Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Lech imponuje formą ale martwi forma Wisełki;/
jeśli zagrają tak z Tottenhamem to zostaną zmiażdżeni...oby trener Skorża podziałał jakoś mobilizująco na chłopaków bo nikt pewnie nie chce powtórki z Camp Nou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff... Ale jazda. Real-Numancia - 4:2 !! Numancia nawet 2 razy prowadziła :D A Barca wczoraj uciułała remis z Racingiem. Guardiola potrzebuje jakiegoś spektakularnego zwycięstwa albo zaczną się nad nim zbierać chmury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 21:00, demrenfaris napisał:

Wynik meczu Wisła-Lech (1-4) sponsoruje bramkarz gospodarzy, Mariusz Pawełek!
Gratulujemy!

nie spodziewałem się tak łatwego zwycięstwa Kolejorza, ale oczywiście bardzo się cieszę. Robert Lewandowski moim zdaniem zasługuje na to aby wychodzić w podstawowym składzie reprezentacji narodowej. Ten chłopak ma to coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż Wisełka całkiem dała ciała w meczu z Lechem. To na pewno nie jest dobra zapowiedź przed meczem z Tottenhamem. A najgorsze jest to, że to nie Lech zagrał świetną piłkę, ale Wisła grała na 30% swoich możliwości. Szczególnie "popisał" się Pawełek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 21:27, Hoplita napisał:

Cóż Wisełka całkiem dała ciała w meczu z Lechem. To na pewno nie jest dobra zapowiedź
przed meczem z Tottenhamem. A najgorsze jest to, że to nie Lech zagrał świetną piłkę,
ale Wisła grała na 30% swoich możliwości. Szczególnie "popisał" się Pawełek...


Jakbym oglądał polską reprezentacje na mistrzostwach europy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście bramkarze krakowskich klubów mieli kiepski ostatni występ :P W wiadomościach widziałem wyczyny Pawełka, a teraz w skrótach kiks bramkarza Cracovii. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co dopiero oglądałem magazyn"Szybka Piłka" i zaóważyłem meczeGórnika z Piastem który wbrew moim oczekiwaniom okazał się znacznie lepszy w wykonaniu Górnika a potem dziwic się że kibice z Zabrza nie wytrzymują wygrali 1:0 a mogil wbic conajmniej ze 4 gole piastowi Czuje że Kolejorz pobawi się z piastem za tydzień:) A teraz powracając do meczu Lech -Wisła to musicie to zobaczyć - http://www.ekstraklasa.wp.pl/wiadomosc.html?kid=68&kat=32282&title=Pawelek-jak-Boru c-tez-kibicom-pokazuje&wid=10356486

Niedosyc że błędy popełnia to szacunku nie ma musi się zmienic i to szybko bo wyleci z Krakowa nim Skorża zdąży zacząc drugą rundę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 21:27, Hoplita napisał:

Cóż Wisełka całkiem dała ciała w meczu z Lechem. To na pewno nie jest dobra zapowiedź
przed meczem z Tottenhamem. A najgorsze jest to, że to nie Lech zagrał świetną piłkę,
ale Wisła grała na 30% swoich możliwości. Szczególnie "popisał" się Pawełek...

Nie widziałem meczu, ale myślę, że Wiślacy na mecz Pucharu Uefa wyjdą z innym zaangażowaniem. Ligę grają co roku i prawie co roku wygrywają a puchary to jednak dla polskich klubów cały czas sprawa elitarna. Nie mniej jednak bardzo trudno będzie się przeciwstawić angielskiej drużynie. Ciekawi mnie też jak Lech zagra z Austrią Wiedeń. Niektórzy upatrują w Lechu faworytów dwumeczu mi się nie wydaję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetnie ułożył się ten weekend. najpierw barca straciła punkty u siebie, potem lecz położył na kolana wisłę. mecz mógł się podobać. nie często ogląda się w naszej ekstraklasie mecze toczone w tak szybkim tempie. lech fenomenalnie wychodził do szybkiego ataku.
na koniec real w hokejowym wyniku poradził sobie z...nie wiem czy numancia będzie rewelacja la liga, czy to jednak real tak słaby. słaby, nie słaby, wygrywać potrafią i to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja cieszę się z postawy Chelsea która wygrała z Manu City dość pewnie bo 3:1. Nawet bogaczom Robinhio nie pomógł który strzelił honorowego gola. No i kolejna dobra wiadomość to taka, iż Manu United znowu traci punkty z Liverpoolem który wygrywa u siebie 2:1. Manu narazie tylko 4 punkty ale ma jeden mecz więcej do rozegrania niż Liverpool i Chelsea. Wcale bym się nie zdziwił jeżeli walka o mistrzowski tytuł rozegrał się pomiędzy Chelsea i Liverpool ale to tylko takie moje marzenie w końcu to dopiero początek sezonu.

No a za tydzień klasyk: Manu vs Chelsea. Oby Chelsea rozjechała w pył Manu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2008 o 10:22, Coxsik napisał:

No a za tydzień klasyk: Manu vs Chelsea. Oby Chelsea rozjechała w pył Manu.

Raczej Chelsea vs. Manu, bo przecież grają na Stamford Bridge co do wyniku to myślę, że jest otwarty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/sport/1,93892,5693355,Ronaldo__Moj_mozg_wchodzi_na_inny_tor_mysl enia.html

"Najlepszym kandydatem do innych nagród jest Cristiano Ronaldo."
"Kiedy powrócę do gry, kibice znów zaczną mnie kochać. To normalne, że taki wyjątkowy zawodnik jak ja, Kaka czy Lampard jest zawsze hitem rynku."

"Mój mózg wchodzi na inny tor myślenia" - Widać, że wchodzi na inny tor myślenia. Oby ktoś ten tor szybko mu zburzył, zadufany w sobie pajac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 12:36, Mistic napisał:

Oby ktoś ten tor szybko mu zburzył, zadufany w sobie pajac ;p


Póki co jest wprost przeciwnie.
Dziwi mnie, że SAF go trochę nie utęperuje, jak to czynił z innymi w przeszłości. Giggs do dziś pamięta.
Ciekawi mnie czy Ronaldo to taki super przypadek, czy może niestety wielki boss Czerwonych Diabłów się starzeje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że znormalniał w ManU.

Prawda jest taka, że w poprzednim sezonie on był niezbędny w drużynie szczególnie w spotkaniach z słabszymi drużynami, w spotkaniach z mocniejszymi przeciwnikami zawodził (choć strzelił gola Chelsea w finale LM to zmarnował karnego). Nie widziałem wielu jego strzałów, ale on karnych nie powinien wykonywać :P

Ferguson pewnie nie chce go stracić, taka gwiazdeczka to typ którego nie za bardzo lubię, taki człowiek sądzi, że może wszystko, a jak nie to przejdzie gdzie indziej, gdzie go ''docenią'', szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie widzę w tym nic złego. Można CR nie lubić, jesteśmy wolnymi ludźmi, każdy lubi kogo chce i nienawidzi kogo chce. Ale nikt nie powinien mu zarzucać, że jest słabym piłkarzem. Zdaje sobie sprawę ze swojej wartości więc o niej mówi. Faktem jest, że raczej powinien się powstrzymywać od podobnych komentarzy, to jednak ja oceniam go za jego umiejętności gry w piłkę, nie za charakter. A umiejętności z pewnością ma duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować