06, struksik napisał:

Co do Tottenhamu to koguty poszły w dół aż miło...

No niestety to głównie skuti początku sezonu,który był...jaki był :) Przez pewien okres już za Ramosa rzecz jasna graliśmy naprawdę ładną dla oka i skuteczną piłkę i nawet myślałem,że będzie szansa ulokować sie gdzieś w pierwszej 8,ale później znowu przyszedł słabszy okres i jest jak jest. Trudno najważniejsze,że wygraliśmy Carling cup i w przyszłym sezonie zagramy w PU ja mam też nadzieję,że powalczymy (w końcu skutecznie) o LM,bo predyspozycje do tego mamy: świetny trener Ramos, silny skład,który ciągle się wzmacnia. W zimie były udane transfery Woodgate''a i Huttona,a teraz Modric,który mam nadzieję nie będzie ostatnim zawodnikiem,który nas zasili.

@Darnok
> http://rapidshare.com/files/111068574/60_90_Wojcik.avi

>Janusz W. w życiowej formie :D Polecam ściągnąć, co mocniejsze słowa są ocenzurowane ;]
Mam drobne problemy z pociągnięciem filmu,ale rozumiem,że to popis Wójcika podczas meczu z Groclinem na temat Fabiniaka. Widziałem to już wczoraj podczas magazynu OE ;)
Ja rozumiem,że podczas meczu emocje mogą ponieść,ale gdy Wójcik na konferencji prasowej po meczu,powiedział,że "Ja tego tego człowieka bronić nie uczyłem" to zastanawiam się czy to odpowiedni człowiek do tej pracy,bo trener powinien też wspierać zawodników w takim momencie,a nie po nich jeździć i to publicznie.

@mała16

Dnia 28.04.2008 o 19:06, struksik napisał:

Widzew w 3 lidze.


>Myślisz? :P Może oba łódzkie spadną bo Polonia Bytom sie ostatnio wyrywa z tej strefy spadkowej, choć ŁKS >też gra dobrze. Będzie ciekawie.
Przypominam,że zostało już tylko jedno wolne miejsce w spadkowej,pierwsze zarezerwował sobie Sosnowiec :)
Pozycja barażowa nie oznacza od razu spadku,więc nie przesądzajmy. Ja bym bardzo chciał by Polonia się utrzymała,bo chłopaki grają naprawdę ambitnie i nadrabiają tym oczywiste braki w technice. Wydaje mi się,że na miejscu barażowym może wylądować Jaga. Klub stacza się po równi pochyłej i w dodatku zwolniono (zbyt pochopnie IMO) Płatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No podczas meczu to Wójcika "troszeczkę" poniosło. A patrząc na grę Fabiniaka to sie mu szczególnie nie dziwię. Wydaje mi sie jednak, że tą sprawę powinien załatwić w szatni, a nie wyzywać go z ławki od... no wiadomo kogo ;)
Może powinien się zacząć uczyć od sir Alexa Fergusona jak rozwiązywać takie problemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 19:41, mała16 napisał:


Wiesz no Polonia też po "wypadnięciu" Wdowczyka nie ma za fajno na ławce ;P


Nie rozumiem. Teraz ich trenerem jest Jerzy Kowalik, dobrze znany z Wisły. Co ma w ogóle jedno do drugiego?

Dnia 28.04.2008 o 19:41, mała16 napisał:

Myślisz? :P Może oba łódzkie spadną bo Polonia Bytom sie ostatnio wyrywa z tej strefy
spadkowej, choć ŁKS też gra dobrze. Będzie ciekawie.


LKS gra aż za dobrze. Ja wiem, że to ''rycerze wiosny'' i tak dalej. Może jestem przewrażliwiony, ale jakoś dziwnie wyglądają te ich wyniki w końcówce sezonu, szczególnie, że niedawno przytrafił im się jakiś sponsor z Litwy (?).
Co do Widzewa, to podobno u Zuba nie było atmosfery w zespole. Skoro u niego nie było, to nie wiem jak nazwać to, co się tam teraz musi dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 20:02, mati285 napisał:

Ja bym bardzo chciał
by Polonia się utrzymała,bo chłopaki grają naprawdę ambitnie i nadrabiają tym oczywiste
braki w technice.


Przede wszystkim można mieć pewność co do jednego - tam jest taka bieda, że nie ma absolutnej możliwości, żeby kupili jakikolwiek mecz ;] Sam awans był w tych warunkach sukcesem.

>Wydaje mi się,że na miejscu barażowym może wylądować Jaga. Klub stacza

Dnia 28.04.2008 o 20:02, mati285 napisał:

się po równi pochyłej i w dodatku zwolniono (zbyt pochopnie IMO) Płatka.


Niestety. Przykro patrzeć, jak spisuje się Jaga w tej rundzie. Zdobyli raptem 4 punkty! Chyba niepotrzebnie założyli sobie przed sezonem, że starczy im 30 punktów do spokojnego utrzymania się, bo najwyraźniej poczuli się zbyt pewnie po jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o wypowiedzi Ronaldo o tym, że jest najlepszy na świecie? Można by powiedzieć że najlepszy jest
Kaka, ale on nie prezentuje chyba zbyt dużej skuteczności i efektowności poza LM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 21:22, Don Zorro napisał:

A co myślicie o wypowiedzi Ronaldo o tym, że jest najlepszy na świecie? Można by powiedzieć
że najlepszy jest
Kaka, ale on nie prezentuje chyba zbyt dużej skuteczności i efektowności poza LM

Hmn Ja bym sie tu może i zgodził ale jednak czy taki najlepszy to nie wiem owszem bardzo ładnie gra i w ogóle ale no jeśli o mnie chodzi to nie mogę powiedzieć że wedłóg mnie najlepszy ale prawie że :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 21:22, Don Zorro napisał:

A co myślicie o wypowiedzi Ronaldo o tym, że jest najlepszy na świecie? Można by powiedzieć
że najlepszy jest
Kaka, ale on nie prezentuje chyba zbyt dużej skuteczności i efektowności poza LM


Facet, to był żart. Bo gdyby był najlepszy to potrafiłby poprowadzić ManU do zwycięstw z silnymi przeciwnikami. CR jest śmieszny, z Watfardem,Boltonem gra ładnie, a jak go pokryje A. Cole to ten zawodnik nie istnieje. Tak samo gdy ManU grało z Milanem, z tego meczu pamiętam tylko (jeśli chodzi o portugalczyka) jak się kiwał i Czerwone Diabły prawie straciły gola z kontry ;P. Chciałbym tego gracza w Realu za 2 sezony jak dojrzeje i zacznie prowadzić swoją drużynę do wielkich zwycięstw walcząc do końca, a nie wiecznie się przewracając próbując wymusić 11 albo wolny.

Trochę po nim pocisnąłem. Różnica między CR7 a Kaką (którego nie lubię) jest taka że Kaka potrafił z indywidualnych akcji strzelić 2 gole na Old Trafford podczas gdy Krysia na San Siro się przewracał co chwilę próbując coś wymusić na arbitrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 21:34, Smooqu napisał:

>
Trochę po nim pocisnąłem. Różnica między CR7 a Kaką (którego nie lubię) jest taka że
Kaka potrafił z indywidualnych akcji strzelić 2 gole na Old Trafford podczas gdy Krysia
na San Siro się przewracał co chwilę próbując coś wymusić na arbitrze.


Wiesz, grał na włoskim boisku to się dostosował do stylu gry Włochów :-P Chociaż akurat Christiano lubi się wywalać po byle dotknięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o C.Ronaldo to i tak teraz moim zdaniem gra słabiej niż dawniej obserwuję go uważnie praktycznie przez każdy mecz i mnie zadziwia niestety negatywnie :(. Bo jakby sie jeszcze bardziej przyłożył to by mógł poprowadzić ManU do zwycięstwa z Rooney''em i innymi piłkarzami teraz jak go oglądam to ciężko mu okiwać jednego zawodnika ale cóż miejmy nadzieje że że wróci do formy a jeśli chodzi o najlepszego piłkarza na świecie tak jak tam już było wspomniane to ja bym pomyślał o MESSIM z Barcy on sie nie poddaje zawsze walczy o piłkę nie idzie po prostu na łatwiznę nie podaje piłki pierwszemu lepszemu piłkarzowi tylko stara sie jak najwięcej okiwać zawodników i mu sie to najczęściej udaje lecz niestety nie zawsze sie to kończy golem a szkoda :( Ale jego gra mnie wciąż zadziwia jeżeli o mnie chodzi to jest u mnie na pierwszym miejscu :P. Owszem są też inni bardzo dobrzy piłkarze no nie mówiąc już o Ronaldinho ale on już niestety nie zadziwia nas a szkoda :) Ale cóż takie moje zdanie na ten temat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, wielka szkoda, ze Arsenal dzisiaj nie był o wiele skuteczniejszy. Może liczba bramek byłaby dwucyfrowa. Występu Fabiańskiego ocenic sie nie da, bo wiekszego zagrozenia "Barany" nie stworzyły, no, ale jesli wystawiony zostanie na mecz z Evertonem to to będzie dopiero mecz o życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować