Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Hiszpanie wygrali i bardzo dobrze, ale sędzia o mało nie popsuł widowiska. Karny w pierwszej, karny w drugiej... Ja wiem, podyktowanie karnego wymaga odwagi, ale takiej odwagi trzeba od sędziów wymagać. Najpierw faul przy wrzutce, potem zagranie ręką, ludzie, dajcie spokój... Większosć nie będzie pamiętała, ale ja postawiłe na zwycięstwo Hiszpanów co najmniej dwoma bramkami. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rosja-grecja. mecz nie taki nudny, jak sie zdawało. rosja próbuje, jak nauczył ich hiddink, ale nie uczyli sie grac w piłkę w holandii i to widać. mam nadzieję, że jeszcze coś strzelą. chociaż grecy chyba rzucą wszystko na jedna kartę i zaatakują dwoma zawodnikami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 22:08, BzyQacz napisał:

Pisałeś coś o tym, żeby ludzie przed 18. rokiem życia nie wpisywali "Howard Webb" w googlach...
Czemu?


Bo jest duzo niecenzuralnych wyzwisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 23:02, BzyQacz napisał:

Ano tak, kwitnie nauka nowych powiedzonek :P.


Tja... ostatnio zasłyszałem HWDP - Howarda Webba Dopadną Polacy ;P

Bardzo dobrze, że Grecja pożegnała się z turniejem. Nigdy ich nie lubiłem jako piłkarzy a w szczególności po EURO 2004, gdzie zaprezentowali swój anty futbol. Na tych mistrzostwach nie pokazali zupełnie nic i nie sądzę żeby coś uległo zmianie w meczu z Hiszpanią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 09:15, DJ Szlafrok napisał:

Co do Howarda... http://www.dziennik.pl/polityka/article192269/Premier_Tusk_chce_smierci_sedzie
go_Web ba.html.
Pewnie było, ale jeśli nie, to warto dodać.
Sam nie wiem, co o tym myśleć...

W sumie to Tusk zażartował, bo z kolei po tym meczu wszyscy byliśmy wkurzeni na Howarda, a angielskie media od razu robią z tego aferę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wczorajszego meczu Rosji z Grecją.No nie był to jakiś fajny mecz powiedziałbym że nawet słaby.Dlatego że było nawet trochę tych akcji ale niestety były one słabe.Ale i tak Rosjanom udało sie strzelić jedną bramkę i to sie liczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 21:21, mati285 napisał:

"Wyrównać rachunki względem Polski"? Chyba nie bardzo rozumiem.

Pomyliłem się względem Austrii. On darował nam spalony to musiał coś zrobić by Austria miała szanse na gola. No i dał im ją.

Dnia 14.06.2008 o 21:21, mati285 napisał:

Podkreśle raz jeszcze:
według mnie w tej decyzji nie było żadnej złośliwości ani oszustwa.

Może i zrobił to umyślnie albo i nie. Tylko weź i to wytłumacz 40 milionowemu narodowi. Wejdź na nonsensopedię i wpisz nazwisko tego sędziego ;] Tylko dlaczego akurat miał taki kaprys w ostatniej minucie meczu?! Czemu nie zrobił tego na początku drugiej połowy albo gdzieś w środku. Tym karnym jednoznacznie skazał nas na remis. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 10:02, mlynar911 napisał:

Tylko dlaczego akurat miał taki kaprys w ostatniej minucie meczu?! Czemu nie zrobił tego na początku drugiej połowy albo gdzieś w środku.


Bo uważał, że Lewandowski sfaulował. Dlaczego - kiedy nie idzie po naszej myśli - Polacy na siłę szukają dziury w całym? W porządku, gospodarze zwykle są lekko uprzywilejowani, ale z tym wyrównywaniem ostro przesadzacie, nie mówiąc o przekupstwie, bo to jest już żałosne. Mylić się jest rzeczą ludzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania - Szwecja
Dobry, szybki mecz z obu stron, dla mnie "niestety", że tak się to skończyło, gdyż byłam za Szwedami. Uważam jednak, że pokonają Rosjan w trzeciej kolejce i awansują dalej. Dobry mecz Ibrahimowicia i Davida Silvy.
Rosja - Grecja
Grecy w pierwszej połowie zagrali dużo lepiej niż przeciwko Szwedom, Rosjanie zaś dużo lepiej niż przeciwko Hiszpanom i swoją dobrą grę (aczkolwiek szalenie nieskuteczna :)) przypieczętowali kapitalnym golem. Grecy nie potrafili odpowiedzieć niczym dobrym w ofensywie i w II połowie zagrali po staremu. Uważam, że zasłużenie przegrali (powinno być nawet wyżej) i tym samym pożegnali się z turniejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski nie faulował. Trzymał rękę na jego klacie a on sam poszedł jak długi. Widziałem to na zdjęciach. Faulu panowie nie było. Lewy miał rękę ale nie ciągnął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 10:39, DJ Szlafrok napisał:

Bo uważał, że Lewandowski sfaulował. Dlaczego - kiedy nie idzie po naszej myśli - Polacy
na siłę szukają dziury w całym? W porządku, gospodarze zwykle są lekko uprzywilejowani,
ale z tym wyrównywaniem ostro przesadzacie, nie mówiąc o przekupstwie, bo to jest już
żałosne. Mylić się jest rzeczą ludzką.

W tym meczu widziałem mnóstwo brutalniejszych fauli niż ten w wykonaniu Lewandowskiego. Masz racje co do tego uprzywilejowania. To nie trzeba przekupywać sędziego oni już mają taką mentalność ,że jak gospodarz przegrywa to trzeba mu troszeczke pomóc. Jak dobrze pamiętam w ostatnisz mistrzostwach europy jak i świata to gospodarze byli albo w finale albo w półfinale. Chociaż w tegorocznych mistrzostwach ani Austria anie Szwajcaria nie wejdą do ćwierćfinału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 11:37, Stalker707 napisał:

Lewandowski nie faulował. Trzymał rękę na jego klacie a on sam poszedł jak długi. Widziałem
to na zdjęciach. Faulu panowie nie było. Lewy miał rękę ale nie ciągnął...


Wiem że nie było faulu sędzia zadecydował inaczej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 11:47, mlynar911 napisał:

Jak dobrze
pamiętam w ostatnisz mistrzostwach europy jak i świata to gospodarze byli albo w finale
albo w półfinale.

Tylko, że nie przypominam sobie zbytnio tak kontrowersyjnej sytuacji w ostatnim EURO. Uważam, że to, że Portugalia weszła wtedy do finału wynikało z ich dobrej formy. Co do MŚ2006, można podejrzewać, że sędziowie nieco pomogli Niemcom w starciu z Argentyną, ale też to wtedy było wynikiem błędu ludzkiego (nie było takich kontrowersji). Co do obecnego EURO to zauważ, że zarówno Austria jak i Szwajcaria (szczególnie ci pierwsi bo Helveci grają bardzo ambitnie) to są przeciętne europejskie drużyny. Zarówno gospodarz Euro2004 jak i MŚ2006 to czołowe drużyny Świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinniśmy "pogratulować" doboru sędziów na takie imprezy jak EURO czy MŚ.Przypomnijmy sobie np. sytuacje gdy w MŚ 2006 pewien sędzia którego imienia i nazwiska nie pamiętam podarował jednemu z graczy 2 żółte kartki i zapomniał dać trzeciej czerwonej , więc owy gracz grał dalej dopóki nie dostał trzeciej żółtej kartki.
BRAWO PLATINI!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować