Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Boruc jest najlepszym bramkarzem na świecie.
Z dedykacją dla sodolis ;)

Chciałabym zobaczyć Piszczka na boisku. Bo Łobo daje ciała. A Krzynio ma problemy z celnością. A w ogóle to powinniśmy wpuścić na boisko samych napastników, graczy ofensywnych, bo miejscami "King Artur Boruc" (cytat wiadomo z kogo) robi za całą obronę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się zdenerwowałem... Jako że obydwa dzisiejsze mecze odbywają się o tej samej porze to BBC postanowiło wyemitować mecz Niemcy-Austria... Znowu będzie afera, że BBC dyskryminuje Polaków :P
W takim razie muszę zdać się na Was - jak tam nasi grają? Widzę, że nie najlepiej... (To może i lepiej, że tego tutaj nie emitują?) Jakieś bramki już padły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 21:44, azure83 napisał:

Chciałabym zobaczyć Piszczka na boisku.

Będzie ciężko,bo z tablic ze składami wynika,że nie ma go nawet na ławce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 21:39, PSAT Darth Stan napisał:

Słabiutko gra Lewy, Krzynówek i Łobodziński. Ja nie wiem dlaczego Ci komentatorzy tak
cisną na Murawskiego, jak 70% strat w środku pola i flankach to wina tej trójcy,a szczególnie
pierwszego.

Też mnie zdziwiło to stwierdzenie. Murawski nie wypada źle na tle reszty chłopaków.
Pozytywnie jak zawsze pokazuje się Roger :) Saganowski też lepiej, jest bardziej agresywny od reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 21:46, mati285 napisał:

Będzie ciężko,bo z tablic ze składami wynika,że nie ma go nawet na ławce :)

Och. O kurcze :) A co się z nim stało ;) Moja nadzieja upadła ;)
A Niemcy przy remisie awansują, więc w sumie co za różnica >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych 45-ciu minutach ten mecz bardzo mi przypomina spotkanie Polska - Niemcy z finałów MŚ w 2006 roku. Tam też remis nam nic nie dawał, a my przez cały mecz uparcie się broniliśmy, tutaj póki co sytuacja jest identyczna. Praktycznie nie oddaliśmy żadnego celnego suderzenia na bramkę rywala, podczas gdy Chorwaci oddali kilka bardzo groźnych strzałów. Jak więc tutaj mamy wygrać ten mecz i to jeszcze dwoma bramkami? Jeszcze dojdzie do sytuacji takiej, że Austria poradzi sobie z Niemcami (do przerwy 0-0, obaj trenerzy już oglądają mecz z trybun), a my będziemy sobie pluli w brodę że nie wykorzystaliśmy takiej szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi co oni mają do wykorzystywania jak oni nawet grać nie potrafią Chorwacja B gra lepiej od Polski A niezaprzeczalnie a polacy jako tacy są bardzo ale to bardzo słabi, jedna z gorszych drużyn na Euro....
Brutalnie ale prawdziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wracamy do domu Niemcy wygrywają i nic już tego nie zmieni. Trudno taki los mam nadzieje, że honorowo wygramy z Chorwacją a sukces jest taki, że w przeciwieństwie do Anglii się dostaliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wszystkim panowie. Już nie mamy szans awansować... Ballack pokonał Macho z rzutu wolnego :/ Aż płakać się chce :( JESZCZE LEPIEJ!!! Polska traci gola!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu smolarka gra jakoś sie poprawiła. Oddajemy strzały i to najważniejsze.

Co do pierwszej połowy graliśmy długie piłki do jednego saganowskiego któremu piłki zdejmowali chorwaci. Łobodziński i Krzynówek to poprostu tragedia:P No ale niestety na skrzydłach nie mamy dużego wyboru. Przydał by sie Jeleń za Łobodzińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dostaliśmy w tyłek. Szkoda, a jeszcze większa szkoda, że jak słyszę komentatorów na Polsacie to są po prostu chamscy w stosunku do Leo. Wypominać pieniądze, które bierze!!! A jak awansowaliśmy po raz pierwszy do finałów to na rękach go prawie nosili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko.. Chorwacja gra solidny futbol:) A my.. Chaos po prostu za dużo chaosu w naszej grze!
Dziękuję mimo wszystko za to że po raz kolejny mogłem doświadczyć emocji związanych z mistrzostwami i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh Bye Bye Euro ostatnie 20 minut dobre ale to za mało. Na plus w tym meczu

+
Roger
Zahorski(krótko ale coś pokazał)
Żewłakow
Wawrzyniak
Smolarek(ożywił gre)
Boruc

-
Krzynówek
Łobodziński
Lewandowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam , lepiej żeby RP zapomniała o Euro i zaczęli się przygotowywać do Mistrzostw Świata. I byle Leo nadal trenował , a nie jak to bywało po przegranych MŚ zmieniano trenera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 22:42, MisticGohan_MODED napisał:

No cóż... pakować szybko manatki ,bo trzeba na samolot zdążyć ;p


Ja bym ten samolot wysłał na Sybir albo na inną Kamczatkę :-) Bilet do Polski dałbym tylko Borucowi, Rogerowi, Saganowskiemu i Smolarkowi oraz Żewłakowowi jakby ładnie poprosili ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Austria - Niemcy 0:1

Niemcy wygrali zasłużenie. Pierwsza połowa to raczej taka kopanina, druga już lepsza. Bardzo dobry rzut wolny w wykonaniu Ballacka. Klose wybitnie nie jest w formie, bo parę sytuacji zmarnował, które kiedyś by wykorzystał. Warto odnotować, że Frings prawie strzelił bramkę z rzutu rożnego. Piękny rogalik. :)

Polska - Chorwacja 0:1

Nie mam Polsatu, a na ARD wupścili oczywiście drugi mecz. Słyszałem, że Boruc się znów popisał.
W całym turnieju zdobyliśmy jeden punkt i jedną bramkę ze spalonego, którą strzelił facet, który dopiero co... został Polakiem. Pytam się czy może być gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 22:41, marcinshinoda napisał:

ehhh Bye Bye Euro ostatnie 20 minut dobre ale to za mało. Na plus w tym meczu

+
Roger
Zahorski(krótko ale coś pokazał)
Żewłakow
Wawrzyniak
Smolarek(ożywił gre)
Boruc

-
Krzynówek
Łobodziński
Lewandowski


Do plusów bym Sagana dorzucil...

No ale:
Juz za cztery lata Polska mistrzem świata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po Euro. ale najbardziej rozśmiesza mnie to że to był rezerwowy skład Chorwacji. Zastrzeżeń nie mam tylko do Smolarka, Boruca, Rogera i Saganowskiego. A co do Leo no to nie chce żeby odchodził z kadry gdyż eliminacje poszły nam naprawdę bardzo dobrze, a że nam teraz nie poszło no to cóż tak bywa:-) Leo why?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować