Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Jak masz którąś z tych stacji, to warto:

1+1 TV, Antena 3, Arryadia 2, ART Prime Sports, ART Sport 4, B92 TV, bTV, CFI Peco Pro, CT2, DigitAlb SuperSport 1, ESPN 2, ESPN Atlantic, ESPN Brazil, ESPN Latin America, ESPN Pacrim, HRT 2, ITV 1, Mediaset Calcio 1, Moldova 1, NED 3, nSport HD, NTV+ Football, ORTM (Mali), Premiere HD, Premiere Sport Portal, Pro TV, RTS 1 Senegal, RTÉ Two, Rustavi 2, Scottish TV, SF 2, Sigma TV, Sky Calcio 1, Sport TV1, Star Turkey, TF 1, TSi 2, TSR 2, TV3 Norway, TV3+ Denmark, Ulster TV, Viasat 3 (TV3 HU)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 17:40, popcorn napisał:

Dzięki za odpowiedz. Wziąłeś te informacje z jakiejś strony Internetowej?


www.fcbarca.com. i poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 21:08, .Darnok napisał:

Przede wszystkim można mieć pewność co do jednego - tam jest taka bieda, że nie ma absolutnej
możliwości, żeby kupili jakikolwiek mecz ;] Sam awans był w tych warunkach sukcesem.

Aha, czyli dlatego mówi sie, że w polskiej 1. lidze jest 5 uczciwych klubów? Wisła, Górnik, Legia, Groclin i właśnie Polonia Bytom? To jak oni awansowali jak w 2. lidze są ponoć gorsze "wałki"...?

Dnia 28.04.2008 o 21:08, .Darnok napisał:

Chyba niepotrzebnie założyli sobie przed sezonem, że starczy im 30 punktów do spokojnego
utrzymania się, bo najwyraźniej poczuli się zbyt pewnie po jesieni.

Tylko, że jeśli się zaczyna kalkulować to może się źle na tym wyjść. I z Jagą, jak się nie weźmie do roboty to tak może być niestety. Osobiście obstawiam Widzew i Zagłębie Sosnowiec do spadku (tych drugich jakoś pominęłam jak zastanawiałam się nad opcją obu łódzkich klubów). Jaga się uratuje, ale uważam, że nie ma co kombinować. Trzeba grać.

Dnia 28.04.2008 o 21:08, .Darnok napisał:

LKS gra aż za dobrze /.../

Chcesz coś zasugerować?

Dnia 28.04.2008 o 21:08, .Darnok napisał:

Skoro u niego nie było, to nie wiem jak nazwać to, co się tam teraz musi dziać.

Oj kto wie kto wie...

PS. U mnie dzisiaj na fizyce koleś zszedł z tematu. No i rozgadał się, rozgadał... aż w końcu stwierdził, że on nie wie za co został zatrzymany zarząd Cracovii. Ech... już wiem, czemu ta fizyka jakaś taka trudniejsza sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boruc ubrał koszulkę z człowiekiem, którego szanuje. Nie ubrał koszulki obrażającą innowierców. Nie ubrał koszulka z człowiekiem, który miałby coś do innowierców.
Boruc miał do tego pełne prawo, tak samo jak któryś z protestantów miał prawo ubrać sobie koszulkę np z Lutrem, albo Królem Henrykiem VIII, który wprowadził anglikanizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było tak, jak to przedstawiasz, to raczej o tym wydarzeniu nie "grzmiałaby cała Szkocja" :) Tak, wiem, że to bezsensowne, ale już kilka razy o tym mówiłem. Boruc na pewno o tym wiedział, że będzie grzmiało w całej Szkocji, bo nie jest tam od dzisiaj i to nie jego pierwsze takie zachowanie. Jeśli np. ktoś ci powie, że nie lubi czerwonego koloru, a ty spokojnie będziesz mógł się ubrać na zielono, to akurat na to jedno spotkanie z tą osobą ubierzesz się akurat na czerwono? :) Bo jej nie lubisz? Złośliwość, ot co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TV: 1+1 TV, Antena 3, Arryadia 2, ART Prime Sports, ART Sport 4, B92 TV, bTV, CFI Peco Pro, CT2, DigitAlb SuperSport 1, ESPN 2, ESPN Atlantic, ESPN Brazil, ESPN Latin America, ESPN Pacrim, HRT 2, ITV 1, Mediaset Calcio 1, Moldova 1, NED 3, nSport HD, NTV+ Football, ORTM (Mali), Premiere HD, Premiere Sport Portal, Pro TV, RTS 1 Senegal, RTÉ Two, Rustavi 2, Scottish TV, SF 2, Sigma TV, Sky Calcio 1, Sport TV1, Star Turkey, TF 1, TSi 2, TSR 2, TV3 Norway, TV3+ Denmark, Ulster TV, Viasat 3 (TV3 HU)

Internet: www.rojadirecta.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No o to mi chodziło. To zwykła złośliwość z jego strony, więc żadnych kar "na miesiąc czy nawet dłużej" nie powinien otrzymywać.

Ktoś wie, czy na platformie CYFRA+ można obejrzeć dzisiaj mecz? Jest ponad 800 programów i średnio mi się chce sprawdzać, czy nie mam jakiejś stacji, z tych, które podał mikal, skoro ktoś może ogląda i pamięta, która to stacja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto ma dosyć blisko do Czech, ten może obejrzeć mecz w czeskiej TV : ) Ja mam to szczęście że mieszka blisko czeskiej granicy ; ].

Co do meczu - bez Roo i Vidica :( Tych dwóch nawet na ławie nie ma. Widać, że urazy z meczu Chelsea przeszkodziły udziale w dzisiejszym meczu. No cóz... w takim razie to Tevez dziś upoluje hattricka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już za niedługo meczyk rewanżowy MANU Barca Tak szczerze mówiąc nie licze na wielką ilośc Bramek ale cos mi sie wydaje że Man U wygra z barcą i to z dużą przewagą.Nie chodzi mi tu już o gole ale mówię ogólnie na pewno bedzie ciekawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do przerwy 1-0 dl ManU! piękna bramka z dystansu Scholes''a w 14 minucie. Po bramce zacięta walka z przewagą Barcy i groźnymi kontrami diabłów. Tak ogólnie to świetny szybki mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gorąco.

Hmm ogólnie to nie jest tak źle. Oczywiście, wynik nie cieszy. Gra również nie powala, ale i tak jest lepiej niż to, czego się bałem. A bałem się, że Manchester rzeczywiście na CN się oszczędzał i tutaj od razu wsadzi nam ze 2-3 gole, ale nic takiego się nie stało.

Początek dla nas. Co do sytuacji z 30sek, to jeszcze za mało powtórek widziałem - komentator twierdził, że powinien być karny, a nie wolny, ja tam nie wiem. Potem nasza inicjatywa, jedna akcja Manchesteru, wydaje się, że zażegnana...no ale jak można tak podawać?! Nosz kur...przecież to kpina jest, sami strzeliliśmy sobie bramkę, ładna asysta Zambrotty, choć trzeba oddać Scholesowi, że strzał przedni. Po golu okres przewagi Manchesteru, my kompletnie zagubieni, niesamowita niedokładność.

Z czasem zaczęliśmy łapać rytm gry, dwa razy malutko zabrakło Deco po strzałach z okolicy 18metra. Ale Manchester też miał swoje szanse, Naniemu oraz Parkowi też nie brakło wiele.

Najgorszy na pewno z ataku Eto''o, poza tym słabiutko Zambro, Iniesta i Xavi. Deco pierwsza część połowy koszmar, potem się zrehabilitował. Najlepiej, hmm trudno powiedzieć...niby Messi coś tam próbował.

Ogólnie nie odstajemy za bardzo od Manchesteru, tylko, że teraz już na pewno musimy strzelić bramkę. Jest to możliwe, bo Van der Sar już dwa razy dostał kolanem w głowę i widać niepewność w jego interwencjach. I najlepiej strzelić szybko, nim zrobi to ManU. Mam przeczucie, że druga bramka właściwie zakończy mecz, bo przecież po niej przyjdzie jeszcze nasz okres zagubienia...jeśli jednak uda się zdobyć bramkę to może być ciekawie.

P.S. Komentator roxx. "To oczywiście nie jest żaden Lajonel, tylko po prostu Lionel" :D Ładne nawiązanie do Szpakowskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i 1-0 do przerwy. Według mnie bramka Scholesa klasa światowa, idealnie naszła mu na nogę:p jestem pod wrażeniem gry MU, Barcelona momentami nie istnieje, mecz w pierwszej połowie miał zupełnie inny przebieg niż pierwsze spotkanie na Camp Nou.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trudno, nie jest dobrze. Nasi boczni obrońcy niestety nie grają totalnie nic, Abidal z przodu psuje co może, a Zambrotta daje się ograć jak dziecko. Strasznie dużo niecelnych podań, zupełnie odwrotnie niż w pierwszym meczu, kiedy mogli sobie klepać bez problemu, a piłkarze Manchesteru kończyli swoje akcje niedokładnymi zagraniami. Teraz ManU ładnie rozgrywa swoje akcje, a Barca musi liczyć na indywidualne akcje Messiego i strzały Deco. Po pierwszej połowie warto pochwalić Eto''o, który walczy jak zawsze, Messiego i Deco, którzy próbują coś działać sami. Na miejscu Rijkaarda w przerwie wprowadziłbym Henry''ego za Toure (dzisiaj niestety nie gra jakiegoś porywającego meczu, zapamiętałem tylko jedną stratę z przodu, poza tym go nie widać). Francuz dobrze zna angielski futbol, poza tym, w tamtym meczu pokazał się z dobrej strony przez 15 minut, które dał mu Frank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec pierwszej połowy wydawało się, że Barcelona jest bliska wyrównania, niestety druga połowa zaczęła się tak jakby Ferguson ochrzanił ostro każdego z osobna w szatni. Przy takiej grze nie widzę Barcelony dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to będzie chyba koniec Rijkarda w Barcie. Szkoda bo on osiągnął bardzo duże sukcesy w Barcie. I finał będzie Manu- Chelsea. Bynajmniej tak obstawiam. I finał wygra rzecz jasna Manu chodź chciałbym aby wygrała Chelsea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeeeeeaaaaaaaaahhhhhhhh!! Glory, glory Man United
Jesteśmy w finale i teraz już ze spokojem czekam na naszego przeciwnika. Myślę, że bedzie to Liverpool

Strzał Scholesa był przepiekny, zachowanie tego obrońcy Barcelony też fantastyczne.
I mamy angielski finał, kolejne potwierdzenie tego, że obecnie Premiership jest najlepszą ligą na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować